San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Most neztem csak meg a meccset!
Sajnalom! 😕
Remeltem,hogy elveritek oket!
Marhara unszimpatikus egy csapat a hawks...a ragozabalo Rozellel az elen! YD

Azert ez az NFC joval erosebb,mint az AFC....ZoliZoltán
hát, idén nagy volt a különbség , a csapatuk mint egység nem unszimpatikus egy két egyén kivételével de hát ez mindenhol így van azt hiszem, a drukkereik akik dobáltak vagy akik a táblákat tartották a játékoskijárónál azok már annál inkább, gondolom megvették a jegyet ezzel joguk van mindenre amivel kiadhatják a frusztráció agressziót.. , nekem Wilson és Lynch két nagyon szimpatikus játékos akiket mint sportembert tartok nagyon nagyra. Pete Carollról gondolom nagy taktikus amit eddig elért velük az sokat bizonyít, mondjuk mikor megdicsérte a ST pasit aki kiütötte Lee bokáját, akkor ugrott amikor már semmi esélye nem volt nos azt nem volt túl szimpatikus.. (N)
szóval Jimbácsit többre tartom és imádom a stílusát ahogy megbolondul sokszor a pályán, az a szenvedély nekem sokat ad és szerintem a csapatnak is.Josszi
Nem dicsérte meg Margzsot, szokásos "chill out boy" valamelyik verziója hangzott el, mert Marzs nehezményezte, hogy nem a gravitációt, hanem őt büntették meg.

😊 Lynch beszélni sem tud.... paraszt, mint mi Hox szurkolók 😉
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Most neztem csak meg a meccset!
Sajnalom! 😕
Remeltem,hogy elveritek oket!
Marhara unszimpatikus egy csapat a hawks...a ragozabalo Rozellel az elen! YD

Azert ez az NFC joval erosebb,mint az AFC....ZoliZoltán
Hogy el fognak-e vereni minket azt nem tudom, de arra jó esély van, hogy a két csapat toppon marad, mivel rengeteg remek pickje lesz a 9-ersnek, idén mi is draftolunk (😀 😀 😀 ), sőt jövőre várhatóan játszani fog Percy is, és a nem kevés sérültünk.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Most neztem csak meg a meccset!
Sajnalom! 😕
Remeltem,hogy elveritek oket!
Marhara unszimpatikus egy csapat a hawks...a ragozabalo Rozellel az elen! YD

Azert ez az NFC joval erosebb,mint az AFC....ZoliZoltán
hát, idén nagy volt a különbség , a csapatuk mint egység nem unszimpatikus egy két egyén kivételével de hát ez mindenhol így van azt hiszem, a drukkereik akik dobáltak vagy akik a táblákat tartották a játékoskijárónál azok már annál inkább, gondolom megvették a jegyet ezzel joguk van mindenre amivel kiadhatják a frusztráció agressziót.. , nekem Wilson és Lynch két nagyon szimpatikus játékos akiket mint sportembert tartok nagyon nagyra. Pete Carollról gondolom nagy taktikus amit eddig elért velük az sokat bizonyít, mondjuk mikor megdicsérte a ST pasit aki kiütötte Lee bokáját, akkor ugrott amikor már semmi esélye nem volt nos azt nem volt túl szimpatikus.. (N)
szóval Jimbácsit többre tartom és imádom a stílusát ahogy megbolondul sokszor a pályán, az a szenvedély nekem sokat ad és szerintem a csapatnak is.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Adam Schefter jelenti:
49ers LB NaVorro Bowman is expected to be ready for the start of the 2014 season, per source. Bowman will undergo surgery on his torn ACL.csrnyei
hát nem mindegy hogy mindene szakadt vagy "csak" a keresztszalag.. Manninghamnak mennyi volt a recover? 10 hónap?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
"One thing I can't accept is what I read after the game about Seahawks fans throwing food at (Bowman) as he was being carted off the field with his knee injury," Sherman wrote. "If it's true, it's beyond terrible. That's as low as it gets. I'm sure whoever did this is in a small minority of fans, because I don't think that kind of action is an accurate representation of the character of the 12th man.

