San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Visszatérve a 13(nem,nem vértanú😀)Reserve/Future Contact-os játékosra..Kíváncsi leszek hogy valaki be-e tud kerülni közülük az 53-as rooster-be.Kettőt emelnek ki közülük,RB Jewel Hampton-t és WR Chuck Jacobs-ot.Devon Wylie gondolom PR KR miatt van,ez nagy need nálunk,bár én örülnék ha ezt Hester-el oldanánk meg 😛Montana
hát nem bánnám ha lenne egy Wes Welker szerű elkapónk is 😀 bár akkor még Romannak kéne fejébe verni hogy lehet ám kis passzokkal is előre menni cover3 ellen pl.. 😀Josszi
itt volt Chad Hall, de nem élte túl a keretszűkítést, pedig jól játszott, bár így végig gondolva szezonon lehet nem is használtuk volna, hiszen a meglévő lehetőségeinket se használtuk kiGábor
mondjuk ha Boldint újraszerződtetjük akkor nem lesz annyira égető a wr poszt, de kéne egy "apróbb" visszahordásra is jó és egy nagyobb erősebb wr is.. de gondolom az első roundos pick CB-re megy majd el.
szerintetek RB- közül ki fog távozni? Dixon vagy LMJ? esetleg Hunter?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Visszatérve a 13(nem,nem vértanú😀)Reserve/Future Contact-os játékosra..Kíváncsi leszek hogy valaki be-e tud kerülni közülük az 53-as rooster-be.Kettőt emelnek ki közülük,RB Jewel Hampton-t és WR Chuck Jacobs-ot.Devon Wylie gondolom PR KR miatt van,ez nagy need nálunk,bár én örülnék ha ezt Hester-el oldanánk meg 😛Montana
hát nem bánnám ha lenne egy Wes Welker szerű elkapónk is 😀 bár akkor még Romannak kéne fejébe verni hogy lehet ám kis passzokkal is előre menni cover3 ellen pl.. 😀Josszi
itt volt Chad Hall, de nem élte túl a keretszűkítést, pedig jól játszott, bár így végig gondolva szezonon lehet nem is használtuk volna, hiszen a meglévő lehetőségeinket se használtuk ki

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Hogy ne csak ekézve legyen, E.T. szavai:

That was the first time Colin Kaepernick ever ran wild on us like that. Watching tape of him, we’d always see these explosive plays that he was getting against other teams. It never really happened to us until last week. He’s a fast guy as it is, but he seemed even faster when you take into account the game plan they ran against us. It was unusual. They really seemed to want to keep the ball in his hands.They were running phantom routes like they were trying to get open, but they were just decoys so Kaepernick could run, almost like it was a draw. It makes it tougher to get to him because you have to deal with blockers already down the field. It’s always going to be a mismatch. When he gets into that second level with the linebackers, he’s going to out run them nine times out of 10. Sometimes, he can even separate from players in the secondary. One of his strengths as a runner is his height. He has such long strides, it causes you to misjudge his speed. It doesn’t look like he’s running that fast. But once you get close to him, his stride is so long, he’s just running away from you. To watch that guy take over the game — he did a hell of a job of making play after play. That’s a special player right there. He plays for the 49ers, one of our biggest rivals, but I have to take my hat off to him. He played a hell of a game.He also throws one of the hardest balls in the league, almost like a baseball player, and it comes out like a fastball. Hot. The play I had against Boldin in the end zone, Kaepernick was jumping up in mid-air as he threw. That was a dime. I was kind of surprised he even threw it. They usually don’t when I’m that close in the area. Boldin kind of gave me the look of a crease route, like a post, so I tried to keep my eyes glued on him. In those situations when a quarterback scrambles, it becomes a little chaotic and you just want to try to stay with your man. Those are tough situations when you have to run in circles with your receiver. He’ll kind of push off as you try to find the quarterback, and now you’re trailing him as the quarterback makes a hell of a throw. It was good offense vs. good defense and as a defender, I just think it was better offense. I should’ve made that play, but there’s nothing I can do to change it. You just have to stay positive. The only thing I’d correct: I’d probably keep my eyes on Boldin a little bit longer so that I was in better proximity with the quarterback throwing the ball. I still thought I had a chance at the interception — that’s why I cut him off — but I have to at least get my whole hand on that ball and tip it incomplete. It’s a learning experience.]
undisputedly
gyanús vagy! 😀 mit akarsz eladni? kicsi lett az arcodnak a Wilson mez mi? 😀 nem veszünk semmit!!! max levegőt :-P

