San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez szép volt!
A csapatotok tartásból is jeles!
És mivel Ti játszátok a legnézhetőbb,leg"érdekesebb" támadófocit,valamint a védelmetek erősen a fogamra való/és ettől a "Ray miatt nyerjen a Ravens"-től hányok/,előre a gyűrűért!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
egész jól sikerült 😊
 www.nfl.com/videos/nfl-playoffs/0ap2000000129120/Championship-Remix

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Eszméletlen nagy meccs volt, és Akers kapufájánál azt hittem megtörik a csapat. Végig szorítottam, hogy ne azon múljon és hozták a fiúk a végén. Főleg mikor láttam, hogy valami 8 perc van még hátra a 4. negyedből és támad a Falcons, nem gondoltam volna, hogy amikor megkapjuk a labdát akkor már csak 1:20 lesz hátra. Szerintem ez volt a döntő, hogy sikerült úgy védekeznünk, hogy közben húztuk az időt 😀 Elnézést de ez egy kicsit szokkeres volt de akkor is 😀
Örülök, hogy Harbaugh apuka egyik fia SB győztes lesz, és remélem Jim lesz az 😀 Előre a hatodik győzelemért! Álljunk bosszút a clevelandi testvéreinkért akiktől elrabolták a csapatukat!
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
nagy meccs volt sracok gratula.😊
Kicsit haza(West) is huz a szivem, de Ray miatt a Ravensnek drukkolok.
Legyen egy nagyon jo igazi zuzda meccs.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én a goal line famblinal voltam a mélyponton, de csodás este lett a vége. Kaep előtt le a kalappal, sztem hihetetlen volt. Hányszor hívta át a playt (és hányszor mondták róla hogy erre nem képes)! Jimbot féltettem az elvesztett chalenge után, azt hittem megüti a gutman 😊. Szívesen meghallgatnám hogy motivált a félidőben. 16-17 percig first downunk sem volt, utána meg....
Ravensnek szurkltam és az is bejött. Bár korábban hókszos barátaink azt írták, hogy van elég bajunk, hogy szar a csapatunk én másképpen látom. Büszke vagyok, hogy niners fan vagyok! Faithfull


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Megvolt a 3. és gyenge meccsünk jöhet a top forma.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Direkt nem írtam semmit most sem a meccs előtt hosszabban, ahogy egy hete sem, csak néztem a TV-ben. Biztos voltam benne, hogy Kaep nem fog futkározni, és nem azért, mert a Falcons D nem engedi, hanem, mert Alex Smith playbookal játszottunk. Ez egy olyan meccs volt amit Alex-el is megnyertünk volna (előző héten nem). JJ-re nem tudtam haragudni (mert alabamai 😀)), tartottam is nagyon tőle, viszont a puskaporukat ellőtték az első félidőben. Én is végig nyugodt voltam, csak akkor lettem izgatott amikor elkezdtünk feljönni. A hazai pályát megkapták abban az elkapás megadásában, viszont a D amikor kellett nagyot villantott! Elővettük az eddig jegelt Vernont, és Ő hozta a meccsen azt a szinfoltot ami a győzelemhez kellett. Gore-ra nincs szó, a mezét vissza kell vonultatni, minden futó frenchize rekord az övé. Örülök a Ravensnek a döntőben, mert ellenük van esélyünk úgy érzem. Jó passzol Flakon, viszont nem az a folyamatos nehéztüzér, és az ilyet jobban tudja kezelni a secondary. Óriási taktikai csata lesz. A mostani edzői stábunkban óriási kvalitás van, ez kijön a SB-ban. Gyűrűt hazavinni az öbölbe! (Zárójelben jegyzem meg tavaly az Alabama a Superdome-ban nyert, úgyhogy ezt is jó ómennek veszem!!!)
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
GO NFC WEST! a lesajnált csoport... 😉
muszáj lesz szabit kivennem feb.4re 😊

