San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ez pedig pont az, ami miatt imádom Kaepet:
 www.49ers.com/news/article-2/Colin-Kaepernick-Already-Working-at-49ers-HQ/7d6375f9-75d2-48ab-bee2-a659de693e1aGary21
ismét mániákusan dolgozni fog az off szezonban (Y)
van még miben fejlődnie és ezt ő is tudja.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Ez pedig pont az, ami miatt imádom Kaepet:
 www.49ers.com/news/article-2/Colin-Kaepernick-Already-Working-at-49ers-HQ/7d6375f9-75d2-48ab-bee2-a659de693e1a
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
- Anquan Boldin (WR)-szeretném ha maradna de bóltimórból is a pénz miatt jött el,kíváncsi vagyok mennyit fog kérni.Ha sokat akkor mehet.Montana
Remélem ki tudjuk fizetni, nagyon megszerettem idén 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől.petey
Kurt Warnernek volt egy jó elemző video blogja pár hete a két fiatalról (Kaepről és Wilsonról is), ha megtalálom belinkelem. (Kb. azokat a hibákat említette amit te is, úgyhogy abban benne lesz a válasz.)peterk2005
kösz, láttam párszor én is hogy nem lépett fel amikor jött a külső nyomás, de nem az egész meccsen. ha kiveszünk 30-40 snapből 5-6-ot úgy igen, rá lehet fogni.petey
Nincs mit, keresem... amint rájövök hol láttam (valahol az nfl.com video tengerben), linkelem.

(Zárójelben: Montana-t is kérdezték már a fiatalokról, és neki is az volt a véleménye, hogy még nagyon nyers mindkettő, de komoly potenciál lehet bennük. Viszont ő mindenképpen azt tartaná jónak, hogy - akár a csapat és az eredményesség kárára is - vegyék rá, hogy ne szaladgáljon - legalább egy ideig. Most amint gondot érez - legyen az közeledő blitz, az első target eltűnése, bármi - ösztönösen azonnal kilép a pocketből és rohanni kezd. Ha ezt nem függeszti fel egy ideig, akkor be fog rögződni, és sose fog megtanulni igazán jól passzolni, secondary mozgásokat olvasni, több célpontot átlátni. És akkor megmarad ezen a szinten, illetve innen csak lefelé vihet az útja, mert fizikailag ennél csak már idősebb/lassabb lesz, a futós stílusban kb. ez a peak amit nyújtani tud. Szóval lényegében azt tanácsolta, amit sok teniszezőnek is, ha a technikáját kell javítani. Hosszabb távon jobban jár, ha kijavítja, akkor is, ha emiatt egy idényre visszaesik az eredményessége.

Ja, és félreértés ne essék, nem a megtervezett read option futásokról van szó. Azok úgy jók, ahogy vannak. Montana a passz playeknél a spontán szaladgálásokról beszélt. A kimozgás a pocketből rendben, de közben folyamatosan passzolni akarjon, ne mentjen át futásba.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 www.ninersnation.com/2014/1/20/5327150/49ers-free-agents-2014-a-list-of-the-notable-names

 www.ninersnation.com/2014/1/20/5328034/49ers-salary-cap-2014-ahmad-brooks-mike-iupati-alex-boone-salary-escalators

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
- Anquan Boldin (WR)-szeretném ha maradna de bóltimórból is a pénz miatt jött el,kíváncsi vagyok mennyit fog kérni.Ha sokat akkor mehet.
- Tarell Brown (CB)-meg leszünk nélküle is.
- Phil Dawson 💋‍-mindenképp meg kell tartani!
- Anthony Dixon (RB)-Lattimore felépülésével neki már nem marad hely a rooster-en,
- Jonathan Goodwin (C)-mindenképp megtartanám
- Mario Manningham (WR)-ő rá végképp nincs szükségünk
- Colt McCoy (QB)-rá se nagyon,helyette hátsóbb körböl húzunk valakit
- Kasim Osgood (WR)-mindenképp kell az ST-be!
- Donte Whitner (S)-Nálam ő a legnagyonn dilemma..szeretem de néha passz ellen szörnyen tud játszani,inkább elengedném és vagy FA(pl.Pollard)vagy a második kör elején hoznék egy safety-t.Ott még lesz kiből választani!
- Eric Wright (CB)-bye-bye
- Perrish Cox (CB)-Neki adnék még lehetőséget,mindenképp megtartanám,voltak jó megmozdulásai
- Demarcus Dobbs (DT)-mehet
- Michael Wilhoite (LB)-ahogy Josszi is írta igen,jól szállt be helyettesként tehát megtartanám!
Ja és Rodgers azonnal cut!!!😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
49ers WR @PattonBoy_11 will be training with @Kaepernick7 in Miami this offseason.petey
alakuljon csak az a chemistry 😀 ha már szezonközben nem volt rá mód.. :-/

