San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. szaszia
Viccelsz? Feladom a karrierem és a replika gyűrűt fényesítem éjjel-nappal! Nem lenne nekem időm ide kommentelni!
Na jó, betenném avatar képnek, és teljesen semmitmondó kommenteket tolnék,hogy az orrotok alá dörgöljem 😕)
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
azért neked sem lehet könnyű az életed... 😊szaszia
Azért rájátszom, de Elway Isten földi helytartója... el is távolodtam a Chargerstől.
Ha véletlenül- nem gondolom- komolyabban megzúzzuk a Broncost, az tényleg nem lesz nevetős.
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
azért neked sem lehet könnyű az életed... 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀szaszia
100%-ban egyetértek!
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
ÁÁÁÁ... csak vicceltem. Go Hawks!!! 😛

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
A apósom unokatestvére Denverben lakik egyértelmű, hogy a Broncosnak drukkolok én is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mivel kisfiam Denveres pulcsiját lenyúlom, és felrakom a 49ers-Broncos londoni meccsének a sálját, ezért Denver. Meg aki ellenfél az ellenfél marad örökre. De nem ellenség!!! Ezt sokan összekeverik.
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nálunk maradt JMD nálatok meg Roman hát ez SUX😘)ThundersNFL
Ha Roman marad akkor elég nagy hátránnyal indulunk neki az idénynek...de még messze van szeptember, reménykedjünk...red6t6
Még OC-nak elviheti a Browns 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Én is hókszos leszek, a trollon kívül semmi baj nincs a csapattal, szimpatikusabb mint a Denver. Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én is a Denvernek szurkolok, de csak a hóksz miatt

Brownsnál is van már HC meg ahogy tudom minenhol, szóval marad Roman...nem örülök...

Több mockban is olvastam, hogy olyan WR kéne nekünk a két posession WR mellé aki nagyon gyors és megtudjuk vele nyújtani a pályát, Kap jól dobja a hosszú labdákat, kérdésem, hogy kik azok az elkapók drafton akik ilyen típusúak?
CB draft is nagyon kell, de FA-ről is hozni kén egy jobbfélét
QB meg ráér hátsőbb körben is, nem hiszem h második körbe irányítót választanánk
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nálunk maradt JMD nálatok meg Roman hát ez SUX😘)ThundersNFL
Ha Roman marad akkor elég nagy hátránnyal indulunk neki az idénynek...de még messze van szeptember, reménykedjünk...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
Én is a Hawksnak fogok szurkolni. Szerintem megérdemelnék, sokkal rögösebb utat jártak végig, mint a Denver... egyébként is utálom az amerikai álom beteljesülését, lásd a tavalyi SB-t. Mondjuk PM-ben legalább van annyi tökösség, hogy nem szellőzteti meg, hogy vissza fog vonulni... 😊 Nagyon várom már, hogy mit tud felmutatni a Broncos egy valódi védelem ellen.
És nem utolsó sorban, milyen jó lesz játszani a gyűrűhordozókkal jövőre kétszer is... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
Meg Shongoku:-P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
Nálunk maradt JMD nálatok meg Roman hát ez SUX😘)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
Omahának és a zebráknak.. 😀
most úgy érzem a Denvernek de ez meccs közben változhat

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Montana
ez a mock draft ez igazi 18 karatos baromsag szvsz. az elso picken kivul meg nem lattam olyat(nfl.com-on sem), hogy barki eltalalta volna, melyik csapat kit fog huzni. 😛 a halalom a szezon elotti tippelgetesek amugy, hogy ez lesz meg az lesz. nfl.com-n kulon cikkek, kit fog valasztani szerintuk. 😀

Josszi kerdesere, nekem nincs semmi babonam, ha vesztesre allunk, az utolso negyedben, akkor inkabb lefekszem aludni. illetve eles szitunal(pl 4th&goal kb. 1 yardrol) mindig elkapcsolok 😀

viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
lol 4 es 1-re elkapcsolni olyan mint thrillernél a nyikorgó ajtónál becsukni a szemed aztán kérdezni "hogy jaj mi történt?" 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Montana
DENVER! (több oka is van)Vegita
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ha már szerződések, úgy vélem TBrown, Rogers és Wright lesz a hunyó akik nem maradnak. a jövő évet egy TBrock-Culliver kezdő CB párral tudnám elképzelni, és drafton hozunk egy CB/S-t az tuti.
WR ide kellene egy Josh Gordon szintű büntetős játékos, a draft brutál mély idén elkapókban.. Boldint megtartjuk szerintem.
Aldon Smithnek a balhéi miatt nincs jó pozíciója. vele lehet hosszabbítani. így miénk lesz megint az NFL legjobb LB sora(gyere vissza Bow, várunk rád!)
DL-itt jön Tank, Dial, Ian Williams is visszajön, brutál mély lesz a DL.
Center ügyben ott van Kilgore pl, játszott már és nem volt rossz.
szóval iszonyat mély a reosterünk, és jön 13 draft pick.
Baalke egy mágus, Maraathe pedig hihetetlen munkát végez a szerződésekkel. fel a fejjel, a SB ablak tárva-nyitva. 😊petey
Rogers Wright out,
WR draft tuti lesz, és CB is, kérdés kik és melyik körben (közhely off)
Frankel elképzelhető egy kis paycut hiába utolsó év és hiába az amit eddig teljesített.. utolsó éve lesz nálunk úgy néz ki..
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-must-explore-options-gores-contract
remélem gyűrűvel búcsúzik, kérdés Lattimore mit mutat a nyáron végre egészségesen..
Patton szintén még kérdés számunkra, de ő sem egy brutál punisher alkat..
Kilgore lehet a center, Tank és Dial passz remélem hozzák azt amiért idehoztuk őket,
Ian williams és Iupati felépül..
Bowman pedig, a mütét után kiderül mire számihatunk de szeptemberre nem hiszem hogy felépülhet 100%-ban 😕
ja és a sok draft (amiből még lesz majd csere-bere is szerintem) amit említettél Petey, akad kincs a zsákban..

