San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
bár úgy volt hogy Goodwin visszavonul most mégis újrakezdené akár nálunk is ha megfelelő ajánlatot kap, mit gondoltok Center poszton ki lehetne alternatíva helyette? csak 35 éves és hát pass rush ellen nem annyira hatékony sajnos..Josszi
Kilgore?
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489

Reid jó helyre került!😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 overthecap.com/calculator/?Team=49ers

lehet játszani a cutokkal 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
bár úgy volt hogy Goodwin visszavonul most mégis újrakezdené akár nálunk is ha megfelelő ajánlatot kap, mit gondoltok Center poszton ki lehetne alternatíva helyette? csak 35 éves és hát pass rush ellen nem annyira hatékony sajnos..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,petey
Ezt lehetne magyarul is a hozzám hasonló fogalmatlanok miatt?
a webfordító egy kalap szar , abból sem értek semmit....Harlequin
Főleg arról beszélgettek, hogy az endzoneban egy td szerzés után milyen táncot járnának, illetve ajánl Antony Dixon, illetve Jim is megmutatta, hogy milyet tudott volna járni, ha járt volna.
Azért aranyos volt, hogy Joe jó párszor odaszúrta azoknak az egyéneknek, akiknek még nem volt td-je, hogy neki bizony volt 😀Csiriba
szerintem a cikkre gondolt. arról szólt hogy van egy forrás, aki ott volt az ominózus Fitzgerald softball jótékonysági eseményen, amikor az after partyn állítólag Crabtree provokálni akart egy bunyót Shermannel egy kézfogást követően, - Sherman testvére szerint, aki ott se volt, csak Sherman mesélte neki.
ezzel szemben a tanú azt mondja a kézfogás igaz, de pont ellenkezőleg, Sherm mászott Crabs arcába és akart arcozni, de Crabs kiröhögte. nem tudja mi váltotta ki, de Sherman volt az aki keménykedni akart. ennyi.petey
Köszi , így a legjobb , hogy mindkettőt értem már😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,petey
Ezt lehetne magyarul is a hozzám hasonló fogalmatlanok miatt?
a webfordító egy kalap szar , abból sem értek semmit....Harlequin
Főleg arról beszélgettek, hogy az endzoneban egy td szerzés után milyen táncot járnának, illetve ajánl Antony Dixon, illetve Jim is megmutatta, hogy milyet tudott volna járni, ha járt volna.
Azért aranyos volt, hogy Joe jó párszor odaszúrta azoknak az egyéneknek, akiknek még nem volt td-je, hogy neki bizony volt 😀Csiriba
szerintem a cikkre gondolt. arról szólt hogy van egy forrás, aki ott volt az ominózus Fitzgerald softball jótékonysági eseményen, amikor az after partyn állítólag Crabtree provokálni akart egy bunyót Shermannel egy kézfogást követően, - Sherman testvére szerint, aki ott se volt, csak Sherman mesélte neki.
ezzel szemben a tanú azt mondja a kézfogás igaz, de pont ellenkezőleg, Sherm mászott Crabs arcába és akart arcozni, de Crabs kiröhögte. nem tudja mi váltotta ki, de Sherman volt az aki keménykedni akart. ennyi.petey
Ez sokkal életszerűbb, elfogultság nélkül. Crabtree inkább díva mint nagy dumás. Láttam kb az összes tv-s médiás megjelenését, vele nem könnyű műsort készíteni 😀 Legtöbbször csak röhög, maximum hatalmas közhelyeket tudnak kihúzni belőle, egyáltalán nem az a nagy dumás trash talker. Meccsen is max a bíróknak hisztizik. Kb pont az ellentettje Shermannek.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,petey
Ezt lehetne magyarul is a hozzám hasonló fogalmatlanok miatt?
a webfordító egy kalap szar , abból sem értek semmit....Harlequin
Főleg arról beszélgettek, hogy az endzoneban egy td szerzés után milyen táncot járnának, illetve ajánl Antony Dixon, illetve Jim is megmutatta, hogy milyet tudott volna járni, ha járt volna.
Azért aranyos volt, hogy Joe jó párszor odaszúrta azoknak az egyéneknek, akiknek még nem volt td-je, hogy neki bizony volt 😀Csiriba
szerintem a cikkre gondolt. arról szólt hogy van egy forrás, aki ott volt az ominózus Fitzgerald softball jótékonysági eseményen, amikor az after partyn állítólag Crabtree provokálni akart egy bunyót Shermannel egy kézfogást követően, - Sherman testvére szerint, aki ott se volt, csak Sherman mesélte neki.
ezzel szemben a tanú azt mondja a kézfogás igaz, de pont ellenkezőleg, Sherm mászott Crabs arcába és akart arcozni, de Crabs kiröhögte. nem tudja mi váltotta ki, de Sherman volt az aki keménykedni akart. ennyi.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
LOL, Hawaii-ban az egyik újságíró feltette a kérdés Rice-nak, hogy hogyan viszonyítaná a Sherman-Crabtree rivalizálást az ő egykorri Rice-Sanders rivalizálásukhoz. Nézzétek meg a röhögéssel vegyített c'mon man arcát, ahogy reagált rá. 😀peterk2005
láttam szakadtam rajta. ment a szurkapiszka rendesen 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL, Hawaii-ban az egyik újságíró feltette a kérdés Rice-nak, hogy hogyan viszonyítaná a Sherman-Crabtree rivalizálást az ő egykorri Rice-Sanders rivalizálásukhoz. Nézzétek meg a röhögéssel vegyített c'mon man arcát, ahogy reagált rá. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,petey
Ezt lehetne magyarul is a hozzám hasonló fogalmatlanok miatt?
a webfordító egy kalap szar , abból sem értek semmit....Harlequin
Főleg arról beszélgettek, hogy az endzoneban egy td szerzés után milyen táncot járnának, illetve ajánl Antony Dixon, illetve Jim is megmutatta, hogy milyet tudott volna járni, ha járt volna.
Azért aranyos volt, hogy Joe jó párszor odaszúrta azoknak az egyéneknek, akiknek még nem volt td-je, hogy neki bizony volt 😀
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,petey
Ezt lehetne magyarul is a hozzám hasonló fogalmatlanok miatt?
a webfordító egy kalap szar , abból sem értek semmit....
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,petey
nekem is.. nemtom lesz e még új epizód, volt ami nagyon jóra sikerült

