San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na mehetünk Atlantába, jobb lett volna a Hox.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mennyire lemészárolnánk ezt a mai Seahawkot.


több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nah jó asszem akkor máshogy fogalmazok.
Egy döntést kilehet értékelni, lehet vizsgálni meglehet állapítani stb. de a kockázat elemző is azután fogja a pénzt kapni ha az elemzésének az eredménye jó lesz. A többi csak az éltalánosság / matematika illetve egyébb trükkök felhasználásával egy várható érték számítása ahogy Gyurma írta.
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.Toca
Nem nagyon szoktunk, mert egzakt tudomány, ahogy az elemzés úgynevezett "döntési struktúrák/fák" c. alfejezete is!
Én egy-egy meccs alapján nem mernék egy hosszútávra hatást gyakorló, tehát még jelenleg is elemzési, értékelési fázisban lévő döntést minősíteni.

Nagyon kevés még mindig az információ,és tele van a környezet szűrendő "zajjal, zavarral" egzakt értékeléshez. Amit látunk, az az, hogy Kaep egy más típuzsú irányító, aki más típusú networkinggel dolgozik!
Helmut Zimmer
Szerintem Toca a "2 kockázat elemzőn" nem a kockázat/döntéselemző szakmára gondolt, hanem döntéshozóra és/vagy a döntésről véleményt megfogalmazóra.

Ez már érdemi vita tárgya lehet. Gyurma nem azért téved JH döntésének minőségével kapcsolatosan, mert a váltás bejött, hanem mert nincs akkora különbség a kockázat/haszon/várható értékben a két lehetőség közül, sőt inkább a váltás mellett szólnak az érdemibb érvek, tények.tomi-tomi
Tiszta sor, amit Alabama Niners is ír, csomó infó nincs a birtokomban, ami alapján JH döntött. Én továbbra sem tartom jónak, hogy egy ilyen kaliberű védelem mellé ennyire kockázatos döntést hozzanak, idény közepén. Írtam már, szerintem is Kaep a jövő, nekem nem vele van a bajom elsősorban, hanem az évközbeni váltással, amit látszólag semmi nem indokolt. Ment a szekér, jöttek a győzelmek stb.
Mindegy, hajrá. Szimpatikus a csapat, egyébként is kérdezzétek meg nyugodtan, hogy mennyiszer példákozok edzésen is a 49ers-szel 😊Gyurma Pappa
Ó, eszem ágában sincs állást foglalni Smith-Kaep váltás dolgában! 😀
Csak azt nem szeretném, ha azzal söpörnék le az érveidet, hogy milyen jó a döntés eredménye.
Btw számomra teljesen elfogadhatóak/megfontolandóak a meglátásaid.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
De, mert a 49ers tudatosan készült a támadójátékuk "pistolosítására", a ravaszt pedig Kaeper bevetésével húzták meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Ez már érdemi vita tárgya lehet. Gyurma nem azért téved JH döntésének minőségével kapcsolatosan, mert a váltás bejött, hanem mert nincs akkora különbség a kockázat/haszon/várható értékben a két lehetőség közül, sőt inkább a váltás mellett szólnak az érdemibb érvek, tények.tomi-tomi
Tiszta sor, amit Alabama Niners is ír, csomó infó nincs a birtokomban, ami alapján JH döntött. Én továbbra sem tartom jónak, hogy egy ilyen kaliberű védelem mellé ennyire kockázatos döntést hozzanak, idény közepén. Írtam már, szerintem is Kaep a jövő, nekem nem vele van a bajom elsősorban, hanem az évközbeni váltással, amit látszólag semmi nem indokolt. Ment a szekér, jöttek a győzelmek stb.
Mindegy, hajrá. Szimpatikus a csapat, egyébként is kérdezzétek meg nyugodtan, hogy mennyiszer példákozok edzésen is a 49ers-szel 😊

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
Már hogy ne lenne ? Amíg a döntésednek nincs eredménye addig találgathatsz ,elmondhatod hogy kockázatos vagy éppen amit gondolsz. Az hogy a minősége jó vagy rossz kizárólag az eredmény dönti el addig csak találgatás, tippelgetés esetleg valszám.Toca
a kockázatelemzők nem így látjákjjncaa
Nah jó asszem akkor máshogy fogalmazok.
Egy döntést kilehet értékelni, lehet vizsgálni meglehet állapítani stb. de a kockázat elemző is azután fogja a pénzt kapni ha az elemzésének az eredménye jó lesz. A többi csak az éltalánosság / matematika illetve egyébb trükkök felhasználásával egy várható érték számítása ahogy Gyurma írta.
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.Toca
Nem nagyon szoktunk, mert egzakt tudomány, ahogy az elemzés úgynevezett "döntési struktúrák/fák" c. alfejezete is!
Én egy-egy meccs alapján nem mernék egy hosszútávra hatást gyakorló, tehát még jelenleg is elemzési, értékelési fázisban lévő döntést minősíteni.

