NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez így munka volt.
Greg Roman for prez! 😊 Két év alatt két NFC döntő, le a kalappal.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Ha jó a kimenetel, akkor az igazolja a jó döntést nem? Az, hogy Smith-el nyertünk volna e vagy nem annak már nincs jelentősége.Alabama Niners
Nem feltétlenül. A döntés helyességét a döntés pillanata eldönti. A pozitív kimenet nem egyenlő azzal, hogy a döntés jó volt-e vagy sem. Pókeres hasonlattal (kisarkítva a helyzetet): ha flop előtt 23-mal mindent betolsz, az akkor sem jó döntés, ha a flop 333 lesz, bár az eredmény ezt igazolja.
CSAK annak van jelentősége, hogy nyertetek volna-e Smith-szel vagy sem. Ha igen, akkor felesleges kockázat volt, egy nyeretlen másodévest megtenni kezdőnek. Óriási önbizalom kell hozzá, hogy egy ilyen teljesen bizonytalan várható értékű döntést meghozzon valaki.

És hogy lásd, nem most találtam ki: a Saints-Colts SB döntő után is elmondtam, az onside kick nem volt jó döntés. Ha az lenne, akkor érdemes lenne minden második félidőt így kezdeni. Az eredmény igazolta a kockáztatást, és az adott pillanatban is túlzottan kockázatosnak ítéltem meg a döntést. Vagy másik oldalt is elmondja: én a kimeneteltől függetlenül jó döntésnek tartottam, hogy BB nekiment az akkori szar Pats védelemmel a 4&1-nek, bár a végeredmény nem igazolta azt. És még sorolhatnám.

De abbahagyom, GO 49ers, remélem összejön a Harbowl 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Szerintem nektek most egyértelműen a Falcons lenne jobb, őket sokkal inkább meg tudnátok fogni, a Hawks-al igen könnyen ki-ki meccs alakulna ki kevés ponttal, nagy harccal.

49ers-Pats döntő lesz, de nyer a Pats. Ti majd jövőre.davemayer
Szerintem meg Haribó bowl lesz aztán nyer a jobbik, a Pats meg essen ki a fenébe 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Szerintem nektek most egyértelműen a Falcons lenne jobb, őket sokkal inkább meg tudnátok fogni, a Hawks-al igen könnyen ki-ki meccs alakulna ki kevés ponttal, nagy harccal.

49ers-Pats döntő lesz, de nyer a Pats. Ti majd jövőre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azt hiszem megtaláltuk a franchise qb-nkat, szegén Alex valszeg menni fog az offseasonben, nem lesz csere Kaep mellett. Kaep labdáit élvezet volt nézni, bár némelyiket nem csak mintha odadobta volna, hanem mintha át akarta volna lőni az emberen. Látszott mindenkin, hogy nagyon akart és nagyon jó formában volt. Nagy dilemma valóban hogy falcons vagy csókák, de inkább itthon játszanék. Bár tavaly is itthon kaptunk ki a Giantstól...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aludtam egyet a tegnapi meccsre...jó volt na, de azért nincs kolbászból a kerítés. Kíváncsi leszek, mit alakít ma a Hox Atlantában. Tegnap megint minden befelé pattant, de volt már ilyen a szezonban és utána jött egy L. Remélem, most maradunk a földön és ugyanilyen akarással vágunk neki a következő feladatnak. Úgy érzem, az Atlanta könnyebb ellenfél lenne, de jobban örülnék a Hoxnak, egyrészt a visszavágó miatt, másrészt a nagyobb kihívás miatt. Meg azért mégis csak két csapat játszaná a konferencia döntőt a gyenge NFC W-ből. 😉red6t6
Az NFC WEST már nem gyenge, sőt a mérleg szerint az NFC North-al holtversenyben első!

NFC WEST 23-17
NFC NORTH 23-17
NFC SOUTH 22-17
AFC NORTH 21-19
NFC EAST 19-21
AFC EAST 19-21
AFC SOUTH 19-21
AFC WEST 14-26

A csoporton belüli egymás elleni eredményeket kivettem, mert az ugye egál.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem is tudom hogy a Hox vagy Falcons lenne jobb.he7edik
Falcons. A Panthers O-val sem tudott igazán mit kezdeni, Falcons D, ha van egy közepesnél jobb secondary, akkor már a Dome-ban megverik őket az első meccsen. A Hox-szal meg otthon játszhattok, szóval jó kérdés 😊 (én jobban örülnék, ha Ti vernétek meg a Falconst, a Hox-nak nem tudok őszintén szurkolni 😊 )