nem lep meg.. bár offseason volt talán Aderall side effect 😀
bár tudjuk a "fél liga szedi" mondta ő anno.. 😀 mikor megbukott a teszten..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8Josszi
hiányzik a Joe Show 😕

ééés egy link amit csak érdekességképpen teszek be, nem a hangulat miatt.
No Comment szekció:  www.nj.com/super-bowl/index.ssf/2014/01/source_actually_richard_sherman_tried_to_fight_michael_crabtree_at_charity_event.html
"The handshake part is legit," the source said, "but it was Sherman who tried to start the fight with Crabtree. I remember 'cause Sherman kept getting in his face and Crabtree was just laughing about it."
le is zárhatjuk,

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
egy kis vidámság bár sokan már tuti láttátok. Aki nem annak ajánlom főleg az elejét! 😀
 youtu.be/wrYPXKJNiE8

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Boldin szerintem biztosan marad, szezonra 34 lesz, túl sokat nem fizet már neki senki. McCoyt meg kell tartatni, higyjétek el, szar dolog mikor lesérül a #1 és nincstelenek játszanak helyette 😊 Green Bay-ben elkövettük ezt a hibát, hajszál híján elment rajta a szezon.JayB
miért? ott volt nektek a jól képzett Tolzien 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
most Pattonnal mennek együtt Miamiba edzeni, nem hiszem hogy kondizni fognak csak..
meglesz a terv hogy mikor mit csináljon ebben maradtak Jimbácsival..Josszi
Remélem magukra zárják a szobát és videóznak hetekig. Fiziálisan nem tudom hova edz, megdob bármit.JayB
ja ja a test kész van, a szív is, a többi meg jön idővel.. az a kis plussz meg lesz jövőre

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
most Pattonnal mennek együtt Miamiba edzeni, nem hiszem hogy kondizni fognak csak..
meglesz a terv hogy mikor mit csináljon ebben maradtak Jimbácsival..Josszi
Remélem magukra zárják a szobát és videóznak hetekig. Fiziálisan nem tudom hova edz, megdob bármit.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől.petey
Kurt Warnernek volt egy jó elemző video blogja pár hete a két fiatalról (Kaepről és Wilsonról is), ha megtalálom belinkelem. (Kb. azokat a hibákat említette amit te is, úgyhogy abban benne lesz a válasz.)peterk2005
kösz, láttam párszor én is hogy nem lépett fel amikor jött a külső nyomás, de nem az egész meccsen. ha kiveszünk 30-40 snapből 5-6-ot úgy igen, rá lehet fogni.petey
Nincs mit, keresem... amint rájövök hol láttam (valahol az nfl.com video tengerben), linkelem.

