San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Mi van srácok, megszólalt a lelkiismeret? 😉 Ti is rájöttetek, hogy ez egy kicsit erős volt. Egy egyszerű bocsánatkérés helyett jöttök a legyünk barátok dumával... vicces fiúk vagytok 😀
Szerintem maradjunk a lite trashnél továbbra is...még jövünk eggyel...kettővel...hárommal...jó ez így 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
én az erdő széli 200 rendőrös verzióra szavazok... 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Egyre jobban megjött a kedvem nézni a Hox topikot 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.Fucu
Mindegy is...ON.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.

Nate Potter nem edzett szerdán és csütörtökön, szóval bárki is lesz a LT, Aldon esélyei a rekordra megnőttek. Potter 3 sacket engedett Peppersnek múlt héten.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Helm, ez szép ez a körmondat csak kár hogy nem igaz. bár nem tudom kivel személyeskedtem, de úgy látom csak itt csak én vagyok a baj, máshol ez fel sem tűnik 😀 na mindegy, kicsit sok drááámát raksz bele.

silent, imádlak 😀 de majd megbeszéljük 😂 Medvepapa is korrekt arc, és még tudnék sorolni egy tucat embert akikkel megvan a virtuális csörte/lájtos tress aztán ennyi. kivételt képez néhány, tényleg néhány fan oszt ennyi, jónapot. nem kell többet belelátni Andris, oks?

😊
petey
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok !
Akkor ez mi? Minden szavam igaz!
Nincs dráma, megsajnáltalak, mert itt nincs csörte sem virtuális, sem semmilyen... A csörtének van hozadéká, ennek semmi.
Mindegy megpróbáltam!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Helm, ez szép ez a körmondat csak kár hogy nem igaz. bár nem tudom kivel személyeskedtem, de úgy látom csak itt csak én vagyok a baj, máshol ez fel sem tűnik 😀 na mindegy, kicsit sok drááámát raksz bele.

silent, imádlak 😀 de majd megbeszéljük 😂 Medvepapa is korrekt arc, és még tudnék sorolni egy tucat embert akikkel megvan a virtuális csörte/lájtos tress aztán ennyi. kivételt képez néhány, tényleg néhány fan oszt ennyi, jónapot. nem kell többet belelátni Andris, oks?

😊

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit szolnátok hozzá, ha tiszta lapot nyitnánk, mert ez így nem jó!
Mi lenne, ha visszamennénk az alapokhoz?
Mi lenne, ha mindenki megnyugodna Braxa, és Petey rendeznék a viszonyukat, és minden visszatérne a megszokott kerékvágásba. Candlestickben elvertek minket, mi nyerünk a CLinken! Előbb utóbb egyikünk SB-t fog játszani, annak, majd közösen szorítunk!
Én (illetve azon hox fanok, akik gondolják, hogy csatlakoznak) megígérem, hogy nem görénykedem, legfeljebb emberi hangon elmondom a meglátásaim!

Cserébe Petey befejezi az ámokfutását, és nem személyeskedik, kozmikus sértettségét nem vetíti ki az egész Seahox szurkolói körre, és nem szól egy rossz szót sem a topicunkra, és a csapat szurkolóira!

B alternatíva Jimmy javaslata (Bears-Lions szurkolók közti végső megoldásként), hogy kimegyünk az erdő szélére, és 200 rohamrendőr asszisztenciája mellett rendezzük a nézeteltéréseinket! Aki akar egy jót röhögni, olvassa el a Bears oldalán!

Ellenkező esetben folytatódik ez a kommunikáció...,amely nem vezet sehova!

üdv
H
Helmut Zimmer
Minket szórakoztat 😀

Bár őszintén megvallva a Hox tábor jobban elvetette a sulykot 😊 ezt mint külső szemlélő mondom.silent7939
Ennek nyílván örülök, de most kívételesen nem rólatok szól!
Én nem tudom, hogy ki rontotta el jobban, mi együtt rontottuk, nekünk kell rendbe tenni! Ha esetleg ebben segítetek az nem árt!
Akkor már ketten vagyunk Medvepapával!Helmut Zimmer
Ezért is írtam hogy mint külső szemlélő mondom 😉
Ott lett elrontva hogy míg a mi zakónknál teljesen korrektül, szinte már együtt érzéssel nyilatkoztatok a meccsről, a Niners meccs után szinte megalázóan és túlzóan hergeltétek a fanokat és ez nem volt fairplay-hez méltó. Persze petey is pöcs soxor, de a jó ízlés keretein belül baszogat... többek között engem is 😊