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Visszatérve a 13(nem,nem vértanú😀)Reserve/Future Contact-os játékosra..Kíváncsi leszek hogy valaki be-e tud kerülni közülük az 53-as rooster-be.Kettőt emelnek ki közülük,RB Jewel Hampton-t és WR Chuck Jacobs-ot.Devon Wylie gondolom PR KR miatt van,ez nagy need nálunk,bár én örülnék ha ezt Hester-el oldanánk meg 😛Montana
hát nem bánnám ha lenne egy Wes Welker szerű elkapónk is 😀 bár akkor még Romannak kéne fejébe verni hogy lehet ám kis passzokkal is előre menni cover3 ellen pl.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
1.nem kell jópofizni karikor ha nyertek és lefogysz meg izgalmasabb lesz az az évi 2-3 😀Josszi
Hülye vagy? évi 2-3at már nem bírok kondival...

Tényleg anyukád nem haragudott meg, amikor hétfő hajnalban felkeltetted a hangos zokogásoddal? 😛Helmut Zimmer
nagy az arc, neked sem guvvadt ki a szemed az utolsó driveunknál mint a kutyának, amikor kiakart szarni egy barackmagot mi? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
A Browns-nál újra üres a HC széke. Gyerünk Roman!red6t6
Hát ezt sajnos benézted, az a cikk csak egy "szatíra" akart lenni, de inkább szánalmas lett...Csiriba
Naná, hogy benéztem, hiszen annyira szeretném, ha megszabadulnánk tőle... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hogy ne csak ekézve legyen, E.T. szavai:

That was the first time Colin Kaepernick ever ran wild on us like that. Watching tape of him, we’d always see these explosive plays that he was getting against other teams. It never really happened to us until last week. He’s a fast guy as it is, but he seemed even faster when you take into account the game plan they ran against us. It was unusual. They really seemed to want to keep the ball in his hands.They were running phantom routes like they were trying to get open, but they were just decoys so Kaepernick could run, almost like it was a draw. It makes it tougher to get to him because you have to deal with blockers already down the field. It’s always going to be a mismatch. When he gets into that second level with the linebackers, he’s going to out run them nine times out of 10. Sometimes, he can even separate from players in the secondary. One of his strengths as a runner is his height. He has such long strides, it causes you to misjudge his speed. It doesn’t look like he’s running that fast. But once you get close to him, his stride is so long, he’s just running away from you. To watch that guy take over the game — he did a hell of a job of making play after play. That’s a special player right there. He plays for the 49ers, one of our biggest rivals, but I have to take my hat off to him. He played a hell of a game.He also throws one of the hardest balls in the league, almost like a baseball player, and it comes out like a fastball. Hot. The play I had against Boldin in the end zone, Kaepernick was jumping up in mid-air as he threw. That was a dime. I was kind of surprised he even threw it. They usually don’t when I’m that close in the area. Boldin kind of gave me the look of a crease route, like a post, so I tried to keep my eyes glued on him. In those situations when a quarterback scrambles, it becomes a little chaotic and you just want to try to stay with your man. Those are tough situations when you have to run in circles with your receiver. He’ll kind of push off as you try to find the quarterback, and now you’re trailing him as the quarterback makes a hell of a throw. It was good offense vs. good defense and as a defender, I just think it was better offense. I should’ve made that play, but there’s nothing I can do to change it. You just have to stay positive. The only thing I’d correct: I’d probably keep my eyes on Boldin a little bit longer so that I was in better proximity with the quarterback throwing the ball. I still thought I had a chance at the interception — that’s why I cut him off — but I have to at least get my whole hand on that ball and tip it incomplete. It’s a learning experience.]
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ja , meg a támadófocit is jobban szeretem , mint a védekezőt , a passzjátékot a futásnál. Mondjuk akkor jó kérdés hogy miért vagyok Niners szurkoló , amikor egy futócsapat vagyunk kőkemény védekezéssel??? Tudathasadás?😊Harlequin
A Niners egy intézmény, nem Kaep és Harbaugh. Ők még nagyon-nagyon messze vannak attól, hogy több helyük legyen a pantheonban, mint egy kis tábla a terem végén a sarokban. Majd talán egyszer. De most még Montana, Young, Rice vannak a főoltáron. Ez éppen elég indok szvsz. 😊peterk2005
1989 január (ha jól emlékszem sky channel-en) SB döntő, Niners - Bengals 20-16, ez volt az első NFL élményem

