San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hogy álltok meccs jeggyel Londonra? Nekem van kettő egymás mellé, oldalvonal 24.sor. Akit érdekel pontosan megadom hová. Kombóban vettem a Steelers meccsre. Privátban írjatok, ha van jelentkező.polamalu
Nekem is van mindkét meccsre... asszonykám meglepett vele 😊silent7939
Mész is mindkettőre?? Mert Soldi pl a miénkre keres két jegyet.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hogy álltok meccs jeggyel Londonra? Nekem van kettő egymás mellé, oldalvonal 24.sor. Akit érdekel pontosan megadom hová. Kombóban vettem a Steelers meccsre. Privátban írjatok, ha van jelentkező.polamalu
Nekem is van mindkét meccsre... asszonykám meglepett vele 😊
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Hogy álltok meccs jeggyel Londonra? Nekem van kettő egymás mellé, oldalvonal 24.sor. Akit érdekel pontosan megadom hová. Kombóban vettem a Steelers meccsre. Privátban írjatok, ha van jelentkező.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A Falcons cb-i viszont elég jók, kivehetik Crabtree-t és Mosst, így nagyobb feladat hárul Vernon Davisre és Walkerre, amit nem is bánok.red6t6
Hmm? A Falcons CB-i, maradjunk annyiban, hogy a közepest súrolják. Azért is nagy szám, amit Nolan kihoz belőlük. Dunta évek óta hol nagyon homály, hol kicsit, Samuel már nagyon nem fiatal, jól védekezik, de tackle adásban elég gyenge már, Owens clutch, de ő sérült. Az idén a legjobban DeCoud játszik, pdefben is jó, tacklet is tud adni, de ő meg S. Ha teljesen leembereznek, akkor futás egész jó fog jönni.

Nem a sec az igazán veszélyes, hanem hogy Nolan átlát a lapjaitokon, és képes megfejteni a gameplant, és rákényszerít arra, hogy váltsatok meccs közben, ami időt vesz igénybe. Leglátványosabb példa: Denver elleni meccs.

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/14/Amikor_a_49ers_bepoccen/

ha esetleg nem ismernetek az oldalt 😉

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Packers O > Falcons O

Nem kell bekulázni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Azért elég kemény meccs lesz a Falcons ellen. Nem túl acélos a secondary-nk, és a hoxét is szétdobálták rendesen a meccs első felében. Ha menni fog a passrush, akkor van keresni valónk, de Justin Smithen azért látszik a sérülés, előtte két embert kivett, így Aldonnak volt helye, de mostanában nem nagyon jut el az irányítóig. A Falcons cb-i viszont elég jók, kivehetik Crabtree-t és Mosst, így nagyobb feladat hárul Vernon Davisre és Walkerre, amit nem is bánok. Nagyon kihasználatlannak érzem VD-t, és biztos már bebeszélem magamnak, de mintha Ő is "elkedvetlenedett" volna, nem nagyon teszi oda magát. Remélem, nincs igazam. A Hox-nál is a tight end hozta a yardokat. Kaep futásaira nyilván készülni fognak, így Gore-nak is talán több lehetősége lesz. Jó kis taktikai harc várható, és nem lesz egyszerű, de hát itt már semmi nem könnyű...már várom a meccset! 😊red6t6
Kicsit azért túlértékeled őket és alul titeket.
Hawksnak semmi pass rusha nem volt, azért nektek jóval nagyobb fegyver. Lehet a sec-etek kicsit gyengébb, de Mattynek jóval kevesebb ideje lesz.
Az ő secjük meg ha beállnak boxot túltölteni akkor megint harmatos lesz mint a Hox ellen, főleg ha Kaep futásaira is QB spyolnak. Ha meg nem állnak be boxot tölteni ott lesz Gore.
Nem lesz egyszerű meccs de nem látom továbbra sem azt az elemet amiben felétek tudnának nőni.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Szerintem nem lesz olyan brutál, viszont a D-tek rendesen meg fog izzadni. A Falcons D-t tegnap nem láttam olyan durvának, inkább a Hawks hülyéskedte el a dolgot ez látszott azon a driveon is, amikor 3 dobásból TD-t szerzett a Hawks😊 Innen már nincs megállás😊

