San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Sziasztok!
Most nézem a meccs ismétlését. Bowman sérülése mikor történt? Azt nem szeretném megnézni.. láttam róla képet melóban, hát.. nem volt túl produktív napom.
Kívánom, hogy felépüljön, nagyon szimpatikus játékos!karmigran
a sérülés a meccs vége felé volt, élőben nem is lehetett látni,mert egy fumble szitunál történt.....szóval ne nézd meg a lassítást 😊Chargers LT
Köszi.. remélem nem fogják sokszor visszajátszani, már megrendeltem a vacsit 😊karmigran
Kb. 4-5 alkalommal mutatták
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Most nézem a meccs ismétlését. Bowman sérülése mikor történt? Azt nem szeretném megnézni.. láttam róla képet melóban, hát.. nem volt túl produktív napom.
Kívánom, hogy felépüljön, nagyon szimpatikus játékos!karmigran
a sérülés a meccs vége felé volt, élőben nem is lehetett látni,mert egy fumble szitunál történt.....szóval ne nézd meg a lassítást 😊Chargers LT
Köszi.. remélem nem fogják sokszor visszajátszani, már megrendeltem a vacsit 😊
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Sziasztok!
Most nézem a meccs ismétlését. Bowman sérülése mikor történt? Azt nem szeretném megnézni.. láttam róla képet melóban, hát.. nem volt túl produktív napom.
Kívánom, hogy felépüljön, nagyon szimpatikus játékos!karmigran
a sérülés a meccs vége felé volt, élőben nem is lehetett látni,mert egy fumble szitunál történt.....szóval ne nézd meg a lassítást 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Most nézem a meccs ismétlését. Bowman sérülése mikor történt? Azt nem szeretném megnézni.. láttam róla képet melóban, hát.. nem volt túl produktív napom.
Kívánom, hogy felépüljön, nagyon szimpatikus játékos!
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Még mindig eléggé a meccs hatása alatt vagyok, kicsit magam alatt is, sajnálom a srácokat, hogy nem jött össze idén az SB. Jó lett volna az idei Broncos ellen látni őket.
De köszönöm a csapatnak ezt az újabb fantasztikus szezont!
Bowman a legnagyobb! Remélem teljesen rendbe jön, Mikenak is jobbulást.
Go 9ers!

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Nagyon szar a hangulatom és elsősorban nem azért mert vesztettünk, hanem a sérülések miatt. Bowman szarrá szakadt térdizület mellett is megtartotta a labdát hihetetlen.
Comptoni tahót remélem vagy a SB-on, vagy utána rendesen helyrerakja valaki. Ezenkívül Bowman sérülése után Amerika bármely pontján tapsoltak volna, amikor leviszik a pályán, hawknestben meg popcornnal dobálják. Seehawks én így szeretlek!
Van egy futójuk, aki szinte beszélni sem tud, de odamegy Bowmanhoz, és vigasztalja. Látszik megviseli a dolog, és a következő playben famblizik is. Szememben nagyot nőtt, respect Lynch. Aldon és Wilson pacsija ugyanez a kategória. Elbeszélgethetnének egy két csapattársukkal.
Véletlenül sem néztem bele az eredménykövetőbe de érdekelne a múlt heti "bírózó", haterek (föleg hóksz szurkerek) mit szóltak a tegnapihoz. Csak pár gyöngyszem: Bowman fambli recoveryt hogy a picsába lehetett nem észrevenni és TD ajándékozni az ellenfélnek (más kérdés, hogy Lynch életében először kiejtette a labdát a kezéből és sok volt neki az 1 y)? Nagyjából Lee bokáját kitörik, de nem kapunk 15 y-t (amivel first down lett volna), és mivel nem tud a kitámasztó lábára ráállni nem is ismételjük a puntot. Vernon Davis kecs után szalad egy kicsit, kap egy baszott nagyot Kancellártól fambli, de visszaszerzi. Itélet nem 3 és 4, hanem inkomplit, 3 és 10. Miért? A 3 és hosszút meg nem tudjuk megjátszani.
Kaep jó volt, de game winning drive-ra még alkalmatlan. A 4. negyed pszichés terhét nem tudta elviselni. Visszaköszönt a tavalyi SB! Hogy lehet ugyanabba a folyóba kétszer belelépni? Roman wtf??
Nyerhető meccs volt, nagyon jól álltunk fel. Sikerült is meglepni őket. Sztem a Baldwin TD volt a fordulópont.

