San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
49ers -Packers NFC döntőt vizionálok a Candelstick-ben!Alabama Niners
az a divisional körben lehetséges csak

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Gratulálok, és várunk mindenkit szurkolni 1 hét múlva nekünk a nagy lazítás közepette! 😛Medvepapa
tuti nézős

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gratulálok, és várunk mindenkit szurkolni 1 hét múlva nekünk a nagy lazítás közepette! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
49ers -Packers NFC döntőt vizionálok a Candelstick-ben!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
omg 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
és #2 seed, hatalmas grat a Vikingeknek

Crabtree 1105 yard, TO óta az első 1k-s WR
Gore 51 TD, legtöbb TD-t jegyző RB lett

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
2. seed!!!!
Köszönjük a Vikingek is!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gyerekek ennél több kell a PO-ban.Fucu
vágjuk
meglássukpetey
Viszont van plusz egy hetetek az is valami.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Gyerekek ennél több kell a PO-ban.Fucu
vágjuk
meglássuk

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gyerekek ennél több kell a PO-ban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Petey, irónadetektor nincs bekapcsolva csak szólok 😊Fucu
Fociban nem ismer tréfát 😊he7edik
Dehogynem:
... Seattle-t szétdomináltuk a Wham playekkel itthon,...petey
13:6

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Én pihentetném, és jövőre vele nyernénk SB-t.diverdoc
+1, és draftolnék egy tényleg jó DE-t!
Nagyon szeretm Smith játékát, de szerintem ég 2 év maradt a tankban!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 blog.sfgate.com/49ers/2012/12/28/orthopedic-surgeon-estimates-justin-smiths-recovery-time-at-12-weeks/
kis szakmázgatás a sérülésrőlpetey
Azt írja,hogy ez a Chung nincs is jelenleg az országban. Ráadásul ő is nagy általánosságban beszél, sportolókról, nem pedig Smith-ről.undisputedly
így van, e mail váltások alapján írt dolgokat. Bulvár. de a tricepsz részleges szakadását viszonylag biztosra vehetjük. És amit arról írt az szerintem korrekt.Bár tényleg általánosságban írt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 blog.sfgate.com/49ers/2012/12/28/orthopedic-surgeon-estimates-justin-smiths-recovery-time-at-12-weeks/
kis szakmázgatás a sérülésrőlpetey
Azt írja,hogy ez a Chung nincs is jelenleg az országban. Ráadásul ő is nagy általánosságban beszél, sportolókról, nem pedig Smith-ről.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én pihentetném, és jövőre vele nyernénk SB-t.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
 blog.sfgate.com/49ers/2012/12/28/orthopedic-surgeon-estimates-justin-smiths-recovery-time-at-12-weeks/
kis szakmázgatás a sérülésről

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
ezt a faszi gyorsabban gyógyul mint Wolverine 😀


több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tavaly Adrian Wilson játszotta végig a szezont, ha jól emlékszem hasonló sérüléssel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
triceps tendon - ín
petey
Ja ez az. (szakmai ártalom 😊 )Szalagsérülés-izületi sérülést jelent nekem, ami szarabb. Triceps tapadásnél van részleges szakadása sztem. Mondjuk kurva rizikós ezzel játszani, mert ha teljesen szakad, az nagy gáz.
(OFF: egyszer egy török tollaslabdázót nem engedtem játszani részleges achilles szakadással. Örjöngött a török csapat és saját fellelőségre játszatták a srácot. 4 meccset lejátszott és nem lett roszabb!! Szóval lehet szerencséje az embernek.)diverdoc
itt is azt rebesgetik hogy végülis van benne ne mkevés rizikó, mert ugye 120 kilós embereket kell arréb taszajtani, ami nem tollaslabda 😀
de ha megy neki különösebb fájdalom nélkül akkor olyan isten nincs hogy lent tartsák a pályáról. ezt a hetet még kihagyja szerintem.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
triceps tendon - ín
petey
Ja ez az. (szakmai ártalom 😊 )Szalagsérülés-izületi sérülést jelent nekem, ami szarabb. Triceps tapadásnél van részleges szakadása sztem. Mondjuk kurva rizikós ezzel játszani, mert ha teljesen szakad, az nagy gáz.
(OFF: egyszer egy török tollaslabdázót nem engedtem játszani részleges achilles szakadással. Örjöngött a török csapat és saját fellelőségre játszatták a srácot. 4 meccset lejátszott és nem lett roszabb!! Szóval lehet szerencséje az embernek.)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.diverdoc
azt olvastam hogy nem izomszakadás, hanem részleges szalag, ami magától gyógyul, de a legbiztosabb hogy egy orthoped műtét offseasonban.
VD meg nem játszik holnap.

drafton kinéz a DT, és bármennyire fura WR, azok után hogy azt hittem a bőség zavara lesz itt nyáron.petey
Biztos nem szalag, mindenhol tricepset írtak (legalább is amit én olvastam) hál'istendiverdoc
triceps tendon - ín
Smith is doubtful for Sunday’s game against the Arizona Cardinals, but he told the Sacramento Bee on Friday that he will be ready to play if the 49ers wind up with a NFC Playoffs wildcard game next weekend.
ezt a faszi gyorsabban gyógyul mint Wolverine 😀

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.diverdoc
azt olvastam hogy nem izomszakadás, hanem részleges szalag, ami magától gyógyul, de a legbiztosabb hogy egy orthoped műtét offseasonban.
VD meg nem játszik holnap.

drafton kinéz a DT, és bármennyire fura WR, azok után hogy azt hittem a bőség zavara lesz itt nyáron.petey
Biztos nem szalag, mindenhol tricepset írtak (legalább is amit én olvastam) hál'isten. A könyök szerintem szarabb lenne (főleg hosszú távon).
Tukuafu is kérdéses. Szezon végére jól leamortizálódtunk.
VD nyafka kislány, még egy tanitani való mellbevágástól is olyan agyrázkodása lesz, hogy kidől hetekre 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.diverdoc
azt olvastam hogy nem izomszakadás, hanem részleges szalag, ami magától gyógyul, de a legbiztosabb egy orthoped műtét offseasonban.
de azt mondta a Cowboy hogy a PO-ra jön 😊 lesz az a fájdalomcsillapító adag.
VD meg nem játszik holnap.

drafton kinéz a DT, és bármennyire fura WR, azok után hogy azt hittem a bőség zavara lesz itt nyáron.