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azért elég kemény meccs lesz a Falcons ellen. Nem túl acélos a secondary-nk, és a hoxét is szétdobálták rendesen a meccs első felében. Ha menni fog a passrush, akkor van keresni valónk, de Justin Smithen azért látszik a sérülés, előtte két embert kivett, így Aldonnak volt helye, de mostanában nem nagyon jut el az irányítóig. A Falcons cb-i viszont elég jók, kivehetik Crabtree-t és Mosst, így nagyobb feladat hárul Vernon Davisre és Walkerre, amit nem is bánok. Nagyon kihasználatlannak érzem VD-t, és biztos már bebeszélem magamnak, de mintha Ő is "elkedvetlenedett" volna, nem nagyon teszi oda magát. Remélem, nincs igazam. A Hox-nál is a tight end hozta a yardokat. Kaep futásaira nyilván készülni fognak, így Gore-nak is talán több lehetősége lesz. Jó kis taktikai harc várható, és nem lesz egyszerű, de hát itt már semmi nem könnyű...már várom a meccset! 😊red6t6
A Falconsnál jobb támadógépezetek is elvéreztek már ellenünk.


több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Azért elég kemény meccs lesz a Falcons ellen. Nem túl acélos a secondary-nk, és a hoxét is szétdobálták rendesen a meccs első felében. Ha menni fog a passrush, akkor van keresni valónk, de Justin Smithen azért látszik a sérülés, előtte két embert kivett, így Aldonnak volt helye, de mostanában nem nagyon jut el az irányítóig. A Falcons cb-i viszont elég jók, kivehetik Crabtree-t és Mosst, így nagyobb feladat hárul Vernon Davisre és Walkerre, amit nem is bánok. Nagyon kihasználatlannak érzem VD-t, és biztos már bebeszélem magamnak, de mintha Ő is "elkedvetlenedett" volna, nem nagyon teszi oda magát. Remélem, nincs igazam. A Hox-nál is a tight end hozta a yardokat. Kaep futásaira nyilván készülni fognak, így Gore-nak is talán több lehetősége lesz. Jó kis taktikai harc várható, és nem lesz egyszerű, de hát itt már semmi nem könnyű...már várom a meccset! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ugyebár már itt kielemeztük, hogy a hox idegenben gyenge, ki is kaptak 😀 😀 😀
De komolyra fordítva a szót, mindenképp hozni kell a vasárnapi formánkat, hogy esélyünk legyen, szerintem meg lesz a meccs a falcons ellen.
több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Érdekes tavalyi legjobb négy csapatból itt van 3 és egy kakkuktojás. Tavaly a "törpék" elvitték a sajtot remélem ez a madárka nem fogja.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Én szerintem sokkal jobb nektek a Falcons. QB futást és a passzokat is nyelte a Falcons, és Mattyt is el lehet bizonytalanítani. Meglepődnék ha nem simán jutnátok tovább.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jól van, látom mindenkinek egy dilemma volt, hogy mi lenne jobb! Sőt, én így utólag sem tudnék választani! Mindenesetre most ez van, remélem a fiúk Atlantában is ezt a formát hozzák, és akkor nem lesz gond! GO NINERS!

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ejszaka buliztam igy csak telefonrol kovettem nyomon az esemenyeket, delutan megneztem, fu de nagyon jo volt Keap. nagyon orultem,h a masik oldalon kikapott a denver, illetve leginkabb annak orulok, h peyton elbukott.(megint, sokadszorra. ennyit a nagy elemzesekrol,h mvp, meg h lesz meg egy gyuruje 😀 😀)
falcons egy hajszalon mult, h megszivassa magat. nem tudom h lett volna jobb. candlestickben seahawks(foleg, ahogy felporogtek), vagy idegenben a falcons... egy biztos, harbowlra varok, meg mindig!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Mennyire lemészárolnánk ezt a mai Seahawkot. he7edik
Biztos vagy ebben a 3. negyed második felétől mutatott teljesítményük ismeretében is?
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Na mehetünk Atlantába, jobb lett volna a Hox.red6t6
Az elején szerettem volna egy igazi visszavágót. Aztán ahogy 20-0 után felálltak, és végiggyalogoltak a Falconson, és fordítottak, egyre jobban szorult a torkom, és drukkoltam mind inkább (már) a Falconsnak. Szerintem jobban jártunk így, bár egyik opció sem könnyű.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Na mehetünk Atlantába, jobb lett volna a Hox.red6t6
West Bowlnak jobban örültem volna, de nem tünik verhetetlennek a Falcons 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na mehetünk Atlantába, jobb lett volna a Hox.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mennyire lemészárolnánk ezt a mai Seahawkot.


