San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Smithről mi hír járja? Összedrótozzák?
Elég kemény ez a GreenBay. Nekünk is csak úgy sikerült megverni őket,hogy az első félidőben rekordszámú sacket akasztottunk a falukra!
(A gamewinning INT-et meg hagyjuk, előtte teljesen szabálytalanul pakolt fel TD-t a GB is)
Ha esetleg sikerülne valahogyan továbbjutni a Falcons ellen - ami nem lesz egy leányálom -, inkább veletek lenne jó mérkőzni,úgyhogy a Westes patriotizmuson kívül saját érdekből is nektek szorítok.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
rendkivul modon nem orulok a packersnek.. annyi viszont biztos, h a konferencia donton visszavaghatunk a seahawksnak 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
A zöldek jönnek hozzánk a hétvégén, igazi nagy rivalizálás lesz! A Smith tesók sack-ek terén kiélhetik magukat Rodgersen!Alabama Niners
Így hogy nem kell mínusz ezerben a Lambeau Fildre mennünk, szerintem a GB a legjobb match-up nekünk.he7edik
Én pont így gondolom fordítva. Kap egyelőre inkább biztató mint komoly fejtörés, szerintem a támadóitokat megtudjuk fogni és akkor Rodgerséken múlik majd mennyit tudnak felpakolni a kemény védelem ellen. Rodgersben pedig lehet bízni, meglássuk. Akkor sincs veszve a világ ha ti nyertek, két kedvenc csapatom mérkőzik 😊
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A zöldek jönnek hozzánk a hétvégén, igazi nagy rivalizálás lesz! A Smith tesók sack-ek terén kiélhetik magukat Rodgersen!Alabama Niners
Így hogy nem kell mínusz ezerben a Lambeau Fildre mennünk, szerintem a GB a legjobb match-up nekünk.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A zöldek jönnek hozzánk a hétvégén, igazi nagy rivalizálás lesz! A Smith tesók sack-ek terén kiélhetik magukat Rodgersen!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Kicking-Competition-Continues/ca43ce20-a6a7-49fd-b031-05eb3075c504
Minnél tovább agyalok ezen a rugó támán, annál inkább úgy vagyok vele, hogy hiba lenne váltani Cundiffra. Nem csak azért mert nem combos rugó (10 év 11 csapat), hanem mert Akers az. Én is szidtam, de valahogy most másként érzem. Másik kérdés, hopgy mennyire fog visszaütni, hogy jobb és ballábas rugóra együtt készül snapper-holder?diverdoc
Jenningsnek mindegy. Nedney is balos volt. Ahogy írtam Akersnek volt ágyékfájdalma, amit műtöttek és lehet kiújult.

A büntetés meg jogos, csak szar szabály. Előfordult hogy valakit pofántalált a labda, és beperelte a klubot. Vagy baseballban leesett és meghalt mikor el akarta kapni a labdát. De hogy 10k?petey
És szerintetek mennyit is ér az a labda (amit Gore dobott ki), amivel franchise rekord futott TD-t ért el? Azért annyira rosszul nem járt az aki megkaparintotta, ha még kicsit össze is kellett karmolódnia érte. Én bevállaltam volna!Alabama Niners
gondolkodtam én is ezen 😀 szerintem ez fasza gesztus, ugyanígy Crab is kidobta az 1000 yardos lasztiját a fanoknak.

A Cowboy játszani fog szombaton.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Kicking-Competition-Continues/ca43ce20-a6a7-49fd-b031-05eb3075c504
Minnél tovább agyalok ezen a rugó támán, annál inkább úgy vagyok vele, hogy hiba lenne váltani Cundiffra. Nem csak azért mert nem combos rugó (10 év 11 csapat), hanem mert Akers az. Én is szidtam, de valahogy most másként érzem. Másik kérdés, hopgy mennyire fog visszaütni, hogy jobb és ballábas rugóra együtt készül snapper-holder?diverdoc
Jenningsnek mindegy. Nedney is balos volt. Ahogy írtam Akersnek volt ágyékfájdalma, amit műtöttek és lehet kiújult.

