San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Drafton kell CB,CB meg CB na és Safety..passz ellen szörnyen védekeztünk a playhívás a végén meg..Roman mennyél innen-innen el!!Montana
A drafton CB hosszú távú megoldás, kell FA-n CB, rutinos, dörzsölt, mert az rövidtávú megoldás.Alabama Niners
túl rutinos ne legyen mert akkor olyan gyors lesz mint Rogers.. 😛Josszi
Verner-el kiegyeznék 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Drafton kell CB,CB meg CB na és Safety..passz ellen szörnyen védekeztünk a playhívás a végén meg..Roman mennyél innen-innen el!!Montana
A drafton CB hosszú távú megoldás, kell FA-n CB, rutinos, dörzsölt, mert az rövidtávú megoldás.Alabama Niners
túl rutinos ne legyen mert akkor olyan gyors lesz mint Rogers.. 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Michael Crabtree @KingCrab15
Film don't lie... @nflnetwork @espn pull up the tape of that game and show me where this guy is the best? #fake #fake #fake

my man Crabtree #SWAG

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Nagy szezon volt , köszönöm szépen a srácoknak hogy a főcsoportdöntőig adtak nekem szurkolnivalót. Jó ez a csapat , van benne kraft és potenciál. Ez a meccs is meg lehetett volna , az utolsó játékot nem tudom miért kellett elsietni , volt 2 időkérés , nyugodtan meg lehetett volna keresni a legjobb playt , nem értem miért kellett kapkodni és megdobatni Kaep-el azt amit láttunk.
Mostmár mindegy , én akkor is imádom ezt a csapatot!!!
Bowman sérülése nagyon csúnya volt , várom a híreket róla.

Jövőre minimum eddig jussunk megint!!!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Bowman ACL, Iupati törött boka első diagnózisra.

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sportszerűtlenebb meccsre számítottam, de szerencsére a két csapat a játékkal foglalkozott és nagyot játszott. Nagyon féltem tőletek és nem hiába. Kutyakemény csapatotok van. Gratulálok innen is és a sokszor kiröhögött NFC West képviseletében nem fogjuk olcsón adni a bőrünket Omaháéknak. Jobbulást kívánok Bowman-nek, annak a paraszt kukorica dobálónak a nevében pedig én kérek elnézést.
A jövő szezonban találkozunk srácok!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, bar most nem nyertetek, orias gratula a csapatotoknak! Durva szezonhajrat tettetek le az asztalra. Uber kemeny ellenfel a Frisco, nem sokon mult!! Ha ez a keret jobbik resze egyutt marad es jo emberekkel egeszultok ki, jovore megint a fraszt hozzatok minden ellenfelre. 😊
Bowmanert sokan szurkolunk! Shermannel meg ne foglalkozzatok! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Drafton kell CB,CB meg CB na és Safety..passz ellen szörnyen védekeztünk a playhívás a végén meg..Roman mennyél innen-innen el!!Montana
A drafton CB hosszú távú megoldás, kell FA-n CB, rutinos, dörzsölt, mert az rövidtávú megoldás.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 469
semleges szurkolóként is nagyon jó meccs volt, kiváló csapatotok van, még hosszú időkig ott lesztek az elitben. kevesen múlott ez a mai, szégyenkezni semmi ok nem lehet.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
NINCS az az isten hogy ez a csapat ezzel a maggal ne nyerje meg azt a francos hatodikat, idő kérdése, kitartás! 😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Papírforma sajnos 😕 így is egy élmény volt első szezonként, jövőre jobbak leszünk!
Bowman: Prayers up!
grat a hawksnak
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ja és egy személyes vélemény is van még: remélem jövőre nem lesz offens kordinátorunk neve Roman! Ezt az utolsó playt egyszerűen még mindig nem tudom felfogni....2 időkérés 34 sec,és 15 yard ha jól emlékszem,miért nem tudtak volna még 1-2 probát bevetni???? Lehet megkövezni ezért,lehet rosszúl látom,és nem ezen múlt a meccs(bár lehet),de nem értem még mindig az ilyen zavaros playeket ami nem az első volt idén 😕
A Hawsk-nak meg grat természetesen,megérdemelt győzelem volt!Shawlong
igen, talán elkapkodtuk a végét.. de már mindegy, a mi lett volna ha.. jövőre!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Drafton kell CB,CB meg CB na és Safety..passz ellen szörnyen védekeztünk a playhívás a végén meg..Roman mennyél innen-innen el!!
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Ja és egy személyes vélemény is van még: remélem jövőre nem lesz offens kordinátorunk neve Roman! Ezt az utolsó playt egyszerűen még mindig nem tudom felfogni....2 időkérés 34 sec,és 15 yard ha jól emlékszem,miért nem tudtak volna még 1-2 probát bevetni???? Lehet megkövezni ezért,lehet rosszúl látom,és nem ezen múlt a meccs(bár lehet),de nem értem még mindig az ilyen zavaros playeket ami nem az első volt idén 😕
A Hawsk-nak meg grat természetesen,megérdemelt győzelem volt!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Sajnálom, leginkább a sérülést, csúnya jelenet volt a dobálás popcornnal, meg Sherman is egy jó nagy fasz (bár gondolom Crabtreet se kellett félteni).