(Zárójelben: Montana-t is kérdezték már a fiatalokról, és neki is az volt a véleménye, hogy még nagyon nyers mindkettő, de komoly potenciál lehet bennük. Viszont ő mindenképpen azt tartaná jónak, hogy - akár a csapat és az eredményesség kárára is - vegyék rá, hogy ne szaladgáljon - legalább egy ideig. Most amint gondot érez - legyen az közeledő blitz, az első target eltűnése, bármi - ösztönösen azonnal kilép a pocketből és rohanni kezd. Ha ezt nem függeszti fel egy ideig, akkor be fog rögződni, és sose fog megtanulni igazán jól passzolni, secondary mozgásokat olvasni, több célpontot átlátni. És akkor megmarad ezen a szinten, illetve innen csak lefelé vihet az útja, mert fizikailag ennél csak már idősebb/lassabb lesz, a futós stílusban kb. ez a peak amit nyújtani tud. Szóval lényegében azt tanácsolta, amit sok teniszezőnek is, ha a technikáját kell javítani. Hosszabb távon jobban jár, ha kijavítja, akkor is, ha emiatt egy idényre visszaesik az eredményessége.

Ja, és félreértés ne essék, nem a megtervezett read option futásokról van szó. Azok úgy jók, ahogy vannak. Montana a passz playeknél a spontán szaladgálásokról beszélt. A kimozgás a pocketből rendben, de közben folyamatosan passzolni akarjon, ne mentjen át futásba.)peterk2005
erről szólt a fél szezonunk, az persze más dolog, hogy pont ekkor egy darab értelmes WR-ünk voltGábor
ezért bízunk Harbóban. ő azért valamit konyít a szakmához. ahogy Gábor írta a szezonban ez ment, legyen Pocket passer. csak nehéz ha a WR nem tud elszakadni, az az 1 😀petey
igen, volt egy ilyen elképzelés hogy csak zsebből nyomja.. sokszor látszott rajta hogy futna, de nem "lehet" és akkor olyan Alex szerű lett az egész

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ez pedig pont az, ami miatt imádom Kaepet:
 www.49ers.com/news/article-2/Colin-Kaepernick-Already-Working-at-49ers-HQ/7d6375f9-75d2-48ab-bee2-a659de693e1aGary21
ismét mániákusan dolgozni fog az off szezonban (Y)
van még miben fejlődnie és ezt ő is tudja.Josszi
Remélem nem csak a konditeremben fogja tolni, hanem sokat fog dobálgatni is, kell a chem' mással is mint Cashtree. Egyébként a cikkben Jim is elismerte, hogy neki tetszett az a play és egyáltalán nem bánta, hogy ezt hívták. A gyenge oldalra játszottak, szerintem arra számoltak, hogy az erős oldalra fognak figyelni inkább a seahoaxosok és nem rá. Tény, hogy lehetett volna jobb is a dobás, de a többi már történelem.Csiriba
hát tavaly is óvta Jimbobácsi hogy ne apkoljon fel túl sok izmot hogy a robbanékonysága gyorsasága megmaradjon, a szezon első felében amikor alig futott megijedtem hogy na bakker a sok kondinak puff ez a vége, közben csak tudatosan volt megkötve talán hogy többet dobjon (bár nem nagyon volt kinek)

most Pattonnal mennek együtt Miamiba edzeni, nem hiszem hogy kondizni fognak csak..
meglesz a terv hogy mikor mit csináljon ebben maradtak Jimbácsival..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől.petey
Kurt Warnernek volt egy jó elemző video blogja pár hete a két fiatalról (Kaepről és Wilsonról is), ha megtalálom belinkelem. (Kb. azokat a hibákat említette amit te is, úgyhogy abban benne lesz a válasz.)peterk2005
kösz, láttam párszor én is hogy nem lépett fel amikor jött a külső nyomás, de nem az egész meccsen. ha kiveszünk 30-40 snapből 5-6-ot úgy igen, rá lehet fogni.petey
Nincs mit, keresem... amint rájövök hol láttam (valahol az nfl.com video tengerben), linkelem.

