San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta leszdiverdoc
hah és tuti hallja Kaep és ad a véleményükre 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta lesz


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Top playákon kívül keresek keresnek annyit amennyivel életük végéig lehet ilyen körülmények közt élni, sőt a többségnek pár év után a megélhetés is nehéz. Nem vagyok benne biztos hogy az az okosabb aki lemond a pénzről a csapat érdekeit szem előtt tartva, de biztos hogy hatalmas sportember.JayB
Aki már le tud mondani pénzről ott nem nyamvadt 100.000ekről van szó, hanem hétjegyű összegekről. Ezeket természetesen valamilyen formában vissza szeretné és vissza is kapja később.
De legyen szó nem top playákról, nem tudom mennyiből lehet kb középszinten (mit nevezünk középszintnek?) megélni az USA-ban de én úgy becsülöm, hogy kb évi 60-80.000 USD-ből. Ha csak a minimumokat nézzük egy-két éves karrier esetén is félre lehet tenni, évi 400.000 USD-s kereset esetén a felét. Tehát közben bőven van miből élni, szórakozni, mert hát fiatalok vagyunk még. Úgyhogy szerintem ez értelmesebbjének (ne felejtsük nem atomfizikusokról van szó) simán van lehetősége megalapozni az nfl utáni életét. Az átlag kiöregedő általában befejezi az egyetemet, ha tudja, és elhelyezkedik, és csak a kisebb küzd megélhetési gondokkal, ami általában jelentősen elősegít a túlzott drog és alkohol fogyasztás.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
jó, hát pénzből él az ember és sokan családosok, és ugye nem garantálja semmi hogy még x év után is a ligában lesznek. ez a kaszálásról szól, az hogy klubhűség, felejtsük el. 1, sapka miatt, 2, ha oda mész ahol dupla pénzt kapsz garantáltba akkor elmész.

ezért is izgalmas nekem az offseason, és a gazdasági számok mert itt több éves projektek futnak, és durva költségvetés meg stratégia megy a háttérben amit nem is látunk. az hogy mi a 16 meccset látjuk, csak a cseresznye a habos torta tetjén.

tiszta sor, nem lehet mindenkit megtartani, és nem látni kiből mi lesz. ki tudja mi lett volna ha Coopert tartjuk meg Aso helyett.
idén szerintem Boldin megtartása a prioritás. Whitner, TBrown, Rogers akik mehetnek vagy kisebb fizuval maradnának.

más: LMJ-t trédeljük, és draftoljuk Tra Masont?

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Top playákon kívül keresek keresnek annyit amennyivel életük végéig lehet ilyen körülmények közt élni, sőt a többségnek pár év után a megélhetés is nehéz. Nem vagyok benne biztos hogy az az okosabb aki lemond a pénzről a csapat érdekeit szem előtt tartva, de biztos hogy hatalmas sportember.
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
ezt se nagyon ertettem sose. mit akar meg megvenni, mi hianyzik meg neki a repertoarbol, hogy tobbet akar egy jatekos, ahelyett,hogy a csapat erdekelne, azt tartana szem elott.Vegita
Azért nem mindenki ilyen, vannak kapzsik is és olyanok is, akik a szerződésükben kevesebbet kérnek de inkább hosszabb távra kötik.

Kaep a nyilatkozatában -nagyon helyesen- elismeri, hogy hiába kapja meg a nagy lóvét, ha miatta nem tud mást igazolni a klub, és inkább rábízza az ügynökére és az egyesületre, hogy találjanak ki közösen valami jót neki, hogy más is jól járhasson. Azért ne feledjük, hogy ott is pénzből él az ember és szerintem elég sok feszültséget szülhet az öltözőben, ha valakinek azt mondják, hogy X-nek z-t kellett fizetni, ezért neked nem tudunk már csak 0,1 z-t fizetni... Ő tekintettel van másokra is, de azért nem a saját kárára. Szerintem ez elég felnőttes viselkedés, mondhatnám példamutató is.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ezt se nagyon ertettem sose. mit akar meg megvenni, mi hianyzik meg neki a repertoarbol, hogy tobbet akar egy jatekos, ahelyett,hogy a csapat erdekelne, azt tartana szem elott.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Érdekes a fizetési sapkánk. Maiocco szerint 121 millión van a top 51 játékos . A 2,175 millios maradékunkkal ez jónak tünhet DE !! A 10 top fizetésű játékos:

