San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 www.49ers.com/news/article-2/Colin-Kaepernick-Grants-42-Minute-Interview/29d3fc8b-0ed5-43d3-93a6-7d3b5bff847a
egy hosszabb interjú sok mindenről..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ooo bocsánat, de amikor írtam "tölünk" még senki nem volt ebben a témában odaát. Most megszámoltam addig az elmúlt közel egy nap 11 hozzászolásából 8 ezt mantrázta. Aki nem és a csapatotokkal, illetve a SB-vel foglakozott az Zolika az interjuval és Cardinalis a Lynch videoval. Tocy meg ott helyrerakta, ez így igaz. Cardinalis, Zolika, Tocy...... A 12. ember mi?😉
a és még annyi: SB miatt most szinte mindenki olvassa a két csapat topikját, mert gondolja, vmi érdekes infot elcsíp, a "benfentesektől". Szóval nem csak pár törzsvendég nézegeti.diverdoc
Most oszinten, mi a francot lehet meg irni a SB-rol, ami nem hangzott mar el valahol? Strategia, bulvar, oltogatasok. Volt mar minden. Mindenki arra var, hogy legyen meg a meccs es lehetoleg a sajat favoritja gyozzon. Undival meg nem kell foglalkozni, mert O egyertelmuen imadja az ilyen oda -vissza cseszegeteseket. Peteyvel ilyen szempontbol jol megertik egymast. De legalabbis egy huron pendulnek. Mindig is ereztem, hogy kene nekik egy sajat topic 😊 Mar arra is gondoltam, hogy nem - e ugyan az a meghasadt szemelyisegrol van -e szo. 😀

Viszont egy szemelyes megjegyzes, ami szigoruan nem szemelyre szol. Elnezest az offert, igerem nem folytatom a dolgot, mert nagyjabol ugyis tokmindegy mit irok le. A lenyeg, hogy szamomra es meg jonehany mas szurkolo (csapattol fuggetlenul) szamara nem tul szimpatikusak ezek a masikat lenyomni probalo beszologatasok, eszt oszto megmondasok - behanyasok. Allitolag ez normalis itt (biztosan az, nem tagadom paran izgulnak ra). Es azt is ertem, hogy jopar ilyen a pillanat hevebol, vagy tartos frusztraltsagbol (valos elet vagy sport - tok mindegy) jonnek, hiszen itt nagyjabol valos kovetkezmenyek nelkul lehet ilyeneket tenni. Nyilvan mindenkinek mas a szemelyisege, ezert ertem, ha ez xy-nak nem okoz problemat. Vagy is igen, de altalaban csak akkor, ha a sajat oldala ellen megy. En azt gondolom, hogy lehet a masikrol es a masik csapatarol valamennyi tisztelettel is beszelni, anelkul, hogy egy jol megvalasztott kifejezessel belerugunk egyet. Nem mintha egy ilyen politikailag korrekt szentfazek lennek, de amikor vege lett a meccsunknek, parunknak elso dolga volt gratulalni nektek, hogy egy ennyire kemeny meccsen milyen jol helytaltatok. Mert ahogy el is mondtuk, nem tonkre lettetek verve, hanem egy igazi jo kis oda -vissza zuzas utan nekunk jott ki aznap jobban. Es nem kezdtunk el "tancolni a sirotokon". Ahogy jopar szurkolo a reszetekrol is hasonloan tett, aki beirt hozzank az elozo meccs utan. Es ezek nem arrol szoltak, hogy ja persze nyertetek, de valojaban nem, meg a stadion, meg a csalas meg a mittudom en.
Szoval kb. zero sportszeruseg zajlik sokszor. Es most nyilvan a nem rosszindulatu ugratasokrol beszelek. Mindenesetre nekem anno a friscoi vereseg ellenere is jolesett, hogy tobbetek tenyleg elegansan irt. Nem mintha a teny nem lett volna tovabbra is az, hogy beneztunk egy futast es vege is lett a meccsnek. Mert ilyeneken mulik sokszor. Szoval csak azt akartam elmondani, hogy amikor tolunk jonnek ebbe a topicba trollkodni, az ugyan ugy gaz, mint amikor hozzank latogatnak el hasonlo okbol. Nekem szimplan nem tetszik (tuti szolhatnek ellene en is tobbet, csak viszonylag ritkan nezek ide) es sokan masoknak se. Tehat csak annyit szerettem volna kozolni, hogy egy hangos kisebbseg ellenere en azert azt gondolom - remelem, hogy minden topicban (a gyulolkodjunkon kivul 😊 azert a nagytobbseg nem abbol generalja a mindennapi mentalis orgazmusat, hogy direkt provokalva vagy csak ugy passziobol gyalazza a masikat. Mert bar minden heten haboru, de azert ez sport es a sport allitolag jellemet is fejleszt. Vagy mit 😊