(Zárójelben: Montana-t is kérdezték már a fiatalokról, és neki is az volt a véleménye, hogy még nagyon nyers mindkettő, de komoly potenciál lehet bennük. Viszont ő mindenképpen azt tartaná jónak, hogy - akár a csapat és az eredményesség kárára is - vegyék rá, hogy ne szaladgáljon - legalább egy ideig. Most amint gondot érez - legyen az közeledő blitz, az első target eltűnése, bármi - ösztönösen azonnal kilép a pocketből és rohanni kezd. Ha ezt nem függeszti fel egy ideig, akkor be fog rögződni, és sose fog megtanulni igazán jól passzolni, secondary mozgásokat olvasni, több célpontot átlátni. És akkor megmarad ezen a szinten, illetve innen csak lefelé vihet az útja, mert fizikailag ennél csak már idősebb/lassabb lesz, a futós stílusban kb. ez a peak amit nyújtani tud. Szóval lényegében azt tanácsolta, amit sok teniszezőnek is, ha a technikáját kell javítani. Hosszabb távon jobban jár, ha kijavítja, akkor is, ha emiatt egy idényre visszaesik az eredményessége.

Ja, és félreértés ne essék, nem a megtervezett read option futásokról van szó. Azok úgy jók, ahogy vannak. Montana a passz playeknél a spontán szaladgálásokról beszélt. A kimozgás a pocketből rendben, de közben folyamatosan passzolni akarjon, ne mentjen át futásba.)peterk2005
erről szólt a fél szezonunk, az persze más dolog, hogy pont ekkor egy darab értelmes WR-ünk voltGábor
ezért bízunk Harbóban. ő azért valamit konyít a szakmához. ahogy Gábor írta a szezonban ez ment, legyen Pocket passer. csak nehéz ha a WR nem tud elszakadni, az az 1 😀

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől.petey
Kurt Warnernek volt egy jó elemző video blogja pár hete a két fiatalról (Kaepről és Wilsonról is), ha megtalálom belinkelem. (Kb. azokat a hibákat említette amit te is, úgyhogy abban benne lesz a válasz.)peterk2005
kösz, láttam párszor én is hogy nem lépett fel amikor jött a külső nyomás, de nem az egész meccsen. ha kiveszünk 30-40 snapből 5-6-ot úgy igen, rá lehet fogni.petey
Nincs mit, keresem... amint rájövök hol láttam (valahol az nfl.com video tengerben), linkelem.

(Zárójelben: Montana-t is kérdezték már a fiatalokról, és neki is az volt a véleménye, hogy még nagyon nyers mindkettő, de komoly potenciál lehet bennük. Viszont ő mindenképpen azt tartaná jónak, hogy - akár a csapat és az eredményesség kárára is - vegyék rá, hogy ne szaladgáljon - legalább egy ideig. Most amint gondot érez - legyen az közeledő blitz, az első target eltűnése, bármi - ösztönösen azonnal kilép a pocketből és rohanni kezd. Ha ezt nem függeszti fel egy ideig, akkor be fog rögződni, és sose fog megtanulni igazán jól passzolni, secondary mozgásokat olvasni, több célpontot átlátni. És akkor megmarad ezen a szinten, illetve innen csak lefelé vihet az útja, mert fizikailag ennél csak már idősebb/lassabb lesz, a futós stílusban kb. ez a peak amit nyújtani tud. Szóval lényegében azt tanácsolta, amit sok teniszezőnek is, ha a technikáját kell javítani. Hosszabb távon jobban jár, ha kijavítja, akkor is, ha emiatt egy idényre visszaesik az eredményessége.