több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nah jó asszem akkor máshogy fogalmazok.
Egy döntést kilehet értékelni, lehet vizsgálni meglehet állapítani stb. de a kockázat elemző is azután fogja a pénzt kapni ha az elemzésének az eredménye jó lesz. A többi csak az éltalánosság / matematika illetve egyébb trükkök felhasználásával egy várható érték számítása ahogy Gyurma írta.
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.Toca
Nem nagyon szoktunk, mert egzakt tudomány, ahogy az elemzés úgynevezett "döntési struktúrák/fák" c. alfejezete is!
Én egy-egy meccs alapján nem mernék egy hosszútávra hatást gyakorló, tehát még jelenleg is elemzési, értékelési fázisban lévő döntést minősíteni.

Nagyon kevés még mindig az információ,és tele van a környezet szűrendő "zajjal, zavarral" egzakt értékeléshez. Amit látunk, az az, hogy Kaep egy más típuzsú irányító, aki más típusú networkinggel dolgozik!
Helmut Zimmer
Szerintem Toca a "2 kockázat elemzőn" nem a kockázat/döntéselemző szakmára gondolt, hanem döntéshozóra és/vagy a döntésről véleményt megfogalmazóra.

Ez már érdemi vita tárgya lehet. Gyurma nem azért téved JH döntésének minőségével kapcsolatosan, mert a váltás bejött, hanem mert nincs akkora különbség a kockázat/haszon/várható értékben a két lehetőség közül, sőt inkább a váltás mellett szólnak az érdemibb érvek, tények.tomi-tomi
Tiszta sor, amit Alabama Niners is ír, csomó infó nincs a birtokomban, ami alapján JH döntött. Én továbbra sem tartom jónak, hogy egy ilyen kaliberű védelem mellé ennyire kockázatos döntést hozzanak, idény közepén. Írtam már, szerintem is Kaep a jövő, nekem nem vele van a bajom elsősorban, hanem az évközbeni váltással, amit látszólag semmi nem indokolt. Ment a szekér, jöttek a győzelmek stb.
Mindegy, hajrá. Szimpatikus a csapat, egyébként is kérdezzétek meg nyugodtan, hogy mennyiszer példákozok edzésen is a 49ers-szel 😊Gyurma Pappa
Ó, eszem ágában sincs állást foglalni Smith-Kaep váltás dolgában! 😀
Csak azt nem szeretném, ha azzal söpörnék le az érveidet, hogy milyen jó a döntés eredménye.
Btw számomra teljesen elfogadhatóak/megfontolandóak a meglátásaid.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
De, mert a 49ers tudatosan készült a támadójátékuk "pistolosítására", a ravaszt pedig Kaeper bevetésével húzták meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Ez már érdemi vita tárgya lehet. Gyurma nem azért téved JH döntésének minőségével kapcsolatosan, mert a váltás bejött, hanem mert nincs akkora különbség a kockázat/haszon/várható értékben a két lehetőség közül, sőt inkább a váltás mellett szólnak az érdemibb érvek, tények.tomi-tomi
Tiszta sor, amit Alabama Niners is ír, csomó infó nincs a birtokomban, ami alapján JH döntött. Én továbbra sem tartom jónak, hogy egy ilyen kaliberű védelem mellé ennyire kockázatos döntést hozzanak, idény közepén. Írtam már, szerintem is Kaep a jövő, nekem nem vele van a bajom elsősorban, hanem az évközbeni váltással, amit látszólag semmi nem indokolt. Ment a szekér, jöttek a győzelmek stb.
Mindegy, hajrá. Szimpatikus a csapat, egyébként is kérdezzétek meg nyugodtan, hogy mennyiszer példákozok edzésen is a 49ers-szel 😊

