San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Jó kis darálós meccs volt.
Akerst én személy szerint nem tartom vétkesnek a két FG-nél. Blokkolták a rúgásait. A második FG-nél úgy jöttek át a védelmen mint kés a vajon.
Szerintem ezt a meccset nem a bírók döntötték el.
Bedaráltuk a Szenteket. A második félidőre nem tudtak tartani minket. Jóval nagyobb nyomást helyeztünk rájuk, mint az első félidőben.
Úgy éreztem, hogy a második félidőre lenyugodott a csapat és összeszedettebben és agresszívebben és legfőképpen hatékonyabban játszott.
A seconderyk igen csak megizzadtak. De azért csak kiizzadták!😊 Ginnt azért sajnálom. Peche volt. Remélem azért nem lett teljesen kegyvesztett.
Azért kíváncsi lennék arra is, hogy mint beszélhettek a kispadon Colin és Moss.
Alexet meg szar volt látni szenvedni. Még akkor is ha Colin játéka nekem megnyugtatóbb és tetszetősebb.



több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kyle Williams szezonjának annyi :SGábor
gondolom Jenkins lesz aktív a helyén, kíváncsian várom 😊
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kyle Williams szezonjának annyi :S

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
de legyenek boldogok a bírok miatt kaptak ki.diverdoc
Egy, az az egy ember szerint kaptunk ki a bírók miatt. Azért kaptunk ki, mert a liga legjobb védelmét nem lehet így megverni. Gyurma Pappa
A lényeg hogy nyerjetek a Georgia Domeban.he7edik
Nekem CSAK az a lényeg 😀 Izgultam ezen a meccsen is, de én a saját idény előtti jóslatomban is L-t írtam fel magamnak 😊

No para, most már tényleg nem trollkodok tovább.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
de legyenek boldogok a bírok miatt kaptak ki.diverdoc
Egy, az az egy ember szerint kaptunk ki a bírók miatt. Azért kaptunk ki, mert a liga legjobb védelmét nem lehet így megverni. Gyurma Pappa
A lényeg hogy nyerjetek a Georgia Domeban.


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
de legyenek boldogok a bírok miatt kaptak ki.diverdoc
Egy, az az egy ember szerint kaptunk ki a bírók miatt. Azért kaptunk ki, mert a liga legjobb védelmét nem lehet így megverni.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Meglepően tapasztaltam, hogy Goodwin mennyi rossz shotgun snap-et adott. Ráadásul megszenved a pass rush-al is. Fucu
Biztos elkapta a nosztalgia 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Meglepően tapasztaltam, hogy Goodwin mennyi rossz shotgun snap-et adott. Ráadásul megszenved a pass rush-al is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Apró bírói segédlet de szép győzelem grat!ParadSEC
Mire gondolsz pontosan?
Szerintem pont egy Patriots fan ne írjon bírói segdletről. Úgy vigyáznak a bírók minden meccsen "Gisele papucsára" mintha üvegcipellő lenne.
Amúgy nektek is grat, rendesen megszórtátok őket.cápa77
"de" legalább gyűrűs az a papucs! 😀ParadSEC
erre csak annyi: 5-3


több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A csodás Field Goal hatékonyságunkra ki sem tértem az előbb. Valahogy ez idén nem nagyon megy. Első nap Akers nfl rekordot rug, majd utána 30+ kisérleteknél cidrizhetünk. ahogy azt az első FG kisérletet (mondjuk 50 y)mellé trágyázta...


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Vernon Davis on #49ers QB: "I think Alex is still the man. ... I strongly believe that...Alex is still our guy":  www.rotoworld.com/player/nfl/3638/vernon-davis

nem kapott labdát -> köcsög a kubéHöri
Walker meg tuti azt mondaná, hogy Colin is our man. Ja mondjuk ő 81 y-ot kapott el, VD zerot 😊 Minden TE nem lehet elégedett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vernon Davis on #49ers QB: "I think Alex is still the man. ... I strongly believe that...Alex is still our guy":  www.rotoworld.com/player/nfl/3638/vernon-davis

