NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
LMJ-re lehet szavazni
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/r1duhe6rjhimzu6mib37.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Chad Hallt leigazoltuk a PS-be nov 27-én, kirugtuk dec 15-én visszavettük 17-én????????diverdoc
helyet vagy penzt szabaditottak fel ideiglenesen, esetleg csokkentettek a fizetesen.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát.. nem vagyok a tévé előtt pár napig, aztán meg mi történik 😊 😊

(igaz, megint összefosta magát az upc box...)

Megérte annyit várni a sikerekre és szurkoló lenni még azelőtt, hogy megindult a szekér 😛


várható volt hogy a Pats úgy jön vissza hogy Tomi unstoppable módra vált. ezzel a gyors tempós támadással bármelyik védősor kifulladt volna, erre eszméltek az edzők is és idejében váltottak vissza.
nem csak a comeback megsüvegelendő, hanem hogy a padlóról felállt a Niners és bevitte a döntő csapást. és ez ami mindent vitt.petey
kando777
És aki a szekérkorszak előtt, mondjuk az űrsikló (Walsh, Flash80, Joe papa stb) idejében csatlakozott a fanclubba az az igazi alja? 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vezetjük a power ranking-et:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xigaxmhqvrcpioenwett
NFL Power Rankings, Week 16: 49ers take top spot from Patriots
To be the best, you have to beat the best. NaVorro Bowman's San Francisco 49ers did just that, dropping last week's top dog. But a new No. 1 is just the beginning of Elliot Harrison's shakeup.


több mint 11 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Hát.. nem vagyok a tévé előtt pár napig, aztán meg mi történik 😊 😊

(igaz, megint összefosta magát az upc box...)

Megérte annyit várni a sikerekre és szurkoló lenni még azelőtt, hogy megindult a szekér 😛


várható volt hogy a Pats úgy jön vissza hogy Tomi unstoppable módra vált. ezzel a gyors tempós támadással bármelyik védősor kifulladt volna, erre eszméltek az edzők is és idejében váltottak vissza.
nem csak a comeback megsüvegelendő, hanem hogy a padlóról felállt a Niners és bevitte a döntő csapást. és ez ami mindent vitt.petey

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Chad Hallt leigazoltuk a PS-be nov 27-én, kirugtuk dec 15-én visszavettük 17-én????????


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Asszem az, hogy matematikailag is tuti a PO, még nem lett i9tt lefektetve.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
várható volt hogy a Pats úgy jön vissza hogy Tomi unstoppable módra vált. ezzel a gyors tempós támadással bármelyik védősor kifulladt volna, erre eszméltek az edzők is és idejében váltottak vissza.
nem csak a comeback megsüvegelendő, hanem hogy a padlóról felállt a Niners és bevitte a döntő csapást. és ez ami mindent vitt.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A kis nyakizom Colin érzett valamit... 😀

Medvepapa
Már like-oltam a face-en.


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A kis nyakizom Colin érzett valamit... 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Abszolút megérdemeltétek, ezt nem vitatom el
De nagyon sokat látom, az így-úgy otthagyott pontokat, hát kéremszépen mi sem panaszkodhatunk azért 😛 Meg azok a turnoverek... Ennyi hibát ritkán látni, és akkor még a sima elkapás helyett is oda pattan, szal azért lehetett volna az eleje is szorosabb, ahogyan még simább is persze, de nem csak egy oldala van ám kéremszépen 😀Wyatt
ellenfél hibái természetesek 😀 , a szurkolók már csak ilyenek 😊
de igazad van, és nagyon jó meccs volt, benne volt minden ami miatt szeretjük ezt a sportot 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abszolút megérdemeltétek, ezt nem vitatom el
De nagyon sokat látom, az így-úgy otthagyott pontokat, hát kéremszépen mi sem panaszkodhatunk azért 😛 Meg azok a turnoverek... Ennyi hibát ritkán látni, és akkor még a sima elkapás helyett is oda pattan, szal azért lehetett volna az eleje is szorosabb, ahogyan még simább is persze, de nem csak egy oldala van ám kéremszépen 😀

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sajnos tegnap nem voltam internet közelben úgy hogy ha valaki tud linket a meccsről az ne tartsa vissza.he7edik
 www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041?fref=ts
első félidő fent van, később fent lesz a 2. is. Arch oldalát meg lájkolni!!!petey
Köszi ár néztem de az első negyed 14 és 6 perce közötti rész ki van vágva.he7edik
Az égegyadta világon nem történt semmi, azért. 😀 (Moss TD és isten tudja hány TO oda-vissza.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sajnos tegnap nem voltam internet közelben úgy hogy ha valaki tud linket a meccsről az ne tartsa vissza.he7edik
 www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041?fref=ts
első félidő fent van, később fent lesz a 2. is. Arch oldalát meg lájkolni!!!petey
Köszi ár néztem de az első negyed 14 és 6 perce közötti rész ki van vágva.he7edik
mert az NBCn akkor volt Obama beszéde

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sajnos tegnap nem voltam internet közelben úgy hogy ha valaki tud linket a meccsről az ne tartsa vissza.he7edik
 www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041?fref=ts
első félidő fent van, később fent lesz a 2. is. Arch oldalát meg lájkolni!!!petey
Köszi ár néztem de az első negyed 14 és 6 perce közötti rész ki van vágva.


több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja és petey igazad van, ettől a D#-től tényleg nem kellett hanyat vágni magunkat


