San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Twitteren olyat olvastam,hogy még mindig nem tudom feldolgozni,egy fan szerint tradelni kéne Kapet majd megszerezni Cousinst.csrnyei
Ez még viccnek is rossz😊Montana
Ebben szerintem a drukkerek 99,9%-a egyetért!😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Erre írtam, hogy ugyanúgy mint a Ravens ellen! Sajnos Kaepnek a kémia az Crabtree egyedül. Szarban voltunk őbenne bízott, Patton egész szezonban pár snappet volt csak fenn, benne nem bízottdiverdoc
Kap nyilván ismeri a játékot,de a gif-et nézve nekem úgy tűnik,hogy nem is látta,hogy Patton mennyire szabadon álldogál,a kémiával kapcsolatban (tudom Crab az első ember akit keres) az Arizona elleni meccset hoznám fel,mert ott Pattonnak dobta a lasztit pedig az sem volt egy egyszerű szituáció.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Twitteren olyat olvastam,hogy még mindig nem tudom feldolgozni,egy fan szerint tradelni kéne Kapet majd megszerezni Cousinst.csrnyei
Ez még viccnek is rossz😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Twitteren olyat olvastam,hogy még mindig nem tudom feldolgozni,egy fan szerint tradelni kéne Kapet majd megszerezni Cousinst.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Hal Isten!ZoliZoltán
Sobri Jóska
Isten fia.😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Ott volt a TD-nk bal oldalon. Patton töküresen, előtte blokkolt volna VD és Boldin. lesz mit tanulni a fiúnknak 😊 persze utólag így okos mindenki. nem itt ment el...petey
Erre írtam, hogy ugyanúgy mint a Ravens ellen! Sajnos Kaepnek a kémia az Crabtree egyedül. Szarban voltunk őbenne bízott, Patton egész szezonban pár snappet volt csak fenn, benne nem bízott


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.diverdoc
Küzdhettek, csak nincs miért. Majd, ha túl lesztek rajta, akkor újra beszélünk. Akkor mindig van értelme 😉
Megjegyzem le a kalappal, jól viselitek, de Diver Te pont nem, és ez meglepő!Helmut Zimmer
Nincs semmi gond. Pont a Ti topikotokban olvasok olyanokat, hogy hihetetlen. Gyomorforgató némely szurkertársad megnyílvánulása "huzzál a rövidzárlatos topikodba" stb. Hetek óta amit kapunk seehawks részről (diviziókör eredménykövetője volt a csúcs, ahol parciálisan voltatok csak érintettek, és mivel amennyire szar csapatunk van, és amennyire szar irányítóval inkább nekünk kellett volna drukkolnotok) Érdemes végigolvasni, pl undi hogy reagálta le a meccset. És igen pont ezek alapján életemben először úgy ülök le SB-n szurkolni, hogy nem érintett csapatom, de mégis szívből szorítok valamelyik csapatnak. És ez a megnyílvánulások miatt. Más csapatok topikjában győzelmek után valahogy más hangulat uralkodik. Mondjuk sokatok előtt le a kalappal ahogy kezelitek, de én pont úgy látom, hogy sokan seehawks oldalon nem viselik jól a dolgokat.
Egyébként nem tudom melyik kommentemre gondolsz konkrétan. Topikotokon gratuláltam. Sherman ügyet én nem tudom úgy megítélni mint Ti. De ezzel van más is így. Ha már Brady nyilatkozik róla azért jelent valamit (nem mintha ő lenne az Isten, csak furcsa, hogy még ő is megszólalt). És nem hiszem, hogy a vereségről terelné csak a figyelmet "I've watched him play. He's that kind of guy so . . . you know . . . I approach the game and I have respect for my opponents. That's the way our team always plays. We win with graciousness, when we lose we could do better. Some teams don't always do that or that's not their program. it became fairly clear that kind of attitude wouldn't fly in other locker room." A Lynch nem tud beszélni, meg kontextusában értendő. Szembeállítottam egy stanfordi kommunikációs diplomás ember undorító megnyilvánulásával, az ő igen is emberi, bennem tiszteletet kiváltó reakcióját. Tehát dicsértem őt! És lehet, hogy a fresnoi szájkarate sem lett volna a lövöldözéssel, ha nem ugyanazt csinálták volna mint comptoni kedvencem. Nálatok megy a szöveg, hogy minket a Panthers ellen a bírok "áttoltak" (undi), én pedig leírom, hogy melyek voltak azok a bírói ítéletek, melyek sztem döntőek voltak. Ezen kívül más megnyílvánulásom nem is igen volt, mint az a "nagyon szar a hangulatom" kezdetű.