Összeségében nagyon jó és izgalmas meccs volt, egy brutál jó védelmű, egy emberfeletti futójú csapattól kaptunk ki. Megsüvegelendő az egész éves teljesítmény. Ha Kaep beérik és a csapat nagyját sikerül megtartani, akkor meglesz a hatodik. Ne felejtsük el, hogy aszurkolok többsége hetek óta drafttal, edzőcserével stb foglalkozik, nekünk meg olyan csapatunk van, hogy évek óta az utolsó hétig izgulhatunk. Köszönet érte.

GO NINERS, és továbbra is, jövőre is QUEST FOR SIX!diverdoc
amikor láttam hogy Bowman lábával mi történik, és integettek a játékosok mindkét oldalról az orvosoknak..hát bevallom ott ment el a kedvem attól hogy megnyerjük-e vagy nem. Bow vissza fog térni, nem kétség.
Wilson egy classy guy, mindig is az volt. Lynchnek is respekt. ők tudják hogy itt többről van szó, mint hogy ki nyer egy mérkőzést.
hát igen Lee eseténél járt a 15 yard és first down, VD-nél meg sima elkapás volt és ott jött volna a 3rd down. Hitner ütése sem volt flag, LMJ lerántása meg facemask volt amikor Lockette kiütötte. mondjuk ezek nagy sebességnél történtek, ennyit a számlára írok.
Kap meg, ő volt az offenzünk. a fal lyukat nem bírt nyitni, így menni kellett Kapnek. tudjuk hogy nincs ott még ahol a nagyok, de nagyon jól fejlődik, ha eléri a plafonját ijesztő QB lesz. az hogy nem tud zsebből passzolni, hadd kacagjak engedtessék meg.
3 dolog:
1, Whitner és Reid bealudtak rendesen Wilson 51 yardos passzánál, ilyet nem lehet egy elit védelemnek.
2, Lynch futása, Reid túlfutott, ott meg lehetett volna a tackel
3, 4 és 7-re minek kell Rogersnek futni az elakpó után és átkarolni? elég lett volna beállni a passzsávba. rémes védekezés.

Playhívást megint nem tudom hova tenni. nyomtuk ez a konzervatív cuccot, de látszott nem megyünk vele sehova, 7 pont előnyt nem lehet kivédekezni NFCCG-ben, ha az offenz nem megy.

annyiból sajnálom a Hawkst hogy PM búcsúmeccse lehet, mint ellenünk Ray Lewisnak vagy még a múltkor Jerome Bettisnek. tudjuk melyik csapatok nyertek...%/

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Baromi jó meccs volt, sajnos Iupati sérülése sztem fordulópont volt, addig sokkal jobbak voltatok. Sajnálom, h nem ti nyertetek, megérdemeltétek volna a meccs alapján, de az egész szezont tekintve meg teljesen jogos a Denver-Seattle döntő.
Grat a szezonhoz, Bowman meg reméljük felépül teljesen.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Kaep jó volt, de game winning drive-ra még alkalmatlan. A 4. negyed pszichés terhét nem tudta elviselni. Visszaköszönt a tavalyi SB! Hogy lehet ugyanabba a folyóba kétszer belelépni? Roman wtf??
Nyerhető meccs volt, nagyon jól álltunk fel. Sikerült is meglepni őket. Sztem a Baldwin TD volt a fordulópont.