Nagyon kevés még mindig az információ,és tele van a környezet szűrendő "zajjal, zavarral" egzakt értékeléshez. Amit látunk, az az, hogy Kaep egy más típuzsú irányító, aki más típusú networkinggel dolgozik!


U.I.

Nagyon szorítottam Nektek tegnap, és gratula a teljesítményetekhez! Remélem összejön a nagy nagy visszavágó, és valamelyikünk magasba emeli az NFC West zászlaját!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.Toca
Ez már tök rendben van!
Ez már érdemi vita tárgya lehet. Gyurma nem azért téved JH döntésének minőségével kapcsolatosan, mert a váltás bejött, hanem mert nincs akkora különbség a kockázat/haszon/várható értékben a két lehetőség közül, sőt inkább a váltás mellett szólnak az érdemibb érvek, tények.
Nehezen eldönthető lenne, de mindkét fél részéről valódi érvek jönnének fel.

A kockázatelemzést pedig az edzéseken fel tudta mérni nagyrészt, mert Ő volt az aki látta Smith-t és Kaep-et is. Ennek alapján tudott döntést hozni, olyan információkkal rendelkezett amilyenekkel más nem.Alabama Niners
Ez is igaz!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A kockázatelemzést pedig az edzéseken fel tudta mérni nagyrészt, mert Ő volt az aki látta Smith-t és Kaep-et is. Ennek alapján tudott döntést hozni, olyan információkkal rendelkezett amilyenekkel más nem.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Igazatok van, de Isten őrizz a kockázatelemző HC-któl... 😊red6t6
Ez sem minden helyzetben igaz. Néha hogy örültem volna, ha Payton inkább kockázatelemez, és biztos ti is voltatok így, lesztek így Harbóval 😊
Gyurma Pappa
Természetesen, ellenben Ő van abban a helyzetben csak aki ilyen döntést hozhatott, és a nyereség és a veszteség is nála csapódik le.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Igazatok van, de Isten őrizz a kockázatelemző HC-któl... 😊red6t6
Ez sem minden helyzetben igaz. Néha hogy örültem volna, ha Payton inkább kockázatelemez, és biztos ti is voltatok így, lesztek így Harbóval 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
Már hogy ne lenne ? Amíg a döntésednek nincs eredménye addig találgathatsz ,elmondhatod hogy kockázatos vagy éppen amit gondolsz. Az hogy a minősége jó vagy rossz kizárólag az eredmény dönti el addig csak találgatás, tippelgetés esetleg valszám.Toca
a kockázatelemzők nem így látjákjjncaa
Nah jó asszem akkor máshogy fogalmazok.
Egy döntést kilehet értékelni, lehet vizsgálni meglehet állapítani stb. de a kockázat elemző is azután fogja a pénzt kapni ha az elemzésének az eredménye jó lesz. A többi csak az éltalánosság / matematika illetve egyébb trükkök felhasználásával egy várható érték számítása ahogy Gyurma írta.
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Igazatok van, de Isten őrizz a kockázatelemző HC-któl... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
A statok szerint érdemesebb 4&kevésnek nekimenni, mint puntolni, holott a csapatok amúgy nemcsak az ultrakonzervatív nfl-ben, de még az ncaa-ben is sokkal gyakrabban utóbbit választják, saját térfélen meg pláne, erre akkor mi a magyarázat? Hogy a "józan ész" ezt sugallja?jjncaa
Újra csak: várható érték. A bekövetkezési valószínűség nem elég egy döntés megítélésében, szükséges ismerni a várható hasznot/veszteséget. Azért választják a puntot, mert hiába magas a várható siker bekövetkezési valószínűsége, a kudarc "súlya" nagyobb. Gyurma Pappa
nem nagyobb
 fifthdown.blogs.nytimes.com/2009/09/17/a-new-study-on-fourth-downs-go-for-it/

persze ezt is figyelembe kell venni:
"but I also think it has something to do with what economists call Prospect Theory. In short, almost all people tend to fear losses far more than they value equivalent gains. In this perspective, a punt is considered the “break-even” decision. A failed conversion attempt is seen as a loss, and a successful attempt is seen as a gain. But the loss is feared disproportionately, and the result is clouded decision-making."