nem kapott labdát -> köcsög a kubéHöri
Kapott, de nem kellett neki; három méterre eldobta.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vernon Davis on #49ers QB: "I think Alex is still the man. ... I strongly believe that...Alex is still our guy":  www.rotoworld.com/player/nfl/3638/vernon-davis

nem kapott labdát -> köcsög a kubé

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A bírok szarok voltak ez tény. Ide is oda is tévedtek sokat. Sztem is több DPI-t nem fújtak be nekik. De pl Crabtree első elkapásánál sem térd, sem könyök nincs lent, és elveszik a labdát mikor még futna pár tucat yardot (Lions TD (lex Schwarz) után valószínű mindent lefújnak), hogy csak a legszembetűnőbbet írjam. Saints topikon a mi "buzi tapizásaink", ahogy atapapa írja szépen ki vannak merevítve. Nincs időm, meg energiám a mi kárunkra történt ítéleteket kikeresni, de legyenek boldogok a bírok miatt kaptak ki. Bírók miatt dobott 2 pik6-t, bírok miatt feküdt a hátán annyit Brees stb. Ők jók voltak, mi szarok.

Na a meccsre visszatérve Colinnál számomra a 3rd down-ok megjátszása volt a legkellemesebb. Ennek ellenére úgy érzem következő meccsen Alex kezd, kérdés, hogy hat rá Kaep jó játéka. Front 7-ünk most is nagyon ott volt, Smith tesók, 52,53, 55 szuper. Secondaryn akár a meccs is elmehetett volna most.
Borzasztó volt látni egy play után két játékosunkat is (KW, KH) egy kocsin sérültként látni. Kyle térde miatt szerintem akár szezon out.
Összeségében nagyon értékes győzelmet arattunk, úgy gondolom csopigyőzelem megvan 😊
Jó estét szereztek a srácok!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Még rookie szurker vagyok, ezért mély szakmai elemzésbe nem bocsátkoznék, de én úgy láttam, ha nincsenek az ajándék labdák a saints-től, akkor bizony izgulós meccs lett volna.steroid stewie
Jól láttad 😊 Sőt, ha nincs az első elszórakozott labda, akkor nincs a második sem, mert nem kezd el kapkodni a Saints. De a Saints topikban van bőven elemzés 😊Gyurma Pappa
tény, hogy akár 21-7 is lehetett volna félidő előtt, de ha nincs Ginn hibája akkor meg megint máshogy alakulhatott volna 😊 szóval ezzel felesleges foglalkozniGábor
Igazából azért más a helyzet, mert konkrétan játékstílust váltott a Saints O. De nem fogom hosszan harmadszor-negyedszer elemezni ugyanazt.

Jövőre 100%, hogy találkozunk, mivel South-West párbaj lesz, van rá minimális esély, hogy a PO is. Addig is have fun 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ez egy szép nap, megvan a W, kikapott a Cards, Hawks a Delfineknél(😂 ) és felfüggesztették 4 meccsre a 2 CB-jüket.
petey
a kis kárörvendő... 😀
amúgy fasza volt a védelmetek, jó volt nézni, és bosszankodni rajta...Medvepapa
hát ti vagytok mögöttünk, igaz most már 3 és fél vereséggel.

😉

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Még rookie szurker vagyok, ezért mély szakmai elemzésbe nem bocsátkoznék, de én úgy láttam, ha nincsenek az ajándék labdák a saints-től, akkor bizony izgulós meccs lett volna.steroid stewie
Jól láttad 😊 Sőt, ha nincs az első elszórakozott labda, akkor nincs a második sem, mert nem kezd el kapkodni a Saints. De a Saints topikban van bőven elemzés 😊Gyurma Pappa
tény, hogy akár 21-7 is lehetett volna félidő előtt, de ha nincs Ginn hibája akkor meg megint máshogy alakulhatott volna 😊 szóval ezzel felesleges foglalkozni

