San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tessék már megint kezdik a személyeskedést 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.JayB
Azért több az egy fecskénél... 😊. Ha 49ers D jó mezőnypozíciókat ad a támadóknak(valljuk be, erre képesek), ki fogják használni. Illetve, ha nem lesz futójátékotok, kőkemény blitz-ekre számíthat Rodgers(vs. Hawks, 1. félidő, rémlik? 😊 ). Nálam a 49ers esélyesebb a Candlestickben.Medvepapa
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk. JayB
Na tessék, látod Medvepapa nem vigyázol,okosat írsz és máris niners fanná nyílvánítanak 😂


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.JayB
Azért több az egy fecskénél... 😊. Ha 49ers D jó mezőnypozíciókat ad a támadóknak(valljuk be, erre képesek), ki fogják használni. Illetve, ha nem lesz futójátékotok, kőkemény blitz-ekre számíthat Rodgers(vs. Hawks, 1. félidő, rémlik? 😊 ). Nálam a 49ers esélyesebb a Candlestickben.Medvepapa
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.JayB
Azért több az egy fecskénél... 😊. Ha 49ers D jó mezőnypozíciókat ad a támadóknak(valljuk be, erre képesek), ki fogják használni. Illetve, ha nem lesz futójátékotok, kőkemény blitz-ekre számíthat Rodgers(vs. Hawks, 1. félidő, rémlik? 😊 ). Nálam a 49ers esélyesebb a Candlestickben.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A kis Smith legjobb pillanatai idénről:

 www.nfl.com/videos/nfl-2012-elite-performers/0ap2000000121335/2012-Best-of-Aldon-Smith
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda.
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Sajnálom a sajtfejűeket, de muszáj megverni őket, hogy az Angrybirdsökkel egy igazi epic battlet vívhassunk.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
én szégellném el magam, ha nem vernétek meg a Packerst!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
én örülök a Packersnak. klasszis csapat, klasszis stábbal, max respekt, plusz az évtizedes rivalry.
abban biztos vagyok ha a Seacocks és mi is továbbmegyünk, Shermannak le lesz tépve az arca...de ez egy másik történet, game on!

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Muhahaha!
...like a virgin...touch(ed) for the very first time.... 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
rendkivul modon nem orulok a packersnek.. annyi viszont biztos, h a konferencia donton visszavaghatunk a seahawksnak 😛Vegita
Nem lesz rá alkalmatok... sztem a Falconsnak megtörik az átok 😀silent7939
Teljesen más okból kifolyólag de igazad van😊)
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
rendkivul modon nem orulok a packersnek.. annyi viszont biztos, h a konferencia donton visszavaghatunk a seahawksnak 😛Vegita
Nem lesz rá alkalmatok... sztem a Falconsnak megtörik az átok 😀silent7939
Én is így érzem.


több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
rendkivul modon nem orulok a packersnek.. annyi viszont biztos, h a konferencia donton visszavaghatunk a seahawksnak 😛Vegita
Nem lesz rá alkalmatok... sztem a Falconsnak megtörik az átok 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

“Having ‘The Cowboy’ back out there, having him fully go, will bring a different attitude, different aspect to the game. We’re looking forward to it. I know he’s hyped up about it.”
Tuti játszani fog!!!!!! Érzem

 usafootball.com/all-fundamentals-team
Példamutató futbalistaként (fiatal játékosoknak példakép) Andy Leet, Iupatit és Aldon Smitht az USA Football a 2012 All-Fundamentals Teams-be választotta. www.facebook.com/usafootball -n lehet is szavazni ki legyen a kapitány.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Sports Illustrated 1st Team All-Pro. That's that shit I enjoy.
 twitter.com/AnthonyDavis76/status/288353745975275521

grat! 😊petey
ja meg Királypeti szerint Ahmad BrooksDashon Goldson és Mike Iupati van az all pro teamben. LB sorunkból csak Brooks 😂diverdoc
jólvan, hát Kinget nem szoktam túl komolyan venni. 😊 vannak jó meglátásai és írásai, de nem szentírás amit mond.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sports Illustrated 1st Team All-Pro. That's that shit I enjoy.
 twitter.com/AnthonyDavis76/status/288353745975275521

grat! 😊petey
ja meg Királypeti szerint Ahmad BrooksDashon Goldson és Mike Iupati van az all pro teamben. LB sorunkból csak Brooks 😂


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Sports Illustrated 1st Team All-Pro. That's that shit I enjoy.
 twitter.com/AnthonyDavis76/status/288353745975275521

grat! 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Smithről mi hír járja? Összedrótozzák?
Elég kemény ez a GreenBay. Nekünk is csak úgy sikerült megverni őket,hogy az első félidőben rekordszámú sacket akasztottunk a falukra!
(A gamewinning INT-et meg hagyjuk, előtte teljesen szabálytalanul pakolt fel TD-t a GB is)
Ha esetleg sikerülne valahogyan továbbjutni a Falcons ellen - ami nem lesz egy leányálom -, inkább veletek lenne jó mérkőzni,úgyhogy a Westes patriotizmuson kívül saját érdekből is nektek szorítok.undisputedly
Az első félidőt láttam csak tegnap de az kevés lesz a Georgia Dome-ban.he7edik
A második viszont elég lehet egy szoros meccshez.

Undi: Smith természetesen játszik szombaton.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Smithről mi hír járja? Összedrótozzák?
Elég kemény ez a GreenBay. Nekünk is csak úgy sikerült megverni őket,hogy az első félidőben rekordszámú sacket akasztottunk a falukra!
(A gamewinning INT-et meg hagyjuk, előtte teljesen szabálytalanul pakolt fel TD-t a GB is)
Ha esetleg sikerülne valahogyan továbbjutni a Falcons ellen - ami nem lesz egy leányálom -, inkább veletek lenne jó mérkőzni,úgyhogy a Westes patriotizmuson kívül saját érdekből is nektek szorítok.undisputedly
Az első félidőt láttam csak tegnap de az kevés lesz a Georgia Dome-ban.