San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Ennek ellenére az utolsó három napon teljes edzést végzett.



több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Anthony Davis ujja, au:

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Azért Sopoagat megnézném ahogy rúg egy 50 yardos field goalt 😀

Kicsit tartok az esti meccstől, idén még nem volt zsinórban három jó meccsünk... de ha nem aludjuk át megint az első negyedet akkor ennek meg kell lennie 😊Gábor
Sopo rögbizett, ott kell ugye rúgni is mezőnyjátékosnak 😊 de tuti élmény lenne egy 120 kilós embert rúgni látni 😀

Ma revansot kell venni, idegenben ismét egy dome-ban, nem lesz kicsit sem hangzavar. legalább 40-el kéne verni a Kosokat, kevesebbel nem érem be 😀 Amendola Doubtful, de végül is mindegy mert a slot WR-t nem tudjuk fogni.

petey
én beérem 10 ponttal is 😀 na meg, hogy ne legyen sikeres fake puntjuk 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Azért Sopoagat megnézném ahogy rúg egy 50 yardos field goalt 😀

Kicsit tartok az esti meccstől, idén még nem volt zsinórban három jó meccsünk... de ha nem aludjuk át megint az első negyedet akkor ennek meg kell lennie 😊Gábor
Sopo rögbizett, ott kell ugye rúgni is mezőnyjátékosnak 😊 de tuti élmény lenne egy 120 kilós embert rúgni látni 😀

Ma revansot kell venni, idegenben ismét egy dome-ban, nem lesz kicsit sem hangzavar. legalább 40-el kéne verni a Kosokat, kevesebbel nem érem be 😀 Amendola Doubtful, de végül is mindegy mert a slot WR-t nem tudjuk fogni.

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Azért Sopoagat megnézném ahogy rúg egy 50 yardos field goalt 😀

Kicsit tartok az esti meccstől, idén még nem volt zsinórban három jó meccsünk... de ha nem aludjuk át megint az első negyedet akkor ennek meg kell lennie 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha Akers ne adj Isten kidölne, vészforgatókönyv szerint, Lee, vagy Sopoaga 😊 lesz a kicker!

Kaep kapcsán mennek a kérdések rendesen. Harbaug note bookja alapján Bill Walsh szerint az ösztönös atléták a legjobb QB-k, és ezt neki is elmondta.
He (B.W) felt like the quarterback was the most athletic guy. The way he framed it was, he could play any sport. He could go out and make the soccer team and the sixth-man on the basketball team, or play center field in baseball. That was the way he described it.
Ezzel összecsenget, amit Roman is mondott, hogy az ösztönösen cselekvő QB-k nem robotként reagál, ha valami szar beüt, hanem megoldja a playt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Megvan a téma a következő sport tévés közvetítésre
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2012/11/29/49ers-colin-kaepernick-tattoo-criticism-sporting-news/1736671/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én nagy Alex fan vagyok, viszont most, hogy ennyire megy Kaep-nek bent kell hagyni a csapatban, mert ezek a sikerek meg tudják alapozni, hogy egy jó franchise QB legyen belőle. Egyetértek Harbough döntésével. Alexnek sajnos nem volt eddig egy sikeres pályafutása, nehéz lenne más mezben elképzelni, viszont most nagyon az látszik, hogy neki mennie kell. Kaep a Rams ellen kezdte egy döntetlennel, mot győzelmet kell szállítson!Alabama Niners
sajnos nagyon nehéz találni Alexban olyat, amiért ne kedvelné az ember.
de ez most tényleg biznisz, ha van jobb/ügyesebb/gyorsabb akkor bizony csere lesz mert csak a W számít. látható hogy Kaeppel sokkal explozívabb az offense.
a kérdés az, hogy ha Colin elér egy szintet mint rookie QB, mennyi idő lesz míg áttöri a "falat", hiszen úgy néz ki érik az újabb NFCW bajnoki cím és a PO. reméljük nem ott kezd el küszködni a fiú, ha a védelem elkezd különféle sémákat mutatni amit nem látott még. viszont szerintem akkor Harbs gondolkodás nélkül betolja Alexet.petey
Bocs hogy csak így beleszólok, de Harb nagy hibát követett el azzal, hogy Alexet nem tette vissza a csapatba. Igaz hogy Kap-al most nyertek ( Alexal is nyertetek ), az is tény, hogy a támadójátékotok sokkal látványosabb, de Alex egy tökéletes game manager QB és a labdára is vigyáz, és ilyen védelem mellé nektek nem is kell más. De ha majd Kap egyszer v. kétszer veszít és Alexnak kell beállnia, lehet hogy már nem a sérülés elötti Alexet kapjátok vissza.BigBaltazar
Harbough jó pedagógus, és (amennyiben ténylegesen eldöntötte, hogy Kaep-é a jövő)akkor 1-2 hiba esetén nem fogja padra tenni Kaep-et, mert a hibákból sokat lehet tanulni, és kell is. Egyértelműen másabb lett a támadósor arculata, viszont ez nem jelenti azt, hogy ne a biztonságra törekednénk a továbbiakban, mint Alexel. Jött 1-2 plusz lehetőség, ami az ellenfél védelmét jobban megzavarja. A legfontosabb, hogy Kaep-el jobban meg tudjuk nyújtani a védelmeket, mert a hosszú passzok jobban benne vannak a játékban. A támadósémánk alapja a biztonság és a futás. Ne gondolja azt senki, hogy most akkor egy passz orientált támadósorrá lettünk Kaep érkezésével. Ő nem egy Brees-Manning-Brady típusú játékos, nem is hiszem, hogy olyan lesz valaha is. Neki van még egy óriási fegyvere az erős passzai mellett , a lábai. Ez is egy óriási upgrade, nagyon jól mozog, és már most is látható volt, hogy futás közben is jól passzol. Nekem az egy pozitívum, hogy Kaep-nél simán jönnek a 200+ yardos passzolt meccsek, míg Alexnél ez nem volt alap. Tiszta sor, hogy lesznek Kaepnek hibái, lehet meccs is fog elmenni rajta, viszont mondjon bárki olyan QB-t akin még nem ment el meccs. Remélem Kaep az új prototípus QB lesz aki jól passzol, és emellett földön is igazi veszély jelent. Vick 2.0 , Newton 1.1. 😀 Most egy ilyen generáció jön az NCAA-ből, és ne felejtsük, hogy nagyszerű eredményeket ért el a Nevadában, igaz nem egy túl erős egyetemről jött, viszont Harb QB tapasztalatával felvértezve még aranyat érhet nekünk. Én adom neki a bizalmam, ahogy Alexnek is 2005 óta mindig, bármilyen esetben. Furcsa őt a padon látni, várhatóan elérkezett a karrierjében egy nehéz időszak,volt eddig is bőven része benne sajnos. Ami a lényeg az a W, és a SB. Mindegy kivel, de minél több W kell, hogy összejöhessen a 6. SB, nekem nem számít kivel, lehet az Tolzien-nel is. 😀
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én nagy Alex fan vagyok, viszont most, hogy ennyire megy Kaep-nek bent kell hagyni a csapatban, mert ezek a sikerek meg tudják alapozni, hogy egy jó franchise QB legyen belőle. Egyetértek Harbough döntésével. Alexnek sajnos nem volt eddig egy sikeres pályafutása, nehéz lenne más mezben elképzelni, viszont most nagyon az látszik, hogy neki mennie kell. Kaep a Rams ellen kezdte egy döntetlennel, mot győzelmet kell szállítson!Alabama Niners
sajnos nagyon nehéz találni Alexban olyat, amiért ne kedvelné az ember.
de ez most tényleg biznisz, ha van jobb/ügyesebb/gyorsabb akkor bizony csere lesz mert csak a W számít. látható hogy Kaeppel sokkal explozívabb az offense.
a kérdés az, hogy ha Colin elér egy szintet mint rookie QB, mennyi idő lesz míg áttöri a "falat", hiszen úgy néz ki érik az újabb NFCW bajnoki cím és a PO. reméljük nem ott kezd el küszködni a fiú, ha a védelem elkezd különféle sémákat mutatni amit nem látott még. viszont szerintem akkor Harbs gondolkodás nélkül betolja Alexet.petey
Bocs hogy csak így beleszólok, de Harb nagy hibát követett el azzal, hogy Alexet nem tette vissza a csapatba. Igaz hogy Kap-al most nyertek ( Alexal is nyertetek ), az is tény, hogy a támadójátékotok sokkal látványosabb, de Alex egy tökéletes game manager QB és a labdára is vigyáz, és ilyen védelem mellé nektek nem is kell más. De ha majd Kap egyszer v. kétszer veszít és Alexnak kell beállnia, lehet hogy már nem a sérülés elötti Alexet kapjátok vissza.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Én nagy Alex fan vagyok, viszont most, hogy ennyire megy Kaep-nek bent kell hagyni a csapatban, mert ezek a sikerek meg tudják alapozni, hogy egy jó franchise QB legyen belőle. Egyetértek Harbough döntésével. Alexnek sajnos nem volt eddig egy sikeres pályafutása, nehéz lenne más mezben elképzelni, viszont most nagyon az látszik, hogy neki mennie kell. Kaep a Rams ellen kezdte egy döntetlennel, mot győzelmet kell szállítson!Alabama Niners
sajnos nagyon nehéz találni Alexban olyat, amiért ne kedvelné az ember.
de ez most tényleg biznisz, ha van jobb/ügyesebb/gyorsabb akkor bizony csere lesz mert csak a W számít. látható hogy Kaeppel sokkal explozívabb az offense.
a kérdés az, hogy ha Colin elér egy szintet mint rookie QB, mennyi idő lesz míg áttöri a "falat", hiszen úgy néz ki érik az újabb NFCW bajnoki cím és a PO. reméljük nem ott kezd el küszködni a fiú, ha a védelem elkezd különféle sémákat mutatni amit nem látott még. viszont szerintem akkor Harbs gondolkodás nélkül betolja Alexet.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én nagy Alex fan vagyok, viszont most, hogy ennyire megy Kaep-nek bent kell hagyni a csapatban, mert ezek a sikerek meg tudják alapozni, hogy egy jó franchise QB legyen belőle. Egyetértek Harbough döntésével. Alexnek sajnos nem volt eddig egy sikeres pályafutása, nehéz lenne más mezben elképzelni, viszont most nagyon az látszik, hogy neki mennie kell. Kaep a Rams ellen kezdte egy döntetlennel, mot győzelmet kell szállítson!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Akers medencesérülés. meglátjuk mi lesz vele vasárnap. edzésen rúgdosta az 50 yardos FG-ket.