Összeségében nagyon jó és izgalmas meccs volt, egy brutál jó védelmű, egy emberfeletti futójú csapattól kaptunk ki. Megsüvegelendő az egész éves teljesítmény. Ha Kaep beérik és a csapat nagyját sikerül megtartani, akkor meglesz a hatodik. Ne felejtsük el, hogy aszurkolok többsége hetek óta drafttal, edzőcserével stb foglalkozik, nekünk meg olyan csapatunk van, hogy évek óta az utolsó hétig izgulhatunk. Köszönet érte.

GO NINERS, és továbbra is, jövőre is QUEST FOR SIX!diverdoc
igen SB flashback volt.. beleléptünk másodszorra is, talán elkapkodtuk a végét.. Kaep magára vállalta a vereséget hogy 3 eladott labdája volt, ezzel nem értek eggyet, amit futott az első félidőben és volt 3 olyan tökéletes passza amit ritkán látni tőle.
Van még hova fejlődnie és fog is, hiszen ez volt az első teljes szezonja. Nagyon sajnálom a sérülteket és bár benne van a játékban akkor is amit Bowman tett hogy a labdát utánna sem engedte el.. kár hogy az önfeláldozásával nem mentünk semmire, mert ilyen a szabály... hogy utánna megfogtuk Lyncht igaz nyomta talán őt is amit előtte látott az nagy dolog volt, a front7 kitett magáért egyszer hibáztak nagyot de ahhoz kellett a kiváló secondarynk is amikor Lynch átszaladt rajtunk. a bírók most nem a mi javunkra tévedtek és volt pár érdekes ítélet de nem emiatt kaptunk ki.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
 www.49ers.com/video/videos/Kaepernick-Addresses-the-Media-Following-the-Loss/916dce7e-3518-4a87-bd2d-9e8772881dceVegita
Elég lehangoló volt Kapet így látni,olyan érzésem volt,hogy mindjárt nyom egy Tabánit😕
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon szar a hangulatom és elsősorban nem azért mert vesztettünk, hanem a sérülések miatt. Bowman szarrá szakadt térdizület mellett is megtartotta a labdát hihetetlen.
Comptoni tahót remélem vagy a SB-on, vagy utána rendesen helyrerakja valaki. Ezenkívül Bowman sérülése után Amerika bármely pontján tapsoltak volna, amikor leviszik a pályán, hawknestben meg popcornnal dobálják. Seehawks én így szeretlek!
Van egy futójuk, aki szinte beszélni sem tud, de odamegy Bowmanhoz, és vigasztalja. Látszik megviseli a dolog, és a következő playben famblizik is. Szememben nagyot nőtt, respect Lynch. Aldon és Wilson pacsija ugyanez a kategória. Elbeszélgethetnének egy két csapattársukkal.
Véletlenül sem néztem bele az eredménykövetőbe de érdekelne a múlt heti "bírózó", haterek (föleg hóksz szurkerek) mit szóltak a tegnapihoz. Csak pár gyöngyszem: Bowman fambli recoveryt hogy a picsába lehetett nem észrevenni és TD ajándékozni az ellenfélnek (más kérdés, hogy Lynch életében először kiejtette a labdát a kezéből és sok volt neki az 1 y)? Nagyjából Lee bokáját kitörik, de nem kapunk 15 y-t (amivel first down lett volna), és mivel nem tud a kitámasztó lábára ráállni nem is ismételjük a puntot. Vernon Davis kecs után szalad egy kicsit, kap egy baszott nagyot Kancellártól fambli, de visszaszerzi. Itélet nem 3 és 4, hanem inkomplit, 3 és 10. Miért? A 3 és hosszút meg nem tudjuk megjátszani.
Kaep jó volt, de game winning drive-ra még alkalmatlan. A 4. negyed pszichés terhét nem tudta elviselni. Visszaköszönt a tavalyi SB! Hogy lehet ugyanabba a folyóba kétszer belelépni? Roman wtf??
Nyerhető meccs volt, nagyon jól álltunk fel. Sikerült is meglepni őket. Sztem a Baldwin TD volt a fordulópont.

