San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Csak azért jöttem, hogy sok sikert kívánjak
| a Packersnek! 😀 |

Csak viccelek...
Egy Hox meccs még nagyon dukál...
Addigra Kolin is elveszti szüzességét!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Justin Smith hogy van egyébként? Mit lehet tudni róla, azon kívül, hogy játszik?

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nemGábor
Ha szerinted ott mindenről szó volt, csak a meccsről nem, akkor biztosan nem láttad mi ment a Bengals meccs alatt múlt szombaton 😀 Amúgy ha nem vagy megelégedve, akkor próbálj meg javítani rajta azzal, hogy írsz a meccsel kapcsolatban 😀 Máris eggyel több ember lenne aki beszél róla 😀 Segítek majd, ha kell 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
Te még élsz? 😊


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Petey, rám is számíthatsz 😊red6t6
😊

Rock the Stick! Mekkora hangulat lesz. emlékszem a tavalyi Saints elleni videokon is mekkora hangzavar volt.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Petey, rám is számíthatsz 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Quest-for-Six/49e58a12-2937-4dee-b15f-dba43b05c1c9

király ez a videó 😊 kezdődhetne már a meccs 😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nem

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
remélem nézitek a meccset, és jöttök eredménykövetőzni.

bármi lesz, legyen egy jó meccs, és ne sérüljön senki. váltsuk TD-re minden RZ tripünket, fussunk és menjünk A-ROd után ezerrel, ahogy az első meccsen. sajnos akkor a krumplibogarak adtak egy TD ajándékba a Packersnek, de elbírtuk. jobbak vagyunk csapatban, ez a kulcs.petey
ott leszek 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
remélem nézitek a meccset, és jöttök eredménykövetőzni.

bármi lesz, legyen egy jó meccs, és ne sérüljön senki. váltsuk TD-re minden RZ tripünket, fussunk és menjünk A-ROd után ezerrel, ahogy az első meccsen. sajnos akkor a krumplibogarak adtak egy TD ajándékba a Packersnek, de elbírtuk. jobbak vagyunk csapatban, ez a kulcs.

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Innentől minden meccset nyerni kell, nincs miről beszélni... 😀red6t6
most így hirtelen elég lesz a soron következő 3-at... én ennyivel beérném 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Mivel nincs twitterem és instagramom hát itt: faithfull


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Innentől minden meccset nyerni kell, nincs miről beszélni... 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
game time, a vihar előtti csend 😊


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
azért Cundiff számai jobbak közelről, mint most Akersnek. a 40+-os FG-k amúgy is jobban lutri

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Akers a kicker
 www.49ers.com/news/article-2/David-Akers-to-Kick-vs-Packers/e74c9f42-26ab-4188-a3b0-b7fc2f07668d
Lehet, hogy meccs után én szídom majd legjobban, de most jó döntésnek érzem.diverdoc
Számomra egyértelmű volt, hogy Cundiffot azért igazolták le, hogy nyomást gyakorljanak Akersre. (képzelje Mr Akers, Cundiff fog játszani maga helyett. Cundiff.) Erre nyilván összekapta magát kicsit
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
fantasyban meg csak akers volt most valaszthato.
nem mertem behuzni 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akers a kicker
 www.49ers.com/news/article-2/David-Akers-to-Kick-vs-Packers/e74c9f42-26ab-4188-a3b0-b7fc2f07668d
Lehet, hogy meccs után én szídom majd legjobban, de most jó döntésnek érzem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
én arra leszek kíváncsi mi lesz a gameplanben Willis sorsa. ugye a szezonnyitón majdnem végig dime/nickel package volt fent és ilyenkor PWill helyére jött fel Cox, mint extra DB.
petey
A PO-ba már mindenki az upgrade csomaggal készül, hiszen mindenki az ellenfél korábbi meccseit elemzi. Ebben azért Harbaugh nem rossz...viszont ha nem működik a cucc, akkor gáz van, mert Jimbo nem a rögtönzések embere.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Azért a secondary-n megint sok fog múlni. Sajnos mind a safety-k, mind a cb-k tudnak betlizni, és ha ezt egyszerre teszik (volt már rá példa!), akkor Rodgersnek ennyi elég is lesz. Nem tudom Justint mennyire fogja hátráltatni a sérülése, de szükség lenne nagyon a pass rushra.red6t6
én arra leszek kíváncsi mi lesz a gameplanben Willis sorsa. ugye a szezonnyitón majdnem végig dime/nickel package volt fent és ilyenkor PWill helyére jött fel Cox, mint extra DB.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Azért a secondary-n megint sok fog múlni. Sajnos mind a safety-k, mind a cb-k tudnak betlizni, és ha ezt egyszerre teszik (volt már rá példa!), akkor Rodgersnek ennyi elég is lesz. Nem tudom Justint mennyire fogja hátráltatni a sérülése, de szükség lenne nagyon a pass rushra.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk. JayB
Na tessék, látod Medvepapa nem vigyázol,okosat írsz és máris niners fanná nyílvánítanak 😂diverdoc
Micsoda sértés! 😀 Válassz fegyvernemet! 😊 Medvepapa
mindenki tudja hogy closet 9ers fan vagy. 😀

Jay jogos témákat feszeget, de a futójátékunk nem lett megemlítve(már ha használják őket, nem úgy mint a Hawks ellen), VD is amilyen csendes volt remélem bevonják most már. bár érdekes módon Kaep sokkal jobban szereti Delanie Walkert megjátszani.
Crabtreet tényleg tényező lehet. bár nem vagyok megrettenve a Packs D-től 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk. JayB
Na tessék, látod Medvepapa nem vigyázol,okosat írsz és máris niners fanná nyílvánítanak 😂diverdoc
Micsoda sértés! 😀 Válassz fegyvernemet! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"