Remélem most már mindenki számára beigazolódik, hogy a Smith/Kaepernick váltás JÓ (sőt nagyszerű) döntés volt Harbótól! Alabama Niners
Pókeres hasonlattal éljek: győztes partit nem kell megmagyarázni. A kimenetel volt jó, sőt nagyszerű, nem a döntés (már elmondtam, hogy miért gondolom így). Jó volt nézni Kaepernicket játszani, de soha nem tudjuk meg, hogy Smith nem veri-e meg ennyire a Packerst. Mondom ezt úgy, hogy a most én is ülök a 49ers bandwagonon. Gyurma Pappa
Ha jó a kimenetel, akkor az igazolja a jó döntést nem? Az, hogy Smith-el nyertünk volna e vagy nem annak már nincs jelentősége.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Aludtam egyet a tegnapi meccsre...jó volt na, de azért nincs kolbászból a kerítés. Kíváncsi leszek, mit alakít ma a Hox Atlantában. Tegnap megint minden befelé pattant, de volt már ilyen a szezonban és utána jött egy L. Remélem, most maradunk a földön és ugyanilyen akarással vágunk neki a következő feladatnak. Úgy érzem, az Atlanta könnyebb ellenfél lenne, de jobban örülnék a Hoxnak, egyrészt a visszavágó miatt, másrészt a nagyobb kihívás miatt. Meg azért mégis csak két csapat játszaná a konferencia döntőt a gyenge NFC W-ből. 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Nem is tudom hogy a Hox vagy Falcons lenne jobb.he7edik
Falcons. A Panthers O-val sem tudott igazán mit kezdeni, Falcons D, ha van egy közepesnél jobb secondary, akkor már a Dome-ban megverik őket az első meccsen. A Hox-szal meg otthon játszhattok, szóval jó kérdés 😊 (én jobban örülnék, ha Ti vernétek meg a Falconst, a Hox-nak nem tudok őszintén szurkolni 😊 )


Remélem most már mindenki számára beigazolódik, hogy a Smith/Kaepernick váltás JÓ (sőt nagyszerű) döntés volt Harbótól! Alabama Niners
Pókeres hasonlattal éljek: győztes partit nem kell megmagyarázni. A kimenetel volt jó, sőt nagyszerű, nem a döntés (már elmondtam, hogy miért gondolom így). Jó volt nézni Kaepernicket játszani, de soha nem tudjuk meg, hogy Smith nem veri-e meg ennyire a Packerst. Mondom ezt úgy, hogy a most én is ülök a 49ers bandwagonon.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Remélem most már mindenki számára beigazolódik, hogy a Smith/Kaepernick váltás JÓ (sőt nagyszerű) döntés volt Harbótól! A Kaep-Crab duó valami szenzációs, nehéz szavakat találni rá! Gore meg "csak" Gore. Végre volt egy nagy play Vernonra is, ha még a vele való kapcsolat is kezdené a Crabtree-vel valót megközelíteni....Mi legyen? Otthon a Sixhóx vagy idegenben a Falcons? Mindegy, mi akkor is nyerünk, ha kikapunk!!!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nem, nem Lenny Kravitz!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nem is tudom hogy a Hox vagy Falcons lenne jobb.


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Gratulálok! Bejött amitől tartottam, a legjobb formában játszottatok, mi meg sem közelítettük ezt de még a saját magas szintünket se. Minden erőmmel azon leszek hogy valahogy figyelmen kívül hagyjam a pipaszárlábú szétvarrott telepi tróger képű Colin gyerek iránt érzett mélységes unszimpátiámat és tiszta szívemből szurkoljak nektek tovább, talán menni fog. 😛 Ja Crabtree meg egy igazi beast!
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Megdöbbentő Kaep teljesítménye! Élmény nézni a játékát, ahogy univerzális fegyver, félelmetesen sokféle opcióval. Stabil alapjáték, csodálatos hosszú passzok, helyzetfelismerésben és bevállalásban (egyéni futásokban) meg max respect! (Nekem a "régi" Vick-et juttatja eszembe.) Azért persze ezekben az egyéni akciókban nagy a kockázat is, könnyen darálhatják, kívánom, hogy sokáig ússza meg komoly sérülés, ütközés nélkül! Leginkább a hozzáállása, az elkötelezettsége tetszett, egyszerűen láttad a szemében, hogy HARCOS, győzni akar. Mellette Alex egy kedves, aranyos, szimpatikus kissrác a szomszédból. Emelkedik a tét, go 9ers! 😊
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hajrá ti😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Fátyolos tekintettel nézem a védelmeteket,mert mi vagyunk az elsők a statokban,de az pont seggtörlésre jó jelenleg.Gyönyörű,gyönyörű...😊
És nektek van hozzá egy betyár O is.
Nagy grat!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szép vót Jányok! 😊 Ké.é.í.pi. agyonszopatta a sajtvédelmet, amin több lyuk volt, mint egy ementálin! 😀 Ma mi jövünk!


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most nem fogok tudni aludni 😊


több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Grat srácok, remélem a következő kört is otthon játszátok 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.Bondi
60 fonttal nehezebb, mint volt a középiskolában végzősként
 rivals.yahoo.com/footballrecruiting/football/recruiting/player-Colin-Kaepernick-40529jjncaa
Az nem kevés, mondjuk fejlődésben lévő szervezetnél és olyan körülmények között annyira nem meglepő.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok, nem voltunk egy súlycsoportban. Innen már szerintem nem rontjátok el,..

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nagyot játszott ma a csapat, jó volt nézni. Remélem összejön a hox elleni visszavágó, aztán a Har bowl-ban nyerünk... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.Bondi
60 fonttal nehezebb, mint volt a középiskolában végzősként
 rivals.yahoo.com/footballrecruiting/football/recruiting/player-Colin-Kaepernick-40529


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Előre is elnézést, hogy alpári leszek...

ÖSSZESZ..RTAM, HU..OZTAM MAGAM!!! Egy élmény volt nézni a fiúkat! Áhh nem jutok szóhoz!!! GO NINERS!!!