A lényeg! Mindenki tartsa kordában magát és ne erősítse túlzottan az ellenfél csapat szurkolóiban a zakó utáni amúgy is szar érzést. 😊

Peace!!! 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit szolnátok hozzá, ha tiszta lapot nyitnánk, mert ez így nem jó!
Mi lenne, ha visszamennénk az alapokhoz?
Mi lenne, ha mindenki megnyugodna Braxa, és Petey rendeznék a viszonyukat, és minden visszatérne a megszokott kerékvágásba. Candlestickben elvertek minket, mi nyerünk a CLinken! Előbb utóbb egyikünk SB-t fog játszani, annak, majd közösen szorítunk!
Én (illetve azon hox fanok, akik gondolják, hogy csatlakoznak) megígérem, hogy nem görénykedem, legfeljebb emberi hangon elmondom a meglátásaim!

Cserébe Petey befejezi az ámokfutását, és nem személyeskedik, kozmikus sértettségét nem vetíti ki az egész Seahox szurkolói körre, és nem szól egy rossz szót sem a topicunkra, és a csapat szurkolóira!

B alternatíva Jimmy javaslata (Bears-Lions szurkolók közti végső megoldásként), hogy kimegyünk az erdő szélére, és 200 rohamrendőr asszisztenciája mellett rendezzük a nézeteltéréseinket! Aki akar egy jót röhögni, olvassa el a Bears oldalán!

Ellenkező esetben folytatódik ez a kommunikáció...,amely nem vezet sehova!

üdv
H
Helmut Zimmer
Minket szórakoztat 😀

Bár őszintén megvallva a Hox tábor jobban elvetette a sulykot 😊 ezt mint külső szemlélő mondom.silent7939
Ennek nyílván örülök, de most kívételesen nem rólatok szól!
Én nem tudom, hogy ki rontotta el jobban, mi együtt rontottuk, nekünk kell rendbe tenni! Ha esetleg ebben segítetek az nem árt!
Akkor már ketten vagyunk Medvepapával!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit királyok, Császárok! 😛 Aki tud értő olvasni, a legbutább hsz-ból is tanul valamit. Petey, Tőled pl. megtanultam méltósággal kezelni a L-t... 😛Medvepapa
örülök, mert így legalább nem hisztizel annyit majd. 😀
petey
😂 nem szokàsom szerencsére, de örülök, hogy örülsz. 😊

Helm: Egyetértek. Persze a rivalizàlàst nem lehet eltüntetni, de kulturàlt keretek közt szòrakoztatò. Csak tényleg az a baj, hogy hamar àtcsap személyeskedésbe, sértegetésbe. Részemrõl persze ok amit mondasz, bàr én még sosem mentem úgy aludni, h engem a fòrumon mennyire megbàntottak, stb., és sztem én se okoztam sérelmet senkinek, nem is akarok, nem is fogok. Petey càfolj, ha akarsz! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit szolnátok hozzá, ha tiszta lapot nyitnánk, mert ez így nem jó!
Mi lenne, ha visszamennénk az alapokhoz?
Mi lenne, ha mindenki megnyugodna Braxa, és Petey rendeznék a viszonyukat, és minden visszatérne a megszokott kerékvágásba. Candlestickben elvertek minket, mi nyerünk a CLinken! Előbb utóbb egyikünk SB-t fog játszani, annak, majd közösen szorítunk!
Én (illetve azon hox fanok, akik gondolják, hogy csatlakoznak) megígérem, hogy nem görénykedem, legfeljebb emberi hangon elmondom a meglátásaim!

Cserébe Petey befejezi az ámokfutását, és nem személyeskedik, kozmikus sértettségét nem vetíti ki az egész Seahox szurkolói körre, és nem szól egy rossz szót sem a topicunkra, és a csapat szurkolóira!

B alternatíva Jimmy javaslata (Bears-Lions szurkolók közti végső megoldásként), hogy kimegyünk az erdő szélére, és 200 rohamrendőr asszisztenciája mellett rendezzük a nézeteltéréseinket! Aki akar egy jót röhögni, olvassa el a Bears oldalán!

Ellenkező esetben folytatódik ez a kommunikáció...,amely nem vezet sehova!