A büntetés meg jogos, csak szar szabály. Előfordult hogy valakit pofántalált a labda, és beperelte a klubot. Vagy baseballban leesett és meghalt mikor el akarta kapni a labdát. De hogy 10k?petey
És szerintetek mennyit is ér az a labda (amit Gore dobott ki), amivel franchise rekord futott TD-t ért el? Azért annyira rosszul nem járt az aki megkaparintotta, ha még kicsit össze is kellett karmolódnia érte. Én bevállaltam volna!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Kicking-Competition-Continues/ca43ce20-a6a7-49fd-b031-05eb3075c504
Minnél tovább agyalok ezen a rugó támán, annál inkább úgy vagyok vele, hogy hiba lenne váltani Cundiffra. Nem csak azért mert nem combos rugó (10 év 11 csapat), hanem mert Akers az. Én is szidtam, de valahogy most másként érzem. Másik kérdés, hopgy mennyire fog visszaütni, hogy jobb és ballábas rugóra együtt készül snapper-holder?diverdoc
Jenningsnek mindegy. Nedney is balos volt. Ahogy írtam Akersnek volt ágyékfájdalma, amit műtöttek és lehet kiújult.

A büntetés meg jogos, csak szar szabály. Előfordult hogy valakit pofántalált a labda, és beperelte a klubot. Vagy baseballban leesett és meghalt mikor el akarta kapni a labdát. De hogy 10k?

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Kicking-Competition-Continues/ca43ce20-a6a7-49fd-b031-05eb3075c504
Minnél tovább agyalok ezen a rugó támán, annál inkább úgy vagyok vele, hogy hiba lenne váltani Cundiffra. Nem csak azért mert nem combos rugó (10 év 11 csapat), hanem mert Akers az. Én is szidtam, de valahogy most másként érzem. Másik kérdés, hopgy mennyire fog visszaütni, hogy jobb és ballábas rugóra együtt készül snapper-holder?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gore és Crabtree is meglett büntetve az NFL által, mert TD után a labdát kidobták a nézőknek. Ezáltal veszélyeztették a nézőket! Azért megkérdezném azokat akiké lett a labda, hogy mennyire érezték veszélyben magukat.Alabama Niners
a nézők azért voltak veszélyben mert hiába a tévhittel, hogy mindenki mindenki barátja az NFL meccseken igenis össze tudnak verekedni egy ilyen esetnél.
Mondjuk hülyeségnek tartom ezt a büntetést.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gore és Crabtree is meglett büntetve az NFL által, mert TD után a labdát kidobták a nézőknek. Ezáltal veszélyeztették a nézőket! Azért megkérdezném azokat akiké lett a labda, hogy mennyire érezték veszélyben magukat.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.youtube.com/watch?v=ZZaftvMonw8

újabb Bonstonker video, enjoy!petey
Állat lett megint! A jövő heti meccsről is jó lenne egy hasonlóan sikeres videó!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=ZZaftvMonw8

újabb Bonstonker video, enjoy!

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ahogy nézem ő is úgy van vele, hogy majd az első driveban eldől mennyit bír. Pedig nagyon kellene.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Justin Smith újra edzésben, talán lesz belőle valami jövő szombatra.
ezért szeretjük:  www.sacbee.com/2013/01/04/5091690/on-the-49ers-justin-smith-will.html
Even Smith doesn't know how effective he can be. "Hopefully, they run right at me and we find out quick," Smith said.
😊



AKers és Cundiff csatájában egyelőre Cundiff vezet. Akers a tavalyi műtétjét mondja okozatnak.

ja és a legnagyobb hír:
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/87417/lee-named-top-punter-zastudil-ryan-close

Just wanted to pass along a quick note from Mark Simon of ESPN Stats & Information: The San Francisco 49ers' Andy Lee recently edged the Arizona Cardinals' Dave Zastudil for the NFL's 2012 punter of the year in voting by ESPN writers, researchers and data analysts.
MVPlee, The legend continues

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
2013-as schedule?

Home Arizona, St. Louis, Seattle, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, Green Bay

Away Arizona, St. Louis, Seattle, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tennessee, Washington

szerencsére itthon lesznek a keményebb meccsek, idegenben könnyebb.
a divízióellenfelek sorsolása brutálabb.petey
sirály!


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
2013-as schedule?

Home Arizona, St. Louis, Seattle, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, Green Bay

Away Arizona, St. Louis, Seattle, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tennessee, Washington

szerencsére itthon lesznek a keményebb meccsek, idegenben könnyebb.
a divízióellenfelek sorsolása brutálabb.petey
Ez egész kellemesnek mondható, persze ez még nem garancia semmire, ebből 10+ győzelem kell újra!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
2013-as schedule?

Home Arizona, St. Louis, Seattle, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, Green Bay

Away Arizona, St. Louis, Seattle, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tennessee, Washington

szerencsére itthon lesznek a keményebb meccsek, idegenben könnyebb.
a divízióellenfelek sorsolása brutálabb.petey
ez a tipikus 12-4 esete...bár hosszú még az offseason. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
2013-as schedule?

