San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nagy potenciál van ebben a csapatrészben, de pár pofont még ki kell osztaniuk ahhoz, hogy minden idők legjobbjai közt legyenek emlegetve. atapapa
 www.nfl.com/nflnetwork/story?confirm=true&id=09000d5d808a901f&template=with-video-with-comments

Csak hogy teljesen legyen a kép, ide kell beférni.

Jelenleg az NFL legjobb LB sora minden bizonnyal a 49ers LB sora. Ha 3-4 év múlva is hasonló szinten fognak teljesíteni, akkor jó eséllyel a következő listára fel fognak kerülni. Lehet utálni minket azért, mert idejöttünk megint trollkodni, de kb. ezt az oltást kapnánk mi is, ha leírnánk, hogy Drew Brees a valaha volt legjobb irányító.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Volt olyan év, hogy abból a 4 LB-ből 3 all pro volt. Nem pro bowler, all pro. A negyedik meg pro bowlos ugyanazon évben.
A mai napig az egyetlen D volt, amely egy évben 4 LB-t tudott a pro bowlra küldeni.

És előttük nem szeletelt egy olyan korszakos zseni, mint Justin.

Nagy potenciál van ebben a csapatrészben, de pár pofont még ki kell osztaniuk ahhoz, hogy minden idők legjobbjai közt legyenek emlegetve.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig Alabama Niners
A Cardinalsról hallottál már Öcsipók? 😀catattack
azokról akik zakóznak zsinórban 7. hete? Vagy a stanfordi madarakról? Talán a st. luisi baseball madarkról? Nem fogalmaztál elég egyértelműen Kispajtás! 😀
Alabama Niners
ülj le, egyes!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Nem én szavaztam meg, az nfl.com-on választották a legjobbnak. 😊 (Egyébként tényleg nagyon jó kis sor volt, nézz videókat, megéri)

Csak hogy teljes legyen a kép, a Dome Patrol (kis túlzással) azért jött létre, hogy megkeserítse az akkori fantasztikus 49ers támadósor életét. 2001-ig ugye a Saints, a Falcons és a Panthers is a NFC W-ben volt, a NO legnagyobb "nemezise" a 49ers volt, 24-47-2 az örök mérlegünk (beleszámolva a most hetit is), szóval csak korlátozottan sikerült. Az biztos, hogy ez az LB sor zseniális volt.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Próbálgatjuk a kickereket, Kaeding, Cundiff volt terítéken tegnap

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-Saints

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig Alabama Niners
A Cardinalsról hallottál már Öcsipók? 😀catattack
azokról akik zakóznak zsinórban 7. hete? Vagy a stanfordi madarakról? Talán a st. luisi baseball madarkról? Nem fogalmaztál elég egyértelműen Kispajtás! 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az NFL legjobb ILB párosa ehhez kétség nem fér.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig Alabama Niners
A Cardinalsról hallottál már Öcsipók? 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
49ers tweet: RB Jewel Hampton has been activated from the non-football injury list.
Maiocco: Undrafted rookie Jewel Hampton gets promotion to 49ers' 53-man roster as the fifth RB on the roster behind Gore, Jacobs, Dixon and James.

Bowman, remek hír! már meg is van a szerződés!
 www.49ers.com/news/article-2/Bowman-Agrees-to-5-Year-Extension/72a30236-5dd7-4f90-b135-a7b5b0b76eb9petey
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig mind négyüknek megvan a szerződése, sőt Willisnek 2016, Brooks 2017, Bowman 2018-ig!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
49ers tweet: RB Jewel Hampton has been activated from the non-football injury list.
Maiocco: Undrafted rookie Jewel Hampton gets promotion to 49ers' 53-man roster as the fifth RB on the roster behind Gore, Jacobs, Dixon and James.

Bowman, remek hír! már meg is van a szerződés!
 www.49ers.com/news/article-2/Bowman-Agrees-to-5-Year-Extension/72a30236-5dd7-4f90-b135-a7b5b0b76eb9