nézegessük a CB WR draft jelölteket 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
a Hawks meg, hát ők bajban lesznek mert erre a szezonra nyomtak egy all in-t...és rendesen benne lesznek a sapka pokolbanpetey
Ezt már többször is írtad, de szerintem abszolút nem igaz.
Jelenleg 4 millió van a sapka alatt.
Akinek lejár az McQuistan, őt boldogan küldjük el ha kell, mert szar. T-Jax csere qb, Hau kicker, nem lesznek nagy pénz.
Egyedül Bennett, Tate és Doug Baldwin van akiket hosszabbítani kell és "pénzbe" kerülnek, viszont a Rice-Clem-Miller hármas kivágásával abból a 4 millióból 24 lesz, ami elég arra,hogy minden fontos láncszem visszakerüljön, és akkor az átstrukturálásról nem is beszéltem.
Ergo bőven jó helyzetben leszünk, szerintem sima ligaátlag.

Szerk: És még Giacomini, de mivel a pickek java O-falba fog vélhetően menni,nem lepődnék meg ha elengednénk 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Hát ezt nem tudom😊Más:
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Montana
kire hasonlít? szabad a gazda 😊

amúgy ja, ezek a mockok még nem értelmesek, pláne FA előtt. amúgy ha QB,mert kell Kap mögé, akkor én Falest hoznám el a "szomszédból" 😀 majd sasolom a Senior Bowlonpetey
Nem hasonlít Kap-re?szerintem igen😊
Tudom hogy nem sokat jelentenek ezek a mock draft-ok,de azért el kell tölteni valahogy az időt az uborkaszezonba😊Meg ha nem is hozzánk jönnek akiket nekünk szánnak,legalább valamennyire megismerem/jük őket.Montana
Szerintem rá hasonlít... 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Hát ezt nem tudom😊Más:
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Montana
kire hasonlít? szabad a gazda 😊

amúgy ja, ezek a mockok még nem értelmesek, pláne FA előtt. amúgy ha QB,mert kell Kap mögé, akkor én Falest hoznám el a "szomszédból" 😀 majd sasolom a Senior Bowlonpetey
Nem hasonlít Kap-re?szerintem igen😊
Tudom hogy nem sokat jelentenek ezek a mock draft-ok,de azért el kell tölteni valahogy az időt az uborkaszezonba😊Meg ha nem is hozzánk jönnek akiket nekünk szánnak,legalább valamennyire megismerem/jük őket.Montana
ja hogy kinézetre 😊 mert a játékuk ég és föld.

ha már szerződések, úgy vélem TBrown, Rogers és Wright lesz a hunyó akik nem maradnak. a jövő évet egy TBrock-Culliver kezdő CB párral tudnám elképzelni, és drafton hozunk egy CB/S-t az tuti.
WR ide kellene egy Josh Gordon szintű büntetős játékos, a draft brutál mély idén elkapókban.. Boldint megtartjuk szerintem.
Aldon Smithnek a balhéi miatt nincs jó pozíciója. vele lehet hosszabbítani. így miénk lesz megint az NFL legjobb LB sora(gyere vissza Bow, várunk rád!)
DL-itt jön Tank, Dial, Ian Williams is visszajön, brutál mély lesz a DL.
Center ügyben ott van Kilgore pl, játszott már és nem volt rossz.
szóval iszonyat mély a reosterünk, és jön 13 draft pick.
Baalke egy mágus, Maraathe pedig hihetetlen munkát végez a szerződésekkel. fel a fejjel, a SB ablak tárva-nyitva. 😊

a Hawks meg, hát ők bajban lesznek mert erre a szezonra nyomtak egy all in-t...és rendesen benne lesznek a sapka pokolban

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Hát ezt nem tudom😊Más:
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Montana
kire hasonlít? szabad a gazda 😊

amúgy ja, ezek a mockok még nem értelmesek, pláne FA előtt. amúgy ha QB,mert kell Kap mögé, akkor én Falest hoznám el a "szomszédból" 😀 majd sasolom a Senior Bowlonpetey
Nem hasonlít Kap-re?szerintem igen😊
Tudom hogy nem sokat jelentenek ezek a mock draft-ok,de azért el kell tölteni valahogy az időt az uborkaszezonba😊Meg ha nem is hozzánk jönnek akiket nekünk szánnak,legalább valamennyire megismerem/jük őket.