 en.wikipedia.org/wiki/Prospect_theoryjjncaa
Nem ismertem a tanulmányt, de ha valaki végigszámolta, elhiszem. Viszont amire utalsz a végén, az egyes edzők személyes érzékelése ennél sokkal nagyobb hátrányt mutat, ez tény. Az is tény, hogy nem lehet minden alkalommal előkapni a kockázatelemzést, és nekiugrani megnézni, hogy az adott pozícióban ez megéri-e vagy sem.
(Én mondjuk, ha megnézed korábbi hsz-imet, többször kardoskodtam a "neki menni" mellett, legutóbb pl. a Falcons-Panthers meccsen.)

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
A statok szerint érdemesebb 4&kevésnek nekimenni, mint puntolni, holott a csapatok amúgy nemcsak az ultrakonzervatív nfl-ben, de még az ncaa-ben is sokkal gyakrabban utóbbit választják, saját térfélen meg pláne, erre akkor mi a magyarázat? Hogy a "józan ész" ezt sugallja?jjncaa
Újra csak: várható érték. A bekövetkezési valószínűség nem elég egy döntés megítélésében, szükséges ismerni a várható hasznot/veszteséget. Azért választják a puntot, mert hiába magas a várható siker bekövetkezési valószínűsége, a kudarc "súlya" nagyobb. Gyurma Pappa
nem nagyobb
 fifthdown.blogs.nytimes.com/2009/09/17/a-new-study-on-fourth-downs-go-for-it/

persze ezt is figyelembe kell venni:
"but I also think it has something to do with what economists call Prospect Theory. In short, almost all people tend to fear losses far more than they value equivalent gains. In this perspective, a punt is considered the “break-even” decision. A failed conversion attempt is seen as a loss, and a successful attempt is seen as a gain. But the loss is feared disproportionately, and the result is clouded decision-making."

 en.wikipedia.org/wiki/Prospect_theory


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
Már hogy ne lenne ? Amíg a döntésednek nincs eredménye addig találgathatsz ,elmondhatod hogy kockázatos vagy éppen amit gondolsz. Az hogy a minősége jó vagy rossz kizárólag az eredmény dönti el addig csak találgatás, tippelgetés esetleg valszám.Toca
Fú, ez nagyon, de nagyon nem így van! 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
Már hogy ne lenne ? Amíg a döntésednek nincs eredménye addig találgathatsz ,elmondhatod hogy kockázatos vagy éppen amit gondolsz. Az hogy a minősége jó vagy rossz kizárólag az eredmény dönti el addig csak találgatás, tippelgetés esetleg valszám.Toca
a kockázatelemzők nem így látják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Én bírom Kaep ábrázatát, szerintem ránézésre jó arc lehet.

Nem vetettem össze a két döntést, csak szemléltettem, hogy mire gondolok. Megpróbálkoztak vele, bejött, ettől még lehet az a véleményem, hogy a másik opciónak, nevezetesen az ultrakonzervatív Alex Smithnek magasabb volt a várható értéke, így szerintem nem volt jó döntés feltenni a szezont Colinra. Az eredmény nem engem igazol, de ez a döntésről alkotott véleményemet nem változtatja meg. Sőt, azt sem befolyásolja, hogy kimondottan tetszik, amit látok, és fel is pattantam a bandwagonra.

A statok szerint érdemesebb 4&kevésnek nekimenni, mint puntolni, holott a csapatok amúgy nemcsak az ultrakonzervatív nfl-ben, de még az ncaa-ben is sokkal gyakrabban utóbbit választják, saját térfélen meg pláne, erre akkor mi a magyarázat? Hogy a "józan ész" ezt sugallja?jjncaa
Újra csak: várható érték. A bekövetkezési valószínűség nem elég egy döntés megítélésében, szükséges ismerni a várható hasznot/veszteséget. Azért választják a puntot, mert hiába magas a várható siker bekövetkezési valószínűsége, a kudarc "súlya" nagyobb.