"Navorro Bowman is a great player who plays the game the right way. When he went down, I dropped to a knee and prayed for him. He deserves better than having food thrown at him as he's carted off a field. All players deserve better than that."
Richard Sherman

Csak a pályán paraszt,jól látszik hogy direkt csinálja!Respect ahogy Bowmanről beszél..Montana
nincs ezzel baj, mert intelligens arc.
ami az egészet hiteltelenné teszi ez az óvodás, "Crabtree eltaposta a homokváram múlt nyáron, ezért el fogom venni a dömperét idén" nyafogás. meg aztán messziről jött ember azt mond amit akar ugye.
Sherman az a játékos, aki valami brutált játszik a pályán, aztán megszólal és a respekt...aaaaaand it's gone :[]petey
igen, persze tudja ő mit kell írni, csak túl sok volt amivel "magyarázta a bizonyítványát"
ja ja.. szerintem imádja ha utálják amit és ahogy mondd, és imádja ha szeretik amit a pályán csinál azért.. csak ne legyél iránta közömbös 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Hal Isten!ZoliZoltán

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Hal Isten!
Jobbulast Neki! 😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Adam Schefter jelenti:
49ers LB NaVorro Bowman is expected to be ready for the start of the 2014 season, per source. Bowman will undergo surgery on his torn ACL.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Culliver said he also has something to offer Bowman, who suffered at least a torn ACL in Sunday's loss to the Seahawks. Culliver said he spoke briefly to Bowman and texted him to let him know that he will help the linebacker through his rehabilitation, which can take up to a year.
Read more here:  blogs.sacbee.com/49ers/archives/2014/01/culliver-has-resumed-sprinting-vows-to-help-bowman-through-acl-rehab.html#storylink=cpy

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Comptoni tahót remélem vagy a SB-on, vagy utána rendesen helyrerakja valaki. diverdoc
 mmqb.si.com/2014/01/20/richard-sherman-interview-michael-crabtree/?xid=brand-fb
Sherman saját írása. Amúgy nem parasztkodni ment oda a végén Ctrabtreehez, hanem kezet fogni, stb...az más kérdés, hogy ezzel "visszaadta a kölcsönt" talán cukkolva kicsit, mert nem kedveli Crabtreet, ugyanis az elkapó sértette meg őt még a nyáron Arizonában.
Bowmannek egyébként mihamarabbi felépülést kíván, stb.
Szóval csak elsőre tűnt furkónak, de mindennek meg volt az oka. Minden meccs utáni nyilatkozatában korrekt volt.Chargers LT
hmm...ezzel csak az a gáz, hogy azóta már találkoztak, de persze az csak edző meccs volt, mert nem ők nyertek 😀
meg valami baj lehet Sherman kézfogásával, mert mindenki rosszul reagálja le 😀
túl sok a szöveg, bro!Gábor
A híres stanfordi kézfogás 😊 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
"One thing I can't accept is what I read after the game about Seahawks fans throwing food at (Bowman) as he was being carted off the field with his knee injury," Sherman wrote. "If it's true, it's beyond terrible. That's as low as it gets. I'm sure whoever did this is in a small minority of fans, because I don't think that kind of action is an accurate representation of the character of the 12th man.

"Navorro Bowman is a great player who plays the game the right way. When he went down, I dropped to a knee and prayed for him. He deserves better than having food thrown at him as he's carted off a field. All players deserve better than that."
Richard Sherman

Csak a pályán paraszt,jól látszik hogy direkt csinálja!Respect ahogy Bowmanről beszél..Montana
nincs ezzel baj, mert intelligens arc.
ami az egészet hiteltelenné teszi ez az óvodás, "Crabtree eltaposta a homokváram múlt nyáron, ezért el fogom venni a dömperét idén" nyafogás. meg aztán messziről jött ember azt mond amit akar ugye.
Sherman az a játékos, aki valami brutált játszik a pályán, aztán megszólal és a respekt...aaaaaand it's gone :[]

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Sherman "kézfogása" nem az a fajta kézfogás volt mint Wilson és Aldoné, ezt szerintem mindenki tudja. Viszont már most várom a következő összecsapásukat, elég nagy párbajnak néz ez itt ki évekig 😊 A motivációval nem lesz gond.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 220 — E/1
Most neztem csak meg a meccset!
Sajnalom! 😕
Remeltem,hogy elveritek oket!
Marhara unszimpatikus egy csapat a hawks...a ragozabalo Rozellel az elen! YD

Azert ez az NFC joval erosebb,mint az AFC....