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Még rookie szurker vagyok, ezért mély szakmai elemzésbe nem bocsátkoznék, de én úgy láttam, ha nincsenek az ajándék labdák a saints-től, akkor bizony izgulós meccs lett volna.steroid stewie
Jól láttad 😊 Sőt, ha nincs az első elszórakozott labda, akkor nincs a második sem, mert nem kezd el kapkodni a Saints. De a Saints topikban van bőven elemzés 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
ez egy szép nap, megvan a W, kikapott a Cards, Hawks a Delfineknél(😂 ) és felfüggesztették 4 meccsre a 2 CB-jüket.
petey
a kis kárörvendő... 😀
amúgy fasza volt a védelmetek, jó volt nézni, és bosszankodni rajta...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Még rookie szurker vagyok, ezért mély szakmai elemzésbe nem bocsátkoznék, de én úgy láttam, ha nincsenek az ajándék labdák a saints-től, akkor bizony izgulós meccs lett volna. A bírók az első félidőben oda, a másodikban ide fújtak.
Ami nagyon szembetűnő volt, hogy az irányítójuk nem volt veszélyben, kényelmesen mozoghatott, erre is van szak szó, még nem vetném be 😂
Kaep szimpatikus arc, majd elválik, hogy teljesít nyomás alatt.
Most fogadtam a 49-ersre, de a kosok ellen nem merek 😊
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Most nincs időm megkeresni, de ha nem felejtem el, akkor megnézem youtube-on, Hendersonnak volt egy olyan TD-je 2009-ben, ahol elszállt felette a védő, ő meg rákmászásban ment be az endzone-ba a hasán a labdával. Ott is nézegették, és kb. 10 cm-re szálltak el egymástól 😊Gyurma Pappa
Mea culpa, erről a szabálykülönbségről nem tudtam...én az ncaa-en nevelkedem...sorry.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én sem akarok trollkodni, de az első TD-tek is elég kérdéses volt, hogy bent volt-e, a legközelebb álló spori szerint nem...aztán mégis TD lett belőle. Más kérdés, hogy fél yardról már betoltátok volna. 😊
red6t6
NFL szabályok szerint a "down by contact" azt jelenti, ami a neve. NCAA szabályok szerint tényleg nem TD. Kész szerencse, hogy a profi ligában játszották ezt a meccset 😊

Most nincs időm megkeresni, de ha nem felejtem el, akkor megnézem youtube-on, Hendersonnak volt egy olyan TD-je 2009-ben, ahol elszállt felette a védő, ő meg rákmászásban ment be az endzone-ba a hasán a labdával. Ott is nézegették, és kb. 10 cm-re szálltak el egymástól 😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én sem akarok trollkodni, de az első TD-tek is elég kérdéses volt, hogy bent volt-e, a legközelebb álló spori szerint nem...aztán mégis TD lett belőle. Más kérdés, hogy fél yardról már betoltátok volna. 😊
red6t6
Hogy a jó égbe ne lett volna TD?! A hátán is bekúszhat, amíg hozzá nem ér egy védő. Kb. azt írtad le, hogy a fociban a kapufás gól nem gól.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én sem akarok trollkodni, de az első TD-tek is elég kérdéses volt, hogy bent volt-e, a legközelebb álló spori szerint nem...
red6t6
Az volt a kérdéses, hogy a spori ismeri-e rendesen a szabályokat.
A játékos kontakt nélkül ért földet, így minden további nélkül bekúszhatott az end zone-ba, csak ott ért hozzá védő.

Ne szégyelld magadat emiatt, még a HoF Aikman is arról magyarázott, hogy de a játékos földet ért, Buck világosította fel a szabályokról 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ez nagyon érdekes, mert szerintem nem "helyettesítő" termékek. Akkor fogunk tudni nagyobb következtetést lehozni, ha Kaepnek komolyabb ideig kell hátrányban játszania. Itt egy drive volt, INT is lett a vége.Gyurma Pappa
Azért annak az intnek egy rossz snap is az előzménye volt... 😊
Most nem éreztem Kaepben azt a magabiztosságot, igaz az OL sem volt a helyzet magaslatán. Anthony Davist rendre megvertétek, és ott sűrűn összeomlott a zseb. Látványosan több ideje volt Breesnek a mérkőzés első felében...
Én sem akarok trollkodni, de az első TD-tek is elég kérdéses volt, hogy bent volt-e, a legközelebb álló spori szerint nem...aztán mégis TD lett belőle. Más kérdés, hogy fél yardról már betoltátok volna. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!