San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
28-6-nál lefeküdtem SOHA TÖBBÉ nem teszek ilyet.


több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ismerős ez az érzés, amit most vesztesként éreztek, bár nektek és különösen Mossnak szurkoltam.
Az áramszünet jót tett a fejekben és onnan teljesen más meccs lett.
Kár az első félidőért érzésem szerint ott dőlt el,
Remek, fiatal csapat, hatalmas potenciállal, mind támadó mind védő oldalon lesznek még bőven sikerek!
Fel a fejjel és sok sikert a jövőben!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Magyarázza már el nekem valaki hogy amikor megy a futás és az órát kéne járatni az 6 yardosról akkor 2. kísérletre minek passzolni? Ha kell akkor mind a 4 kísérletbe futni kellett volna, nagyon sajnáltam azt a playhívást, valamint a 2. időkérés elpazarlását is hiszen egyértelmű volt hogyha nincs TD akkor az kellene ahhoz hogy legyen idő visszatámadni. Az utolsó pillanatokba két edzői hiba is volt szerintem, így megérdemelt a vereség pedig nagyon szorítottam.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Tudom mit éreztek, egyszer csillapodni fog.

Az első félidő miatt elég pipa lennék plusz a végén az endzonetól 5 yardra a két passz 2. és 3-ra úgy hogy Ngata nem volt pályán?! A futás az mi Jimbo?!Fucu
A két pontos kísérletnél is passz volt, sztem ezen múlt, ha a négy játékból csak egyszer futnak, sztem megvan a meccs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tudom mit éreztek, egyszer csillapodni fog.

Az első félidő miatt elég pipa lennék plusz a végén az endzonetól 5 yardra a két passz 2. és 3-ra úgy hogy Ngata nem volt pályán?! A futás az mi Jimbo?!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Merhetetlen csalodottsag es duh az elso felido miatt. Isteni szerencse hogyha ez a brigad valamennyire egyutt marad a kovetkezo 5 ev barmelyikeben lehet gyuru...
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
hajrá Niners, nem hagyhatjátok hogy a Ravens nyerjen 😊 pedig rohadtul megérdemelnék ők is
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Gyerünk srácok!!! 😀

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ooo 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
mint kivulallo, azert eddig eleg sok meccsen lehetett latni ahogy a jatekosokban eg a tuz. ezt most nem latok. mikor a himnuszt enekeltek 😂 (vagy reppeltek, vagy mit, mert a zusaban mindenhogyan jol szol a himnusz), Colin arcan nem lattam azt a tuzet. es a tobbieknel sem. ellenben a ravensnel.
most kene gyors td, esetleg baro joe flaccot meg megfogni, meg 1 td es a negyed negyedben mar lenne esely.. de nem lehet mindig ebben bizni..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Áhh.. sok mindenre számítottam, de erre nem... 😕

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
reszemrol teljes csod 😕
hihetetlen.. 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Gyerekek... ezt tényleg nem hiszem el...

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
szamomra is teljesen hihetetlen, meg mindig!
mellesleg remelem azert, kis gonosz modon, h most flacco nem fog remelekni! az egesz rajatszasban tul volt 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Áhhh nem fogom fel, hogy itt vagyunk!!! 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
jhaj ez nagyon jó volt 😀 <3

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
azert a ravens is megerdemli. nem a nyerjunk raynek egy gyurut, hanem az, h az Istenitett peytont otthon marasztaltak, patset is idegenben... raadasul flacco is vegre elit 😀 ettol fuggetlenul nyernunk kell, nincs mese. mocskosul izguloooooooooooook!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az eredménykövetőben tuti nem.
Hát akkor elérkezett.
GO NINEEEEEEERS, GO!!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Héééé..!!! Hát hol van mindenki??? 49ersfan
eredménykövetőben 😊petey
😀 psszt!!! 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Héééé..!!! Hát hol van mindenki??? 49ersfan
eredménykövetőben 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Héééé..!!! Hát hol van mindenki???

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
A Papa nagyon szimpi! 😀 Meg az egész Harbaugh family...

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
azért a pick prone Flaccora számítok 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok Fiúkák!!! Hogy vagytok??? *Stresszparahalálfélelem?!* 😀49ersfan
még nem, de már unom a felvezetést, nem bírok ki még egy Ray sztorit 😀Gábor
Pfhu ne is mondd! Minden elismerésem az övé, de de már tele van vele a @-om...
😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Sziasztok Fiúkák!!! Hogy vagytok??? *Stresszparahalálfélelem?!* 😀49ersfan
szerintem a 4. negyedre lefárasztják a Ravenst, fiatalabbak, erősebbek, gyorsabbak vagyunk. Ilyen védelmet meg még nem látott a Ravens idén.