Home Arizona, St. Louis, Seattle, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, Green Bay

Away Arizona, St. Louis, Seattle, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tennessee, Washington

szerencsére itthon lesznek a keményebb meccsek, idegenben könnyebb.
a divízióellenfelek sorsolása brutálabb.

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Egy európai foci csapatból már rég kibaxták volna Akerst ilyen teljesítmény után...és állítólag az NFL a legprofibb liga.he7edik
Tudom, hogy így működik, de akkor sem értek vele egyet. Tavaly sokat köszönhettünk neki, idén nem ment, de attól még nem felejtett el rúgni...és ez azért nem a Taigetosz 49ers 😊
red6t6
persze, ezt nem látta senki előre hogy ilyen lesz, sajnos. ki tudja mit hoz a PO.petey
Pontosan, nyerjünk csak egy meccset Akers 20 yardos utolsó másodperces FGjával és máris ő lesz a császár. Viszont ha kihagyja....(nem lennék rugó, annyira dupla vagy semmi alapon játszanak 😀)Csiriba
az a dolga, h berugja. ahogy az elkapoknak, h elkapjak. hibazni lehet, egyszer, ketszer, haromszor, de ha sok megy el valakin, akkor repul. hiaba szimpi valaki, ha nem teljesit 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy európai foci csapatból már rég kibaxták volna Akerst ilyen teljesítmény után...és állítólag az NFL a legprofibb liga.he7edik
Tudom, hogy így működik, de akkor sem értek vele egyet. Tavaly sokat köszönhettünk neki, idén nem ment, de attól még nem felejtett el rúgni...és ez azért nem a Taigetosz 49ers 😊
red6t6
persze, ezt nem látta senki előre hogy ilyen lesz, sajnos. ki tudja mit hoz a PO.petey
Pontosan, nyerjünk csak egy meccset Akers 20 yardos utolsó másodperces FGjával és máris ő lesz a császár. Viszont ha kihagyja....(nem lennék rugó, annyira dupla vagy semmi alapon játszanak 😀)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Egy európai foci csapatból már rég kibaxták volna Akerst ilyen teljesítmény után...és állítólag az NFL a legprofibb liga.he7edik
Tudom, hogy így működik, de akkor sem értek vele egyet. Tavaly sokat köszönhettünk neki, idén nem ment, de attól még nem felejtett el rúgni...és ez azért nem a Taigetosz 49ers 😊
red6t6
persze, ezt nem látta senki előre hogy ilyen lesz, sajnos. ki tudja mit hoz a PO.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Egy európai foci csapatból már rég kibaxták volna Akerst ilyen teljesítmény után...és állítólag az NFL a legprofibb liga.he7edik
Tudom, hogy így működik, de akkor sem értek vele egyet. Tavaly sokat köszönhettünk neki, idén nem ment, de attól még nem felejtett el rúgni...és ez azért nem a Taigetosz 49ers 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Tom Gamble-t (director of player personnel) 3 csapat is hívja GM interjúra! Jets, Jaguars, Chargers. Mekkora veszteség lenne Ő nekünk?Alabama Niners
lenne helyette más, pótolható. viszont ha GM lesz akkor tuti vinné magával Romant is.
érdekes lesz az edző/FO keringő nálunk is

Kicker téma: valamit csinálni kell sajnos, mert Akers mostanság nem az a clutch. mondjuk rosteren marad ettől függetlenül. remélem ez a 2 hét rendet tesz a fejébenpetey
Miért tuti, hogy menne akkor Roman? Eléggé taccson lévő csapatokhoz hívják, Roman itt SB esélyes csapat edzője.Alabama Niners
Gamble és ROman régóta ismerik egymást, ezen felül ugye az aktuális GM szeretettel visz az előző csapatából embereket. Gamble-t sajnálnám, ROmant is, de neki azért volt pár wtf playhívása. futásban nagyon fasza formációkat talált ki, passz terén annyira nem.

Tomsulát nagyon sajnálnám ha elmenne 😕

Akers szituval meg kellett valamit tenni, ez van, hogy Cundiff volt az egyetlen szóbajöhető...sok választás nincs

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
49ers signed K Billy Cundiff. Egyelőre Akers is a rosteren vanempty taxi
Na ez szerintem végképp nem fog működni Akersnél. Még jobban be fog görcsölni, pont a rájátszásban. Elhibázott lépés...red6t6
49ers signed K Billy Cundiff. Egyelőre Akers is a rosteren vanempty taxi
Na ez szerintem végképp nem fog működni Akersnél. Még jobban be fog görcsölni, pont a rájátszásban. Elhibázott lépés...red6t6
Egy európai foci csapatból már rég kibaxták volna Akerst ilyen teljesítmény után...és állítólag az NFL a legprofibb liga.