2014 cash value (2014 cap number)
CB Carlos Rogers $6.6 million ($8.09 million)
RB Frank Gore $6.45 million ($6.45 million)
LB Patrick Willis $6.353 million ($6.86 million)
TE Vernon Davis $5.3 million ($7.34 million)
LB Ahmad Brooks $5.1 million ($6.6 million)
LB NaVorro Bowman $4.75 million ($7.05 million)
DT Justin Smith $4.75 million ($6.94 million)
RT Anthony Davis $4.165 million ($7.5 million)
WR Michael Crabtree $4 million ($4.77 million)
DL Ray McDonald $3.6 million ($5.35 million)

Rogers ha nem megy bele fizetés csökkentésbe akkor sztem megy. Kaep fizetése a jelenlegi szerint a franchise összeg egy tizede (oké tudom, hogy szar, még mielőtt kioktatnak, de azért mégis). Crabtree utolsó éves, lehet őt is meg kellene dobni vmi nagyobb összeggel.Boldin FA. Lesznek itt átstrukturálások, matekozás, meg szélnek eresztés.diverdoc
 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2014/01/kaepernick-says-his-contract-must-be-balanced-against-others-49ers-want-to-sign.html

Boldin, Whitner(szerintem ő túl sokat fog kérni nem fog maradni), Brown resign
Goré újratárgyal szerintem,
olvassátok el a cikket, érdemes

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Érdekes a fizetési sapkánk. Maiocco szerint 121 millión van a top 51 játékos . A 2,175 millios maradékunkkal ez jónak tünhet DE !! A 10 top fizetésű játékos:

2014 cash value (2014 cap number)
CB Carlos Rogers $6.6 million ($8.09 million)
RB Frank Gore $6.45 million ($6.45 million)
LB Patrick Willis $6.353 million ($6.86 million)
TE Vernon Davis $5.3 million ($7.34 million)
LB Ahmad Brooks $5.1 million ($6.6 million)
LB NaVorro Bowman $4.75 million ($7.05 million)
DT Justin Smith $4.75 million ($6.94 million)
RT Anthony Davis $4.165 million ($7.5 million)
WR Michael Crabtree $4 million ($4.77 million)
DL Ray McDonald $3.6 million ($5.35 million)

Rogers ha nem megy bele fizetés csökkentésbe akkor sztem megy. Kaep fizetése a jelenlegi szerint a franchise összeg egy tizede (oké tudom, hogy szar, még mielőtt kioktatnak, de azért mégis). Crabtree utolsó éves, lehet őt is meg kellene dobni vmi nagyobb összeggel.Boldin FA. Lesznek itt átstrukturálások, matekozás, meg szélnek eresztés.diverdoc
Rogers-el nem alkudozni kell,hanem kivágni 😉!Montana
de csak június után. úgy jobban megéri. 6.6M+1.5M cap hit

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Érdekes a fizetési sapkánk. Maiocco szerint 121 millión van a top 51 játékos . A 2,175 millios maradékunkkal ez jónak tünhet DE !! A 10 top fizetésű játékos:

2014 cash value (2014 cap number)
CB Carlos Rogers $6.6 million ($8.09 million)
RB Frank Gore $6.45 million ($6.45 million)
LB Patrick Willis $6.353 million ($6.86 million)
TE Vernon Davis $5.3 million ($7.34 million)
LB Ahmad Brooks $5.1 million ($6.6 million)
LB NaVorro Bowman $4.75 million ($7.05 million)
DT Justin Smith $4.75 million ($6.94 million)
RT Anthony Davis $4.165 million ($7.5 million)
WR Michael Crabtree $4 million ($4.77 million)
DL Ray McDonald $3.6 million ($5.35 million)