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
ja , meg a támadófocit is jobban szeretem , mint a védekezőt , a passzjátékot a futásnál. Mondjuk akkor jó kérdés hogy miért vagyok Niners szurkoló , amikor egy futócsapat vagyunk kőkemény védekezéssel??? Tudathasadás?😊Harlequin
A Niners egy intézmény, nem Kaep és Harbaugh. Ők még nagyon-nagyon messze vannak attól, hogy több helyük legyen a pantheonban, mint egy kis tábla a terem végén a sarokban. Majd talán egyszer. De most még Montana, Young, Rice vannak a főoltáron. Ez éppen elég indok szvsz. 😊peterk2005
nálam Walsh és Eddie DeBartolo jelenti a 9erst elsősorban, de tényleg ez a franchise nem "csak" 1 klub.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
ja , meg a támadófocit is jobban szeretem , mint a védekezőt , a passzjátékot a futásnál. Mondjuk akkor jó kérdés hogy miért vagyok Niners szurkoló , amikor egy futócsapat vagyunk kőkemény védekezéssel??? Tudathasadás?😊Harlequin
A Niners egy intézmény, nem Kaep és Harbaugh. Ők még nagyon-nagyon messze vannak attól, hogy több helyük legyen a pantheonban, mint egy kis tábla a terem végén a sarokban. Majd talán egyszer. De most még Montana, Young, Rice vannak a főoltáron. Ez éppen elég indok szvsz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
dehogy vagy egyedül, P.Willis is nekik fog 😀Josszi
az szuper, ugyis o az abszolut kedvenc 😀Vegita
Nem tudok a hawksnak szurkolni ha a fene fenét eszik sem , csoportrivális , meg ők ütöttek el minket az SB-től , még ha megérdemelten jutottak el idáig , akkor sem...

A főbb ok viszont Manning. Illetve a 2 Manning. Payton nagyon megérdemli , hogy legyen még 1 gyűrűje , egész pályafutása , játéka alapján "járna" neki még egy gyűrű. És azért is , mert Eli szerintem nincs olyan jó mint a Payton , mégis több gyűrűje van. Jelenleg! Go Broncos!!!

ja , meg a támadófocit is jobban szeretem , mint a védekezőt , a passzjátékot a futásnál. Mondjuk akkor jó kérdés hogy miért vagyok Niners szurkoló , amikor egy futócsapat vagyunk kőkemény védekezéssel??? Tudathasadás?😊Harlequin
Payton mindenféleképpen jobb edző mint Eli, de utóbbi jobb QB 😛
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A Browns-nál újra üres a HC széke. Gyerünk Roman!red6t6
Hát ezt sajnos benézted, az a cikk csak egy "szatíra" akart lenni, de inkább szánalmas lett...
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
dehogy vagy egyedül, P.Willis is nekik fog 😀Josszi
az szuper, ugyis o az abszolut kedvenc 😀Vegita
Nem tudok a hawksnak szurkolni ha a fene fenét eszik sem , csoportrivális , meg ők ütöttek el minket az SB-től , még ha megérdemelten jutottak el idáig , akkor sem...