Megegyszer elnezest a hosszu kormondatokert, csak gondoltam, hogy ezt egyszer erdemes leirnom ide, mert nem mindenkinek jo az, ami idonkent itt "rivalizalas" cimszo alatt megy. Koszi ha elolvastad!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
És kárpótlásul egy igazi first edition kép New Yorkból.
A húgom kint él és dolgozik, és az ő egyik szórakozóhelyükön mulatozott pár 49erses fiú, és egy kép Kaep-ről, és egy a mókát biztosító szakemberről a hugom gépéből:

Sobri Jóska
ilyet még tölts fel párat (Y) 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
más: LMJ-t trédeljük, ?petey
LaMichael James ‏@LaMichaelJames jan. 30.
I'd rather they just let me go

Ha már ezt twitteli ő is akkor igendiverdoc
nem szeretem mikor játékosok ilyeket osztanak meg, de most megértem LMJ-t, ha nem használjuk akkor felesleges itt tartani, returnernek úgy sem az igazi, hátha Kelly szívesen látná, vagy én még Kansasben is el tudnám képzelni

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
elég a harcból, offseasonben nyomassuk a bájvigyort 😀

több mint 10 éve
Kőpisti75 San Francisco 49ers 10
Ha belegebedek sem tudok a Seahawks-nak szurkolni, pedig Manning-ot sem csípem, és jobb lenne a lelkemnek,ha azt mondhatnám, hogy a későbbi győztes ejtett ki minket.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Te vagy a kedvenc 9ers "fanom" Harleq 😀 Ebben a 2 hónapban mióta itt vagy, ritka élvezetes olvasni titeket.
Mondjuk Fucu után Sobrit is melegebb éghajlatra küldeni... 😊undisputedly
hát ő nem tölti a fél életét forumok és .com szakírók elemzésével idézésével linkelésével, saját gondolatai vannak és abban több a természetesség mint a te jól megszerkesztett sokszor provokatív kioktató mindent jobban tudó okoskodásaid..Josszi
Jövök egy sörrel!
Milyet szeretsz? A rekeszest?😊

Vagy küldjek jó kis szabolcsi szilvapálinkát?😊Harlequin
ne ülj fel neki, sokszor bedob valamit amivel tudja hogy provokálhatja az embert..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Te vagy a kedvenc 9ers "fanom" Harleq 😀 Ebben a 2 hónapban mióta itt vagy, ritka élvezetes olvasni titeket.
Mondjuk Fucu után Sobrit is melegebb éghajlatra küldeni... 😊undisputedly
hát ő nem tölti a fél életét forumok és .com szakírók elemzésével idézésével linkelésével, saját gondolatai vannak és abban több a természetesség mint a te jól megszerkesztett sokszor provokatív kioktató mindent jobban tudó okoskodásaid..Josszi
Jövök egy sörrel!
Milyet szeretsz? A rekeszest?😊