Grat a szezonhoz ide is!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Relax, nem szokásom itt rontani a levegőt, ezután sem fogom, de hosszú évek pofázása után jól esik egy győztes konf. döntő után ide jönni bepofázni. Igen tudom, boldogok a lelki szegények. Bocsássátok meg nekem.

Le a kalappal a Frisco előtt még1x.

@KJuraszik
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Sajnálom, a kezünkben volt, de most sem tudtuk megcsinálni. Ahogy elnéztem ma a Denvert, nem sok keresni valónk lett volna ellenük ezzel a secondary-vel. Jövőre nem szeretném itt látni sem Rogerst, sem Whitnert, nem ütik meg még a közepes szintet sem, ma Reid sem hozta amit tud. Az utolsó negyedben akkor dölt el, amikor td-t csináltak negyedikre...utána teljesen szétestünk. Remélem Romant elviszi valamelyik csapat hc-nek, mert vele jövőre még idáig sem fogunk jutni. Soha rosszabb idényt! GO 9ERS!red6t6
3 NFC döntő egymásután soha rosszabb 3 szezont!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Jó meccs volt,jobban játszottunk mint gondoltam!
Grat mind két csapatnak!!
1 negatívum ami nem tetszett: az a Bowman megdobálása.
A többi rendben volt,nyert az a csapat aki kevesebbet hibázott!!!
Go 49-ers,és most már egy meccsig go Denver!!! 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Nem a vereség a legfájóbb,hanem Bowman sérülése,remélem jövőre/valamikor vissza tud térni és továbbra is képes lesz magas szinten játszani!Kap meg az egész csapat még fiatal,a nagy kérdés,hogy miként tudják az elmúlt 2 évet feldolgozni,mert két ilyen kudarc egymás után azért emberes adag.Colin remélem idén is kihasználja az offseasont,mert bőven van még benne potenciál,csak sajnos pont a Hóksz a kriptonitja.Jó kis első év volt ez számomra.Köszöntem!csrnyei
fogunk még örülni együtt 😀
Bowman épüljön fel.. és tudjon még játszani

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Sajnálom, a kezünkben volt, de most sem tudtuk megcsinálni. Ahogy elnéztem ma a Denvert, nem sok keresni valónk lett volna ellenük ezzel a secondary-vel. Jövőre nem szeretném itt látni sem Rogerst, sem Whitnert, nem ütik meg még a közepes szintet sem, ma Reid sem hozta amit tud. Az utolsó negyedben akkor dölt el, amikor td-t csináltak negyedikre...utána teljesen szétestünk. Remélem Romant elviszi valamelyik csapat hc-nek, mert vele jövőre még idáig sem fogunk jutni. Soha rosszabb idényt! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Szép volt srácok, SB mellett drukkoljunk Bowmannak, jövőre pedig megint jövünk legalább idáig!

Rossz amúgy leírni, de a Q4-es két INT és egy fumble megpecsételte a sorsunkat 😕
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Szép volt fiúk! Fun szezon volt, jövőre ismét nekifutunk!

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Hatalmas meccs volt, nagyot küzdött mindkét oldal. Bowmant nagyon sajnálom, épüljön fel és minél hamarabb gyógyuljon meg. Fel a fejjel srácok!

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Nem a vereség a legfájóbb,hanem Bowman sérülése,remélem jövőre/valamikor vissza tud térni és továbbra is képes lesz magas szinten játszani!Kap meg az egész csapat még fiatal,a nagy kérdés,hogy miként tudják az elmúlt 2 évet feldolgozni,mert két ilyen kudarc egymás után azért emberes adag.Colin remélem idén is kihasználja az offseasont,mert bőven van még benne potenciál,csak sajnos pont a Hóksz a kriptonitja.Jó kis első év volt ez számomra.Köszöntem!
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
El is felejtettem. Gyógyulj meg Bowman minél előbb.

@KJuraszik