BTW:"Well, I'm the best player in the game. When you try me with a sorry receiver like Crabtree, that's the result you're going to get. Don't you ever talk about me." Ez az amit felindultságból mondott Sherman és sztem meg Crabtree ezen nyilatkozatára reagált:
Crabtree was asked if Seattle's All-Pro, Richard Sherman, was the best cornerback in football. “I don’t think so. I know nothing about the best cornerbacks in the league, I just know teams. We’re playing the Seattle Seahawks and hopefully we come with a win. We’re going hard.” Szóval ez a régi ügyet akart kézfogással megbeszélni sztori picit sántít. Egyébként már meccs után lehiggadva mondta ezt: Crabtree made a personal remark to me in the offseason in Arizona and he knows I'm going to be tough on him for the rest of his career.

Most olvastam a következődet, és nem bántottál meg, csak nem értem mire írtad. Részemről ennyi főleg Shermanről.
Irigyellek Titeket, hogy ott a csapatotok a Super Bowlon (élvezzétek is ki) de hidd el, ez nekem nem élet-halál kérdés.
Peace.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na ezt tényleg kár volt most linkelned Petey😊!
Az a rohadt óra..2 időkérés..1 és 10-nél..Patton meg tök üresen!Váááh..😕
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316


Ott volt a TD-nk bal oldalon. Patton töküresen, előtte blokkolt volna VD és Boldin. lesz mit tanulni a fiúnknak 😊 persze utólag így okos mindenki. nem itt ment el...petey
Ha meg Sherman nem üt bele ujjheggyel ma ünnepelünk és azt írjuk mekkora play volt 😀 igen Pattonnak is mehetett volna.. és volt még időnk is és 3 v 2 TO kérésünk?.. de ez a mi lett volna ha már mindegy %/
én is nehezen viselem még nem vitt rá a lélek hogy visszanézzem az egész meccset. majd..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489


Ott volt a TD-nk bal oldalon. Patton töküresen, előtte blokkolt volna VD és Boldin. lesz mit tanulni a fiúnknak 😊 persze utólag így okos mindenki. nem itt ment el...petey
Már majdnem sikerült feldolgozni a meccset,erre tönkreteszel😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár


Ott volt a TD-nk bal oldalon. Patton töküresen, előtte blokkolt volna VD és Boldin. lesz mit tanulni a fiúnknak 😊 persze utólag így okos mindenki. nem itt ment el...

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ez még Tőled is ...kevés 😛
Helmut Zimmer
ne hízelegj! 😕)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.diverdoc
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.diverdoc
Küzdhettek, csak nincs miért. Majd, ha túl lesztek rajta, akkor újra beszélünk. Akkor mindig van értelme 😉
Megjegyzem le a kalappal, jól viselitek, de Diver Te pont nem, és ez meglepő!Helmut Zimmer
ah megtisztelő, nehéz ,de viselem hogy idejössz megnőtt arccal és megy a fishing 😀Josszi
ez még Tőled is ...kevés 😛

Bocs Doc nem akartalak megbántani 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.diverdoc
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.diverdoc
Küzdhettek, csak nincs miért. Majd, ha túl lesztek rajta, akkor újra beszélünk. Akkor mindig van értelme 😉
Megjegyzem le a kalappal, jól viselitek, de Diver Te pont nem, és ez meglepő!Helmut Zimmer
ah megtisztelő, nehéz ,de viselem hogy idejössz megnőtt arccal és megy a fishing 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.diverdoc
Küzdhettek, csak nincs miért. Majd, ha túl lesztek rajta, akkor újra beszélünk. Akkor mindig van értelme 😉
Megjegyzem le a kalappal, jól viselitek, de Diver Te pont nem, és ez meglepő!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóanJosszi
Ne küzdjetek, Helm nekem szánta ezt😉 Bár nem leparasztoztam, ráadásul pozitívan nyilatkoztam róla.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Nem dicsérte meg Margzsot, szokásos "chill out boy" valamelyik verziója hangzott el, mert Marzs nehezményezte, hogy nem a gravitációt, hanem őt büntették meg. Helmut Zimmer
Helm hogy te milyen belső infókat tudsz.. fantasztikus, NSA? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
PC-rol meg annyit, hogy szerintem ugyanaz, mint Jimbo, csak a sotet oldal edzoje 😀
masik baromsag, hogy ki tud, ki nem tud beszelni. ugy en bloc az nfl-ben, barmelyik jatekos nyilatkozik ez megy: "you know" , "man". minden mondant, minden masodik szavai ezek.Vegita
igaz.. Beckham is junó man igaz az más sportág 😀
LOL Jimbácsi az öreg szenvedélyes jedi , Pete meg a gonosz sith praktikás 😀 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Sajnos ők azok (Frankie és Lynch) akik élete borzasztóan nehéz lesz a foci után...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
...a hát (3:15 - 3:45):
 www.youtube.com/watch?v=zaJXI7669sQ12
ő nem paraszt, mélyről jött srác aki sokat letett már az asztalra. Ikon