Ja, és félreértés ne essék, nem a megtervezett read option futásokról van szó. Azok úgy jók, ahogy vannak. Montana a passz playeknél a spontán szaladgálásokról beszélt. A kimozgás a pocketből rendben, de közben folyamatosan passzolni akarjon, ne mentjen át futásba.)peterk2005
erről szólt a fél szezonunk, az persze más dolog, hogy pont ekkor egy darab értelmes WR-ünk volt

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Boldin szerintem biztosan marad, szezonra 34 lesz, túl sokat nem fizet már neki senki. McCoyt meg kell tartatni, higyjétek el, szar dolog mikor lesérül a #1 és nincstelenek játszanak helyette 😊 Green Bay-ben elkövettük ezt a hibát, hajszál híján elment rajta a szezon.JayB
McCoyt láttam játszani Clevelandben és reménytelen volt, pedig sokat vártam tőle a főiskolai szezon után. A hitelesség kedvéért megjegyezném, hogy komoly elkapója nem igazán volt és olyan alacsony, hogy nem lát ki a fal mögül ezért a szezon második felében szinte csak shotgunból passzoltatták, mert center alól egyáltalán nem ment neki, pedig volt olyan meccse, hogy 60+ passzkísérlete volt...Csiriba
Boldin szerintem biztosan marad, szezonra 34 lesz, túl sokat nem fizet már neki senki. McCoyt meg kell tartatni, higyjétek el, szar dolog mikor lesérül a #1 és nincstelenek játszanak helyette 😊 Green Bay-ben elkövettük ezt a hibát, hajszál híján elment rajta a szezon.JayB
McCoyt láttam játszani Clevelandben és reménytelen volt, pedig sokat vártam tőle a főiskolai szezon után. A hitelesség kedvéért megjegyezném, hogy komoly elkapója nem igazán volt és olyan alacsony, hogy nem lát ki a fal mögül ezért a szezon második felében szinte csak shotgunból passzoltatták, mert center alól egyáltalán nem ment neki, pedig volt olyan meccse, hogy 60+ passzkísérlete volt...Csiriba
6'1 magas, az nem olyan vészes. Igen Clevelandben nem ment neki, bár szerintem sokaknak nem ment volna. Backup kaliber aki ha beáll nem feltétlen megy el a meccs azonnal. El tudja menedzselgetni a játékot, főleg ezzel a csapattal. Erre sem képes akárki ahogy azt GB-ben megtapasztaltuk. Gondolom lesz valami hátsó körös projekt srác aki PS-ben kezd vagy neadjisten lenyomja TC-ben, de csak erre játszani öngyilkosság (főleg dual-threat QB-nál) szóval szerintem marad.
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Boldin szerintem biztosan marad, szezonra 34 lesz, túl sokat nem fizet már neki senki. McCoyt meg kell tartatni, higyjétek el, szar dolog mikor lesérül a #1 és nincstelenek játszanak helyette 😊 Green Bay-ben elkövettük ezt a hibát, hajszál híján elment rajta a szezon.JayB
McCoyt láttam játszani Clevelandben és reménytelen volt, pedig sokat vártam tőle a főiskolai szezon után. A hitelesség kedvéért megjegyezném, hogy komoly elkapója nem igazán volt és olyan alacsony, hogy nem lát ki a fal mögül ezért a szezon második felében szinte csak shotgunból passzoltatták, mert center alól egyáltalán nem ment neki, pedig volt olyan meccse, hogy 60+ passzkísérlete volt...
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ez pedig pont az, ami miatt imádom Kaepet:
 www.49ers.com/news/article-2/Colin-Kaepernick-Already-Working-at-49ers-HQ/7d6375f9-75d2-48ab-bee2-a659de693e1aGary21
ismét mániákusan dolgozni fog az off szezonban (Y)
van még miben fejlődnie és ezt ő is tudja.Josszi
Remélem nem csak a konditeremben fogja tolni, hanem sokat fog dobálgatni is, kell a chem' mással is mint Cashtree. Egyébként a cikkben Jim is elismerte, hogy neki tetszett az a play és egyáltalán nem bánta, hogy ezt hívták. A gyenge oldalra játszottak, szerintem arra számoltak, hogy az erős oldalra fognak figyelni inkább a seahoaxosok és nem rá. Tény, hogy lehetett volna jobb is a dobás, de a többi már történelem.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Boldin szerintem biztosan marad, szezonra 34 lesz, túl sokat nem fizet már neki senki. McCoyt meg kell tartatni, higyjétek el, szar dolog mikor lesérül a #1 és nincstelenek játszanak helyette 😊 Green Bay-ben elkövettük ezt a hibát, hajszál híján elment rajta a szezon.