üdv
H
Helmut Zimmer
Minket szórakoztat 😀

Bár őszintén megvallva a Hox tábor jobban elvetette a sulykot 😊 ezt mint külső szemlélő mondom.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit szolnátok hozzá, ha tiszta lapot nyitnánk, mert ez így nem jó!
Mi lenne, ha visszamennénk az alapokhoz?
Mi lenne, ha mindenki megnyugodna Braxa, és Petey rendeznék a viszonyukat, és minden visszatérne a megszokott kerékvágásba. Candlestickben elvertek minket, mi nyerünk a CLinken! Előbb utóbb egyikünk SB-t fog játszani, annak, majd közösen szorítunk!
Én (illetve azon hox fanok, akik gondolják, hogy csatlakoznak) megígérem, hogy nem görénykedem, legfeljebb emberi hangon elmondom a meglátásaim!

Cserébe Petey befejezi az ámokfutását, és nem személyeskedik, kozmikus sértettségét nem vetíti ki az egész Seahox szurkolói körre, és nem szól egy rossz szót sem a topicunkra, és a csapat szurkolóira!

B alternatíva Jimmy javaslata (Bears-Lions szurkolók közti végső megoldásként), hogy kimegyünk az erdő szélére, és 200 rohamrendőr asszisztenciája mellett rendezzük a nézeteltéréseinket! Aki akar egy jót röhögni, olvassa el a Bears oldalán!

Ellenkező esetben folytatódik ez a kommunikáció...,amely nem vezet sehova!

üdv
H
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit királyok, Császárok! 😛 Aki tud értő olvasni, a legbutább hsz-ból is tanul valamit. Petey, Tőled pl. megtanultam méltósággal kezelni a L-t... 😛Medvepapa
örülök, mert így legalább nem hisztizel annyit majd. 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂petey
Mit királyok, Császárok! 😛 Aki tud értő olvasni, a legbutább hsz-ból is tanul valamit. Petey, Tőled pl. megtanultam méltósággal kezelni a L-t... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok 😂

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Helm, Gyurma! Számomra is érdekes volt és tanulságos amiket leírtok. Nem vagyok szakember, csak szurkoló ennek ellenére QB kérdésben másként látom a dolgokat.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊Medvepapa
Köszi,
...nagy köszönet Gyurma Papának, inspiráló volt az írása! Még QB csere ügyben is egyet kell értenem Vele!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Helmut, Gyurma csak így tovább, élvezet olvasni ezeket az elemzéseket, okosodok, köszi! 😊

he7edik: nincs mit, szerintem is. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt tudjuk hogy mit ad vasárnap a sport tv?he7edik
22:25 Vikings - Packers
02:20 Redskins - CowboysMedvepapa
Köszi! Jó választások.


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
(erről kérdezz meg 9ers szurkolókat, ebben csak ŐK hiteles személyek). Alabama Niners
Ezért nem szeretek veled vitatkozni (és az elmúlt egy évben nem ez az első eset), érzelmi kérdést csinálsz bármilyen kritikából, és úgy gondolod, hogy jó, amit jónak gondolsz. Tipikus szurkolói hozzáállás, köze nincs a hitelességhez. Csak, hogy ne a levegőbe beszéljek: amikor Colin "jóságát" igazolta a statisztika, akkor te hoztad elő, ha bármi mást lehet leolvasni belőle, akkor a statisztika nem minden. És ahogy mondtam, nem kérés nélkül írtam le a véleményemet. Tiszteletben tartom, hogy ez a 9ers topik, és homerkedni ér, de talán nem zárja ki, hogy ellentétes vélemény is megjelenjen.

Több kérdés:
1) Payton és Harbaugh nagyon hasonló figurák. SP legnagyobb hibája a túlzott magabiztossága volt (amellett, hogy 2007-ben szétkapta a csapatot egy sérüléshullám). Azokon a meccseken, ahol nyugodtabb edzőkkel találkozott, szépen őt is szétkapták. SP legnagyobb előnye, hogy jó pszichológus és kiváló pedagógia érzéke van. Ezt tavaly hasonlóan gondoltam JH-ról is, és idén (ezt nem most találtam ki, már korábban is írtam) ebben a kérdésben okozott számomra negatív meglepetést. Én egy lapon említem a két HC-t, szerintem bőven egy kaliber a két edző, sőt, tavaly úgy gondoltam, hogy JH többet kihozott az adott játékoskeretéből, mint amit SP annak idején, hiszen erős overachivementet éreztem az O részéről (azért SP-nek akkor is ott Brees).

2) Nem az első eset, hogy a kezdő QB megsérül év közben, és ez ürügy a cserére (lásd Vick), de az esetek döntő többségében az előd szarul játszott vagy korai volt a csere (Bledsoe-Brady). De akár előhozhatnánk a tavalyi Tebow esetet is, Tim is a PO-ba vitte a csapatot... Edzői szemmel nem látom jó ötletnek év közben koncepciót váltani. Az nem ész érv ellene, hogy nem tilos. Tizedikről kiugrálni sem tilos, csak baromság.