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Kap fejlődni fog, nincs ezzel probléma, sokkal nagyobb gondnak érzem, hogy teljesen ötlettelen lett a futójátékunk, pedig ez Roman erőssége, vártam, hogy majd a POban jobban variálunk, de 1-2 kivételt leszámítva ugyanaz a konzervatív cucc ment
hát, a fal sem nyitogatta a réseket a futáshoz, illetve széleken kevesett próbálkoztunk, LMJ kevés lehetőséget kapott és akkor sem mutatott sokat sajnos, ha minden jól megy Lattimore kész lesz az OTA-ra bár így valószinü Hunter és Dixon kiszorul a csapatból..
más,
Goodwinról és a center kérdésről mit gondoltok a jövöre nézve?Gábor
a legsportszerübb játékosunk akiben szerintem még 2 szezon benne van ha nem sérül meg, persze kell mellé már most egy tehetséges rookie ( nem tudom milyen a draft felhozatal a posztján még nem néztem)

más, bár még márc.11. odébb van de ti kit és miért tartanátok meg a FA közül?
én Goodwint , Boldint, Dawsont és Whitnert mindenképpen (nagyon jól összeálltak Reiddel), Kassim Ossgodot az ST-be, Brownt talán, És WIlhoiteot aki 2 meccsen Willis helyettesítette és nem is rosszul..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kap fejlődni fog, nincs ezzel probléma, sokkal nagyobb gondnak érzem, hogy teljesen ötlettelen lett a futójátékunk, pedig ez Roman erőssége, vártam, hogy majd a POban jobban variálunk, de 1-2 kivételt leszámítva ugyanaz a konzervatív cucc ment

más,
Goodwinról és a center kérdésről mit gondoltok a jövöre nézve?

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
49ers WR @PattonBoy_11 will be training with @Kaepernick7 in Miami this offseason.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől.petey
Kurt Warnernek volt egy jó elemző video blogja pár hete a két fiatalról (Kaepről és Wilsonról is), ha megtalálom belinkelem. (Kb. azokat a hibákat említette amit te is, úgyhogy abban benne lesz a válasz.)peterk2005
kösz
láttam párszor én is hogy nem lépett fel amikor jött a külső nyomás, de nem az egész meccsen. ha kiveszünk 30-40 snapből 5-6-ot úgy igen, rá lehet fogni.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől.petey
Kurt Warnernek volt egy jó elemző video blogja pár hete a két fiatalról (Kaepről és Wilsonról is), ha megtalálom belinkelem. (Kb. azokat a hibákat említette amit te is, úgyhogy abban benne lesz a válasz.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Mondjuk ilyenkor gondolom az OC is rápofázhatja a fülére, hogy ne dobj az endzoneba, mert sok van hátra.
30 sec, 2 TO rengeteg, 18 yardról, 4 vagy 5 playre elég.gabokocka
és lehet hogy igy is volt, vagy ő vállalta fel magától és az OC nem is ezt hívta, vagy ezt hívták és ettől volt megzuhanva annyira a meccs utáni sajtótékoztatón.. azt hittem sírni fog annyira ki volt.. szóval ez a kapkodás furcsa volt...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Viszont a 2. is jobb döntés lett volna, mint ez.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem tudom, de szerintem Patton kb. a 4. check lett volna, amit egy Rodgers se nagyon dob meg ennyi idő alatt. Nagyon jött az a passrush, nem volt ebben a playben annyi idő, hogy eljusson a 4. checkig. Ha már másik célpont, akkor Gore (ha ő volt az aki átbújt a falon) lehetett volna egy lehetséges jobb célpont, kisebb kockázattal. Ő benne volt Kaep látóterében.


Ott volt a TD-nk bal oldalon. Patton töküresen, előtte blokkolt volna VD és Boldin. lesz mit tanulni a fiúnknak 😊 persze utólag így okos mindenki. nem itt ment el...petey