Összeségében nagyon jó és izgalmas meccs volt, egy brutál jó védelmű, egy emberfeletti futójú csapattól kaptunk ki. Megsüvegelendő az egész éves teljesítmény. Ha Kaep beérik és a csapat nagyját sikerül megtartani, akkor meglesz a hatodik. Ne felejtsük el, hogy aszurkolok többsége hetek óta drafttal, edzőcserével stb foglalkozik, nekünk meg olyan csapatunk van, hogy évek óta az utolsó hétig izgulhatunk. Köszönet érte.

GO NINERS, és továbbra is, jövőre is QUEST FOR SIX!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.49ers.com/video/videos/Kaepernick-Addresses-the-Media-Following-the-Loss/916dce7e-3518-4a87-bd2d-9e8772881dce

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Normálisan egy kérdéses esetnél 20 ember van az esetleges labdát birtoklón, azon nem nagyon van mit visszanézni valóban de hogy hogy nem sikerült észrevenni a tegnapit élőben az rejtély.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."Josszi
Mit mást is mondhatna a "testvéréről".😊 Respect
Kevesebb szó esik Iupati-ról,pedig tudjuk hogy ő is a csapatunk egyik alappillére!Innem kívánok neki minél hamarabbi felépülést,várunk mihamarabb vissza Mike!Montana
Azért Iupatinak "könnyebb " a felépülése. Töröt boka befor, a térd és a szalagok mindig nehezebb kérdés. Főleg egy LB-nél aki talán a legnagyobb tömeget mozgatja.
Remélem Bowman megkapja a Dpoy-t idén, és felépül. Biztos sok segítséget fog kapni.Toca
DPOY megérdemli.. de nagyon.. és bakker még akkor sem engedte el a labdát amikor a lába már... de nem ezért, hanem ami ebben a szezonban müvelt végig, amikor Willist visszavetette a kézsérülése ő vitte a több terhet a vállán..Josszi
Az ott miért nem volt visszanézhető?Geeri
sajnos fumble recoveryt nem lehet a szabályok szerint visszanézni ha jól tudom..

 ftw.usatoday.com/2014/01/seattle-seahawks-fumble-not-reviewable-san-francisco-49ers/

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."Josszi
Mit mást is mondhatna a "testvéréről".😊 Respect
Kevesebb szó esik Iupati-ról,pedig tudjuk hogy ő is a csapatunk egyik alappillére!Innem kívánok neki minél hamarabbi felépülést,várunk mihamarabb vissza Mike!Montana
Azért Iupatinak "könnyebb " a felépülése. Töröt boka befor, a térd és a szalagok mindig nehezebb kérdés. Főleg egy LB-nél aki talán a legnagyobb tömeget mozgatja.
Remélem Bowman megkapja a Dpoy-t idén, és felépül. Biztos sok segítséget fog kapni.Toca
DPOY megérdemli.. de nagyon.. és bakker még akkor sem engedte el a labdát amikor a lába már... de nem ezért, hanem ami ebben a szezonban müvelt végig, amikor Willist visszavetette a kézsérülése ő vitte a több terhet a vállán..Josszi
Az ott miért nem volt visszanézhető?

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."Josszi
Mit mást is mondhatna a "testvéréről".😊 Respect
Kevesebb szó esik Iupati-ról,pedig tudjuk hogy ő is a csapatunk egyik alappillére!Innem kívánok neki minél hamarabbi felépülést,várunk mihamarabb vissza Mike!Montana
Azért Iupatinak "könnyebb " a felépülése. Töröt boka befor, a térd és a szalagok mindig nehezebb kérdés. Főleg egy LB-nél aki talán a legnagyobb tömeget mozgatja.
Remélem Bowman megkapja a Dpoy-t idén, és felépül. Biztos sok segítséget fog kapni.Toca
DPOY megérdemli.. de nagyon.. és bakker még akkor sem engedte el a labdát amikor a lába már... de nem ezért, hanem ami ebben a szezonban müvelt végig, amikor Willist visszavetette a kézsérülése ő vitte a több terhet a vállán..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."Josszi
Mit mást is mondhatna a "testvéréről".😊 Respect
Kevesebb szó esik Iupati-ról,pedig tudjuk hogy ő is a csapatunk egyik alappillére!Innem kívánok neki minél hamarabbi felépülést,várunk mihamarabb vissza Mike!Montana
igaz.. de ő talán "olcsóbban megúszta" Neki is persze! hiányzott Bruce Miller is nagyon...
nagyon remélem hogy Bowman felépül ahogy Lattimore is, de hogy szeptemberre nem lesz 100% az sajnos benne van.. 😕

"Marcus Lattimore @MarcusLattimore
Mike Iupati best offensive guard in the game gone come back stronger than ever
Marcus Lattimore @MarcusLattimore
Navarro Bowman best linebacker in the game gone come back stronger than ever"

így legyen!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."Josszi
Mit mást is mondhatna a "testvéréről".😊 Respect
Kevesebb szó esik Iupati-ról,pedig tudjuk hogy ő is a csapatunk egyik alappillére!Innem kívánok neki minél hamarabbi felépülést,várunk mihamarabb vissza Mike!Montana
Azért Iupatinak "könnyebb " a felépülése. Töröt boka befor, a térd és a szalagok mindig nehezebb kérdés. Főleg egy LB-nél aki talán a legnagyobb tömeget mozgatja.
Remélem Bowman megkapja a Dpoy-t idén, és felépül. Biztos sok segítséget fog kapni.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."Josszi
Mit mást is mondhatna a "testvéréről".😊 Respect
Kevesebb szó esik Iupati-ról,pedig tudjuk hogy ő is a csapatunk egyik alappillére!Innem kívánok neki minél hamarabbi felépülést,várunk mihamarabb vissza Mike!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Patrick Willis vowed to aid @NBowman53 on his recovery. "I'll be with him every step of the way."

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szep szezon volt, mar elegge erik az a gyuru, de ez mar a harmadik szezon, hogy nem nyertunk es egy paraszthajszallal maradunk le. romant ki kell rugni, illetve, talan ezzel, hogy nem nyertunk, lehet ujra hosszabbitani olyanokkal, akik gyuru eseten nagyon sok penzt kernenek. jo meccs volt egyebkent, a 4. kiserletnel tobbszor is elkapcsoltam 😀 persze aztan gyorsan vissza, hogy azert lassam, mi van 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én is gratulálok, nagyon jó csapatotok van. Bowmannak pedig mielöbi felépülést.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Emelt fővel készülhettek a következő idényre!Gratula,nagy teljesítmény volt!Bowmannak jobbulást és szóljatok Kapnak hogyha Roman azt is akarja,akkor se dobja a legfontosabb labdát Shermanra 😉

több mint 10 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Most már sokkal higgadtabb vagyok, viszont meccs után nagyon azt kívántam, hogy a SB-ban dobálja szét Sherman-éket Omaha kapitány. Viszont a CB a meccs végi produkciójával nálam tagadhatatlanul felkerült a Balotelli, Ibra fémjelezte tahólistámra. 😊 Jobban összpontosítottak a végén, plusz a hazai pálya, ezek döntöttek szerintem.

Nálunk pedig épüljön fel mihamarabb az összes sérült, a holtszezonban tömjük be a lyukakat a csapaton, erősítsünk ott, ahol szükségünk van rá. Három NFC döntő nem véletlen, előbb-utóbb összefog jönni az áhított SB győzelem, de remélem inkább előbb, mert ezek a playoff végén becsúszott vereségek tudnak frusztrálóan hatni egy csapatra.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Le a kalappal előttetek! Nektek szurkoltam. Sajnálom, hogy nem jött össze...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Michael Crabtree @KingCrab15
Film don't lie... @nflnetwork @espn pull up the tape of that game and show me where this guy is the best? #fake #fake #fake

my man Crabtree #SWAGpetey
Tehát nyomot hagyott benne. Valszeg ez volt a cél. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"