San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem Peti,

Justin Smithnek szinte semmi köze nincs Aldon Smith jó teljesítményéhez... 😛
Az 5-ös egy könnyen pótolható pozíció. Nem, nem ott fogják szétszedni a falatokat!
Willis is jól védi a gapet Justin nélkül 😊

Helmut Zimmer
akkor miért úgy nyomja mindenki hogy csak miatta? nem hinném hogy rosszul fogalmaztam 😊

petey
Fordítok!
Baromi komplex blitz sémákat játszotok! Sokkal komplexebbeket, mint pl mi!
Hány szekket szerzett Aldon a c gap széléről?!
NA how many? Not many, that many!

Justin nélkül Aldon a sebességére, és az erejére van utalva, mert nem, lesz, aki eltoljama fal egyensúlyát pont a B gap közepén, amit anno legendásan lebontott, oly sok alkalommal!

Korszakos 2gap capable 5 teq, lone star DE pótolhatatlan! Nem csak a személyes képességei miatt, hanem, mert a front 7- ben is van kémia, mint az o lineben, vagy az irányító, és a célpontok között! 3 nevű LSU harcos nem rossz játékos, csak atöbbiek nem szokták meg! Ilyenkor szoktak a hibrid rendszerek átállni szigorúan Single gap protection sémára, hogy legalább a futást megfogják Szélsőség a Pats, amely Seymour elvesztését követően átállt kutya közönséges 4-3 ra!

Igen ott az 5- ös helyén fognak átrohanni rajtatok, miközben Aldon konstatálja, hogy megint arrébb tették.
Willis jtéka sem ért egy hajítófát sem a beomló D fal mögött, mert még egy korszakos LB sem tud mit kezdeni egy őt maga alá temető húzásból kirontó guarddal! Illetve tud, hátrébb áll fel, és nem átrobban a lyukon, hanem megvédi a lyukat 0-4 yardon! Ezzel viszont felad más pozíciókat!
Hidd el harb feje nem kicsit fő most, mert ez egy nagyon gyilkos döntés!
A cards meccs jókor jöhet abból a szempontból, hogy tesztelhet! Make or break!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azt tudjuk hogy mit ad vasárnap a sport tv?he7edik
22:25 Vikings - Packers
02:20 Redskins - Cowboys

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt tudjuk hogy mit ad vasárnap a sport tv?


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Petey, irónadetektor nincs bekapcsolva csak szólok 😊Fucu
Fociban nem ismer tréfát 😊


több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Petey, irónadetektor nincs bekapcsolva csak szólok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Nem Peti,

Justin Smithnek szinte semmi köze nincs Aldon Smith jó teljesítményéhez... 😛
Az 5-ös egy könnyen pótolható pozíció. Nem, nem ott fogják szétszedni a falatokat!
Willis is jól védi a gapet Justin nélkül 😊

Helmut Zimmer
akkor miért úgy nyomja mindenki hogy csak miatta? nem hinném hogy rosszul fogalmaztam 😊

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem Peti,

Justin Smithnek szinte semmi köze nincs Aldon Smith jó teljesítményéhez... 😛
Az 5-ös egy könnyen pótolható pozíció. Nem, nem ott fogják szétszedni a falatokat!
Willis is jól védi a gapet Justin nélkül 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
ja, Sherman "tiszta", megnyerte a fellebezést. lolololololololololol

viccpetey
😛Medvepapa
Meg volt repedve a mintatároló,így beletették egy másikba, azon pedig a pecsét volt felnyitva/megsértve! Teljesítményfokozóval való visszaélés esetén nagyon ritkán fordul meg az ítélet, most megtörtént. Nem véletlenül 😊
Persze elhiszem,hogy ennek nem örülnek az ellenfelek, főleg ha az irányítójuk dobálja neki az INTet 😛
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
tipp, Aldonnak meglesz vasárnap a 3 sack? 😊 *nem, nem csak Justin Smith miatt van neki ennyi, amennyi*
petey
Nem csak, de sokat köszönhet neki 😊Gyurma Pappa
hát nem hátráltatta 😛

 www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/davis-receives-clearance-independent-neurologist

jó hír vasárnapra: Tight end Vernon Davis has gained clearance from an independent neurologist and the 49ers' team physician to begin non-contact football activity after sustaining a concussion.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
tipp, Aldonnak meglesz vasárnap a 3 sack? 😊 *nem, nem csak Justin Smith miatt van neki ennyi, amennyi*
petey
Nem csak, de sokat köszönhet neki 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
ja, Sherman "tiszta", megnyerte a fellebezést. lolololololololololol

viccpetey
😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
ja, Sherman "tiszta", megnyerte a fellebezést. lolololololololololol

vicc

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
tipp, Aldonnak meglesz vasárnap a 3 sack? 😊 *nem, nem csak Justin Smith miatt van neki ennyi, amennyi*
petey
A Cards O-line ellen minden esélye meglesz, bár szerintem Hoyer olyan gyorsan fog szabadulni a labdától, ahogy csak tud! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Egyetértek GYPapával és ANiners-szel is 😊 Harbs 19-re lapott húzott, egyelőre nem biztos 2-es lesz a következő lap. Kaeppel magasabb a plafon, mint Alex-szel, bár a költői kérdés ugye az hogy kellett-e TÉNYLEG padoztatni, mikor stabilan hozta a kiváló QBR-t és sallangmentes játékot.
a 60/40 run/pass játékunk átment valami másba 😊 ami nem mi vagyunk. Seattle-t szétdomináltuk a Wham playekkel itthon, erre kijövünk nálunk passzolva. gondoltam hosszú nap lesz. aztán ott van a Rams meccsek, totális és érthetetlen playhívások szintén, nem az első eset.
valahogy az az érzésem hogy nem kéne a támadásban és védelemben a saját fejük fölé nőni, hanem hozzuk a tökegyszerű dolgokat, ahogy tavaly.
Kaep, ahogy írtam és ti is egy full offseasonnal egy szinttel feljebb lesz szerintem. pár meccsen ugye nem lehet mindent összecsiszolni, Gore is nyilatkozta hogy vele másképp kell még futni is, más a handoff, PA.
annyit még a Seattle meccshez, hogy nem meglepő hogy Justin Smith helyén futottak és azt támadták. sajnos benne volt pár balszerencsés megmozdulás is, 21-0-nál meg már szétestek totálisan, nem volt a meccs pedig még teljesen lefutva, de ahhoz Akersnek be kell rúgni a FG-t és az irányítónak NEM picket dobni a RZ-ban.
Akers, 2 sikeres FG a Rams ellen és a múlt heti meccs csak egy vállrándítás. 12-3.
a sok balfaszkodás ellenére úgy érzem(haha) érdekes lesz ez a PO, visszamentünk underdog státuszba a sérülések és a szép vereségeink miatt. ehhez meg kell nyerni a Cards elleni meccset és majd megtudjuk hogy ismét szorítunk-e értük 1 hét múlva, vagy ráér kicsit később 😊
egy biztos, a csoportgyőzelemmel kiütjük a Hawkst otthonról, hogy megmutassák tényleg azt a félelmetes idegenbeli formájukat 😀

tipp, Aldonnak meglesz vasárnap a 3 sack? 😊 *nem, nem csak Justin Smith miatt van neki ennyi, amennyi*


kösz Fucu, szerencsére "csak" részleges, gondolom ezért pihentetik. kis droggal jó lesz az 😀
Helmut mi van? kész vége?
Haralson full szakadással ment IR-re.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
...Azt senki sem tudja, hogy Hárbónak mi is volt a célja, lehet már rég cserélni akart,csak nem volt rá jó indok. Alabama Niners
Pl. hogy megnyissa a vertikális játékot, és valószínűleg meglátott új tényezőket a játékban. Nem lehet nem észrevenni, hogy Crabtree és Kaep között kezd kialakulni egy olyan kémia, ami valszeg Alex és Crabtree között nem létezett...

Ha idén a rájátszásra be akarta tényleg hozni Kaepet -mert Alexet kevésnek érezte a PO-hoz-, akkor az volt az utolsó lehetősége a bevetésre!