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
gondolom nem a kommunikációs készségeiért szereted ami nem baj , sőt, hihetetlen a pali amit a pályán tesz, tud..
nálunk Frankie sem egy kommunikációs zseni, nem is ezért top3 kedvenc nálam, hanem ő is a pályán bizonyít immáron évek óta megbízhatóan

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Igen, ezen én is szoktam mosolyogni, hogy XY mekkora bunkó, még beszélni sem tud... Aki ezeket írja, az azért néz meccset, mert okos embereket akar látni? (akkor valóban rossz helyen keresgél, tisztelet a kivételnek) Kell egy bizonyos játékinteligencia ahhoz, hogy valaki jó legyen a saját sportjában. Ezt fejleszteni lehet, de akiben nincs meg a szikrája sem, arra kár fecsérelni az időt, de abból nem is lesz jó játékos. De ez nincs összefüggésben azzal, ki mennyire okos, hogy tud nyilatkozni. Persze okos embereket is lehet látni, ha elmész egy tudományos konferenciára... biztos izgalmas, de egy kissé más fajta szórakozás.

Másik téma, ami azért ehhez kapcsolódik, az a "deviencia", ami jellemez egy-két kiemelkedő játékost, sportolót. Szerintem nincs ezzel sem semmi baj. Általában azért azok ilyenek, akiknek van is mire büszkének lenni! Igazából ez a mi kultúránktól távol áll, mert pl. belém is azt nevelték, hogy ne nyomuljak, ne hívjam fel magamra a figyelmet, simuljak bele a tömegbe. A mai nevelési módszerek, én azt mondom hála az Égnek, sokkal jobban hagyják kibontakozni a tehetséget, mint az én időmben, pedig én sem vagyok öreg 😊. Az engem is irritál, ha olyan veri magát, akinek aztán tényleg nincs mire, de ezeknél a sportolóknál nem erről van szó. Annak idején Ali, ugyanilyen volt, de akkor valóban Ő volt a legnagyobb. Ma is vannak erre példák, pl. Ibrahimovics, szenzációs játékos, de "deviáns", mert nem csak a játékával hívja fel magára a figyelmet. Színes egyéniség, színesebb, mint Messi, pedig nem lehet szerintem összehasonlítani Őket. Nekem utóbbi a szimpatikusabb, de elfogadom azt is, hogy valakinek unalmas Messi... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
lehet, hogy megkoveztek, de sherman szerintem jol csinalja, amit csinal. mentalisan odabasz, amit aztan a meccsen mar nem tudsz rendesen lereagalni, mert elborul az agyad, utana mar nem kapod el ugy a labdat. magat sztarolja, ez mar ha engem fogna, eleve felbaszna, csak azert is megakarnam mutatni neki, kozbe nyomna a vakert, tuti idegesitene. szemely szerint ugy gondolom, valoban a posztjan a legjobb. igy hirtelen, nem is tudnek mondani senkit, aki igy es ezen a szinten jatszik.
en siman fogok a hawks-nak drukkolni, mert egy superbowl gyoztestol kikapni sokkal jobban hangzik, mint egy csak masodiktol. azonkivul, szamomra peyton es a korulotte lengo misztifikalt o az isteniplayer mitosz sokkal idegesitobb, sokkal utalatosabb, mint egy cb, aki teszi a dolgat, neha pedig nagykepu. viszont 1-1 meccsen nem azt hallani, hogy sherman nyert, hanem azt, hogy a hawks vedelem tette a feladatat, mig a broncos meccseken peyton nyert, peyton latta, peyton tudta..aztan csak a csapat. tovabba nem utolsosorban nfc west uralmat az nflbe!
PC-rol meg annyit, hogy szerintem ugyanaz, mint Jimbo, csak a sotet oldal edzoje 😀
masik baromsag, hogy ki tud, ki nem tud beszelni. ugy en bloc az nfl-ben, barmelyik jatekos nyilatkozik ez megy: "you know" , "man". minden mondant, minden masodik szavai ezek.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...ami az egészet hiteltelenné teszi ez az óvodás, "Crabtree eltaposta a homokváram múlt nyáron, ezért el fogom venni a dömperét idén" nyafogás. petey
Pedig így megy ez: "ha belegyalogolsz a homokváramba, rádparkolok a dömperrel" azután vagy nyafogsz, vagy nem, ugyebár?!

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉Helmut Zimmer
...a hát (3:15 - 3:45):
https://i.ytimg.com/vi/zaJXI7669sQ/maxresdefault.jpg
Marshawn Lynch ESPN E:60
I promised my good friend Delisa Lynch that I would post this video for her. My relationships with the Lynch family goes back a few years and they've always ...