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ez az ujjheggyel belepiszkált azért szerintem sántít. Nem sok köze volt a dologhoz Crabnek, belső vállra jött a passz, vagy 1 méterrel rövidebb is volt, Sherman még el is kúrta kicsit, 1 lépéssel többet lép ő húzza le simán. Ha ez TD az Sherman hibája lett volna. Viszont pár play-el korábban a Boldinnak dobott first down (ami ugyanaz a play volt mint az INT) baromi tökös dolog volt, az tényleg pár centin múlott. Az INT után ugyanezt megdobni.. na ehhez kell önbizalom.JayB
na visszanéztem gamepasson is, igazad van, tényleg több volt mint ujjbegy..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ez az ujjheggyel belepiszkált azért szerintem sántít. Nem sok köze volt a dologhoz Crabnek, belső vállra jött a passz, vagy 1 méterrel rövidebb is volt, Sherman még el is kúrta kicsit, 1 lépéssel többet lép ő húzza le simán. Ha ez TD az Sherman hibája lett volna. Viszont pár play-el korábban a Boldinnak dobott first down (ami ugyanaz a play volt mint az INT) baromi tökös dolog volt, az tényleg pár centin múlott. Az INT után ugyanezt megdobni.. na ehhez kell önbizalom.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Én azt nem értettem, hogy miért dobtatok egyből az endzone-ba.
Volt még idő, ha TD is, benne volt a pakliban, hogy visszajön FG-távra a Seahawks.
Sztem célszerűbb lett volna még egy-két checkdown (volt még TO, talán kettő is), esetleg draw, vagy CK futás, aztán négy-öt yardról, két-három playből vagy sikerül vagy nem. Tehát számomra korai volt ez a passz.gabokocka
mi sem értjük, pont ezek miatt, Patton üresen, ha nem is TD, de 10 yardon kimegy. ott volt Boldin is egy pillanatra üresen, Hunter? checkdownban üresen.
gondolta megpróbálja. rutinhiány.petey
nem is nézett, pásztázott semerre sem.. egyből dobta szinte a sarok felé, és Sherman (BEST CB INDA HOUSE)
ujjheggyel de belepiszkált, pechünkre volt ott más valaki kékben aki az ölébe kapta így "készen"

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
bocs srácok, pont ezért linkeltem, hogy ebből lehet és kell tanulni neki, egy pár évet lehúzott QB-nak ez ujjgyakorlat lett volna, és igen bár szarul esik, de ha belegondoltok, itt egy 25 éves srác aki beugróként tavaly SB-t játszott, idén is NFCCG-t és én hiszem hogy a következő 5-7 évben leszünk még SB-ben vel többször is. persze hogy hoz rossz döntéseket, néha kényelmetlenül érzi magát a zsebben, de látszott idén meccsről-meccsre hogy fejlődik előre. persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől. persze nem tökéletes, de melyik QB az aki nem dob tiszta célpontnak? erre mondhatnám azt is hogy Wilson egy game manager QB, aki rengeteget profitál Lynch teljesítményéből. de most Wilson a trendi pick. ez van.
az utolsó passzt mondjuk aból nem értem, hogy egész évben a fade nem volt ott, de abból meg értem Kapet hogy Crabs-zel működik a kémia és benne 100%-ban bízik és már előre eldöntötte oda fog menni, nem jött be, 10 centi és TD. én szeretem a srácot, alázatos kemény munkás. hát valaki ezt nem látja csak hogy "nyalogatja" a bicepszét. ne várjunk már egy érett Montana vagy Young-ot egy év után.
imádom a védelmünket is, de 2-3 elbaltázott play volt ami kulcs volt sajnos.
a másik a playhívás ami többször cserbenhagyott, valami izgalmasan kreatívat várnék ide. Roman ide vagy oda, néha marha unalmas volt az Offenz.
szóval nincs tragédia, kikapsz, nyersz, ilyen a sport. a jók tanulnak, a még jobbak továbbmennek a tanulás után.
fényes a jövő a tavalyi rookie-kkal kiegészülve, egy jó offseason/FA után ismét cél a Lombardi.petey
bocs most olvastam ezt el.. én leírtam kb 2 mondatban 😀 hiába lusta vagyok 😀
kérdés mennyire döntötte ő el, vagy jött fentről hogy ez lesz? miután aránylag konzervatívan nyomtuk a 2.félidőt lehet az volt az ötlet hogy pont egy ilyet amire nem számitanak, hogy 1 és 10re 2 TO-val és 32-33mp el ugysem fogunk egy hosszú passzt megpróbálni.. hát.. nem jött be a meglepetés.. sajnos

más, igen az első teljes szezonja volt.. tavaly "beugróként" majdnem SB nyert, és ebben a szezonban sem vallott szégyent vagy teljesített rosszabbul sem ő sem a csapat, az hogy okoskodó fkalapok csak a zsebből nem látó nem passzoló bicepsznyalogató stb cimkéket akasszák rá az meg nevetséges, de hát szívük joga, csak ha túl sokat ekézik az már gyanús.. 😀 ott már több van sima irigység