Vagy küldjek jó kis szabolcsi szilvapálinkát?😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Te vagy a kedvenc 9ers "fanom" Harleq 😀 Ebben a 2 hónapban mióta itt vagy, ritka élvezetes olvasni titeket.
Mondjuk Fucu után Sobrit is melegebb éghajlatra küldeni... 😊undisputedly
hát ő nem tölti a fél életét forumok és .com szakírók elemzésével idézésével linkelésével, saját gondolatai vannak és abban több a természetesség mint a te jól megszerkesztett sokszor provokatív kioktató mindent jobban tudó okoskodásaid..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta leszdiverdoc
Pont akartam írni, hogy mekkora szánalom már. Az igazi szurkolók. Remélem kiszopnak és eltűnnek egy jó időre.
Kapnak meg nagy pacsi, hogy kiáll a csapatért, egy vezér ezt csinálja. Fikázzák csak, úgy hogy nem is ismerik.petey
Ooo, bocsanat mielott megint menne az uberfikzasa oda -vissza, csak egy tiszteletteljes megjegyzes: Kb harom ember szolt hozza es toletek ket vendeg (ja meg Tocy es kb helyrerakta a dolgot), akiknek a reakciojara ment a tobbi visszairas. Leginkabb csak egy Kaep tok folosleges minket lehuzo marha beszolasa miatt. Leginkabb csak rohogott rajta mindenki. Sherman is megkapja tolunk rendszeresen, de ezt ugyis tudod. Szoktal felenk jarni. Szoval a bandwagon max egy trabant es kb pont annyi izgalmat keltett egy orara mint egy ilyen kocsi. Szerintem amugy az egesz nem is er tobbet, de ezt leirtam nalunk. Viszont ha erre nektek jolesik hasonloan reagalni, akkor hajra. Csak azert irtam ezt le, mert szerintem par "torzsvendegen" kivul nem sokan jarnak innen oda. Vica versa. Nem kell a folosleges hangulatkeltes. 😊endorphyn
jól esett reagálni köszönöm, nekünk már csak ennyi maradt miután annyira le lettünk igázva Seattleben.. 😀
Kaep elmondta a véleményét aminek egy részével én mint elfogult fél egyetértek, hogy Undi ezekre vadászik és belinkeli kiemelve a fontos részeket arra meg ha reagálok ne csodálkozz, de ez is volt a célja.... fishing amit annyira imád..
de érdeklődve várom a holnap éjszakát ahol kiderül mire vagytok képesek semleges pályán.. 12. és 12,5.man nélkül..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
Nicsak , egy ujabb tévedhetetlen megmondóember!!! Várjuk a kinyilatkoztatást , hogy a lábaid elé boruljunk , megrészegülve isteni bölcsességedtől.😊Harlequin
Te vagy a kedvenc 9ers "fanom" Harleq 😀 Ebben a 2 hónapban mióta itt vagy, ritka élvezetes olvasni titeket.
Mondjuk Fucu után Sobrit is melegebb éghajlatra küldeni... 😊undisputedly
Örülök hogy szebbek a napjaid miattam!😊
Akárki is ez a Sobri , nem igazán értette mit akartam kifejezni a hozzászólásommal. Ha kell , elküldöm a fenéba Orbánt is , Mesterházyt is , vagy akár Justin Biebert is , csak küldd hozzám őket!😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
Nicsak , egy ujabb tévedhetetlen megmondóember!!! Várjuk a kinyilatkoztatást , hogy a lábaid elé boruljunk , megrészegülve isteni bölcsességedtől.😊Harlequin
Te vagy a kedvenc 9ers "fanom" Harleq 😀 Ebben a 2 hónapban mióta itt vagy, ritka élvezetes olvasni titeket.
Mondjuk Fucu után Sobrit is melegebb éghajlatra küldeni... 😊undisputedly
ugyanmár undi! Sobrit ez élteti😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
Nicsak , egy ujabb tévedhetetlen megmondóember!!! Várjuk a kinyilatkoztatást , hogy a lábaid elé boruljunk , megrészegülve isteni bölcsességedtől.😊Harlequin
Te vagy a kedvenc 9ers "fanom" Harleq 😀 Ebben a 2 hónapban mióta itt vagy, ritka élvezetes olvasni titeket.
Mondjuk Fucu után Sobrit is melegebb éghajlatra küldeni... 😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
hehehe. üdv nálunk Józsi


