San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
jobban tartok a szokásos harmadik meccses rossz játékunktól, mint magától a Hawkstól, de primetime meccsen eddig mindig nyertünk, így ma is fogunk 😀Gábor
lesz nektek olyan prájmtájm...😛Medvepapa
látom nagyon várod a meccset, mondjuk meg értem, végre láthatsz egy jó csapatot 😛

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
jobban tartok a szokásos harmadik meccses rossz játékunktól, mint magától a Hawkstól, de primetime meccsen eddig mindig nyertünk, így ma is fogunk 😀Gábor
lesz nektek olyan prájmtájm...😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
jobban tartok a szokásos harmadik meccses rossz játékunktól, mint magától a Hawkstól, de primetime meccsen eddig mindig nyertünk, így ma is fogunk 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
a mai meccs egyszerű, odamegyünk, széttépjük az arcukat, és meglátják hogy hol a helyük. úgyis hájpolják most őket hogy omg veretlenek otthon, a mai napig. Justin Smith nem játszik, de helyén RJF nyom egy állatot szerintem. a DL eltapossa a Törpét. Kellemetlen ébredésük lesz az elmúlt 2 hét után. Nem ejtünk foglyokat, nincsenek túlélők.
Kemény lesz, szerintem kevés pontos meccs. de mivel any given sunday, így bármi lehet. nincs rajtam a jövőbelátó sapkám 😊
jobbak vagyunk, tudtunk nyerni idegenben is nem gyenge csapatok ellen.
meccs vége:



több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Kedves San Francisco 49ers és szurkolói! This is SPARTA!!! 😀

Medvepapa
Csak lesz egy áruló 😊


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kedves San Francisco 49ers és szurkolói! This is SPARTA!!! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
a Cowboy Questionable vasárnapra, egy fokkal jobb mint a Doubtful vagy Out

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Remélem vasárnap is sokszor látjuk ezt az ünneplést


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239

petey
És íme a bizonyíték, hogy a Skittles bőrápoló hatású!!! 😀Medvepapa
Ő meg Chris Jonhson a két jóképű rasta running back 😊


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

petey
És íme a bizonyíték, hogy a Skittles bőrápoló hatású!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár









több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
 profootballmock.com/battle-of-the-boards-49ers-seahawks/

hahahaha! 😂

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Joe-Show-Holiday-Edition/731eac1e-ef72-4979-af52-438c88c7422c
ismét itt van!!!!

JOE SHOW!
Nem lett hülyébb 😂 király nagyon

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én azt olvastam, hogy Justin Smith játékra kész, lehet h mégis pihentetitek? Medvepapa
Hát edzeni nem edzett. Hétfőn még azt nyilatkozta Harbaugh, hogy hamarosan "roping and riding" lesz, aztán ahogy telnek a napok, egyre kevésbé meggyőzőbbek és kevésbé otimisták a nyilatkozatai, a legutolsó az volt, hogy játszik "ha emberileg lehetséges". Sztem nem fog játszani és megkapjátok helyette Ricky Jeant 😊diverdoc
Olyat nem lehet, hogy az összes Smith-t pihentetitek? 😀 Mondjuk akkor borulna a 49ers Mátrix. 😛Medvepapa
Olyat nem lehet, hogy az összes kezdőtöket pihentetitek? 😀 😀 😀Csiriba
Nem tudom miért jó nektek ha a cseréinktől kaptok ki...😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Én azt olvastam, hogy Justin Smith játékra kész, lehet h mégis pihentetitek? Medvepapa
Hát edzeni nem edzett. Hétfőn még azt nyilatkozta Harbaugh, hogy hamarosan "roping and riding" lesz, aztán ahogy telnek a napok, egyre kevésbé meggyőzőbbek és kevésbé otimisták a nyilatkozatai, a legutolsó az volt, hogy játszik "ha emberileg lehetséges". Sztem nem fog játszani és megkapjátok helyette Ricky Jeant 😊diverdoc
Olyat nem lehet, hogy az összes Smith-t pihentetitek? 😀 Mondjuk akkor borulna a 49ers Mátrix. 😛Medvepapa
Olyat nem lehet, hogy az összes kezdőtöket pihentetitek? 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én azt olvastam, hogy Justin Smith játékra kész, lehet h mégis pihentetitek? Medvepapa
Hát edzeni nem edzett. Hétfőn még azt nyilatkozta Harbaugh, hogy hamarosan "roping and riding" lesz, aztán ahogy telnek a napok, egyre kevésbé meggyőzőbbek és kevésbé otimisták a nyilatkozatai, a legutolsó az volt, hogy játszik "ha emberileg lehetséges". Sztem nem fog játszani és megkapjátok helyette Ricky Jeant 😊diverdoc
Olyat nem lehet, hogy az összes Smith-t pihentetitek? 😀 Mondjuk akkor borulna a 49ers Mátrix. 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én azt olvastam, hogy Justin Smith játékra kész, lehet h mégis pihentetitek? Medvepapa
Hát edzeni nem edzett. Hétfőn még azt nyilatkozta Harbaugh, hogy hamarosan "roping and riding" lesz, aztán ahogy telnek a napok, egyre kevésbé meggyőzőbbek és kevésbé otimisták a nyilatkozatai, a legutolsó az volt, hogy játszik "ha emberileg lehetséges". Sztem nem fog játszani és megkapjátok helyette Ricky Jeant 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛he7edik
Inkább, mint egy Tarvaris Jackson, Charlie Whitehurst, Seneca Wallace több évig. 😀 😛Medvepapa
javítva