A főbb ok viszont Manning. Illetve a 2 Manning. Payton nagyon megérdemli , hogy legyen még 1 gyűrűje , egész pályafutása , játéka alapján "járna" neki még egy gyűrű. És azért is , mert Eli szerintem nincs olyan jó mint a Payton , mégis több gyűrűje van. Jelenleg! Go Broncos!!!

ja , meg a támadófocit is jobban szeretem , mint a védekezőt , a passzjátékot a futásnál. Mondjuk akkor jó kérdés hogy miért vagyok Niners szurkoló , amikor egy futócsapat vagyunk kőkemény védekezéssel??? Tudathasadás?😊
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
dehogy vagy egyedül, P.Willis is nekik fog 😀Josszi
az szuper, ugyis o az abszolut kedvenc 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
1.nem kell jópofizni karikor ha nyertek és lefogysz meg izgalmasabb lesz az az évi 2-3 😀Josszi
Hülye vagy? évi 2-3at már nem bírok kondival...

Tényleg anyukád nem haragudott meg, amikor hétfő hajnalban felkeltetted a hangos zokogásoddal? 😛
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Visszatérve a 13(nem,nem vértanú😀)Reserve/Future Contact-os játékosra..Kíváncsi leszek hogy valaki be-e tud kerülni közülük az 53-as rooster-be.Kettőt emelnek ki közülük,RB Jewel Hampton-t és WR Chuck Jacobs-ot.Devon Wylie gondolom PR KR miatt van,ez nagy need nálunk,bár én örülnék ha ezt Hester-el oldanánk meg 😛
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
A Browns-nál újra üres a HC széke. Gyerünk Roman!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
1.nem kell jópofizni karikor ha nyertek és lefogysz meg izgalmasabb lesz az az évi 2-3 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
akkor csak en vagyok egyedul, aki a seacocksnak drukkol? hat ez marha jo 😀Vegita
dehogy vagy egyedül, P.Willis is nekik fog 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Ennyit még a Sherman-sztorihoz:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nbsq2ewpy4aivmoamy12
Darrelle Revis: Richard Sherman all 'me, me, me, me'
Richard Sherman says he's the best cornerback in the NFL, but the man who's gotten used to holding that unofficial title, the Tampa Bay Bucs' Darrelle Revis, doesn't share the Seahawks star's opinion.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
a Hawks meg, hát ők bajban lesznek mert erre a szezonra nyomtak egy all in-t...és rendesen benne lesznek a sapka pokolbanpetey
Ezt már többször is írtad, de szerintem abszolút nem igaz.
Jelenleg 4 millió van a sapka alatt.
Akinek lejár az McQuistan, őt boldogan küldjük el ha kell, mert szar. T-Jax csere qb, Hau kicker, nem lesznek nagy pénz.
Egyedül Bennett, Tate és Doug Baldwin van akiket hosszabbítani kell és "pénzbe" kerülnek, viszont a Rice-Clem-Miller hármas kivágásával abból a 4 millióból 24 lesz, ami elég arra,hogy minden fontos láncszem visszakerüljön, és akkor az átstrukturálásról nem is beszéltem.
Ergo bőven jó helyzetben leszünk, szerintem sima ligaátlag.