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
Nicsak , egy ujabb tévedhetetlen megmondóember!!! Várjuk a kinyilatkoztatást , hogy a lábaid elé boruljunk , megrészegülve isteni bölcsességedtől.😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta leszdiverdoc
Pont akartam írni, hogy mekkora szánalom már. Az igazi szurkolók. Remélem kiszopnak és eltűnnek egy jó időre.
Kapnak meg nagy pacsi, hogy kiáll a csapatért, egy vezér ezt csinálja. Fikázzák csak, úgy hogy nem is ismerik.petey
Ooo, bocsanat mielott megint menne az uberfikzasa oda -vissza, csak egy tiszteletteljes megjegyzes: Kb harom ember szolt hozza es toletek ket vendeg (ja meg Tocy es kb helyrerakta a dolgot), akiknek a reakciojara ment a tobbi visszairas. Leginkabb csak egy Kaep tok folosleges minket lehuzo marha beszolasa miatt. Leginkabb csak rohogott rajta mindenki. Sherman is megkapja tolunk rendszeresen, de ezt ugyis tudod. Szoktal felenk jarni. Szoval a bandwagon max egy trabant es kb pont annyi izgalmat keltett egy orara mint egy ilyen kocsi. Szerintem amugy az egesz nem is er tobbet, de ezt leirtam nalunk. Viszont ha erre nektek jolesik hasonloan reagalni, akkor hajra. Csak azert irtam ezt le, mert szerintem par "torzsvendegen" kivul nem sokan jarnak innen oda. Vica versa. Nem kell a folosleges hangulatkeltes. 😊endorphyn
Ooo bocsánat, de amikor írtam "tölünk" még senki nem volt ebben a témában odaát. Most megszámoltam addig az elmúlt közel egy nap 11 hozzászolásából 8 ezt mantrázta. Aki nem és a csapatotokkal, illetve a SB-vel foglakozott az Zolika az interjuval és Cardinalis a Lynch videoval. Tocy meg ott helyrerakta, ez így igaz. Cardinalis, Zolika, Tocy...... A 12. ember mi?😉
a és még annyi: SB miatt most szinte mindenki olvassa a két csapat topikját, mert gondolja, vmi érdekes infot elcsíp, a "benfentesektől". Szóval nem csak pár törzsvendég nézegeti.diverdoc
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Én is remélem hogy vagy 10 évig közelébe sem jutnak a pozitív mérlegnek , és így a PO-nak. Nagyra vannak Wilsonnal , pedig eddig szerintem csak szerencséje volt , Lynch hozta eddig a csapatot. Semmi bajom nem volt a hawks-al , de a magyar szurkolói szó szerint gusztustalanná tették számomra a csapatot.
Arra lennék kíváncsi , ha elkezdenénk osztani Wilsont , Shermant meg a többit , meddig bírnák ki hogy ne kezdjenek szájalni? Várom a tippeket!😊 Szerintem a 3. post után tódulnának ide osztani az eszet , mert azt nagyon tudja mind , áltudományos szöveggel megspékelve , mintha folyamatosan tojáslabdát szarnának gyerekkoruktól fogva.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
A fizetésekről:
Amerikában is van adó, könyvelő, ügynökségi jutalék, ügyvédi díjak, stb.
Vagyis bár nem tudom a konkrét számokat, de ha valaki a salary cap szempontjából 1 milliót keres/év, abból nem hiszem, hogy 500ezernél több megmarad neki. Míg ha 2,5 milát keres, akkor abból megmaradhat 1,750 mila. Vagyis egy ránézésre két és félszeres többletbevétel valójában három és félszeres, hiszen nem minden költség százalékos, ahogy a megélhetés költségei is fixek.
Ha én lakásra, kajára, ruhákra, egyszóval megélhetésre havi netto 200ezret költök, akkor ha netto 250et keresek megmarad 50. Ha viszont netto 500-at keresek, akkor attól még a megélhetési kiadásaim érdemben nem változnak, tehát megmarad 300.
Vagyis egy látszólagos egyszerű fizetésduplázás hozhat akár hatszoros megtakarítást is valójában.
Valamint mindig ott van, hogy a focisták ritkán pénzügyi vagy befektetési szakemberek, szeretik szórni a pénzt, ajándékokat vásárolni, segíteni a szegényebb rokonokon, sokszor egy NFL-játékos több családod is eltart, meg ugye szeretnek bulizni, nagylábon élni, tehát maximálisan érthető, ha a több garantáltat választják, én is így tennék.
Persze egy bizonyos szint fölött (Brady, Manning, meg a liga kb. 5 százaléka) már lehet az ember nagyvonalú, rendelkezhet olyan befektetésekkel, reklámszerződésekkel, hogy a fizetéséből effektíve engedhet, de alatta egyszerűen gazdaságilag hibás volna ha ezt tenné.