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Crabtree instagrammja, elég sok képet kirak, 49ers fanoknak kötelező bár néha összekeverhető egy hip hop sztárral 😀
 instagram.com/kingcrab15/
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Itt a válasz hogy Kaep tud-e hátrányban játszani, vagy nem futni állandóan.
azt mondom jobban megérdemeltük, mert volt tartás és nem omlottunk össze. petey
lassan en is belatom, h Kaep jo valasztas volt a szezon kozepen. gyurut kell nyerni, nincs mese. nagyon orulok egyebkent, h a ravens lesz az ellenfelunk, vegre Flacco is jol jatszik(elit qb? 😀), nagyon nagy csatara szamitok, par pontos gyozelemmel. de nagyon varom mar 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
áh, a 4th downt leütötte Bow, szaladtam egy kört a földszinten, nehogy fent felébredjen az asszony 😀
hihetetlen, hogy ennyi bénázás után(mindkét oldalon) mi jöttünk ki jól a csúcson.
ez csapatmunka volt, nyugodt voltam 17-0-nál is, azt nem hittem hogy le tudjuk radírozni JJ-t, White-ot és Gonzot, és nem is, de a bend but don't break működött. őrületes adjustmenteket toltak az edzők a 2. félidőben, és lám, tlnyleg meg tudjuk verni az egysíkú csapatokat.
Itt a válasz hogy Kaep tud-e hátrányban játszani, vagy nem futni állandóan.
azt mondom jobban megérdemeltük, mert volt tartás és nem omlottunk össze. amit Soldi is írt, hogy a D fellépett és nem engedett egy tapodtat sem a győzelemhez. túléltük Akers kapufáját, a megadott elkapást(?), a GL fumble-t, és 28-7-re nyertük a 2. félidőt.

de örülnék ha Gore, a Cowboy, Moss és Alex nyerne gyűrűt 😊

imádom ezt a faszit 😂


több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1. National Super Harbowl, see ya in there...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Kaepernick tényleg ilyen jo? Ezt a meccset az offense hozta vissza a sírból, a védelem is onnan merített erőt és a végén csak megoldották. De lényeg a lényeg NFC Champs 😊
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Pont olyan meccs volt, mint amire számítottam...a megfelelő végkifejlettel. Elég álmosan kezdett a csapat, de éreztem végig, hogy meglesz. A secondary-ra gyúrni kell jövőre, az egyértelmű. Jimbo time managementjét továbbra sem értem, de ez legyen a legnagyobb gondunk. Végre Vernon is "csatlakozott" a csapathoz. Harbowl...tökéletes!
Azért azt a kérdéses esetet elkapásnak ítélni...lelkük legyen rajta.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Gratula nektek.
Bár a Ravens se unszimpatikus nekem de azért nektek szorítok inkább.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat! Hajrá SF!
Hmmm, hárból, hálivúd révönsz és a lújiz szentté ...
Hajrá ti!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
II. HarBowl coming soon! 52 vs. 52!
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Grat a csapatnak! Nagyon drukkoltam, és nem hiába 😊
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mossnak nyerjetek gyűrűt! Mindent bele!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem nektek drukkoltam, de... 😊 😛 (csakhogy a szokott módon kezdjem) Defense wins the Championship!

A liga elit védelmét hülyére verték az első félidőben, és egy ilyen félidő után kijöttek és nem engedtek több pontot. Persze a Falcons bénázása is kellett ehhez, de ott kellett lenni, ki kellett használni a hibákat, így a lényeg ugyanaz, amikor ütött az óra, akkor nem engedtek pontot. Amikor a szezon múlot rajta megállították a Falcons-t. Ezért elit Defense és ezért a liga legjobbja.

Az SB-n se nektek fogok drukkolni, de bárki is lesz az ellenfeletek nálam a 49ers a nagyon nagy favorit (ahogy azt a Pats topikban ki is fejtettem a főcsop-döntők előtt), mert: Defense wins the Championship.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Grat a győzelemhez! a 2-dik számú kedvenc csapatom! 😉 úgy látszik, még legalább két hétig hordanom kell a 49ers-es pulcsimat, most is szerencsét hozott! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Meg van gyerekek! Még mindig sokkos vagyok!

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat! Remélem jön a tesó is mindjárt... 😀
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
most az a kérdés, kinek drukkoljunk AFC-ben? én inkább Ravens-et szeretnék a SB-ban. a mai teljesítmény alapján a Sec-inket Brady levadászná pillanatok alatt. Ravens (túl a Har-Bowl-on) iszonyat D, de ezt a múlt heti és a mai feltámadó O teljesítmény ledolgozhatja.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szép munka srácok. Befejeztétek amit mi elkezdtünk!
Remélem szoptok a döntőben 😛