3) A védelemhez: nem akartam annyira belemenni, mint Helmut tette, de elindított egy lavinát bennem is 😊 (épp a jövő évi D playbookom tervezem, így különösen érzékeny pillanatokat élek)
A védelmetek egyik legfőbb szépsége abban rejlik, hogy minden blitzeltek, futásra is. Már korábban utaltam rá: tavaly baromira domináns volt futás ellen a SF (77 yard/g.. pff). Ennek több oka is volt, többek között az, hogy nagyon agresszív volt a LB sor playcalling. Idén már nem annyira domináns (a még mindig kiváló rund D), ez többek között annak is köszönhető, Willis hátrébb lett vonva. Ez a koncepció azért működhet, mert ott van a másik oldalon a két Smith. Most, hogy Justin kiesett, a front7 egyensúlya felborult. Willisnek előrébb kell lépnie, de ezzel mögötte nyílik meg a terület, Brooks pedig nem az a szint, hogy a megnövekedett terhelést hatékonyan tudja kezelni. És ez így gyűrűzik tovább a DB-ig.

A defense egy egészen más érzékenységű műszer, mint a O. A D-nek sokszor kell reagálnia, és egy annyira domináns D, mint a SF sem tudja 100%-ban ráerőltetni az akaratát az ellenfélre. Az emlegetett bonyolult blitzsémák egyik fő előnye, hogy nem könnyen kiismerhetőek. De van egy hátránya is: ha kiveszel egy fogaskereket, akkor borul a rendszer, mivel nagyon fontos, hogy megbízz a társadban (kémia, ugye). Ha nem nyílik időben a gap vagy két yarddal hátrébb tud blokkolni egy G, máris vagy neki fut a védő egy OL embernek vagy rossz lesz a szereléshez a szög. Lehet módosítani, de nincsen módosítás áldozatok nélkül.

Én most azt csinálnám, hogy visszavennék a blitzekből, de cserébe kivenném Willist a coverage prioritásból és a DB-ket úgy variálnám, hogy Willis is többet tudjon blitzelni. Ezzel el lehetne érni, hogy újra egyensúlyba kerüljön a f7, és a OL-knek kevésbé számolható lenne.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem Peti,

Justin Smithnek szinte semmi köze nincs Aldon Smith jó teljesítményéhez... 😛
Az 5-ös egy könnyen pótolható pozíció. Nem, nem ott fogják szétszedni a falatokat!
Willis is jól védi a gapet Justin nélkül 😊

Helmut Zimmer
akkor miért úgy nyomja mindenki hogy csak miatta? nem hinném hogy rosszul fogalmaztam 😊

petey
Fordítok!
Baromi komplex blitz sémákat játszotok! Sokkal komplexebbeket, mint pl mi!
Hány szekket szerzett Aldon a c gap széléről?!
NA how many? Not many, that many!

Justin nélkül Aldon a sebességére, és az erejére van utalva, mert nem, lesz, aki eltoljama fal egyensúlyát pont a B gap közepén, amit anno legendásan lebontott, oly sok alkalommal!

Korszakos 2gap capable 5 teq, lone star DE pótolhatatlan! Nem csak a személyes képességei miatt, hanem, mert a front 7- ben is van kémia, mint az o lineben, vagy az irányító, és a célpontok között! 3 nevű LSU harcos nem rossz játékos, csak atöbbiek nem szokták meg! Ilyenkor szoktak a hibrid rendszerek átállni szigorúan Single gap protection sémára, hogy legalább a futást megfogják Szélsőség a Pats, amely Seymour elvesztését követően átállt kutya közönséges 4-3 ra!

Igen ott az 5- ös helyén fognak átrohanni rajtatok, miközben Aldon konstatálja, hogy megint arrébb tették.
Willis jtéka sem ért egy hajítófát sem a beomló D fal mögött, mert még egy korszakos LB sem tud mit kezdeni egy őt maga alá temető húzásból kirontó guarddal! Illetve tud, hátrébb áll fel, és nem átrobban a lyukon, hanem megvédi a lyukat 0-4 yardon! Ezzel viszont felad más pozíciókat!
Hidd el harb feje nem kicsit fő most, mert ez egy nagyon gyilkos döntés!
A cards meccs jókor jöhet abból a szempontból, hogy tesztelhet! Make or break!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azt tudjuk hogy mit ad vasárnap a sport tv?he7edik
22:25 Vikings - Packers
02:20 Redskins - Cowboys

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt tudjuk hogy mit ad vasárnap a sport tv?