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg egy pókeres döntést és egyetlen playhívást vetünk össze egy qb váltással? Uristen... Mondjuk az eredménykövetőben már előkerült az is, hogy Kaeper nem szimpatikus, mert az illetőnek nem tetszik az ábrázata, ami ráadásul nem is újkeletű, mert ugye egy általam pár hete idézett cikkben valaki a tetkóit kifogásolta

Az option nem működhet semmiképp az nfl-ben, ez az orosz ruletten szocializálódott edzői stáb még is megpróbálkozott vele, hallatlanjjncaa
Nem pókeres döntést hasonlít papa, az csak a példa. (Btw említette Gyurma BB híres-hírhedt 4&2 döntését, az valahogy nem szúrt szemet.)
Általában beszél döntésről. Ha meghoztad a döntést, az abban a pillanatban értékelhetővé válik. E döntésed minőségét nem befolyásolja a döntés eredménye, mert az élesen elválik ettől. A pókerben az érkező lapok, a fociban a végrehajtás már egy másik történet.
A döntés minősége nem egyenlő a döntés (eredményének) megítélésével.tomi-tomi
Már hogy ne lenne ? Amíg a döntésednek nincs eredménye addig találgathatsz ,elmondhatod hogy kockázatos vagy éppen amit gondolsz. Az hogy a minősége jó vagy rossz kizárólag az eredmény dönti el addig csak találgatás, tippelgetés esetleg valszám.Toca
a kockázatelemzők nem így látjákjjncaa
Nah jó asszem akkor máshogy fogalmazok.
Egy döntést kilehet értékelni, lehet vizsgálni meglehet állapítani stb. de a kockázat elemző is azután fogja a pénzt kapni ha az elemzésének az eredménye jó lesz. A többi csak az éltalánosság / matematika illetve egyébb trükkök felhasználásával egy várható érték számítása ahogy Gyurma írta.
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.Toca
Nem nagyon szoktunk, mert egzakt tudomány, ahogy az elemzés úgynevezett "döntési struktúrák/fák" c. alfejezete is!
Én egy-egy meccs alapján nem mernék egy hosszútávra hatást gyakorló, tehát még jelenleg is elemzési, értékelési fázisban lévő döntést minősíteni.

Nagyon kevés még mindig az információ,és tele van a környezet szűrendő "zajjal, zavarral" egzakt értékeléshez. Amit látunk, az az, hogy Kaep egy más típuzsú irányító, aki más típusú networkinggel dolgozik!


U.I.

Nagyon szorítottam Nektek tegnap, és gratula a teljesítményetekhez! Remélem összejön a nagy nagy visszavágó, és valamelyikünk magasba emeli az NFC West zászlaját!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De mondjuk 2 kockázat elemző is juthat ellentétes véleményre, ahogy lehet hogy Haribón kívül senki nem merte volna bedobni Kaepet ,de ő igen.
Az ő számításai alapján ennek volt nagyobb várható értéke.Toca
Ez már tök rendben van!
Ez már érdemi vita tárgya lehet. Gyurma nem azért téved JH döntésének minőségével kapcsolatosan, mert a váltás bejött, hanem mert nincs akkora különbség a kockázat/haszon/várható értékben a két lehetőség közül, sőt inkább a váltás mellett szólnak az érdemibb érvek, tények.
Nehezen eldönthető lenne, de mindkét fél részéről valódi érvek jönnének fel.

A kockázatelemzést pedig az edzéseken fel tudta mérni nagyrészt, mert Ő volt az aki látta Smith-t és Kaep-et is. Ennek alapján tudott döntést hozni, olyan információkkal rendelkezett amilyenekkel más nem.Alabama Niners
Ez is igaz!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)