San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Smith v Kaepper, Ricsiék mindent elmondtak 😀 a luxus az hogy van még egy bármikor bevethető QB ha Kaepernick elkezd küszködni.petey
Ez nagyon érdekes, mert szerintem nem "helyettesítő" termékek. Akkor fogunk tudni nagyobb következtetést lehozni, ha Kaepnek komolyabb ideig kell hátrányban játszania. Itt egy drive volt, INT is lett a vége.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ez nem trollkodás nyugi.
nem is értem miért nem lépett vmit a stáb hogy Brownt kisegítsék. elég csúnyán elkapták a labdákat előtte, pedig nem is meglőtt passz hanem szép szivárvány volt.

Smith v Kaepper, Ricsiék mindent elmondtak 😀 a luxus az hogy van még egy bármikor bevethető QB ha Kaepernick elkezd küszködni.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Egyrészt grat. Másrészt szeretném elmondani, hogy nem a bírói segédleten múlott. És mivel híres "bírózós" vagyok, ha én mondom, akkor úgy is van 😀

Csak hogy trollkodjak is: nem vagytok verhetetlenek, azért egy félidőt a tartalékos OL-ünk simán lehozott sack nélkül, és mentek a futások is. Sajnos a OC-nk túlpörgött, és nem tudta úgy végigvinni a meccset, ahogy mondjuk a Giants végigvitte. Ahogy ata írta a topikunkban, nem biztos, hogy Payton nyugodt tud maradni, és nem kap vérszemet, mert meglátja a lehetőséget. Ami zseniális a SF védelemben, az a big play megakadályozásának képessége. Ezt okosan megoldottuk néha, mert a gyenge pontotok (Brown) felé ment kb. minden második passz, csak nem mindig sikerült kihasználni a mismatchet.

A másik, hogy én nem vagyok meggyőzve arról, hogy Kaep a jobb választás, annak ellenére sem, hogy én is sokat ekéztem Alexet. A győzelmet egyértelműen a védelemre "kell fogni", a felpakolt 17 pont azért annyira nem sok.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
én sem értem mi ez a bírói segédlet...kb az utolsó negyedig csak nekünk sárgáztak. ha arra gondolsz hogy DPI-ket nem fújtak be, de, abból is volt. tényleg volt 2 ami elég karcos volt hogy megúsztuk valóban, de nem kell erre fogni a győzelmet.

ez egy szép nap, megvan a W, kikapott a Cards, Hawks a Delfineknél(😂 ) és felfüggesztették 4 meccsre a 2 CB-jüket.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Apró bírói segédlet de szép győzelem grat!ParadSEC
Mire gondolsz pontosan?
Szerintem pont egy Patriots fan ne írjon bírói segdletről. Úgy vigyáznak a bírók minden meccsen "Gisele papucsára" mintha üvegcipellő lenne.
Amúgy nektek is grat, rendesen megszórtátok őket.cápa77
Ne bántsuk Bradyt elvégre Ő is 49-ers szurkoló 😊


több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Apró bírói segédlet de szép győzelem grat!ParadSEC
Mire gondolsz pontosan?
Szerintem pont egy Patriots fan ne írjon bírói segdletről. Úgy vigyáznak a bírók minden meccsen "Gisele papucsára" mintha üvegcipellő lenne.
Amúgy nektek is grat, rendesen megszórtátok őket.cápa77
"de" legalább gyűrűs az a papucs! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Apró bírói segédlet de szép győzelem grat!ParadSEC
Mire gondolsz pontosan?
Szerintem pont egy Patriots fan ne írjon bírói segdletről. Úgy vigyáznak a bírók minden meccsen "Gisele papucsára" mintha üvegcipellő lenne.
Amúgy nektek is grat, rendesen megszórtátok őket.


több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Apró bírói segédlet de szép győzelem grat!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagy csatát várok, kíváncsi vagyok a védelmünk hogyan keseríti meg Brees életét. Remélem Kaepernick ott folytatja ahol a múlt héten abbahagyta.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Breaking news on nfl.com
Colin Kaepernick will start in place of Alex Smith at QB for Sunday's game against the Saints, Albert Breer reports


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jim Harbaugh’s not saying who will start for the San Francisco 49ers this Sunday in New Orleans. He’s also not saying if he’s even informed Alex Smith or Colin Kaepernick of the decision.As for naming Smith or Kaepernick as Sunday’s starter, Harbaugh felt there was no benefit to releasing the information in the days leading up to a big NFC matchup.