*Alex párszor már szétrúgta a zrityótokat, szóval ez nem jött be* 😀petey
Inkább a 49ers, mint Alex, sőt általában Frank Gore alázza a front seven-t(sajnos), de remélem vasárnap ez (is) megváltozik! 😊 Az említett hármast pedig vártam tőled! 😀 Én azt olvastam, hogy Justin Smith játékra kész, lehet h mégis pihentetitek?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
THE REMIX:
 www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Remix-49ers-at-Patriots/79b62501-70f2-4c4e-83f7-724934b571ffAlabama Niners
és RJF(Peanut Butter Jelly Time) bemikizve:
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Micd-Up-Ricky-Jean-Francois/b382fdb8-c80b-4d6f-b345-193c0aef3ec6
a srác 7. körös volt, LSU. sztem ő fogja Isaac Sopoaga helyét átvenni NT-ben.
vasárnap lehet Justin Smith nélkül megyünk, nem örülök de csak gyógyulgasson a PO-ra.
addig is nyernünk kell hogy meglegyen a 1/2 meccs előnyünk GB-vel szemben.
nem tartok a Seachickenstől, 12. ember ide vagy oda. eddig játszottunk Superdome-ban, Lembeau Fielden, Gillette-ben, pedig azok sem csendes helyek. na és persze elhoztuk a W-t. 😊
ezzel szemben a Hawks mérlege oké hogy 9-5 de, ebből hatot nyertek otthon(ARI, NE, MIN, NYJ, DAL, GB*) nem egy powerhouse csapat egyik sem csak a Pats . idegenben meg kaptak ki(DET, MIA, SF, ARI, STL). na jó, a Bills meg Carolina elleni győzelem tényleg hihetetlen eredmény 😂
szóval tudom hogy kemény lesz de abszolút nem lehetetlen.
Gore/LMJ-t nekik, úgyis mostanság a run D-jük valahol a 32. környékén van 😛

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛he7edik
Inkább, mint egy Tarvaris Jackson, Charlie Whitehurst, Seneca Wallace több évig. 😀 😛Medvepapa
javítva

*Alex párszor már szétrúgta a zrityótokat, szóval ez nem jött be* 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
THE REMIX:
 www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Remix-49ers-at-Patriots/79b62501-70f2-4c4e-83f7-724934b571ff
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛he7edik
Inkább, mint egy Alex Smith több évig. 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mondjuk nem is kell Revis, Jimnek tuti ott a noteszában a kiválasztott egyetemi CB neve. Egyébként is CB-k után nem szoktak kapkodni a csapatok mindenkinek QB meg támadófalember kell.


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Locker-Room-Speech-49ers-at-Patriots/4d73b9fc-8ca5-449d-aabd-a6eba126a9c5
öltözői beszéd