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Schefter: 49ers on verge of a five-year contract extension with LB NaVorro Bowman that will tie him to SF through the 2018. Deal done within 24 hours.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Egyes jelentések szerint Kendall Hunter szezonjának is vége.Beki
Achiles szakadást és boka sérülést is olvastam. Hivatalos info még nincs. Mindenesetre a practice squadba WR és returner Chad Hallt akarják leigazolni a sasoktól. Ez azért gyanus.
diverdoc
mivel kell az ember az 53-as rosterra. de valószínű Ginn kicsit kihúzta a gyufát.petey
Meg nincs returnerunk, hacsak nem LM Jdiverdoc
That Hall is going to the practice squad is an indication that Ted Ginn's wrist injury, which limited his action Sunday, is not severe. On the radio Monday, general manager Trent Baalke spoke about Ginn having to have a bigger role at receiver with Williams out. Cornerback Perrish Cox and/or running back LaMichael James figure to provide backup support to Ginn.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyes jelentések szerint Kendall Hunter szezonjának is vége.Beki
Achiles szakadást és boka sérülést is olvastam. Hivatalos info még nincs. Mindenesetre a practice squadba WR és returner Chad Hallt akarják leigazolni a sasoktól. Ez azért gyanus.
diverdoc
mivel kell az ember az 53-as rosterra. de valószínű Ginn kicsit kihúzta a gyufát.petey
Meg nincs returnerunk, hacsak nem LM J


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Egyes jelentések szerint Kendall Hunter szezonjának is vége.Beki
Achiles szakadást és boka sérülést is olvastam. Hivatalos info még nincs. Mindenesetre a practice squadba WR és returner Chad Hallt akarják leigazolni a sasoktól. Ez azért gyanus.
diverdoc
mivel kell az ember az 53-as rosterra. de valószínű Ginn kicsit kihúzta a gyufát.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja és Ginn csuklósérülést szenvedett 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyes jelentések szerint Kendall Hunter szezonjának is vége.Beki
Achiles szakadást és boka sérülést is olvastam. Hivatalos info még nincs. Mindenesetre a practice squadba WR és returner Chad Hallt akarják leigazolni a sasoktól. Ez azért gyanus.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Matt Barrows ‏@mattbarrows

Update on #49ers' runningback Kendall Hunter, who suffered an Achilles tear, not a sprained ankle  sacb.ee/U19jc7

:/
következő aki felkészül, LMJ, BJ

szax

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egyes jelentések szerint Kendall Hunter szezonjának is vége.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kyle Williams szezonjának annyi :SGábor
gondolom Jenkins lesz aktív a helyén, kíváncsian várom 😊kristof
én is kiváncsi vagyok rá, na meg LMJ-re is ha Hunter sem tud játszaniGábor
Azért ott van még Jacobs és Dixon is, igaz stílusban LMJ hasonlít Hunterra.Alabama Niners
stilus miatt gondoltam LMJ-re, na meg mert rá vagyok legjobban kiváncsi 😀

viszont vissza hordani ki fog? mármint Ginnen kivül? Hunter volt a harmadik számú nem?

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kyle Williams szezonjának annyi :SGábor
gondolom Jenkins lesz aktív a helyén, kíváncsian várom 😊kristof
én is kiváncsi vagyok rá, na meg LMJ-re is ha Hunter sem tud játszaniGábor
Azért ott van még Jacobs és Dixon is, igaz stílusban LMJ hasonlít Hunterra.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Kyle Williams szezonjának annyi :SGábor
gondolom Jenkins lesz aktív a helyén, kíváncsian várom 😊kristof
én is kiváncsi vagyok rá, na meg LMJ-re is ha Hunter sem tud játszani

több mint 11 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
A bírók így-úgy dologhoz annyit tennék hozzá (itt 😊 ), hogy amikor a magyar vízilabda-válogatott játszik horvátokkal, olaszokkal stb. román vagy szlovák bírók ellen, is kell és tudunk nyerni. Idegenben is. Pedig aztán ott vannak ,,furcsa'' ítéletek 😊 😊
A Szentek meg otthon voltak, a hangos (...) Dome-ban.
na
😛

több mint 11 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Kifelé a W a lényeg, hogy hogyan, az kvázi mindegy.
De nem hinném, hogy a bírókon múlott. Ez pont olyan, hogy most a labdát mennyire oda teszik le, ahova kell.. Sokszor számít 1-2 inch is, máskor yardokkal megvernek minket vagy mi az ellenfelet.
Vannak hibák, persze. De ne feledjük, alig másfél éve, hogy Jim az edző és össze kell szedni a csapatot, abból főz, amiből tud. Bár persze mostanság nem követtem annyira a dolgokat, de alakulni látszik a csapat. A QB kérdés meg nem csak nálunk kérdés, sőt a ligában pár csapatot kivéve ez mindig sarkalatos pont. 😊
W lett és ennek lehet örülni. Hiszem, hogy a Rams-t is megverjük, a Pats meccs az ami érdekes és remélem látványos is lesz 😉