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Mondjuk ilyenkor gondolom az OC is rápofázhatja a fülére, hogy ne dobj az endzoneba, mert sok van hátra.
30 sec, 2 TO rengeteg, 18 yardról, 4 vagy 5 playre elég.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Én azt nem értettem, hogy miért dobtatok egyből az endzone-ba.
Volt még idő, ha TD is, benne volt a pakliban, hogy visszajön FG-távra a Seahawks.
Sztem célszerűbb lett volna még egy-két checkdown (volt még TO, talán kettő is), esetleg draw, vagy CK futás, aztán négy-öt yardról, két-három playből vagy sikerül vagy nem. Tehát számomra korai volt ez a passz.gabokocka
mi sem értjük, pont ezek miatt, Patton üresen, ha nem is TD, de 10 yardon kimegy. ott volt Boldin is egy pillanatra üresen, Hunter? checkdownban üresen.
gondolta megpróbálja. rutinhiány.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316


Ott volt a TD-nk bal oldalon. Patton töküresen, előtte blokkolt volna VD és Boldin. lesz mit tanulni a fiúnknak 😊 persze utólag így okos mindenki. nem itt ment el...petey
Erre írtam, hogy ugyanúgy mint a Ravens ellen! Sajnos Kaepnek a kémia az Crabtree egyedül. Szarban voltunk őbenne bízott, Patton egész szezonban pár snappet volt csak fenn, benne nem bízottdiverdoc
érdekes volt hogy nem is keresett más cépontot csak erre a sarokra figyelt.. de majdnem megvolt.. elkapkodta, lehet, de ha bejön... igaz a Gb ellen okos timemanagement után fura volt ez a nagy rohanás.. majd jövőre.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Én azt nem értettem, hogy miért dobtatok egyből az endzone-ba.
Volt még idő, ha TD is, benne volt a pakliban, hogy visszajön FG-távra a Seahawks.
Sztem célszerűbb lett volna még egy-két checkdown (volt még TO, talán kettő is), esetleg draw, vagy CK futás, aztán négy-öt yardról, két-három playből vagy sikerül vagy nem. Tehát számomra korai volt ez a passz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
bocs srácok, pont ezért linkeltem, hogy ebből lehet és kell tanulni neki, egy pár évet lehúzott QB-nak ez ujjgyakorlat lett volna, és igen bár szarul esik, de ha belegondoltok, itt egy 25 éves srác aki beugróként tavaly SB-t játszott, idén is NFCCG-t és én hiszem hogy a következő 5-7 évben leszünk még SB-ben vel többször is. persze hogy hoz rossz döntéseket, néha kényelmetlenül érzi magát a zsebben, de látszott idén meccsről-meccsre hogy fejlődik előre. persze, népszerűi a fika hogy nem tud passzolni, meg nem érzi a zsebet, de erre konkrét elemzést még nem láttam senkitől. persze nem tökéletes, de melyik QB az aki nem dob tiszta célpontnak? erre mondhatnám azt is hogy Wilson egy game manager QB, aki rengeteget profitál Lynch teljesítményéből. de most Wilson a trendi pick. ez van.
az utolsó passzt mondjuk aból nem értem, hogy egész évben a fade nem volt ott, de abból meg értem Kapet hogy Crabs-zel működik a kémia és benne 100%-ban bízik és már előre eldöntötte oda fog menni, nem jött be, 10 centi és TD. én szeretem a srácot, alázatos kemény munkás. hát valaki ezt nem látja csak hogy "nyalogatja" a bicepszét. ne várjunk már egy érett Montana vagy Young-ot egy év után.
imádom a védelmünket is, de 2-3 elbaltázott play volt ami kulcs volt sajnos.
a másik a playhívás ami többször cserbenhagyott, valami izgalmasan kreatívat várnék ide. Roman ide vagy oda, néha marha unalmas volt az Offenz.
szóval nincs tragédia, kikapsz, nyersz, ilyen a sport. a jók tanulnak, a még jobbak továbbmennek a tanulás után.
fényes a jövő a tavalyi rookie-kkal kiegészülve, egy jó offseason/FA után ismét cél a Lombardi.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Erre írtam, hogy ugyanúgy mint a Ravens ellen! Sajnos Kaepnek a kémia az Crabtree egyedül. Szarban voltunk őbenne bízott, Patton egész szezonban pár snappet volt csak fenn, benne nem bízottdiverdoc
Kap nyilván ismeri a játékot,de a gif-et nézve nekem úgy tűnik,hogy nem is látta,hogy Patton mennyire szabadon álldogál,a kémiával kapcsolatban (tudom Crab az első ember akit keres) az Arizona elleni meccset hoznám fel,mert ott Pattonnak dobta a lasztit pedig az sem volt egy egyszerű szituáció.csrnyei
Crabtreet akarta megdobni első pillanattól kezdve, bár nem tudom mi alapján, másodpercig nem volt előnyösebb helyzetben. Kb hail mary volt, ha jó helyre megy is fifty-fifty ki húzza le, így hogy belső vállra jött és rövid is volt picit nem is volt kérdés.