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hihetetlen meccs volt. Harbaugh zseniálisakat húzott (jaj de tetszett a punt fake), és végre Colinra szabta az O#-t. Én végig gondoltam, hogy sok passzunk lesz, de fostam, hogy nem bírja majd Kaep. Le a kalappal előtte, hihetetlen mit játszott! Fostam a secondarynktől is de, végül is viszonylag jól megoldották a feladatot, talán Brown volt kissé gyengébb csak. 31-3-nál nem is értettem miért álltunk át más sémára, lehet hogy Harbaugh úgy gondolta, már OK-s a meccs. Akers nagy talányy számomra. Tavaly hihetetlen sokat köszönhettünk neki, majd NFL rekordot rúg. Azóta meg néha még a jutalom pontoknál is izgulhatunk. Túlkép a két Rams meccsen is sokat buktunk rajta, most is betlizett. Kezd sok lenni, sztem új kickerünk lesz jövőre. Ez után a meccs után már egyértelmű számomra, hogy Alex jövőre Philadelphiában, Arizonában, vagy ki tudja hol, de nem nálunk folytatja. Mondjuk egy kis C--QB snap edzés nem ártana, mert vagy 5-6 snapet tuti droppoltunk.
Ja és csak úgy mellékesen, ez a lesajnált NFCW azért 3-1-re lehozta a nagy Pats ellen az idei szezont! 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
Sajnos tegnap nem voltam internet közelben úgy hogy ha valaki tud linket a meccsről az ne tartsa vissza.he7edik
 www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041?fref=ts
első félidő fent van, később fent lesz a 2. is. Arch oldalát meg lájkolni!!!

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a győzelemhez, az első 3 negyed alapján abszolút megérdemelt.
Harbaugh remekül felkészült belőlünk!
További sok sikert!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sajnos tegnap nem voltam internet közelben úgy hogy ha valaki tud linket a meccsről az ne tartsa vissza.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon jó meccs volt, igazi propagandája a sportnak. Aki egy ilyen meccset látva nem szeretne bele az amerikai fociba, azzal baj van kérem! Szenzációsak voltuk, a NE feltámadás ellenére. Azt ne felejtsük, hogy az első félidőben 10-13 pontot a pályán hagytunk még, akkor aligha lett volna ilyen feltámadás.A védelmünk nem véletlenül liga első, megmutatták mit tudnak, az viszont reálisan kell látni, ha egy Brady szintű QB egyszer beindul nincs az a védelem ami megállítsa. Egyetlen gyengécske pontja a védelemnek a CB-k. A támadósor gyakorlatilag hibátlan volt, 41 pontot szerezni Foxboróban az parádés, Kaepernick 4TD, és mindegyik 24+ yardról ment! Az INT belefér 4TD mellé, persze az hiba volt, csak az egyik safety mozgását figyelte, akiről lemozgott Moss, a másik meg lekapta a passzt. A futás, ahogy megszoktuk ment, Crabtree is ellenállhatatlan volt, 107y és 2TD, az idei szezonra beérett teljesen, remélem hamarosan hosszabbítunk vele is.A csapat mentális erejét mutatja, hogy 31-31 utá egyből 2 play alatt TD lett, és azzal el is dőlt a meccs. Megvan a 10 győzelem, hát nem tegnap volt utoljára amikor a 9ers két 10+ -os győzelmi szezont hozott egymás után. Hatalma csata vár ránt jövő héten Seattleben,még ennél is nehezebb, a csoport győzelem szempontjából még belefér a vereség is, csak akkor az NFC seed 2. kerül veszélybe. Nincs mese ott is győzni kell. Főleg miután braxa88 le cigányképűzte Kaepernicket, meg kell ezt a beszólást torolni! Go Colin! Go Niners!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
jah, azt meg csak zaroljelben jegyzem meg, h amikor Brady bedurvult, mint kes a vajon mentek at a D-n. igaz, ehhez kellett Justin kihullasa. remelem hetvegen jatszik 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ezektol az elrontott snappektol a falat kapartam. a pats fieldgoljanal 24 pontunknak kellett volna lennie. Keap az elejen igen magabiztos volt,aztan valahogy ellazult. gin-nel nem tudom mi van, de ez botrany, amit lemuvelt.
VD orulhet, kapott 2 passt, az egyikert csak ugrania kellett volna 😀
amugy elgondolkodtam azon, vajon azert nem kapott tobb szituacioban lasztit, mert korabban azt mondta, h neki Smith az iranyitoja? 😛 vagy csak bennem van ilyen bosszu gondolatmenet?
osszessegeben jok voltunk, ilyen jatekkal gyurut szerezni iden 😛 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok... én ezt vártam 😊
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Majdnem sikerült elszórakozni, de mivel L-re vettem ez megbocsátható 😊
Így jövő héten akár jöhet is egy L, ha utána egy W-vel fejezzük be.
Azért az egy kicsit kiábrándító volt, ahogy leült a csapat. Sokáig még 1st down-t sem sikerült csinálni. Viszont amikor kellett, akkor rögtön jött a TD.
Kaep egész jó volt, de azért abban a pickben benne volt a rutintalanság. Goodwin megszokhatná már hogy Kaep egy kicsit magasabb, mint Alex. Akers helyett kéne sürgősen keresni egy fiatal rúgót, mert a 63 yardos rekord beállítás megártott neki rendesen. Tedd Gin Jr. teljesen szét van esve. Megint Brownra dobáltak jó sokat és sajnos ültek is többnyire a passzok. De Rogers végre villantott valamit a tudásából. A D hozta, amit tud, valójában ők hozták a meccset, meg majdnem rajtuk is ment el. Úgy nézett ki, mikor megvolt a 4 TD-nyi különbség, mindenki hátradőlt, hogy ki fog ez azért tartani.
De nem fanyalgok, a győzelmet nem kell magyarázni, nekem meglepetés W.

Go 9ers!
Go Trojans!