San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e














😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e














😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
kajak gondolkodok egy hétfői szabin, nagyon érdekel a meccs, pláne ha mi előtte széthajtjuk a bölénycsordát. 😊 ha lesz nyerőemberetek, akkor VD lesz az, a NE coverage-ben sok zavart okozhat ha Kaep és az OC elkezdi használni...mondjuk nektek is Hernandez... 😊Medvepapa
ne gondolkodj, vedd ki a szabit 😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. évepetey
ismét egy remek videó, fasza zenével
nálam a hangulat már meg van 😊

mit vártok a meccstől?
én csak az utazás miatt tartok a meccstől, de este játszunk, így talán nem lesz gond, talán túl hideg sem lesz 😀 és ne feledjük, a sorminta alapján most egy gyözelem jön 😀

Jacobs nem fog hiányzoni..
Gábor
nagyon remelem, h a anyuci kedvencet bezuzzak parszor a Smithek 😀 aztan max hoznak megint valami uj szabalyt, h nem lehet bantani az iranyitot 😀 😀
keap-nek most oda kell tennie magat, eleg komoly jatekkal, de felek, h a futasra nagyon fognak figyelni, igy aggodom, a passz jatek miatt..
a def. falunknak viszont szet kell bombaznia a pats tamadosorat, nincs mese, mert ha sok idot adnak bradynek, csunyan kikapunk. bizom egy szoros merkozesben, szerencsere nem dolgozom hetfon, csak a bnomnek lesz kellemetlen 😀Vegita
sokszor nem fogunk odaérni Bradyhez, mert gyorsan szabadul a labdától, szerintem max 4 emberrel fogjuk támadni
playhívás reméljük jobb lesz, mint az elmúlt hetekben, és több hosszú pasz lesz 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
kajak gondolkodok egy hétfői szabin, nagyon érdekel a meccs, pláne ha mi előtte széthajtjuk a bölénycsordát. 😊 ha lesz nyerőemberetek, akkor VD lesz az, a NE coverage-ben sok zavart okozhat ha Kaep és az OC elkezdi használni...mondjuk nektek is Hernandez... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. évepetey
ismét egy remek videó, fasza zenével
nálam a hangulat már meg van 😊

mit vártok a meccstől?
én csak az utazás miatt tartok a meccstől, de este játszunk, így talán nem lesz gond, talán túl hideg sem lesz 😀 és ne feledjük, a sorminta alapján most egy gyözelem jön 😀

Jacobs nem fog hiányzoni..
Gábor
nagyon remelem, h a anyuci kedvencet bezuzzak parszor a Smithek 😀 aztan max hoznak megint valami uj szabalyt, h nem lehet bantani az iranyitot 😀 😀
keap-nek most oda kell tennie magat, eleg komoly jatekkal, de felek, h a futasra nagyon fognak figyelni, igy aggodom, a passz jatek miatt..
a def. falunknak viszont szet kell bombaznia a pats tamadosorat, nincs mese, mert ha sok idot adnak bradynek, csunyan kikapunk. bizom egy szoros merkozesben, szerencsere nem dolgozom hetfon, csak a bnomnek lesz kellemetlen 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. évepetey
ismét egy remek videó, fasza zenével
nálam a hangulat már meg van 😊

mit vártok a meccstől?
én csak az utazás miatt tartok a meccstől, de este játszunk, így talán nem lesz gond, talán túl hideg sem lesz 😀 és ne feledjük, a sorminta alapján most egy gyözelem jön 😀

Jacobs nem fog hiányzoni..

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. éve

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
2.34% of Chris Cullivers coverage snaps result in him giving up a 1st down or TD Lowest of all CBs with at least 100 snaps in coverage


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Eruka 1
Sziasztok! lehet, hogy nagyon off.... van ugyi a 2013-as londoni meccs-özön. Én - uram bocsá, kövezzetek meg - a PIT-MIN meccsre mennék...Dec 4.-től lehet venni jegyet, de csak a 2 meccsre együtt. Én kissé be vagyok tojva, hogy a januári release-kor egyetlen darab lower sideline jegy sem lesz.
Na már most... van köztetek olyan lelkes drukker, aki venne velem 3-3 db jegyet a 2 meccsre? ráadásul ebben a formában 100 font helyett "csak" 80 font a jegy 1-1 meccsre. (minden +díjjal együtt kb 520 fontra jön ki a 6 db jegy, azaz 86-87 font/jegy.)
Én megveszem, csak legyen helye a másik meccsre a másik 3 jegynek 😊

ha valakit érdekel, akkor egyorsi@gmail.com címen elkezdhetünk egyeztetni 😊

köszi! És bocs, ha pofátlankodtam, de kézenfekvő volt, hogy itt kopogtassak 😊
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagyon eltűnt 49ersfan!?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoCSN/status/278253642908307456

lol, soha viszlát cry baby 😂

fel van függesztve 3 meccsre, így nem kereshet csapatot. a twitterbajnok, így jár aki Harbaugh-val böszmélkedik, a lá Braylon Edwards