Most tényleg nem akarok görény lenni, de valószínűnek tartom, hogy a korszakos 5-ösötök nélkül mindegy is, hogy ki irányít a PO-ban!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...
Gyurma Pappa
... Alabama Niners
Nem értek egyet veled. Idény közben olyankor cserélsz kezdő QB-t, ha a másik kritikán alul teljesít. Alex nem teljesített kritikán alul, innentől kezdve, idény közben irányt váltani nem okos dolog. A hibás koncepció ebben volt. Most hozol nekem 6 meccsről statokat, meg azt, hogy Harbó mekkora zseni. Ja, csak azért egy dolgot ne felejts el: akkora zseni, hogy szépen lassan 4 hét alatt bukjátok a seed 2-t.

Jó fej dolog ez a főiskolás playbook meg minden, de a pumpálós, klasszikus erőfoci működött tavaly, idén is elég sokáig. Ehhez a védelemhez teljesen felesleges agyontrükközni mindent.

Ha már statok: a futás átlagotok 20 yardot esett vissza meccsenként, a passz yard átlag 3 yardot nőtt. Biztos, hogy jó irány?

Mindegy, nem akarok vitát gerjeszteni, petey kérdezte a véleményem, én elmondtam. Peace.Gyurma Pappa
Nem kell kritikán alul teljesíteni egy QB-nak, hogy lecseréld, agyrázkódása volt, és a beugró teljesített úgy, hogy bent ragadt. Azt senki sem tudja, hogy Hárbónak mi is volt a célja, lehet már rég cserélni akart,csak nem volt rá jó indok. Egyébként miért ne lehetne idényközben koncepciót cserélni? Nincs tiltás rá tudtommal. Ez az edzőnek a privilégiuma, mivel a saját bőrét kockáztatja vele. A klasszikus futás alapú foci jól ment, viszont nem lehet a végtelenségig azzal menni, mert könnyen kiszámíthatóak leszünk tőle, kell a passz, és minél produktívabb passzjáték, hogy az ellen védelme számára kiszámíthatatlanabbak legyünk. Ehhez a védelemhez is kell olyan O ami tud meglepetést okozni, és sok pontot a táblára tenni, mert Ők sem hibátlanok (lás NE ellen). A védelem nyeri a bajnokságot ugye, de a meccsekhez az O is kell! A statokhoz, valóban 24y/meccs-et esett a futás vissza az utolsó 7 meccs kontra az első 8 meccs, ez viszont csak amiatt volt, hogy két gyenge csapatot szétfutottunk (Jets, Bills), ezek nélkül pontosan ugyanannyi a futásátlag. A passzok terén is emiatt nincs különbség. Viszont a statisztika messze nem minden, sokszor nem teljesen adja vissza a meccs képét. Hárbóról én soha nem írtam, hogy zseni (mert az csak SP lehet 😀), a seed #2-ről lecsúszás nem nagy szégyen, főleg nem úgy, hogy fél meccs a hátrány, az utolsó 4 meccs nekünk 2-2, a Packersnek 4-0, ellenben nekik még egy igen húzós meccsük lesz a Vikings ellen. Az összehasonlításban ami lényeges szerintem az a mutatott játék, abban pedig Kaep-el jobb a Niners (erről kérdezz meg 9ers szurkolókat, ebben csak ŐK hiteles személyek). Egyértelmű a fejlődés a hibák ellenére!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
...
Gyurma Pappa
... Alabama Niners
Nem értek egyet veled. Idény közben olyankor cserélsz kezdő QB-t, ha a másik kritikán alul teljesít. Alex nem teljesített kritikán alul, innentől kezdve, idény közben irányt váltani nem okos dolog. A hibás koncepció ebben volt. Most hozol nekem 6 meccsről statokat, meg azt, hogy Harbó mekkora zseni. Ja, csak azért egy dolgot ne felejts el: akkora zseni, hogy szépen lassan 4 hét alatt bukjátok a seed 2-t. (Nem biztos, hogy Alex-szel meg lett volna, de akkor lehet Alexet hibáztatni, így meg nem)

Jó fej dolog ez a főiskolás playbook meg minden, de a pumpálós, klasszikus erőfoci működött tavaly, idén is elég sokáig. Ehhez a védelemhez teljesen felesleges agyontrükközni mindent.

Ha már statok: a futás átlagotok 20 yardot esett vissza meccsenként, a passz yard átlag 3 yardot nőtt. Biztos, hogy jó irány?

Mindegy, nem akarok vitát gerjeszteni, petey kérdezte a véleményem, én elmondtam. Peace.

szerk: Még két gondolat:
1) Szerintem is Colin a jövő.
2) Ahogy már írtam az offseasonben: aratni kellene nálatok, nem koncepciót váltani idény közben. Justin nem lesz fiatalabb, és ha még egy-két játékost kénytelenek lesztek megfizetni, akkor mások is menni fognak a védelemből. Semmi nem tart örökké, és szerintem Kaepnek kelleni fog egy teljes offseason kezdőként, hogy ő ász legyen.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Justin Smith részlegesen szakadt tricepsz. az úgy nem túl jó hír.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez az NFC West milyen szar, hogy a Pro Bowl keretben az O lineban 4 kezdőt delegál, és a komplett S sort, és gyakorlatilag a komplett LB sort! 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó kérdés. Ahogy már írtam Harbaugh egyik legnagyobb tavalyi erőssége az volt, hogy kritikus pillanatokban össze tudta kapni a gyengébb láncszemeket is, lásd a Saints elleni GW drive, ami Alexnek élete drive-ja volt. Idén ezt nem érzem. Pl. a Kaep-Smith saga szerintem hibás koncepció. Az egész 49ers pechjére volt egy nagyon jó meccse Colinnak, azóta viszont több rossz is. Mostmár hiába venné vissza Alexet kezdőnek.
Gyurma Pappa
Nem akarom felszítani újra a Kaepernick kontra Smith sagát, viszont a csere nem hibás koncepció! Amíg a csere be nem következett mindenki Alexet ekézte! Mondhatni jogosan, tavaly és idén voltak jó, jobb meccsei, de nem tudott átlépni egy szintet. A csere óta hirtelen mindenkinél szimpatikus frencsájz QB lett. Én nagy Alex fan vagyok (voltam), ezt tudja mindenki, mindig kiálltam mellette, és bíztam benne. Kaepernick egy teljesen más stílusú QB mint Alex Smith, gyakorlatilag összehasonlíthatatlan a két játékos. Alex-nek hányatott sorsa volt pályafutása alatt , az okok ismertek, és emiatt nem tudott igazán szintet lépni, Hárbónál látszott, ha megkapja a bizalmat és a támogatást tud fejlődni, ez látszott az elmúlt másfél éveben. Ennek ellenére nem lehetett felhasználni őt egy agresszívabb passzolós O-ban (ami egyre nagyobb követelmény a mostani passzorientált ligában), neki a max 160-220y-os passzolt sáv a potenciálja, hosszú passz opciók nélkül. Ez pedig kevés az igazi áttöréshez. Hárbó a háttérben tudatosan építette Kaep-et, amennyiben Alex befuccsolna, tudjon alternatívát a pályára küldeni. A sajnálatos agyrázkódással el is jött az idő a váltásra, a 49ers SZERENCSÉJÉRE! Kaep-el Harbó visszanyúlt a college gameplanhez, ami színesebb, több meglepetéssel szolgál, éa Colin remekül alkalmas rá, továbbá többet lehet passzolni, és hosszabban! Colin pótolja Alex hiányosságát, a passztávot és yardmennyiséget. Pár meccsel a háta mögött a yardmennyisége +40-50 Alexhez képest, ez 20-25%-al több! Természetesen a passzpontossága alacsonyabb, és több a hiba benne, ez még a rutintalanság oka. Igazán rossz meccse nem volt, most a Seahawks (ahol mindenki gyengén teljesített) és az idegenbeli ST. Luis ellenin teljesített gyengébben. Ezen a két meccsen kívül a NO ellen 90-es ratingje volt, a többin 100 feletti, a Bears ellen pedig 133.1! Természetesen ilyen kevés meccsből még nem lehet hosszútávú következtetéseket levonni, számomra egyértelműen látszik, hogy COLIN KAEPERNICK a 49ers jelene, és jövője is egyben! Alexből ki lett hozva a maximum ebben a másfél évben, ez majd segít neki abban, hogy majd máshol (Jets, Jaguars, Bills, Chiefs stb.) kapjon egy szerencsés esetben első számú QB szerződést. A 49ers-nek több kell a megbízható game manager QB-nál. Kaep tud passzolni, lábon is sok yardot hoz, a passzpontosságát növelve egy remek QB lehet (nem várom messze sem Brady, Manning, Brees szintre) ami meghozhatja a legszebb álmainkat, vagy legalábbis azok közelségét.
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
GYP: na ja, nagy érvágás Justin Smith, de az ő erősssége hogy megy mint a güzü, és rettentő gyors.
te mint edzőember, mit láttál a meccsben, mi volt a gond? playhívás?
fáradtság..?
petey
Jó kérdés. Ahogy már írtam Harbaugh egyik legnagyobb tavalyi erőssége az volt, hogy kritikus pillanatokban össze tudta kapni a gyengébb láncszemeket is, lásd a Saints elleni GW drive, ami Alexnek élete drive-ja volt. Idén ezt nem érzem. Pl. a Kaep-Smith saga szerintem hibás koncepció. Az egész 49ers pechjére volt egy nagyon jó meccse Colinnak, azóta viszont több rossz is. Mostmár hiába venné vissza Alexet kezdőnek.

A D oldaláról nézve a meccset (mégis csak ez a szakterületem) még mindig úgy gondolom JS nélkül a front7 nem elég hatékony. Justin magában felvesz két embert, és sokszor a blokkoló HB-t is az ő oldalára teszik. Az ő hiánya miatt borul az egész koncepció, és ugye pont a LB sor másik oldala gyengébb, ezzel a game plan felborult, és arra hegyezte ki a meccse az edzői gárda, hogy mindenkinek futást kell védekeznie. (Most nem akarok visszakanyarodni, de múltkor már beszélgettünk arról, hogy Brooks azért nem egy szint a másik három LB-vel) Ebből a szempontból lehet, hogy fontos lesz ez a meccs, mert most már lesz egy szép kis videó, hogy mit nem kéne csinálni.

Szerintem elsősorban megint arról van szó, hogy Harbaugh outcoacholva lett, a csoporton belül nem először, a labda mindkét oldalán. Az ő energiája a legnagyobb hátránya is egyben, sokszor egy kicsit visszafogottabb stílus eredményesebb lenne. Ezt a PO-ban, ha mondjuk összetalálkoztok egy visszafogottabb Mike Smith-szel, könnyen hátrányos lehet. Gyurma Pappa
Túl nagy a lendület Harbaugh-ban, most sajnos tanulóidőszak van. Kicsit kiismerték, kielemezték, és annyi új, meglepő dobás az ő tarsolyában sincs, mint amennyire idegen újoncként meglepetéseket tudott okozni. Remélem, mostanában keveset alszik, és nagyon dolgozik, hogy valami rejtett újítást még kipréseljen magából.

Direkt nem akartam az elmúlt meccs utáni vitába közbeszólni, talán az elmúlt időszakban kicsit mi is éhesebbek lettünk, hisz evés közben jön meg ugye... Jónéhány kevésbé sikeres év után berobbantunk. Pár éve a PO esély láttán is boldogok lettünk volna, ma pedig "elégedetlenek vagyunk, ha nem sima a csoport-győzelem". Nagyon boldog vagyok, hogy a csapatom nevét ha említem, már baráti körökben is csettintenek (pár éve ez nem így nézett ki). Összességében egyáltalán nem baj, ha idén még tanuló évünk van, még mindig keressük az utunkat, a legjobb csapatkialakítást. Meggyőződésem, hogy a jövő, de főleg az utáni év lehet a miénk. Addig is boldog vagyok minden szép drive-ért, és W-ért. Skacok! Egyszerűen csak örüljünk ennek a remek csapatnak!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
GYP: na ja, nagy érvágás Justin Smith, de az ő erősssége hogy megy mint a güzü, és rettentő gyors.
te mint edzőember, mit láttál a meccsben, mi volt a gond? playhívás?
fáradtság..?
petey
Jó kérdés. Ahogy már írtam Harbaugh egyik legnagyobb tavalyi erőssége az volt, hogy kritikus pillanatokban össze tudta kapni a gyengébb láncszemeket is, lásd a Saints elleni GW drive, ami Alexnek élete drive-ja volt. Idén ezt nem érzem. Pl. a Kaep-Smith saga szerintem hibás koncepció. Az egész 49ers pechjére volt egy nagyon jó meccse Colinnak, azóta viszont több rossz is. Mostmár hiába venné vissza Alexet kezdőnek.

