San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
49ers signed K Billy Cundiff. Egyelőre Akers is a rosteren vanempty taxi
Na ez szerintem végképp nem fog működni Akersnél. Még jobban be fog görcsölni, pont a rájátszásban. Elhibázott lépés...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tom Gamble-t (director of player personnel) 3 csapat is hívja GM interjúra! Jets, Jaguars, Chargers. Mekkora veszteség lenne Ő nekünk?Alabama Niners
lenne helyette más, pótolható. viszont ha GM lesz akkor tuti vinné magával Romant is.
érdekes lesz az edző/FO keringő nálunk is

Kicker téma: valamit csinálni kell sajnos, mert Akers mostanság nem az a clutch. mondjuk rosteren marad ettől függetlenül. remélem ez a 2 hét rendet tesz a fejébenpetey
Miért tuti, hogy menne akkor Roman? Eléggé taccson lévő csapatokhoz hívják, Roman itt SB esélyes csapat edzője.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 303 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hétvégén már ügyesen "megtippeltem", hogy Cundiff jön hozzátok 😀  twitter.com/_lofli_/status/285517226927329282


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Shefter: 49ers signed K Billy Cundiff
Szerintem menjetek neki 4-ikre is! 😛Proxi
Simán, legrosszabb esetben Willis-ék oldják meg. 😛


több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Shefter: 49ers signed K Billy Cundiff
Szerintem menjetek neki 4-ikre is! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
49ers signed K Billy Cundiff. Egyelőre Akers is a rosteren van


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicker téma: valamit csinálni kell sajnos, mert Akers mostanság nem az a clutch. mondjuk rosteren marad ettől függetlenül. remélem ez a 2 hét rendet tesz a fejébenpetey
Nem tudom, mennyire zavarja a sérülése, de fejben szétesett az biztos. Nem gondolom, hogy elfelejtett rúgni, inkább egy lélekbúvár kéne mellé. Az önbizalmát kéne gatyába rázni, akkor nem lenne baj. De az is lehet, hogy már nem érzi itt jól magát, és ez hat ki a teljesítményére. Anno a Philinél is jól nyomta, aztán ott is jött egy ilyen időszak, akkor került hozzánk.
red6t6
Ott azért a magánéleti törés volt az elsődleges. Remélem most nem ez áll a háttérben!diverdoc
Így van a fiával kapcsolatos dolgok nagyon megviselték és ezt vhogy mi sem tudtuk jól kezelni nála, nem tudtunk segíteni neki benne. Ha vki miatt ő miatta örülnék ha ti nyernétek a SB-t.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kicker téma: valamit csinálni kell sajnos, mert Akers mostanság nem az a clutch. mondjuk rosteren marad ettől függetlenül. remélem ez a 2 hét rendet tesz a fejébenpetey
Nem tudom, mennyire zavarja a sérülése, de fejben szétesett az biztos. Nem gondolom, hogy elfelejtett rúgni, inkább egy lélekbúvár kéne mellé. Az önbizalmát kéne gatyába rázni, akkor nem lenne baj. De az is lehet, hogy már nem érzi itt jól magát, és ez hat ki a teljesítményére. Anno a Philinél is jól nyomta, aztán ott is jött egy ilyen időszak, akkor került hozzánk.
red6t6
Ott azért a magánéleti törés volt az elsődleges. Remélem most nem ez áll a háttérben!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Kicker téma: valamit csinálni kell sajnos, mert Akers mostanság nem az a clutch. mondjuk rosteren marad ettől függetlenül. remélem ez a 2 hét rendet tesz a fejébenpetey
Nem tudom, mennyire zavarja a sérülése, de fejben szétesett az biztos. Nem gondolom, hogy elfelejtett rúgni, inkább egy lélekbúvár kéne mellé. Az önbizalmát kéne gatyába rázni, akkor nem lenne baj. De az is lehet, hogy már nem érzi itt jól magát, és ez hat ki a teljesítményére. Anno a Philinél is jól nyomta, aztán ott is jött egy ilyen időszak, akkor került hozzánk.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Tom Gamble-t (director of player personnel) 3 csapat is hívja GM interjúra! Jets, Jaguars, Chargers. Mekkora veszteség lenne Ő nekünk?Alabama Niners
lenne helyette más, pótolható. viszont ha GM lesz akkor tuti vinné magával Romant is.
érdekes lesz az edző/FO keringő nálunk is

Kicker téma: valamit csinálni kell sajnos, mert Akers mostanság nem az a clutch. mondjuk rosteren marad ettől függetlenül. remélem ez a 2 hét rendet tesz a fejében

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
With David Akers struggling, 49ers are bringing kickers to San Francisco for workouts, including Billy Cundiff and Justin Medlock.