Aldon Smith now has 30.5 sacks in 27 games, a faster pace than some guy named Reggie White.
99 problems, but a sack ain't one!

Kaepernick, NFL Turning point sneak peak!

 nflfilms.nfl.com/2012/11/28/nfl-turning-point-examines-colin-kaepernick-sneak-peek/

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aldon Smith ---> NFC hónap védője.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
én azért nem bánnám, ha Goldson is kapna egy hosszabb távú szerződést, kedvelem a játékát 😊Gábor
Nagy kedvencemhe7edik
Én is kedvelem Goldsont, viszont néha ritka nagy ostoba tud lenni, sok a playek utána fault, illetve sokszor túlzottan is arra megy, hogy nagyot üssön. Ezek miatt becsúsznak hibák nála. Ment az egyeztetés a hosszútávú szerződésről, de nem sikerült megegyezni vele, remélem idén már összejön. Még egy igazán jó CB kellene, és nem is lenne luk a védelemben.Alabama Niners
a gond az hogy offseason-ben kellett volna megegyezni vele, de nem tudtak. így marad a borsosabb FA ár. viszont akkor nem tudom ki lesz a hunyó hogy felszabaduljon zsé. Brooksot meg kell tartani, Larry Grant esetleg aki húzza a rövidebbet. Alexnemk is lehet ez lesz az utolsó szezonja itt, máshol aranyat érne mint kezdő, bár nem írnám le a srácot. szóval fel lesz adva a lecke a FO-nak.
Depthre kell egy jó corner, Safety, és DL draftonpetey
Kaepnek lesz még egy két jó meccse, akkor sztem Alexnak annyi, sok pénzt sporolnának vele (és fognak is)! Egyetértek a secondary erősítése a legnagyobb need jelenleg szerintem (meg a ST).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
én azért nem bánnám, ha Goldson is kapna egy hosszabb távú szerződést, kedvelem a játékát 😊Gábor
Nagy kedvencemhe7edik
Én is kedvelem Goldsont, viszont néha ritka nagy ostoba tud lenni, sok a playek utána fault, illetve sokszor túlzottan is arra megy, hogy nagyot üssön. Ezek miatt becsúsznak hibák nála. Ment az egyeztetés a hosszútávú szerződésről, de nem sikerült megegyezni vele, remélem idén már összejön. Még egy igazán jó CB kellene, és nem is lenne luk a védelemben.Alabama Niners
a gond az hogy offseason-ben kellett volna megegyezni vele, de nem tudtak. így marad a borsosabb FA ár. viszont akkor nem tudom ki lesz a hunyó hogy felszabaduljon zsé. Brooksot meg kell tartani, Larry Grant esetleg aki húzza a rövidebbet. Alexnemk is lehet ez lesz az utolsó szezonja itt, máshol aranyat érne mint kezdő, bár nem írnám le a srácot. szóval fel lesz adva a lecke a FO-nak.
Depthre kell egy jó corner, Safety, és DL drafton

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
én azért nem bánnám, ha Goldson is kapna egy hosszabb távú szerződést, kedvelem a játékát 😊Gábor
Nagy kedvencemhe7edik
Én is kedvelem Goldsont, viszont néha ritka nagy ostoba tud lenni, sok a playek utána fault, illetve sokszor túlzottan is arra megy, hogy nagyot üssön. Ezek miatt becsúsznak hibák nála. Ment az egyeztetés a hosszútávú szerződésről, de nem sikerült megegyezni vele, remélem idén már összejön. Még egy igazán jó CB kellene, és nem is lenne luk a védelemben.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hunternek Achilles szakadás, nem tudni hogy részleges-e vagy teljes. kb 10-11 hónap a full rehab, de sajnos benne van a carreer ending is :/
mondjuk a Stanford MD az egyik legjobb a szakmában, szóval mielőbbi felépülést Kendall, és Kyle!
LMJ-nek és Jacobsnak össze kell szednie magát, le kell zúzni a Kosokat nagyon, sajnos most ők jönnek sorban.
AJ Jenkins is kaphat pár snapet vasárnap.

Hajrá Kaep, ne cseszd el! petey
Meg Walker sem edzett


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
én azért nem bánnám, ha Goldson is kapna egy hosszabb távú szerződést, kedvelem a játékát 😊Gábor
Nagy kedvencem


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Uhh, sajnálom Huntert, nagy reménység, remélem felépül.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Hunternek Achilles szakadás, nem tudni hogy részleges-e vagy teljes. kb 10-11 hónap a full rehab, de sajnos benne van a carreer ending is :/
mondjuk a Stanford MD az egyik legjobb a szakmában, szóval mielőbbi felépülést Kendall, és Kyle!
LMJ-nek és Jacobsnak össze kell szednie magát, le kell zúzni a Kosokat nagyon, sajnos most ők jönnek sorban.
AJ Jenkins is kaphat pár snapet vasárnap.