Rogers ha nem megy bele fizetés csökkentésbe akkor sztem megy. Kaep fizetése a jelenlegi szerint a franchise összeg egy tizede (oké tudom, hogy szar, még mielőtt kioktatnak, de azért mégis). Crabtree utolsó éves, lehet őt is meg kellene dobni vmi nagyobb összeggel.Boldin FA. Lesznek itt átstrukturálások, matekozás, meg szélnek eresztés.diverdoc
Rogers-el nem alkudozni kell,hanem kivágni 😉!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Kap és Gore hétfőtől Miamiban tréningezik,remélem idén nem lesz capgate😀
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Érdekes a fizetési sapkánk. Maiocco szerint 121 millión van a top 51 játékos . A 2,175 millios maradékunkkal ez jónak tünhet DE !! A 10 top fizetésű játékos:

2014 cash value (2014 cap number)
CB Carlos Rogers $6.6 million ($8.09 million)
RB Frank Gore $6.45 million ($6.45 million)
LB Patrick Willis $6.353 million ($6.86 million)
TE Vernon Davis $5.3 million ($7.34 million)
LB Ahmad Brooks $5.1 million ($6.6 million)
LB NaVorro Bowman $4.75 million ($7.05 million)
DT Justin Smith $4.75 million ($6.94 million)
RT Anthony Davis $4.165 million ($7.5 million)
WR Michael Crabtree $4 million ($4.77 million)
DL Ray McDonald $3.6 million ($5.35 million)

Rogers ha nem megy bele fizetés csökkentésbe akkor sztem megy. Kaep fizetése a jelenlegi szerint a franchise összeg egy tizede (oké tudom, hogy szar, még mielőtt kioktatnak, de azért mégis). Crabtree utolsó éves, lehet őt is meg kellene dobni vmi nagyobb összeggel.Boldin FA. Lesznek itt átstrukturálások, matekozás, meg szélnek eresztés.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.youtube.com/watch?v=rRqKYXcL-2U

hat ez nagyon komoly lett 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
 fanspeak.com/ontheclock/
Lehet draftolni 😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Egyes hírek szerint az első körös pick CB lesz,akár még egy feltréd sincs kizárva!
A két jelölt:Justin Gilbert(Oklahoma State) ha nem jön össze akkor Jason Verrett (TCU)Montana
ez honnan? ha lehet linkeket is nyomjatok az ilyen hírekhez 😊petey
 ninerfans.com/new/49ers-should-trade-up-to-draft-justin-gilbert-or-jason-verrett/Montana
hát ez csak egy sima fan blog 😊 sima spekuláció semmi több. amúgy januárban még sehol nincs hogy ki hogy teljesít a Combine-ok előtt. aztán elkezdődnek a csapatlátogatások és ott talán már lehet valamit kapisgálni. szóval ebbe ne lovalld bele magad 😉

amúgy nálam perpill ez a wish list:

Sammy Watkins ---WR, Clemson
Marqise Lee ---WR, USC
HaHa Clinton-Dix ---S, Alabama
Justin Gilbert ---CB, Oklahoma State
Darquez Dennard ---CB, Michigan Statepetey
Nem lovallom bele magam,de valamit olvasni kell a csapatról holtszezonban,és azt írtam hogy akár még ez is lehet😊.

Tetszik a listád,csak Dix-et cserélném Bucannon-ra 😉
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Egyes hírek szerint az első körös pick CB lesz,akár még egy feltréd sincs kizárva!
A két jelölt:Justin Gilbert(Oklahoma State) ha nem jön össze akkor Jason Verrett (TCU)Montana
ez honnan? ha lehet linkeket is nyomjatok az ilyen hírekhez 😊petey
 ninerfans.com/new/49ers-should-trade-up-to-draft-justin-gilbert-or-jason-verrett/Montana
hát ez csak egy sima fan blog 😊 sima spekuláció semmi több. amúgy januárban még sehol nincs hogy ki hogy teljesít a Combine-ok előtt. aztán elkezdődnek a csapatlátogatások és ott talán már lehet valamit kapisgálni. szóval ebbe ne lovalld bele magad 😉

amúgy nálam perpill ez a wish list:

Sammy Watkins ---WR, Clemson
Marqise Lee ---WR, USC
HaHa Clinton-Dix ---S, Alabama
Justin Gilbert ---CB, Oklahoma State
Darquez Dennard ---CB, Michigan State

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Egyes hírek szerint az első körös pick CB lesz,akár még egy feltréd sincs kizárva!
A két jelölt:Justin Gilbert(Oklahoma State) ha nem jön össze akkor Jason Verrett (TCU)Montana
ez honnan? ha lehet linkeket is nyomjatok az ilyen hírekhez 😊petey
 ninerfans.com/new/49ers-should-trade-up-to-draft-justin-gilbert-or-jason-verrett/
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Egyes hírek szerint az első körös pick CB lesz,akár még egy feltréd sincs kizárva!
A két jelölt:Justin Gilbert(Oklahoma State) ha nem jön össze akkor Jason Verrett (TCU)Montana
ez honnan? ha lehet linkeket is nyomjatok az ilyen hírekhez 😊

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Egyes hírek szerint az első körös pick CB lesz,akár még egy feltréd sincs kizárva!
A két jelölt:Justin Gilbert(Oklahoma State) ha nem jön össze akkor Jason Verrett (TCU)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 www.csnbayarea.com/49ers/mcdonald-chalks-rookie-season-learning-experience
tessék, emlegetett szamár 😀
én hiszek benne, van sebessége, jól blokkolt, de elejtett pár labdát és nem tudta néha hova álljon fel. ezeket mind ki lehet javítani és 2. évben majd lelassul neki a játék. nem megy pikkpakk az átállás mindenkinek.
Delanie is mennyit dropolt te jó ég, Vernon is. meg aztán kell egy ilyen játékos aki letarolja Shermant futás közben ^ ^petey
oké oké... nem szóltam.... bah

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/mcdonald-chalks-rookie-season-learning-experience
tessék, emlegetett szamár 😀
én hiszek benne, van sebessége, jól blokkolt, de elejtett pár labdát és nem tudta néha hova álljon fel. ezeket mind ki lehet javítani és 2. évben majd lelassul neki a játék. nem megy pikkpakk az átállás mindenkinek.
Delanie is mennyit dropolt te jó ég, Vernon is. meg aztán kell egy ilyen játékos aki letarolja Shermant futás közben ^ ^

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
kövezzetek meg de kéne egy új TE is.. sem Vance sem Celek nem competition Davisnek.. felkéne rázni a srácot.. voltak nagyon jó meccsei.. de volt amikor észre sem vettük hogy fent van, és akkor sem a blokkjai miatt..Josszi
Szezon elején egyedül ő tartotta az O# frontot egyedüli célpontként. Boldin, Crab beszálásával érthetően kevesebbet mutatott. McDonald meg szerintem jó lesz.diverdoc
ámen! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kövezzetek meg de kéne egy új TE is.. sem Vance sem Celek nem competition Davisnek.. felkéne rázni a srácot.. voltak nagyon jó meccsei.. de volt amikor észre sem vettük hogy fent van, és akkor sem a blokkjai miatt..Josszi
Szezon elején egyedül ő tartotta az O# frontot egyedüli célpontként. Boldin, Crab beszálásával érthetően kevesebbet mutatott. McDonald meg szerintem jó lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
kövezzetek meg de kéne egy új TE is.. sem Vance sem Celek nem competition Davisnek.. felkéne rázni a srácot.. voltak nagyon jó meccsei.. de volt amikor észre sem vettük hogy fent van, és akkor sem a blokkjai miatt..Josszi
Vance rookie. Vernon is mindent elejtett, sőt még azt sem képes levetkőzni néha most sem hogy felugorjon a labdáért, mikor az ölébe esik. de rengeteg időt töltött a JUGS géppel, így most már mindent megfog. McDonald is rendben lesz.petey
Rookie az igaz... szerinted jó draft volt? a PM-re nem reagáltál..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
kövezzetek meg de kéne egy új TE is.. sem Vance sem Celek nem competition Davisnek.. felkéne rázni a srácot.. voltak nagyon jó meccsei.. de volt amikor észre sem vettük hogy fent van, és akkor sem a blokkjai miatt..Josszi
Vance rookie. Vernon is mindent elejtett, sőt még azt sem képes levetkőzni néha most sem hogy felugorjon a labdáért, mikor az ölébe esik. de rengeteg időt töltött a JUGS géppel, így most már mindent megfog. McDonald is rendben lesz.