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aldon Smith már 9. az egy szezon alatti sack listán, 3,5 kell, hogy Ő legyen az első!!!
 www.pro-football-reference.com/leaders/sacks_single_season.htm
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Seattle elleni meccset átrakták Sunday Night Football időpontra, érzik, hogy az NFC WEST emelkedik dinamikusan (kivéve idén az Arizona)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
hát, a playhívás megint döcögött, ezek a playek valahogy Alexre voltak szabva, sok mély passz nem volt, ami meg 50+-os TD lett volna Moss dropolta, mert 10 yardon keresztül húzták vissza.
Kaepnek sokáig tart a playek bemondása a huddleben, és kicsit küszködik a pre snap olvasással. nem tudom mi lesz az évvel, de hosszútávon megvan a QB/RB/WR arzenál, és ez fasza nagyon.

LMJ, nagyon ideje volt bevetni, ez a fürgesség, gyorsaság, sebesség kombó hiányzott Hunter kiesésével. LMJ úgy futott tegnap, mint Oregonban. ha megtanulja a blitz pickupot, és lesz türelme..félelmetes lesz. egy playben sajnos megbotlott az egyik OL-ben, hozott 6 yardot, de ha ez nincs akkor csak porfelhő és szeva 😀
Dixon is egyre jobban belelendül, Jacobs meg mehet Isten hírével, megint twittelget hogy milyen szar neki itt. au revoir.

ha nagyot akarunk lépni, akkor ROmannak és Harbaughnak hibátlan playeket kell hívni. a Rams/Giants meccseken, meg néha tegnap is azt hittem Singletary visszajött 😀 Screen?

vasárnap SNF a Pats ellen idegenben. mutassuk meg ki a jobb!

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat, jelenleg a Cards offense valahogy nem all a helyzet magaslatan 😀 ugyh en kevesbe tartok toluk. (a vedelem sem az igazi persze 😀)

milyen szep paros lehetne a jovoben Kaep es Crabtree.. mint anno egy masik hasonlo paros eseteben 😀 😛

nem mellesleg,( ez mar off topic) elotte neztem Griffineket, hihetetlen ez a srac, fantasztikus. a masik vicces, h neha at-at pillantottam a giants meccsre, 2 kapcsolas kozott eltelt kb 3 perc es egy keves pont zivatar is elokerult.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha nem is túl simán, de meglett a meccs. Innentől kezdve nagy valószínűséggel megpecsételődött Alex sorsa, ha csak meg nem sérül Kaepernick akkor a szezon vele megy végig. Nem csillogott túlzottan Kaep, a futott TD-je viszont zseniális volt. LMJ kifejezetten tetszett, van jövője a srácnak!
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Hááát...a W megvan, ennek kell örülni, meg annak hogy LMJ nagyon jól mozgott, szerintem tudja helyettesíteni Huntert. Tedd Gin "játéka" viszont kiakasztó. Hogy lehet valaki ennyire hülye?????
Még két meccset kéne nyerni a háromból, és lehet, hogy viccesen hangzik, de nagyobb esélyt látok a Pats ellen (na ott sincs sok esélyünk), mint a Hawks ellen. A Cards ellen W kell nincs mese. És akkor még csak a rájátszásban vagyunk, ahol remélem kihúz valamit Harbaugh a kalapból, mert már mindenki ismeri a repertoárt...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A mai meccs elé: győzelmet várok és a rendes játékidőben! A Delfinek több sebből véreznek, és ezt hazai pályán ki kell használni. Remélhetőleg a múlt heti hibákból kiindulva az edzői stáb a megfelelő taktikát veszi elő. Ahogy olvastam futás ellen jók a delfinek, így több passz play várható. Kaep-től jó produkciót és magabiztosságot várok. Jó lenne LMJ-t a pályán látni. A mai nap Vernon Davis vagy Crabtree parádét várok.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jöjjenek az új srácok, inkább most rázódjanak bele, mint a rájátszásban... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊Fucu
muszáj lesz, nincs sebesség RB poszton most hogy Hunter kiesett.
petey
Kíváncsi leszek rá.Fucu
mi is 😊 gyakorlatilag itt az idő most vagy soha, AJ-el is. lehet Manningham nem játszik a válla miatt.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊Fucu
muszáj lesz, nincs sebesség RB poszton most hogy Hunter kiesett.
petey
Kíváncsi leszek rá.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊Fucu
muszáj lesz, nincs sebesség RB poszton most hogy Hunter kiesett.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog