NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Justin Smith is lehet nem tér vissza a PO-ra.
petey
Nem találok semmi ezt megerősítő hírt (mondjuk cáfolót sem). Sőt a nyilatkozatokból vhogy az jön le, hogy ha a Cards ellenit ki is fogja hagyni, utána bevethető lesz. Mondjuk szokásos mellébeszélés megy.
Esetleg petey van vmi konkrét infód?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Pro Bowl Rosteren:
Frank Gore,Joe Staley,Mike Iupati,Justin Smith, Patrick Willis, Navorro Bowman,Aldon Smith, Donte Whitner, Dashon Goldson
A Đ# kezdőben 6-an!diverdoc
Többen vagytok, mint az egész NFC East! 😀Medvepapa
Hát Ti is 5-6-an vagytok, ha jól néztem (megérdemelten). Sherman azért befért volna sztem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A Pro Bowl Rosteren:
Frank Gore,Joe Staley,Mike Iupati,Justin Smith, Patrick Willis, Navorro Bowman,Aldon Smith, Donte Whitner, Dashon Goldson
A Đ# kezdőben 6-an!diverdoc
Többen vagytok, mint az egész NFC East! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Pro Bowl Rosteren:
Frank Gore,Joe Staley,Mike Iupati,Justin Smith, Patrick Willis, Navorro Bowman,Aldon Smith, Donte Whitner, Dashon Goldson
A Đ# kezdőben 6-an!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem is tudom mi lenne a jobb, ha kikapna vagy nyerne a GB miután megnyertük a csoportot 😀
ránk férne a pihenés, de a statok azt mutatják hogy a WC csapatok jutnak be nagy eséllyel a Nagy Meccsre.

petey
Hát azért (stat ide, vagy oda) jobb lenne itthon játszani, mint minusz 10-ben a fagyott tundrán idegenben. Márpedig, ha nem kap ki a GB, és mi vesszük a WC kört, ez lesz a scenario


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Justin Smith is lehet nem tér vissza a PO-ra...petey
"Houston, we have multiple problems!" Azt megértem, hogy nélküle nagyságrendekkel esik vissza a DL, vagy a CB-k, de az LB-k miért csak a futásara koncentrálnak ilyenkor??? Safety blitz, az meg mi? - nagyon kíváncsi vagyok a Cards meccsre.
12
a futás megállítása a no1. az meg hogy mi volt a gameplan off/def oldalon, maga a rejtély.

vasárnap csak remélni tudom hogy mutatunk valami összeszedett játékot.
VD úgy néz ki visszajöhet meccselni, bár nem kell siettetni. Celek jól nézett ki TE poszton.
AJ Jenkins viszont szerepet kap Crabs, Moss, és a TE-k mellett.

nem is tudom mi lenne a jobb, ha kikapna vagy nyerne a GB miután megnyertük a csoportot 😀
ránk férne a pihenés, de a statok azt mutatják hogy a WC csapatok jutnak be nagy eséllyel a Nagy Meccsre.

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Én nem szeretnék most már nyerni 😀silent7939
Vörös Veréb.

Azért mégis csak a Ninersről van szó, nyerni kell és kész 😊 (persze kapjon ki a Hóksz is a Kosoktól) és akkor kerek a világ 😊Fucu
Vörös Veréb II.
(Tudod mit voodooztam, hogy a STL-SF-n egyik se nyerjen?!)


Justin Smith is lehet nem tér vissza a PO-ra...petey
"Houston, we have multiple problems!" Azt megértem, hogy nélküle nagyságrendekkel esik vissza a DL, vagy a CB-k, de az LB-k miért csak a futásara koncentrálnak ilyenkor??? Safety blitz, az meg mi? - nagyon kíváncsi vagyok a Cards meccsre.

a feketeleves most jön: Manningham ACL/PCL szakadás, kösz Leroy Hill.petey
Jobbulást neki! Rossz volt nézni, sajnos Leroynak van ilyen rossz szögből való érkezése, a legemlékezetesebb, amikor egy közös szerelésnél (most már tudjuk, örökre) szétfejelte Tatuput.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Manninghamért nagy kár, remélem VD-t nem nagyon viselte meg amit kapott ajándékba, szerintem túl fogja élni 😀.
A Cards meccs miatt aggódok, ha ott megint nagyon nyernénk (feltételesen, semmi lebecsülés, arcoskodás), akkor kíváncsi leszek meddig tart ki a jó sorozatunk. Mert igaz, hogy egy vesztes meccs után mindig nyertünk, de mennyit? kettőt, hármat? Ez a PO-ban nem lesz elég, mert ha követjük a sormintát, akkor nem igazán fogunk bejutni a SB döntőbe. Mondjuk sztem egy kicsit túlzás is lenne ettől a csapattól ha döntőzne, mert láttam több jobb csapatot is az idén.
Kövezzetek meg, de nem várom el a Ninerstől az idén hogy SB-t nyerjünk, esetleg döntőzzünk. A lényeg a biztos csoportgyőzelem és menjünk két kört a PO-ban. Jövőre Kaep fejlődik, draftolunk egy jót és akkor már minimum NFC cím kell.Csiriba
PO-ban mindig új bajnokság indul, a sormintákat is el lehet felejteni... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Manninghamért nagy kár, remélem VD-t nem nagyon viselte meg amit kapott ajándékba, szerintem túl fogja élni 😀.
A Cards meccs miatt aggódok, ha ott megint nagyon nyernénk (feltételesen, semmi lebecsülés, arcoskodás), akkor kíváncsi leszek meddig tart ki a jó sorozatunk. Mert igaz, hogy egy vesztes meccs után mindig nyertünk, de mennyit? kettőt, hármat? Ez a PO-ban nem lesz elég, mert ha követjük a sormintát, akkor nem igazán fogunk bejutni a SB döntőbe. Mondjuk sztem egy kicsit túlzás is lenne ettől a csapattól ha döntőzne, mert láttam több jobb csapatot is az idén.
Kövezzetek meg, de nem várom el a Ninerstől az idén hogy SB-t nyerjünk, esetleg döntőzzünk. A lényeg a biztos csoportgyőzelem és menjünk két kört a PO-ban. Jövőre Kaep fejlődik, draftolunk egy jót és akkor már minimum NFC cím kell.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
nincs itt semmi gond srácok, szerencsére az idelátogató SS fanok nagy része normális, persze hogy megverték a nagy riválist így érthető a hurráoptimizmus. undit is értem, de nem értek vele egyet, de a hazai sikereket belelátni az idegenbeli teljesítményre azért elég karcos szerintem.
lépjünk túl ezen a meccsen, várható volt mivel ők nagyon meg akarták mutatni, mi meg egy halál megterhelő meccsen voltunk túl az ország másik felén. az meg lol hogy "senki nem akar játszani velünk omg"
remélem továbbmennek és jönnek a Candlestickbe.

most vasárnap nem lennék a Cards helyében, minden vereségünk után nyerni szoktunk, most is ennek kell bekövetkeznie 😊 így zsinórban a 2. West cím a mienk lehet.
a feketeleves most jön: Manningham ACL/PCL szakadás, kösz Leroy Hill.
Justin Smith is lehet nem tér vissza a PO-ra.
Kaepernicknek nincs mese, bele kell nőni a cipőbe. látni benne a potenciált amikor nyerte a meccseket. látni a határait is amikor vereség volt a sora. az offseasonban ő fogja kapni az összes snapet, így izgalmas lesz a következő szezon, ha kivasalják a rutintalanságát.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elnézést a zavarásért! A 49 ers topikot keresem.
Ami a hókszot illeti: A világ legjobb csapata, legjobb QB, A legjobb O# fal, a leghjobb D#, a legjobb idegenbeli mérleg a ligában. Ligacsúcs, ligaelitt mindenki ott. Mocskos bírok csaltak el mindent ezért nem 15-0-al állnak. Wilsont a rookie of the yearnek. Döljünk magunkban, szar a csapatunk, szar az edzönk (meg kokszolunk, bírok és Gruden nyom minket). Szepukut mindenkinek itt.
Na picit kezd itt elfajulni a dolog. Minden kedves hóksz rajongónak további kellemes ünnepeket. Petey te meg ne ülj fel braxa meg a többi kisrác provokációjának. Szelet vetettél vihart arattál. Csak ez a vihar kezdmár tornádóvá váálni. Cápa Te meg nem érted. Ha 5x kikapsz idegenben a 8-ból az nem azt jelenti hogy rossz az idegenbeli mérleged! Hogy lehetsz akkora barom? Az azt jelenti, hogy hogy a te csapatod a legjobb, az az 5 L az valami fatalis véletlen volt. Szóval be kellene ezt fejezni!
Helm és Medvepapa bocs!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.undisputedly
Talán mert az eredményeitek alapján nem vagytok?cápa77
Felesleges neked bármit írni, fel is adom ,)undisputedly
Az idegenbeli eredményeitek beszélnek helyetted!
Még mindig úgy érzem, hogy pár jó meccs kevés ahhoz, hogy elismerjem a királyságotokat. Szerintem egy kicsit nagy az arcod, mert most megy a szekér. De ez egyébként még akár elfogadható lenne ha nem a mi fórumunkon tolnád.cápa77
Nézd, nem igazán tekintelek vitapartnernek.
Amennyiben könnyebben dolgozod fel így a hétvégét, akkor legyen, szarok vagyunk idegenben 😊undisputedly
Mi köze van a hétvégének ahhoz, hogy szarok vagytok idegenben. Ezt a véleményemet az eredményeitekre alapoztam. Az meg, hogy otthon nyertetek, nálunk meg kikaptatok szintén engem erősít. Hétvégén nyertetek ehhez gratulálok, de ez még nem jelenti azt, hogy tényezőnek tekintselek titeket egy (vagy több) idegenbeli rájátszás meccsen. Egyébként te sem vagy túl jó vitapartner, ahhoz túl elfogult vagy.


több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.undisputedly
Talán mert az eredményeitek alapján nem vagytok?cápa77
Felesleges neked bármit írni, fel is adom ,)undisputedly
Az idegenbeli eredményeitek beszélnek helyetted!
Még mindig úgy érzem, hogy pár jó meccs kevés ahhoz, hogy elismerjem a királyságotokat. Szerintem egy kicsit nagy az arcod, mert most megy a szekér. De ez egyébként még akár elfogadható lenne ha nem a mi fórumunkon tolnád.cápa77
Nézd, nem igazán tekintelek vitapartnernek.
Amennyiben könnyebben dolgozod fel így a hétvégét, akkor legyen, szarok vagyunk idegenben 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Én se szeretem a Seattle-t, de bárki, aki egy 42-6-os vagy mi lett a vége szopás után arcoskodik, az magába nézhetne.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.undisputedly
Talán mert az eredményeitek alapján nem vagytok?cápa77
Felesleges neked bármit írni, fel is adom ,)undisputedly
Az idegenbeli eredményeitek beszélnek helyetted!
Még mindig úgy érzem, hogy pár jó meccs kevés ahhoz, hogy elismerjem a királyságotokat. Szerintem egy kicsit nagy az arcod, mert most megy a szekér. De ez egyébként még akár elfogadható lenne ha nem a mi fórumunkon tolnád.


több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem értem,mit nem értesz...
Állítod,hogy a Hawks idegenben nem veretes, és ezt nem azért teszed,mert a Hawks elemzése a kedvenc hobbid, hanem azért,mert hozzászólsz az előzőleg felmerült témához,miszerint velünk játszani nem lenne kellemes a PO-ban. Leírom neked,hogy téves az állításod,miszerint idegenben nem lennénk veszély,mert az idegenbeli recordunkban benne van az év eleje, ahol még nem állt össze a csapat, de szezon végére elntűnt ez a kétarcúság, igenis számolni kell velünk otthon és idegenben egyaránt, erre jössz egy ilyennel,hogy "vitatkozhatunk még órákig, a tény az tény marad".
Ebből arra következtetek,hogy nem akarod megérteni amit magyarázok.undisputedly
lehet én vagyok a hülye, elnézésedet kérem...
én meg azt mondom szívesebben játszom veletek otthon a rájátszásban, mint mondjuk a giants-el
attól mert van egy jó szériátok még nincs kolbászból a kerítés, bármennyire is szeretnéd
nálunk sem tökéletes minden, pedig mi még a csoportot is vezetjük ellentétben veletek
elnézésedet kérem, hogy nem állok be a hóksz istenítők sorába miközben közel 20 éve a friscónak szurkolok
elismerem amit az utóbbi pár héten csináltatok, de igazán majd a rájátszás után érdemes beszélgetni, nem most nagy arccal mindenhol hirdetni a csapatod nagyságát
hidd el ha nyertek valamit én gratulálni fogok

cápa77
Kicsit magas lett a ló, és szeretnének az elithez tartozni, de hát ahhoz más hozzáállás kéne(Sherman, ET, PC). egy W miután többször kiszoptak tőlünk, és persze egyből megállíthatatlan csapatuk lett. news flash: mi megvertük a Bills, Jetst, Arizonát, Packerst, Saints, Patst idegenben, itthon a Bearst, Lionst, Dolphinst, és a Hawkst. akárhogy nézem a mi idegenbeli mérlegünk valahogy keményebb, mint a tietek undi, és elhoztuk a W-t. Chicagot megvertétek? kemény, nekik is a sorsolás volt az erősségük. ja, képzeld, a backup QB-nk lenyomta a Bearst.
petey
Magyarázd már el légy oly kedves,hogy mi volt nagyképű a mondandómban? Utalást sem látok a hétvégi meccsre, nem hogy arra,mekkora esélyesek lennénk a PO-ban. Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.Ezen akadtam fenn 😉

Amúgy ha már elithez tartozásról beszélünk... ti azok vagytok? Csak mert nagyon úgy hangzik 😊 Két szezon után? Az jó. Miben is vagytok elitebbek mint pl a Hawks? Van az igazán elit csapat, aki SuperBowl részvételt tudhat maga mögött, illetve van alattuk az elit, akik bárkit képesek megverni. Mivel az elsőbe nem tartoztok, a másodikba pedig nem csak ti, ezért nem értem ezt a fene nagy önbizalmat 😊
Furcsa,hogy nem említed Hárbó "munkásságát", ha a hozzáállásról beszélsz. Vagy kettős a mérce? 😊
A legutóbbi kis mutatványáról meg se emlékeztünk.undisputedly
nem volt nagyképű, bár már most megy nálatok hogy a Skins meg a Boys sem állhat meg előttetek. de azt nem fogjuk(nem csak én, hanem más sem) beismerni, hogy mekkora királyok vagytok idegenben, amíg konzisztens módon nem nyeritek a meccseket a NEM Bills, Jags, Panthers kaliberű ellenfelek ellen. ez így működik. mint már leírtam nézd meg a mi idegenbeli mérlegünk.

nem, szerintem mi nem vagyunk elit. de a Hawks pont ez akar lenni, hogy mi vagyunk a legkeményebbek, legnagyszájúbbak, és leverünk mindnekit jól, ugye elismertek minket?. ehhez ideális alapanyag Sherman és Carroll.
az elit csapatok főbb ismérve még maga az organizáció is a csapat mellett. nézd meg a Pats, Ravens, Steelers, Houston front office-t, HC-stól, játékosoktól kezdve, egyiknek sem jár a szája, meg nyomja a fos dumákat meccs előtt-után.

Harbaughnak vannak érdekes dolgai, tény, de mindig tisztelettel beszél az ellenfélről, játékosokról. meccs közben más téma. de nem akarja 30 pontos vezetésnél fake punttal az ellenfél fölé nőni, vagy 40 pontnál 4 és 23-ra TD dobatni.

legutóbbi kis mutatvány? hogy állítólag beintett Sherman "szerint"? mióta szavahihető az agysebész úr, akit kikapart a szarból hogy folytathassa az ösztöndíj programot?
petey
1. Maximum Seattle-area ahol ilyen hangokat hallhatsz, plusz az nfl.com fórumán. Itt senki se mondta,hogy jobbak vagyunk náluk. Ha átnézel a topicunkba, láthatod,hogy pont ellenkezőleg, mindenki tart vagy az egyik, vagy a másik csapattól, azaz inkább jobb szó,hogy elismeri a csapatot. Én pl a Cowboys-t tartom tényezőnek, amellett persze a Skinst is elismerem, korábban írtam is a fórumukon,hogy az idei év legszínesebb meglepetése talán az ő teljesítményük.

2. Nem arról ment a vita,hogy elitek vagyunk idegenben, hanem arról,hogy az átlagnál nem vagyunk szarabbak, és tévesen terjedt el, a "Hawks idegenben nem tud nyerni" mantra, azaz sokkal inkább azért, mert akkor még nem állt össze a csapat.

3. Az intézményi struktúra azért nálunk is meg van. Kezdve a kiemelkedő pozíciós edzőktől( Cablet kivéve) és koordinátoroktól a front office vonaláig. Schneider például a liga egyik legjobb GM-je, ezt sokan elismerik. Mi építkezünk,hosszú távra.
Az,hogy van egy nagyszájú játékosunk az pedig benne van a pakliban. Mentségére szóljon,hogy a liga egyik, ha nem a legjobb CB-je. Én jelen pillanatban Carr-t tartom még hasonló színvonalnak. Nézd meg a Steelerst,hogy ott milyen trash szokott menni, nem csak anno Harrisontól,de kiegészítő CB-ktől is jött még annó. Ravens ugyanígy. Ez hozzátartozik a nagy rivalizációkhoz. Ettől még ugyanúgy elit volt az a Steelers és Ravens.

4. A honkos dolgot nem csak Sherman állította. És legyünk őszinték, ez bőven benne van a pakliban. Swartz és a többi eddigi kis malőr is mind azt bizonyítja,hogy Hárbó a kamerák előtt próbál tetszelegni,de amúgy egy paraszt. Egészen más lenne a dolog,ha a Hawks parasztja lenne, de nem az. Ez a helyzet PC-vel is. Mondd azt,hogy kinéznéd a csapatod kispadjáról,ha nálatok csinálná ezeket.
Amúgy ha már a runningupthe score, akkor ennek előzménye volt. Hárbó még az egyetemen biztos győzelemnél 2pontosra ment a csapatával PC ellen...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Nem értem,mit nem értesz...
Állítod,hogy a Hawks idegenben nem veretes, és ezt nem azért teszed,mert a Hawks elemzése a kedvenc hobbid, hanem azért,mert hozzászólsz az előzőleg felmerült témához,miszerint velünk játszani nem lenne kellemes a PO-ban. Leírom neked,hogy téves az állításod,miszerint idegenben nem lennénk veszély,mert az idegenbeli recordunkban benne van az év eleje, ahol még nem állt össze a csapat, de szezon végére elntűnt ez a kétarcúság, igenis számolni kell velünk otthon és idegenben egyaránt, erre jössz egy ilyennel,hogy "vitatkozhatunk még órákig, a tény az tény marad".
Ebből arra következtetek,hogy nem akarod megérteni amit magyarázok.undisputedly
lehet én vagyok a hülye, elnézésedet kérem...
én meg azt mondom szívesebben játszom veletek otthon a rájátszásban, mint mondjuk a giants-el
attól mert van egy jó szériátok még nincs kolbászból a kerítés, bármennyire is szeretnéd
nálunk sem tökéletes minden, pedig mi még a csoportot is vezetjük ellentétben veletek
elnézésedet kérem, hogy nem állok be a hóksz istenítők sorába miközben közel 20 éve a friscónak szurkolok
elismerem amit az utóbbi pár héten csináltatok, de igazán majd a rájátszás után érdemes beszélgetni, nem most nagy arccal mindenhol hirdetni a csapatod nagyságát
hidd el ha nyertek valamit én gratulálni fogok

cápa77
Kicsit magas lett a ló, és szeretnének az elithez tartozni, de hát ahhoz más hozzáállás kéne(Sherman, ET, PC). egy W miután többször kiszoptak tőlünk, és persze egyből megállíthatatlan csapatuk lett. news flash: mi megvertük a Bills, Jetst, Arizonát, Packerst, Saints, Patst idegenben, itthon a Bearst, Lionst, Dolphinst, és a Hawkst. akárhogy nézem a mi idegenbeli mérlegünk valahogy keményebb, mint a tietek undi, és elhoztuk a W-t. Chicagot megvertétek? kemény, nekik is a sorsolás volt az erősségük. ja, képzeld, a backup QB-nk lenyomta a Bearst.
petey
Magyarázd már el légy oly kedves,hogy mi volt nagyképű a mondandómban? Utalást sem látok a hétvégi meccsre, nem hogy arra,mekkora esélyesek lennénk a PO-ban. Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.Ezen akadtam fenn 😉

Amúgy ha már elithez tartozásról beszélünk... ti azok vagytok? Csak mert nagyon úgy hangzik 😊 Két szezon után? Az jó. Miben is vagytok elitebbek mint pl a Hawks? Van az igazán elit csapat, aki SuperBowl részvételt tudhat maga mögött, illetve van alattuk az elit, akik bárkit képesek megverni. Mivel az elsőbe nem tartoztok, a másodikba pedig nem csak ti, ezért nem értem ezt a fene nagy önbizalmat 😊
Furcsa,hogy nem említed Hárbó "munkásságát", ha a hozzáállásról beszélsz. Vagy kettős a mérce? 😊
A legutóbbi kis mutatványáról meg se emlékeztünk.undisputedly
nem volt nagyképű, bár már most megy nálatok hogy a Skins meg a Boys sem állhat meg előttetek. de azt nem fogjuk(nem csak én, hanem más sem) beismerni, hogy mekkora királyok vagytok idegenben, amíg konzisztens módon nem nyeritek a meccseket a NEM Bills, Jags, Panthers kaliberű ellenfelek ellen. ez így működik. mint már leírtam nézd meg a mi idegenbeli mérlegünk.

nem, szerintem mi nem vagyunk elit. de a Hawks pont ez akar lenni, hogy mi vagyunk a legkeményebbek, legnagyszájúbbak, és leverünk mindnekit jól, ugye elismertek minket?. ehhez ideális alapanyag Sherman és Carroll.
az elit csapatok főbb ismérve még maga az organizáció is a csapat mellett. nézd meg a Pats, Ravens, Steelers, Houston front office-t, HC-stól, játékosoktól kezdve, egyiknek sem jár a szája, meg nyomja a fos dumákat meccs előtt-után.

Harbaughnak vannak érdekes dolgai, tény, de mindig tisztelettel beszél az ellenfélről, játékosokról. meccs közben más téma. de nem akarja 30 pontos vezetésnél fake punttal az ellenfél fölé nőni, vagy 40 pontnál 4 és 23-ra TD dobatni.

legutóbbi kis mutatvány? hogy állítólag beintett Sherman "szerint"? mióta szavahihető az agysebész úr, akit kikapart a szarból hogy folytathassa az ösztöndíj programot?

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.undisputedly
Talán mert az eredményeitek alapján nem vagytok?cápa77
Felesleges neked bármit írni, fel is adom ,)
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.undisputedly
Talán mert az eredményeitek alapján nem vagytok?


több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt nem értem miért nem lehet hagyni, hogy mindenki azt gondoljon amit akar.
Nyert a Hawks három meccset idegenben, Charlotte-ban egy elég szar meccsen, Chicagoban egy szétesőben lévő Bears ellen meg Torontoban begyalulták a Bills-t. Ja hogy csak az utolsó volt a Dicsőséges Menetelés közben az már lényegtelen.
Minek is offoljuk szét a 49ers topikot nem is értem.

ON
Veszni fogtak vasárnap 😊Fucu
hagyd Fucu, most RW és a Hawks a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta 😂 a tények az mellékes.
érdekes lesz a jövő év, mikor már lesz több film Wilsonról, és bizony egyszer csúnyán bucira fogják stukkolni ha így szaladgál.

ON:
sajnos kell a W, bocsi, de semmi harag 😛petey
Én nem szeretnék most már nyerni 😀silent7939
Én igen, hogy ne legyen peteynek ekkora arca 😀 😛Fucu
Ha nagy is az arc attól még jó arc 😊 Nekünk meg többet rontana ez a győzelem mint amit javítana. Nem akarok kibaszni velük, meg magunkkal sem. Pihenjenek csak egy hetet 😊 Rájuk fér a vasárnapi meccs után :Fsilent7939
Azért mégis csak a Ninersről van szó, nyerni kell és kész 😊 (persze kapjon ki a Hóksz is a Kosoktól) és akkor kerek a világ 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azt nem értem miért nem lehet hagyni, hogy mindenki azt gondoljon amit akar.
Nyert a Hawks három meccset idegenben, Charlotte-ban egy elég szar meccsen, Chicagoban egy szétesőben lévő Bears ellen meg Torontoban begyalulták a Bills-t. Ja hogy csak az utolsó volt a Dicsőséges Menetelés közben az már lényegtelen.
Minek is offoljuk szét a 49ers topikot nem is értem.

ON
Veszni fogtak vasárnap 😊Fucu
hagyd Fucu, most RW és a Hawks a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta 😂 a tények az mellékes.
érdekes lesz a jövő év, mikor már lesz több film Wilsonról, és bizony egyszer csúnyán bucira fogják stukkolni ha így szaladgál.

ON:
sajnos kell a W, bocsi, de semmi harag 😛petey
Én nem szeretnék most már nyerni 😀silent7939
Én igen, hogy ne legyen peteynek ekkora arca 😀 😛Fucu
Ha nagy is az arc attól még jó arc 😊 Nekünk meg többet rontana ez a győzelem mint amit javítana. Nem akarok kibaszni velük, meg magunkkal sem. Pihenjenek csak egy hetet 😊 Rájuk fér a vasárnapi meccs után :F
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt nem értem miért nem lehet hagyni, hogy mindenki azt gondoljon amit akar.
Nyert a Hawks három meccset idegenben, Charlotte-ban egy elég szar meccsen, Chicagoban egy szétesőben lévő Bears ellen meg Torontoban begyalulták a Bills-t. Ja hogy csak az utolsó volt a Dicsőséges Menetelés közben az már lényegtelen.
Minek is offoljuk szét a 49ers topikot nem is értem.

ON
Veszni fogtak vasárnap 😊Fucu
hagyd Fucu, most RW és a Hawks a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta 😂 a tények az mellékes.
érdekes lesz a jövő év, mikor már lesz több film Wilsonról, és bizony egyszer csúnyán bucira fogják stukkolni ha így szaladgál.

ON:
sajnos kell a W, bocsi, de semmi harag 😛petey
Én nem szeretnék most már nyerni 😀silent7939
Én igen, hogy ne legyen peteynek ekkora arca 😀 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem értem,mit nem értesz...
Állítod,hogy a Hawks idegenben nem veretes, és ezt nem azért teszed,mert a Hawks elemzése a kedvenc hobbid, hanem azért,mert hozzászólsz az előzőleg felmerült témához,miszerint velünk játszani nem lenne kellemes a PO-ban. Leírom neked,hogy téves az állításod,miszerint idegenben nem lennénk veszély,mert az idegenbeli recordunkban benne van az év eleje, ahol még nem állt össze a csapat, de szezon végére elntűnt ez a kétarcúság, igenis számolni kell velünk otthon és idegenben egyaránt, erre jössz egy ilyennel,hogy "vitatkozhatunk még órákig, a tény az tény marad".
Ebből arra következtetek,hogy nem akarod megérteni amit magyarázok.undisputedly
lehet én vagyok a hülye, elnézésedet kérem...
én meg azt mondom szívesebben játszom veletek otthon a rájátszásban, mint mondjuk a giants-el
attól mert van egy jó szériátok még nincs kolbászból a kerítés, bármennyire is szeretnéd
nálunk sem tökéletes minden, pedig mi még a csoportot is vezetjük ellentétben veletek
elnézésedet kérem, hogy nem állok be a hóksz istenítők sorába miközben közel 20 éve a friscónak szurkolok
elismerem amit az utóbbi pár héten csináltatok, de igazán majd a rájátszás után érdemes beszélgetni, nem most nagy arccal mindenhol hirdetni a csapatod nagyságát
hidd el ha nyertek valamit én gratulálni fogok

cápa77
Kicsit magas lett a ló, és szeretnének az elithez tartozni, de hát ahhoz más hozzáállás kéne(Sherman, ET, PC). egy W miután többször kiszoptak tőlünk, és persze egyből megállíthatatlan csapatuk lett. news flash: mi megvertük a Bills, Jetst, Arizonát, Packerst, Saints, Patst idegenben, itthon a Bearst, Lionst, Dolphinst, és a Hawkst. akárhogy nézem a mi idegenbeli mérlegünk valahogy keményebb, mint a tietek undi, és elhoztuk a W-t. Chicagot megvertétek? kemény, nekik is a sorsolás volt az erősségük. ja, képzeld, a backup QB-nk lenyomta a Bearst.
petey
Magyarázd már el légy oly kedves,hogy mi volt nagyképű a mondandómban? Utalást sem látok a hétvégi meccsre, nem hogy arra,mekkora esélyesek lennénk a PO-ban. Nem értem miért nem tudjátok beismerni,hogy tényezők vagyunk idegenben is.Ezen akadtam fenn 😉

Amúgy ha már elithez tartozásról beszélünk... ti azok vagytok? Csak mert nagyon úgy hangzik 😊 Két szezon után? Az jó. Miben is vagytok elitebbek mint pl a Hawks? Van az igazán elit csapat, aki SuperBowl részvételt tudhat maga mögött, illetve van alattuk az elit, akik bárkit képesek megverni. Mivel az elsőbe nem tartoztok, a másodikba pedig nem csak ti, ezért nem értem ezt a fene nagy önbizalmat 😊
Furcsa,hogy nem említed Hárbó "munkásságát", ha a hozzáállásról beszélsz. Vagy kettős a mérce? 😊
A legutóbbi kis mutatványáról meg se emlékeztünk.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azt nem értem miért nem lehet hagyni, hogy mindenki azt gondoljon amit akar.
Nyert a Hawks három meccset idegenben, Charlotte-ban egy elég szar meccsen, Chicagoban egy szétesőben lévő Bears ellen meg Torontoban begyalulták a Bills-t. Ja hogy csak az utolsó volt a Dicsőséges Menetelés közben az már lényegtelen.
Minek is offoljuk szét a 49ers topikot nem is értem.

ON
Veszni fogtak vasárnap 😊Fucu
hagyd Fucu, most RW és a Hawks a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta 😂 a tények az mellékes.
érdekes lesz a jövő év, mikor már lesz több film Wilsonról, és bizony egyszer csúnyán bucira fogják stukkolni ha így szaladgál.

ON:
sajnos kell a W, bocsi, de semmi harag 😛petey
Én nem szeretnék most már nyerni 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Azt nem értem miért nem lehet hagyni, hogy mindenki azt gondoljon amit akar.
Nyert a Hawks három meccset idegenben, Charlotte-ban egy elég szar meccsen, Chicagoban egy szétesőben lévő Bears ellen meg Torontoban begyalulták a Bills-t. Ja hogy csak az utolsó volt a Dicsőséges Menetelés közben az már lényegtelen.
Minek is offoljuk szét a 49ers topikot nem is értem.

ON
Veszni fogtak vasárnap 😊Fucu
hagyd Fucu, most RW és a Hawks a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta 😂 a tények az mellékes.
érdekes lesz a jövő év, mikor már lesz több film Wilsonról, és bizony egyszer csúnyán bucira fogják stukkolni ha így szaladgál.

ON:
sajnos kell a W, bocsi, de semmi harag 😛