Hajrá Kaep, ne cseszd el!

több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Nekem oly mindegy hogy ki mikor a legjobb. Ezek teljesen meddő de annál érdekesebb viták!😊
A lényeg az vasárnap volt. 31-21 ide és kész.
Irány a szuperbowl!😊
Collinak meg örülök hogy kezd a hétvégén.



több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Kaep kezd a Rams ellen vasarnap..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem tiportál a lelkembe, csak én meg arra hívtam fel a figyelmet, hogy itt ezen az oldalon szubjektivitás is van. Picit jobban a megy a szekér, és ezért egy SF szurker örömködik és ennek hangot ad, az nem biztos, hogy egy egzakt tudományos mutatókkal alátámasztott értekezés. És az alakulóban szóra is felhívnám a figyelmet. Nem hülyéztem le senkit, Téged főleg nem. Meg nem is Neked varrtam az inget, amit felvettél. Nem kívánok én zárt topikot, csak leírtam, hogy egy itt ez a hurráoptimizmus megengedhető sztem.
Peace
diverdoc
Peace, igazából rajtad csattant a csak a véleményem, a kiindulást ata jól felvázolta.

Túlbeszéltük, megyek tv-t nézni 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
én azért nem bánnám, ha Goldson is kapna egy hosszabb távú szerződést, kedvelem a játékát 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SF topikon valaki kiírja, hogy ALAKULÓBAN van minden idők top LB corpsa. Elnézést kérünk ezért minden Szenttől. (vasárnap óta tudom, hogy a bögyötökben vagyunk, de nem tehetünk róla) Delonso Te se írj ilyeneket, hogy hogy ez a FriscoFront7 igencsak ér valamit! Csak a Dome Patrol 😊 !
diverdoc
Dehogy vagytok az bögyünkben. Az enyémben biztos nem. De az, hogy "alakulóban minden idők legjobb LB sora" kissé korai, egy két éve együtt játszó corpról kijelenteni, sőt. Vessz össze az nfl.commal, hogy szerinted a Dome Patrol szar volt, és nem érdemli meg, hogy őt tartsák a legjobb LB corpsnak ever. Ha a LT féle sort választják meg a legjobbnak, akkor őket linkelem ide. De nem tetszik a rendszer, akkor kérlek ezen is vessz össze velük:

 www.nfl.com/nflnetwork/story?id=09000d5d810be7de&template=with-video-with-comments&confirm=true

Ha leírnám a Saints topikban, hogy Brees minden idők legjobb QB-ja, és ha valaki megkérdezi, hogy "Montana who?" akkor arra az a válaszom, hogy "a bögyömben vannak odaát". Sőt, hozzáteszem, hogy biztos minden poszton volt a 49ersnek csodajátékosa/edzője. Szerintem kérjétek, hogy zárt legyen a topik, és csak pozitív üzenetekkel lehessen bejönni. Eddig azt hiszem, tök értelmesen kommunikáltam, sőt emlékeztettem rá a topikot, hogy az egy 30 éves rivaly "termékéről" beszéltünk, ahol dicsértem az akkori 49ers O (mert akkor az volt legjobb). De picit unom, hogy mindenre az a válasz, hogy mi vagyunk a hülyék.

Utoljára leírom: az nfl.com megválasztotta a Dome Patrolt minden idők legjobb LB sorának, és ahhoz, hogy ez a mostani sor az legyen, velük kell versenyezni. Bocsánat, hogy megint a lelketekbe tiportam, azzal hogy felhívtam a figyelmet a külvilágra.Gyurma Pappa
Nem tiportál a lelkembe, csak én meg arra hívtam fel a figyelmet, hogy itt ezen az oldalon szubjektivitás is van. Picit jobban a megy a szekér, és ezért egy SF szurker örömködik és ennek hangot ad, az nem biztos, hogy egy egzakt tudományos mutatókkal alátámasztott értekezés. És az alakulóban szóra is felhívnám a figyelmet. Nem hülyéztem le senkit, Téged főleg nem. Meg nem is Neked varrtam az inget, amit felvettél. Nem kívánok én zárt topikot, csak leírtam, hogy egy itt ez a hurráoptimizmus megengedhető sztem.
Peace

Közben láttam ata újabb hozzászólását. Hidd el elismerjük Rickey Jackson, Sam Mills, Vaughan Johnson Pat Swilling quatrótokat.
Meg az is eszembe jutott, hogy valahol leírtam Colinra nagy örömömben, hogy új frencsájz kubé születőben. Elhihetitek, nem Montanaval hoztam egy szintre, csak örömködtem. Na túlbeszéltem ezt a témát, bocs.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P