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Erin arca mindent elárul😀
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
"One thing I can't accept is what I read after the game about Seahawks fans throwing food at (Bowman) as he was being carted off the field with his knee injury," Sherman wrote. "If it's true, it's beyond terrible. That's as low as it gets. I'm sure whoever did this is in a small minority of fans, because I don't think that kind of action is an accurate representation of the character of the 12th man.

"Navorro Bowman is a great player who plays the game the right way. When he went down, I dropped to a knee and prayed for him. He deserves better than having food thrown at him as he's carted off a field. All players deserve better than that."
Richard Sherman

Csak a pályán paraszt,jól látszik hogy direkt csinálja!Respect ahogy Bowmanről beszél..
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
After Sunday night’s loss to the Seahawks, 49ers coach Jim Harbaugh said that the preliminary assessment of linebacker NaVorro Bowman’s knee injury revealed a suspected ACL injury.

Per a league source, the team fears both an ACL and MCL injury. An MRI, which has not yet been conducted, will reveal the full extent of the damage.

While mild to moderate MCL injuries can heal without surgery, an MCL injury could delay Bowman’s timetable for surgery, if the decision is made to allow the MCL to heal before repairing a possible torn ACL. Patriots tight end Rob Gronkowski waited one month and one day to have ACL surgery because of an MCL injury that needed to heal.

MRI-re még várni kell..reméljük a legjobbakat..Montana
reméljünk! (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Grat a csapatnak ,jóféle meccs volt!
Sherman dologról csak annyit,hogy én megértem,mert annyi adrenalinnal ami lehetett benne a meccs miatt,én lehet egy pompomlányt is gerincre vágtam volna ott helybe.......
A popcornos szurkolót remélem helyben lepofozta a többi Hawsk drukker!!!!
Bowman meg egy bivaly ,remélem már szezonnyitón ott lesz Marcus Lattimore-rel eggyütt a pályán!!!!
Ja és remélem,a köv szezonig csak erősítünk,és nem szállingóznak el az emberkék.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Amúgy nem parasztkodni ment oda a végén Ctrabtreehez, hanem kezet fogni, stb...az más kérdés, hogy ezzel "visszaadta a kölcsönt" talán cukkolva kicsit, mert nem kedveli Crabtreet, ugyanis az elkapó sértette meg őt még a nyáron Arizonában.
Szóval csak elsőre tűnt furkónak, de mindennek meg volt az oka. Minden meccs utáni nyilatkozatában korrekt volt.Chargers LT
Nyilván nem parasztkodni ment,de egy ilyen felfokozott meccs után várható volt,hogy Crab nem fog a legjobban reagálni,ami Sherman stílusa mellett érthető.Az arizonai esetre meg csak azt tudom mondani,hogy engem érdekelne Crab álláspontja is,mert én simán kinézem Shermanből,hogy k.rva anyázik utána meg nem érti,hogy miért akarják szétkapni,ráadásul nem ez volt az első érdekes megnyilvánulása,de ő már csak ilyen.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Comptoni tahót remélem vagy a SB-on, vagy utána rendesen helyrerakja valaki. diverdoc
 mmqb.si.com/2014/01/20/richard-sherman-interview-michael-crabtree/?xid=brand-fb
Sherman saját írása. Amúgy nem parasztkodni ment oda a végén Ctrabtreehez, hanem kezet fogni, stb...az más kérdés, hogy ezzel "visszaadta a kölcsönt" talán cukkolva kicsit, mert nem kedveli Crabtreet, ugyanis az elkapó sértette meg őt még a nyáron Arizonában.
Bowmannek egyébként mihamarabbi felépülést kíván, stb.
Szóval csak elsőre tűnt furkónak, de mindennek meg volt az oka. Minden meccs utáni nyilatkozatában korrekt volt.Chargers LT
hmm...ezzel csak az a gáz, hogy azóta már találkoztak, de persze az csak edző meccs volt, mert nem ők nyertek 😀
meg valami baj lehet Sherman kézfogásával, mert mindenki rosszul reagálja le 😀
túl sok a szöveg, bro!

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
After Sunday night’s loss to the Seahawks, 49ers coach Jim Harbaugh said that the preliminary assessment of linebacker NaVorro Bowman’s knee injury revealed a suspected ACL injury.

Per a league source, the team fears both an ACL and MCL injury. An MRI, which has not yet been conducted, will reveal the full extent of the damage.

While mild to moderate MCL injuries can heal without surgery, an MCL injury could delay Bowman’s timetable for surgery, if the decision is made to allow the MCL to heal before repairing a possible torn ACL. Patriots tight end Rob Gronkowski waited one month and one day to have ACL surgery because of an MCL injury that needed to heal.

MRI-re még várni kell..reméljük a legjobbakat..
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Sziasztok!
Most nézem a meccs ismétlését. Bowman sérülése mikor történt? Azt nem szeretném megnézni.. láttam róla képet melóban, hát.. nem volt túl produktív napom.
Kívánom, hogy felépüljön, nagyon szimpatikus játékos!karmigran
a sérülés a meccs vége felé volt, élőben nem is lehetett látni,mert egy fumble szitunál történt.....szóval ne nézd meg a lassítást 😊Chargers LT
Köszi.. remélem nem fogják sokszor visszajátszani, már megrendeltem a vacsit 😊karmigran
Kb. 4-5 alkalommal mutattákcsrnyei
Egyébként van valami hír az állapotáról? Nem nagyon volt időm utánajárni, sajnos. Viszont biztos, hogy felépül.. lásd APkarmigran
Én még nem olvastam semmi biztosat,Rotoworld-n questionable 1 hétre.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Brownsnak Tomsulára fáj a foga,de Bill Williamson szerint akár GR is lehet jelölt.Mondjuk az is nagy kérdés,hogy valamelyikük elválalná-e a munkát,ha igen remélem Greg lesz az.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Comptoni tahót remélem vagy a SB-on, vagy utána rendesen helyrerakja valaki. diverdoc
 mmqb.si.com/2014/01/20/richard-sherman-interview-michael-crabtree/?xid=brand-fb
Sherman saját írása. Amúgy nem parasztkodni ment oda a végén Ctrabtreehez, hanem kezet fogni, stb...az más kérdés, hogy ezzel "visszaadta a kölcsönt" talán cukkolva kicsit, mert nem kedveli Crabtreet, ugyanis az elkapó sértette meg őt még a nyáron Arizonában.
Bowmannek egyébként mihamarabbi felépülést kíván, stb.
Szóval csak elsőre tűnt furkónak, de mindennek meg volt az oka. Minden meccs utáni nyilatkozatában korrekt volt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Most nézem a meccs ismétlését. Bowman sérülése mikor történt? Azt nem szeretném megnézni.. láttam róla képet melóban, hát.. nem volt túl produktív napom.
Kívánom, hogy felépüljön, nagyon szimpatikus játékos!karmigran
a sérülés a meccs vége felé volt, élőben nem is lehetett látni,mert egy fumble szitunál történt.....szóval ne nézd meg a lassítást 😊Chargers LT
Köszi.. remélem nem fogják sokszor visszajátszani, már megrendeltem a vacsit 😊karmigran
Kb. 4-5 alkalommal mutattákcsrnyei
Egyébként van valami hír az állapotáról? Nem nagyon volt időm utánajárni, sajnos. Viszont biztos, hogy felépül.. lásd AP