Szerk: És még Giacomini, de mivel a pickek java O-falba fog vélhetően menni,nem lepődnék meg ha elengednénk 😊undisputedly
azért nem ennyire egyszerű a helyzet hogy 4-ből 24 lesz. fájdalmas döntéseket kell hozni. nem lehet megtartani Tate-et, Baldwint és Harvint, és Rice-t. még ha ki is rakjátok Sidneyt az 2,5-be fog fájni kb. és ez csak a WR sor.
szóval nemcsak azokkal kell számolni akiknek lejár, hanem akik még itt vannak. ezért írtam hogy ez az összeg nem lesz elég hogy megmaradjon Bennett, Clem, Avril. aztán ott a jövő szezon, amikor Wilson, Wagner, Sherman, ET is jön.
szóval ha hosszabb távon nézed bizony elég kemény lesz az idei év, és a következő. nem mondom hogy nem megoldható, de vezéráldozatokkal járhat.petey
Na várj, Rice szénája már kb akkor eldőlt amikor leigazoltuk Harvint. Egyértelmű lett,hogy két 10 milliós elkapót nem fog egy low-score focit játszó csapat tartani, éppen ezért elfogadhatatlan Miller hasonló fizetése is, mert egyrészt lassú a hosszabb routokra, másrészt idén blokkok terén is sokszor megverték, harmadrészt nem használjuk a TE-eket olyan szinten,hogy egy ilyen fizu indokolt legyen. Ők ketten már egy tonnányi nullát szabaddá tesznek.
Baldwin RFA, szőval Ő sanszos,hogy marad. Tate ésszerű áron maradhat, Ő lenne egyedül veszteség,de Ő is csak 2. számú elkapó, hiába tartjuk clutch játékosnak.
Bennett a legnehezebb feladat. Ha nyerünk egy gyűrűt, szerintem lelép Chicagoba ha onnan jobb ajánlatot kap.O# falba McQ , Gia és Jeanpierre lesz FA, előbbi kettőt kb simán cserélhetjük.
Browner lett volna fájdalmas elengedés-mert az lett volna- de az eltiltása megoldotta. Thurmond pedig egy esetleges gyűrűvel biztosan találna új alkalmazót aki többet fizet. A Maxwell-Lane kettőssel a háta mögött nem érdemes rá "költeni".
Szóval ha megnézzük, annyira nem fájdalmas döntések ezek.
Clem és Miller egyedül érzelmi okokból,nem pedig a teljesítményük miatt.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
a Hawks meg, hát ők bajban lesznek mert erre a szezonra nyomtak egy all in-t...és rendesen benne lesznek a sapka pokolbanpetey
Ezt már többször is írtad, de szerintem abszolút nem igaz.
Jelenleg 4 millió van a sapka alatt.
Akinek lejár az McQuistan, őt boldogan küldjük el ha kell, mert szar. T-Jax csere qb, Hau kicker, nem lesznek nagy pénz.
Egyedül Bennett, Tate és Doug Baldwin van akiket hosszabbítani kell és "pénzbe" kerülnek, viszont a Rice-Clem-Miller hármas kivágásával abból a 4 millióból 24 lesz, ami elég arra,hogy minden fontos láncszem visszakerüljön, és akkor az átstrukturálásról nem is beszéltem.
Ergo bőven jó helyzetben leszünk, szerintem sima ligaátlag.

Szerk: És még Giacomini, de mivel a pickek java O-falba fog vélhetően menni,nem lepődnék meg ha elengednénk 😊undisputedly
azért nem ennyire egyszerű a helyzet hogy 4-ből 24 lesz. fájdalmas döntéseket kell hozni. nem lehet megtartani Tate-et, Baldwint és Harvint, és Rice-t. még ha ki is rakjátok Sidneyt az 2,5-be fog fájni kb. és ez csak a WR sor.
szóval nemcsak azokkal kell számolni akiknek lejár, hanem akik még itt vannak. ezért írtam hogy ez az összeg nem lesz elég hogy megmaradjon Bennett, Clem, Avril. aztán ott a jövő szezon, amikor Wilson, Wagner, Sherman, ET is jön.
szóval ha hosszabb távon nézed bizony elég kemény lesz az idei év, és a következő. nem mondom hogy nem megoldható, de vezéráldozatokkal járhat.

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀szaszia
undinak nem lesz gyűrűje, csak Carollnak, Wilsonnak, Lynchnek... 😊JayB
ŰŰŰŰŰŰberláááájk 😀
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. szaszia
Viccelsz? Feladom a karrierem és a replika gyűrűt fényesítem éjjel-nappal! Nem lenne nekem időm ide kommentelni!
Na jó, betenném avatar képnek, és teljesen semmitmondó kommenteket tolnék,hogy az orrotok alá dörgöljem 😕)undisputedly
Tudod, a hétvégén rájöttem, hogy nekem a családom, a gyerekeim és a hivatásom ennél sokkal többet ér, és amikor rád gondolok, gyakran eszembe jut Máté Evangéliuma (5.3.) is....
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jövőre meg sokkal menőbb lesz a bajnokot szétcsapni 😊JayB
És milyen jó lenne hallgatni undit, ahogy minden héten betolja ide az arcát és mutat egy képet a gyűrűjükről. Nekem továbbra is tetszene, hogy nekünk legyen 5 gyűrünk, nekik meg maradjon a remény, hogy egyszer csak elérik 😀szaszia
undinak nem lesz gyűrűje, csak Carollnak, Wilsonnak, Lynchnek... 😊