Ha lecserélik Akerst ebből a kettősből vmelyikre visítva röhögök.empty taxi
Én viszont sírnék.Jimbo azért elbeszélgethetne a bratyójával mennyire lehet Cundiffra számítani éles helyzetben.
Egy valami biztos: Azok után, amit múlt évben hozott nekünk idén rohadt nagy betli a srác. Folyamatosan medencesérültnek írják (még Sopoaga is szóba került😊), lehet ez is benne van a szar teljesítményében. Szerintem azért cut lesz jövőre.
( OFF:Most olvastam a cardsnál nagyjából az egész edzői gárdát GM-estül HC-túl lapátra tették.)diverdoc
Jól olvastad 😕
Nem is sírunk senki miatt, talán Whiz miatt kicsit de Ő mag bele volt fásúlva már ebbe a szopásba...silent7939
kiegészítés: csak a támadó részleget a TE edző kivételével



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
With David Akers struggling, 49ers are bringing kickers to San Francisco for workouts, including Billy Cundiff and Justin Medlock.

Ha lecserélik Akerst ebből a kettősből vmelyikre visítva röhögök.empty taxi
Én viszont sírnék.Jimbo azért elbeszélgethetne a bratyójával mennyire lehet Cundiffra számítani éles helyzetben.
Egy valami biztos: Azok után, amit múlt évben hozott nekünk idén rohadt nagy betli a srác. Folyamatosan medencesérültnek írják (még Sopoaga is szóba került😊), lehet ez is benne van a szar teljesítményében. Szerintem azért cut lesz jövőre.
( OFF:Most olvastam a cardsnál nagyjából az egész edzői gárdát GM-estül HC-túl lapátra tették.)diverdoc
Jól olvastad 😕
Nem is sírunk senki miatt, talán Whiz miatt kicsit de Ő mag bele volt fásúlva már ebbe a szopásba...
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
With David Akers struggling, 49ers are bringing kickers to San Francisco for workouts, including Billy Cundiff and Justin Medlock.

Ha lecserélik Akerst ebből a kettősből vmelyikre visítva röhögök.empty taxi
Én viszont sírnék.Jimbo azért elbeszélgethetne a bratyójával mennyire lehet Cundiffra számítani éles helyzetben.
Egy valami biztos: Azok után, amit múlt évben hozott nekünk idén rohadt nagy betli a srác. Folyamatosan medencesérültnek írják (még Sopoaga is szóba került😊), lehet ez is benne van a szar teljesítményében. Szerintem azért cut lesz jövőre.
( OFF:Most olvastam a cardsnál nagyjából az egész edzői gárdát GM-estül HC-túl lapátra tették.)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
With David Akers struggling, 49ers are bringing kickers to San Francisco for workouts, including Billy Cundiff and Justin Medlock.

Ha lecserélik Akerst ebből a kettősből vmelyikre visítva röhögök.empty taxi
Valóban nem lenne szabad ennek a két rugónak konkurenciát jelentenie Akersnek, de remélem veszi a jelzést és jobban fog koncentrálni és nem megy el több meccs rajta. Szerintem csak ezért csinálják.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
With David Akers struggling, 49ers are bringing kickers to San Francisco for workouts, including Billy Cundiff and Justin Medlock.

Ha lecserélik Akerst ebből a kettősből vmelyikre visítva röhögök.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tom Gamble-t (director of player personnel) 3 csapat is hívja GM interjúra! Jets, Jaguars, Chargers. Mekkora veszteség lenne Ő nekünk?
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.49ers.com/media-gallery/videos/49ers-Beat-Cardinals-to-Win-the-West/598796b1-e17e-4ac1-9ba0-7e671c4d0e86 Mérkőzés utáni interjúk és összefoglaló. Crab és Kaep ritka jó összhangban vannak az látszik, idén mindkettőnek 5 éves új szerződést kérek!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szóljon ez az év az ellenállhatatlan No. 7-15 párosról!!!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Crabtree-->go to guy
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Boldog Új Évet Mindenkinek! Jövőre ugyanitt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratulálok, hogy megnyertétek az NFC-Westet.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulálok, és várunk mindenkit szurkolni 1 hét múlva nekünk a nagy lazítás közepette! 😛Medvepapa
Szerintem a Skins lesz az ellenfeletek és kb. mindenki nekik fog szúrkolni ha más nem RGIII miatt.he7edik
Kivéve az olyan gyökerek, mint én, akiknek Wilson játéka jobban tetszik 😀tenorx
Helyes! NFC-West dominancia!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gratulálok, és várunk mindenkit szurkolni 1 hét múlva nekünk a nagy lazítás közepette! 😛Medvepapa
Szerintem a Skins lesz az ellenfeletek és kb. mindenki nekik fog szúrkolni ha más nem RGIII miatt.he7edik
Kivéve az olyan gyökerek, mint én, akiknek Wilson játéka jobban tetszik 😀
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gratulálok, és várunk mindenkit szurkolni 1 hét múlva nekünk a nagy lazítás közepette! 😛Medvepapa
Szerintem a Skins lesz az ellenfeletek és kb. mindenki nekik fog szúrkolni ha más nem RGIII miatt.