A D oldaláról nézve a meccset (mégis csak ez a szakterületem) még mindig úgy gondolom JS nélkül a front7 nem elég hatékony. Justin magában felvesz két embert, és sokszor a blokkoló HB-t is az ő oldalára teszik. Az ő hiánya miatt borul az egész koncepció, és ugye pont a LB sor másik oldala gyengébb, ezzel a game plan felborult, és arra hegyezte ki a meccse az edzői gárda, hogy mindenkinek futást kell védekeznie. (Most nem akarok visszakanyarodni, de múltkor már beszélgettünk arról, hogy Brooks azért nem egy szint a másik három LB-vel) Ebből a szempontból lehet, hogy fontos lesz ez a meccs, mert most már lesz egy szép kis videó, hogy mit nem kéne csinálni.

Szerintem elsősorban megint arról van szó, hogy Harbaugh outcoacholva lett, a csoporton belül nem először, a labda mindkét oldalán. Az ő energiája a legnagyobb hátránya is egyben, sokszor egy kicsit visszafogottabb stílus eredményesebb lenne. Ezt a PO-ban, ha mondjuk összetalálkoztok egy visszafogottabb Mike Smith-szel, könnyen hátrányos lehet.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Nem biztos hogy olyan jó csoportgyőztesnek lenni!? Otthon a Bears/Vikings majd a Lambeau Field vagy inkább elmenni a rézbőrűekhez majd a Georgia Dome-ba, talán az utóbbi jobb lenne nekünk.he7edik
Arra nem gondoltam mint lehetőség, hogy kikapunk a Cards-tól. Tehát én a csoport elsőséget illető két lehetőségre írtam. Mondjuk a Te verziót tényleg könnyebbnek tűnik, de legjobb lenne az a verzió, hogy GB jön hozzánk.diverdoc
otthon azért Vikings/Bears abszolválható, idegenben a Packs már megvolt 😊 miért ne lehetne mégegyszer 😊

GYP: na ja, nagy érvágás Justin Smith, de az ő erősssége hogy megy mint a güzü, és rettentő gyors.
te mint edzőember, mit láttál a meccsben, mi volt a gond? playhívás?
fáradtság..?

amúgy nem edeztt egy ideje és nem tudni mi van vele, ezért mondtam hogy lehet nem lesz.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem biztos hogy olyan jó csoportgyőztesnek lenni!? Otthon a Bears/Vikings majd a Lambeau Field vagy inkább elmenni a rézbőrűekhez majd a Georgia Dome-ba, talán az utóbbi jobb lenne nekünk.he7edik
Arra nem gondoltam mint lehetőség, hogy kikapunk a Cards-tól. Tehát én a csoport elsőséget illető két lehetőségre írtam. Mondjuk a Te verziót tényleg könnyebbnek tűnik, de legjobb lenne az a verzió, hogy GB jön hozzánk.diverdoc
Ahogy Krisztofóró mondaná: Ismeretlen, csinosnak mondható királykisasszonyért ne állj ki próbákat! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem biztos hogy olyan jó csoportgyőztesnek lenni!? Otthon a Bears/Vikings majd a Lambeau Field vagy inkább elmenni a rézbőrűekhez majd a Georgia Dome-ba, talán az utóbbi jobb lenne nekünk.he7edik
Arra nem gondoltam mint lehetőség, hogy kikapunk a Cards-tól. Tehát én a csoport elsőséget illető két lehetőségre írtam. Mondjuk a Te verziót tényleg könnyebbnek tűnik, de legjobb lenne az a verzió, hogy GB jön hozzánk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P