Közben az injury reporton Alex questionable


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jó visszanézni!
 www.youtube.com/watch?v=2fcWz4Fkojwdiverdoc
minden meccs után nyomnak egy ilyet 😊 meg előtte. de ez különösen kedves a Win miatt, na meg a Snow Patrol miatt is

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó visszanézni!
 www.youtube.com/watch?v=2fcWz4Fkojw


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
szerencsére visszük a villámléptű front7-ünket is a 4 RB ellen. 😀
petey
Ez rendben is van, de tuti 13 futás kísérlet lesz 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
de úgy látom ti igen 😀petey
Ez hülyeség. Idén mindennek vagyunk, csak nem magabiztosak. Még csak utalni sem utaltam rá sehol, hogy a Saints nyerni fog. Az, hogy nyerni kéne a PO-hoz illetve, hogy ha most vagy jövő héten kikapunk, akkor kb. viszlát PO, közel sem hiszem hogy magabiztos.

jobbak vagyunk védelemben is és offenzben is mint tavaly, nyerünk NO-ban is.petey
Ennek az eleje igaz, közel sem annyira domináns a run D, mint tavaly, közel 20 yard/meccs a különbség. Top10-es O-val egyetlen egyel találkoztatok, az a Detroit volt, igaz őket megvertétek.

Nem állítom, hogy a Saints nyerni fog, sőt. Ha fogadnék, tuti ezt a meccset kihagynám.
Már az idény előtt úgy gondoltam, hogy ez a meccs lesz a két Falcons meccs mellett a legkeményebb, kb. instant klasszikus.

Saints ellen mindegy hogy Colin vagy Alex.csocsó
Ha a futást nem tudjuk limitálni, akkor ez teljesen igaz. (Fantasyben ki ne hagyja senki Gore-t, Huntert és Davist 😊 )
Azért a bedarálással még várjunk egy kicsit, a PO meccsen is felpakolt a Saints 30+ pontot idegenben, bedarálásról ott sem volt szó sem. A Bearsnél az irányítót nem úgy hívták, hogy Drew Brees, és a liga 6. legrosszabb fala állt szemben a liga egyik legjobb DL-vel.

A kulcs az lesz, hogy a Saints tudja-e a labdát tartani, vagy 3&outokkal fog szenvedni. A PO meccs kulcsa is az volt, hogy a Saints egydimenzióssá vált Thomas kiesésével. Most 4 egészséges RB van, cserébe a OL miatt kell aggódni.

Így is úgy gondolom, hogy kicsivel nagyobb esélyetek van győzni, ha a nálatok játszanánk, akkor úgy gondolom, hogy sokkal nagyobb lenne.

Jó itt veletek, remélem tudjuk nyomni a trashtalkot oda-vissza majd még a PO-ban is 😀Gyurma Pappa
jólvanna, tudom hogy nem jártok a fellegekben ilyen stat mellett, de nagyon kell ez hogy megint .500 fölé lendüljetek. ezért lesz marha kemény meccs, nem a decibelek miatt 😉
top10 Offensbe azért nálam befér a Packers is, mindegy mit mond a statisztika.

én tökéletesen tisztában vagyk Brees és az O robbanékonyságával, nem hiszem hogy lesz darálás, max védelem szinten. tartok a januárban történtek miatti visszavágástól, hogy néha kicsit túl kemény lesz, bár ne legyen igazam. szerencsére visszük a villámléptű front7-ünket is a 4 RB ellen. 😀

nézős/várós meccs lesz, attól függetlenül hogy ki a kezdő QB. ha Alex, akkor a rutin vele lesz, ha Kaepp akkor meg a lábai 😊
mondjuk futni azt tuti fogunk, 3 szett új gumit visznek ha elkopik a talpuk 😀

tudjuk, itt mindig jó 😉

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
pár szösszenet a MNF-hoz:

- Akers összeszedte magát remélem ezek után ,mert nem kockáztathatjuk meg hogy pár FG-n menjen el a meccs a héten, vagy a jövőben.
- Secondary, nagyon állat meccset hoztak, a teljesítményüket felhúzta a DL és a pass rush, Marshall szinte levegőhöz nem jutott. bárcsak tudnám hol voltak a Rams és Amendola ellen, akit a Jets mindenféle erőlködés nélkül levett a pályáról. hm.
- a meccs igazi győztese nálam az volt, hogy Rachalt kiraktuk és a helyére Boone került, aki még nem játszott OG-t, viszont UDFA-ként és balhés gyerekként hatalmas nagyot bizonyít a csapatnál. ez részben Singletary érdeme is, nem lehet elvitatni.
- miközben írom már megint sackelte Aldon Campbellt, pedig vége a meccsnek 😀
- Bowman legjobb meccse. Justin Smith fogta az A és B gapet, Sopo a közepet, McDonald pedig felvette a bal oldalt, így 53 szabadon mehetett futás ellen Willis mellett. úgy látszik a tavalyi éve nem csak fellángolás volt.

Kaepernick játéka csak hab a tortán. Gore is kiosztott egy palacsintát Briggsnek VD TD-jénél.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
de úgy látom ti igen 😀petey
Ez hülyeség. Idén mindennek vagyunk, csak nem magabiztosak. Még csak utalni sem utaltam rá sehol, hogy a Saints nyerni fog. Az, hogy nyerni kéne a PO-hoz illetve, hogy ha most vagy jövő héten kikapunk, akkor kb. viszlát PO, közel sem hiszem hogy magabiztos.

jobbak vagyunk védelemben is és offenzben is mint tavaly, nyerünk NO-ban is.petey
Ennek az eleje igaz, közel sem annyira domináns a run D, mint tavaly, közel 20 yard/meccs a különbség. Top10-es O-val egyetlen egyel találkoztatok, az a Detroit volt, igaz őket megvertétek.

Nem állítom, hogy a Saints nyerni fog, sőt. Ha fogadnék, tuti ezt a meccset kihagynám.
Már az idény előtt úgy gondoltam, hogy ez a meccs lesz a két Falcons meccs mellett a legkeményebb, kb. instant klasszikus.

Saints ellen mindegy hogy Colin vagy Alex.csocsó
Ha a futást nem tudjuk limitálni, akkor ez teljesen igaz. (Fantasyben ki ne hagyja senki Gore-t, Huntert és Davist 😊 )
Azért a bedarálással még várjunk egy kicsit, a PO meccsen is felpakolt a Saints 30+ pontot idegenben, bedarálásról ott sem volt szó sem. A Bearsnél az irányítót nem úgy hívták, hogy Drew Brees, és a liga 6. legrosszabb fala állt szemben a liga egyik legjobb DL-vel.

A kulcs az lesz, hogy a Saints tudja-e a labdát tartani, vagy 3&outokkal fog szenvedni. A PO meccs kulcsa is az volt, hogy a Saints egydimenzióssá vált Thomas kiesésével. Most 4 egészséges RB van, cserébe a OL miatt kell aggódni.

Így is úgy gondolom, hogy kicsivel nagyobb esélyetek van győzni, ha a nálatok játszanánk, akkor úgy gondolom, hogy sokkal nagyobb lenne.

Jó itt veletek, remélem tudjuk nyomni a trashtalkot oda-vissza majd még a PO-ban is 😀

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Sajnálnám, ha egészségesen nem Alex Smith lenne a kezdő irányítótok. Szimpatikus játékosnak tartom, és mint kívülálló, szerintem jól is játszik. Láttam azt a videót, szóval nem semmi, amin keresztül ment, pontosabban, amíg megtalálta a csapatban a helyét.

Music City Miracle
több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Saints ellen mindegy hogy Colin vagy Alex.
Lényeg ugyanaz. Be kell darálni őket, mint a Bearst. Ha SB-t akarunk játszani akkor nyerni kell és kész. 😊



több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
szerintem ez még nem biztos, hivatalosat erről nem találtam, csak hogy ez meg az hallott valamitGábor
Jim Trotter of SI.com reported Wednesday that Harbaugh told Alex Smith that Colin Kaepernick will start at quarterback for the San Francisco 49ers in Sunday's game against the New Orleans Saints.Vegita
nekem ez még búlvár 😀

de nem is olyan fontos ez, Alex is jól játszik idén, egy rossz meccse volt csak, ha egészséges akkor szerintem ő játszikGábor
The San Francisco 49ers have not named a starting quarterback for Sunday’s road matchup against the New Orleans Saints.

The way we view it right now is we’ve got two quarterbacks that we’re confident in that have won for us and we believe in"J.H.
Ez a hivatalos eddig.
49ers talkon meg már kész tény, hogy Colin kezd. Majd kiderül.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
szerintem ez még nem biztos, hivatalosat erről nem találtam, csak hogy ez meg az hallott valamitGábor
Jim Trotter of SI.com reported Wednesday that Harbaugh told Alex Smith that Colin Kaepernick will start at quarterback for the San Francisco 49ers in Sunday's game against the New Orleans Saints.Vegita
nekem ez még búlvár 😀

de nem is olyan fontos ez, Alex is jól játszik idén, egy rossz meccse volt csak, ha egészséges akkor szerintem ő játszik

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
szerintem ez még nem biztos, hivatalosat erről nem találtam, csak hogy ez meg az hallott valamitGábor
Jim Trotter of SI.com reported Wednesday that Harbaugh told Alex Smith that Colin Kaepernick will start at quarterback for the San Francisco 49ers in Sunday's game against the New Orleans Saints.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
de úgy látom ti igen 😀

amíg nem épül fel 100%-ra Alex addig kezdjen Kaep, nincs mit vitázni ezen. nem vicc az agyrázkódás.
az hogy 1 azaz egy meccsen ilyet mutatott Colin fasza, meg tényleg ott van benne az X, de Smith is jó QB, persze nem vállal be olyan sok mély dobást, de ha megnézitek nem is sokszor hívnak rá ilyen playeket. tudom hogy a média imádná ha megosztottság lenne, de miért ültetnél le egy QB-t aki 26/20 W mutatóval rendelkezik? és nem mellesleg megverte a Saints a PO-ban, szóval tudja hogy kell. 😊

jobbak vagyunk védelemben is és offenzben is mint tavaly, nyerünk NO-ban is.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mondjuk én jobban díjaznám Smith-t 😀
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kaeper kezd a ellenünk, mindenképp bátor döntés, az biztos, hogy a Saints D nem lesz overconfident 😀Gyurma Pappa
szerintem ez még nem biztos, hivatalosat erről nem találtam, csak hogy ez meg az hallott valamit