És kárpótlásul egy igazi first edition kép New Yorkból.
A húgom kint él és dolgozik, és az ő egyik szórakozóhelyükön mulatozott pár 49erses fiú, és egy kép Kaep-ről, és egy a mókát biztosító szakemberről a hugom gépéből:


több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
más: LMJ-t trédeljük, ?petey
LaMichael James ‏@LaMichaelJames jan. 30.
I'd rather they just let me go

Ha már ezt twitteli ő is akkor igen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szoval a bandwagon max egy trabant es kb pont annyi izgalmat keltett egy orara mint egy ilyen kocsi. endorphyn
A trabi nagyon is jó autó volt! És igenis tudott izgalmakat kelteni. 😀ulpianus
Ez így van. első autom egy akkor 20 éves 600-as volt(nem 601!!). Amikor leállt a motor éslenyúltam, hogy tartalékra rakjam a keverék csapját és jött a döbi, hogy tankoláskor múltkor ott felejtettem!!! Na az milyen izgi volt😀
De OFF vége


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Szoval a bandwagon max egy trabant es kb pont annyi izgalmat keltett egy orara mint egy ilyen kocsi. endorphyn
A trabi nagyon is jó autó volt! És igenis tudott izgalmakat kelteni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta leszdiverdoc
Pont akartam írni, hogy mekkora szánalom már. Az igazi szurkolók. Remélem kiszopnak és eltűnnek egy jó időre.
Kapnak meg nagy pacsi, hogy kiáll a csapatért, egy vezér ezt csinálja. Fikázzák csak, úgy hogy nem is ismerik.petey
Ooo, bocsanat mielott megint menne az uberfikzasa oda -vissza, csak egy tiszteletteljes megjegyzes: Kb harom ember szolt hozza es toletek ket vendeg (ja meg Tocy es kb helyrerakta a dolgot), akiknek a reakciojara ment a tobbi visszairas. Leginkabb csak egy Kaep tok folosleges minket lehuzo marha beszolasa miatt. Leginkabb csak rohogott rajta mindenki. Sherman is megkapja tolunk rendszeresen, de ezt ugyis tudod. Szoktal felenk jarni. Szoval a bandwagon max egy trabant es kb pont annyi izgalmat keltett egy orara mint egy ilyen kocsi. Szerintem amugy az egesz nem is er tobbet, de ezt leirtam nalunk. Viszont ha erre nektek jolesik hasonloan reagalni, akkor hajra. Csak azert irtam ezt le, mert szerintem par "torzsvendegen" kivul nem sokan jarnak innen oda. Vica versa. Nem kell a folosleges hangulatkeltes. 😊endorphyn
Ooo bocsánat, de amikor írtam "tölünk" még senki nem volt ebben a témában odaát. Most megszámoltam addig az elmúlt közel egy nap 11 hozzászolásából 8 ezt mantrázta. Aki nem és a csapatotokkal, illetve a SB-vel foglakozott az Zolika az interjuval és Cardinalis a Lynch videoval. Tocy meg ott helyrerakta, ez így igaz. Cardinalis, Zolika, Tocy...... A 12. ember mi?😉
a és még annyi: SB miatt most szinte mindenki olvassa a két csapat topikját, mert gondolja, vmi érdekes infot elcsíp, a "benfentesektől". Szóval nem csak pár törzsvendég nézegeti.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta leszdiverdoc
Pont akartam írni, hogy mekkora szánalom már. Az igazi szurkolók. Remélem kiszopnak és eltűnnek egy jó időre.
Kapnak meg nagy pacsi, hogy kiáll a csapatért, egy vezér ezt csinálja. Fikázzák csak, úgy hogy nem is ismerik.petey
Ooo, bocsanat mielott megint menne az uberfikzasa oda -vissza, csak egy tiszteletteljes megjegyzes: Kb harom ember szolt hozza es toletek ket vendeg (ja meg Tocy es kb helyrerakta a dolgot), akiknek a reakciojara ment a tobbi visszairas. Leginkabb csak egy Kaep tok folosleges minket lehuzo marha beszolasa miatt. Leginkabb csak rohogott rajta mindenki. Sherman is megkapja tolunk rendszeresen, de ezt ugyis tudod. Szoktal felenk jarni. Szoval a bandwagon max egy trabant es kb pont annyi izgalmat keltett egy orara mint egy ilyen kocsi. Szerintem amugy az egesz nem is er tobbet, de ezt leirtam nalunk. Viszont ha erre nektek jolesik hasonloan reagalni, akkor hajra. Csak azert irtam ezt le, mert szerintem par "torzsvendegen" kivul nem sokan jarnak innen oda. Vica versa. Nem kell a folosleges hangulatkeltes. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
jó, hát pénzből él az ember és sokan családosok, és ugye nem garantálja semmi hogy még x év után is a ligában lesznek. ez a kaszálásról szól, az hogy klubhűség, felejtsük el. 1, sapka miatt, 2, ha oda mész ahol dupla pénzt kapsz garantáltba akkor elmész.

ezért is izgalmas nekem az offseason, és a gazdasági számok mert itt több éves projektek futnak, és durva költségvetés meg stratégia megy a háttérben amit nem is látunk. az hogy mi a 16 meccset látjuk, csak a cseresznye a habos torta tetjén.

tiszta sor, nem lehet mindenkit megtartani, és nem látni kiből mi lesz. ki tudja mi lett volna ha Coopert tartjuk meg Aso helyett.
idén szerintem Boldin megtartása a prioritás. Whitner, TBrown, Rogers akik mehetnek vagy kisebb fizuval maradnának.

más: LMJ-t trédeljük, és draftoljuk Tra Masont?petey
LMJ trade hova?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Hihetetlen, hogy egy topikkal arréb SB-t fognak játszani, de nem ezzel foglalkoznak, hanem Kaepet ekézik a teljes bandwagonjukkal együtt!😛
Na ez a frusztráltság, és ha a csapatuk életének legnagyobb pillanata előtt ez foglalkoztatja őket, akkor az sajnálni való. Amúgy igazuk van, hogy Kaep örületes baromságot beszél "ha fél méterrel hosszabat dob....", mert hisz 40 ponttal mentek, és Crab elkapja akkor is szarrá vertek volna minket "elkenték volna a szánkat"😛 Ha a csapatuk is így áll neki a Sb-nak akkor tuti bukta leszdiverdoc
Pont akartam írni, hogy mekkora szánalom már. Az igazi szurkolók. Remélem kiszopnak és eltűnnek egy jó időre.
Kapnak meg nagy pacsi, hogy kiáll a csapatért, egy vezér ezt csinálja. Fikázzák csak, úgy hogy nem is ismerik.