Tegnap le lettem oltva, mikor a Ravens-Broncos meccs 2. OT-jában azt írtam, hogy a Ravens próbálkozhatott volna még távoli fg-távban az előrehaladással... A tavalyi előzmények ismeretében tényleg az volt a helyes döntés? És akkor most ne számoljunk a sikeres mezőnygóllal, mert a döntés minősége nem egyenlő az eredmény megítélésével...jjncaa
Nem voltam ott, de én is azt gondoltam, hogy 3.-ra jó lett volna egy passz, mert várható volt, hogy futással sokat nem fognak haladni, és a nulla yard mindenhogy nulla, szóval veled értek egyet.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
Már hogy ne lenne ? Amíg a döntésednek nincs eredménye addig találgathatsz ,elmondhatod hogy kockázatos vagy éppen amit gondolsz. Az hogy a minősége jó vagy rossz kizárólag az eredmény dönti el addig csak találgatás, tippelgetés esetleg valszám.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most már picit lehiggadva az örömtől: Számomra az volt a legzseniálisabb Kaepben, hogy a nyitó pick6 drive után mennyire túl tudta tenni magát a dolgokon. O# falunk, vmi fenomenális volt. Walsh éra óta drukkolok a csapatnak, de ennyire más 49-ers még nem láttam. Greg Roman elött le a kalappal. Jaguars nagyon jól fog vele járni (mármint ha). Egyébként sztem jobban járnánk a Falconssal elenleg a hóksz nagyobb kihívás lenne (Falcons is nehéz meccs lenne). Ezek után irány a SB (ott meg nem szoktunk kikapni). Azért Kaep nfl rekordot futott bájdövéj 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tegnap le lettem oltva, mikor a Ravens-Broncos meccs 2. OT-jában azt írtam, hogy a Ravens próbálkozhatott volna még távoli fg-távban az előrehaladással... A tavalyi előzmények ismeretében tényleg az volt a helyes döntés? És akkor most ne számoljunk a sikeres mezőnygóllal, mert a döntés minősége nem egyenlő az eredmény megítélésével...jjncaa
Ha a meccs előtt/szünetben bemért lőtávolon belül vannak, akkor minek feleslgesen kockáztatni a passzal (sack, fumble, int, incomplete)? Így a három futással nyertek öt yardot. 2-3-at passzol, talán van új first down és biztosabb fg, de egy sackkel azonnal lőtávolon kívül vannak, az incomplete-tal meg egy centit nem haladnak előre. Túl nagy kockázat.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
A statok szerint érdemesebb 4&kevésnek nekimenni, mint puntolni, holott a csapatok amúgy nemcsak az ultrakonzervatív nfl-ben, de még az ncaa-ben is sokkal gyakrabban utóbbit választják, saját térfélen meg pláne, erre akkor mi a magyarázat? Hogy a "józan ész" ezt sugallja?

Tegnap le lettem oltva, mikor a Ravens-Broncos meccs 2. OT-jában azt írtam, hogy a Ravens próbálkozhatott volna még távoli fg-távban az előrehaladással... A tavalyi előzmények ismeretében tényleg az volt a helyes döntés? És akkor most ne számoljunk a sikeres mezőnygóllal, mert a döntés minősége nem egyenlő az eredmény megítélésével...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta
jjncaa
Szerintem viszonylag kevesen mondhatjuk el itt magunkról hogy van személyes benyomásunk játékosokról. Mi marad hát? A szimpátia. Igen nem tetszik a képe, nem tetszik a bicepsz mutogatás egy letérdelős play után, sem a labda eldobás sem a szét varrt karja. Így 10 ezer km távlatból nekem ez jutott hogy szelektáljak kedvencek és és kevésbé kedvelt játékosok közt.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
...Alabama Niners
Egy jó ideig éltem a várható értékekből és kockáztatásokból 😊

Az én felfogásom szerint az egész élet kockázatok és várható értékek összessége. Egy döntést szerintem a várható értéke tesz jóvá vagy rosszá.

Személy szerint úgy gondolom, hogy egy olyan megbízható QB és megbízható támadójáték elcserélése egy sokkal kockázatosabb QB-ra és támadóstílusra, alacsony várható értékkel bírt. Ez a véleményem nem változott, attól hogy a lehetséges eredmények közül a pozitív vége következett be, hogy úgy mondjam: szerintem várható érték felett fut a csapat.

Én nem bánom, sőt, mondjuk ha ellenünk játszanátok akkor de 😀