San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Remélem most már mindenki számára beigazolódik, hogy a Smith/Kaepernick váltás JÓ (sőt nagyszerű) döntés volt Harbótól! A Kaep-Crab duó valami szenzációs, nehéz szavakat találni rá! Gore meg "csak" Gore. Végre volt egy nagy play Vernonra is, ha még a vele való kapcsolat is kezdené a Crabtree-vel valót megközelíteni....Mi legyen? Otthon a Sixhóx vagy idegenben a Falcons? Mindegy, mi akkor is nyerünk, ha kikapunk!!!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem, nem Lenny Kravitz!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nem is tudom hogy a Hox vagy Falcons lenne jobb.


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Gratulálok! Bejött amitől tartottam, a legjobb formában játszottatok, mi meg sem közelítettük ezt de még a saját magas szintünket se. Minden erőmmel azon leszek hogy valahogy figyelmen kívül hagyjam a pipaszárlábú szétvarrott telepi tróger képű Colin gyerek iránt érzett mélységes unszimpátiámat és tiszta szívemből szurkoljak nektek tovább, talán menni fog. 😛 Ja Crabtree meg egy igazi beast!
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Megdöbbentő Kaep teljesítménye! Élmény nézni a játékát, ahogy univerzális fegyver, félelmetesen sokféle opcióval. Stabil alapjáték, csodálatos hosszú passzok, helyzetfelismerésben és bevállalásban (egyéni futásokban) meg max respect! (Nekem a "régi" Vick-et juttatja eszembe.) Azért persze ezekben az egyéni akciókban nagy a kockázat is, könnyen darálhatják, kívánom, hogy sokáig ússza meg komoly sérülés, ütközés nélkül! Leginkább a hozzáállása, az elkötelezettsége tetszett, egyszerűen láttad a szemében, hogy HARCOS, győzni akar. Mellette Alex egy kedves, aranyos, szimpatikus kissrác a szomszédból. Emelkedik a tét, go 9ers! 😊
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hajrá ti😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Fátyolos tekintettel nézem a védelmeteket,mert mi vagyunk az elsők a statokban,de az pont seggtörlésre jó jelenleg.Gyönyörű,gyönyörű...😊
És nektek van hozzá egy betyár O is.
Nagy grat!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szép vót Jányok! 😊 Ké.é.í.pi. agyonszopatta a sajtvédelmet, amin több lyuk volt, mint egy ementálin! 😀 Ma mi jövünk!


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most nem fogok tudni aludni 😊


több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Grat srácok, remélem a következő kört is otthon játszátok 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.Bondi
60 fonttal nehezebb, mint volt a középiskolában végzősként
 rivals.yahoo.com/footballrecruiting/football/recruiting/player-Colin-Kaepernick-40529jjncaa
Az nem kevés, mondjuk fejlődésben lévő szervezetnél és olyan körülmények között annyira nem meglepő.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok, nem voltunk egy súlycsoportban. Innen már szerintem nem rontjátok el,..

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nagyot játszott ma a csapat, jó volt nézni. Remélem összejön a hox elleni visszavágó, aztán a Har bowl-ban nyerünk... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.Bondi
60 fonttal nehezebb, mint volt a középiskolában végzősként
 rivals.yahoo.com/footballrecruiting/football/recruiting/player-Colin-Kaepernick-40529


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Előre is elnézést, hogy alpári leszek...

ÖSSZESZ..RTAM, HU..OZTAM MAGAM!!! Egy élmény volt nézni a fiúkat! Áhh nem jutok szóhoz!!! GO NINERS!!!

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
a festés megvan már
petey
Olyan gyönyörűséges! 😮 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
a festés megvan már

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Csak a győzelem elfogadható, és meg is lesz!
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nemGábor
Ha szerinted ott mindenről szó volt, csak a meccsről nem, akkor biztosan nem láttad mi ment a Bengals meccs alatt múlt szombaton 😀 Amúgy ha nem vagy megelégedve, akkor próbálj meg javítani rajta azzal, hogy írsz a meccsel kapcsolatban 😀 Máris eggyel több ember lenne aki beszél róla 😀 Segítek majd, ha kell 😀dani2594
Tényleg nem láttam, általában csak saját meccseinken nézek be az eredménykövetőbe, de úgy látszik PO-ben ez megy, ez az elő PO-m a fórumon és nekem fura volt 😀Gábor
PO time idején a fél fórum ott tudni lenni a meccseken, mert a kedvenc csapata már nem játszik 😀 És ha úgy adódik, akkor közben másról is megy a csevej 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?49ersfan
Szerintem ha nem kerülünk hamar nagy hátrányba, akkor nyerünk 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nemGábor
Ha szerinted ott mindenről szó volt, csak a meccsről nem, akkor biztosan nem láttad mi ment a Bengals meccs alatt múlt szombaton 😀 Amúgy ha nem vagy megelégedve, akkor próbálj meg javítani rajta azzal, hogy írsz a meccsel kapcsolatban 😀 Máris eggyel több ember lenne aki beszél róla 😀 Segítek majd, ha kell 😀dani2594
Tényleg nem láttam, általában csak saját meccseinken nézek be az eredménykövetőbe, de úgy látszik PO-ben ez megy, ez az elő PO-m a fórumon és nekem fura volt 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?49ersfan
Szerintem kaptok egy zakót... Kaep nincs kész és a rászabott playbook sem.silent7939
Az jó. Leírták a Saints és a Pats ellen is.

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?49ersfan
Szerintem kaptok egy zakót... Kaep nincs kész és a rászabott playbook sem.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?