San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
hello!
hunter sérülése után ki lesz a 2. számú rb nálatok? fantasy szempontból lenne fontos 😀Tehenész
Kaepernick... 😀Medvepapa
baszki nagyon rápörögtél a 9ers topikra manapság, a látens szurkoló, ideje lenne egy coming outra 😀

a 2. RB Jacobs/Dixon - szerintem.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
hello!
hunter sérülése után ki lesz a 2. számú rb nálatok? fantasy szempontból lenne fontos 😀Tehenész
Kaepernick..., amúgy meg Jacobs time, nem Petey? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
hello!
hunter sérülése után ki lesz a 2. számú rb nálatok? fantasy szempontból lenne fontos 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊Gyurma Pappa
Nem lehet! 😊Medvepapa
tollfosztás ráér 3 hét múlva, mikor is elvesszük az otthoni veretlenséget, aztán megint nem írtok 3 napig a topikotokba utána 😛

Manningham minden fillért megért hogy idehoztuk.
petey
csak egy ilyen nagyszerű, szívből szurkoló tábor képes ekkora letargiába esni egy 49ers L után! 😀 😛

Manningham meg steal...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊Gyurma Pappa
Nem lehet! 😊Medvepapa
egyelőre delfinragu van terítéken 😀

tollfosztás ráér 3 hét múlva, mikor is elvesszük az otthoni veretlenséget, aztán megint nem írtok 3 napig a topikotokba utána 😛

Manningham minden fillért megért hogy idehoztuk.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Mario Manningham now leads WRs catching 80.4% of passes thrown his way this year. Only receiver above 80% threshold


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊Gyurma Pappa
Nem lehet! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Jimbo korrekt nyilatkozatban magát nevezte meg első számú felelősnek az ominozus fambli TD kapcsán. ".....and the responsibility taking starts with me on that option play that resulted in the nightmare scenario. And it’s a position in the game where I should have not let that play be called. So, I take responsibility for that.”
Mindenkit védett és dicsért akit támadtak (Akers, Colin), A jókat meg még jobban. Feszegették James és Jenkins helyzetét, miért nem játszanak, a "minden lehetséges" következő meccsen volt a válasz.
Sokan utálják ezt a faszit, én nagyon bírom. Ez az interju is megerősített ebben. 1-2 éven belül SB-t nyerünk vele!diverdoc
Miért nem most is? 😊
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
LMJ hamarosan játszani fog Baalke szerint, egy interjúban elhintette, hiányzik Hunter..

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jimbo korrekt nyilatkozatban magát nevezte meg első számú felelősnek az ominozus fambli TD kapcsán. ".....and the responsibility taking starts with me on that option play that resulted in the nightmare scenario. And it’s a position in the game where I should have not let that play be called. So, I take responsibility for that.”
Mindenkit védett és dicsért akit támadtak (Akers, Colin), A jókat meg még jobban. Feszegették James és Jenkins helyzetét, miért nem játszanak, a "minden lehetséges" következő meccsen volt a válasz.
Sokan utálják ezt a faszit, én nagyon bírom. Ez az interju is megerősített ebben. 1-2 éven belül SB-t nyerünk vele!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
2L -2W sztem a reális. Delfinek, Pintyek ellen kötelező a W, Pats ellen és a hóksz ellen (bocs Gyurma, én is jobban örülnék a 4-0-nak) viszont megítélésem szerint szopunk. De ezzel is sima PO.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
egy L a Pats vagy Hawks meccsen lehet.
petey
Lehet, hogy ne? 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Átgondolva a történteket, tudom hogy Kaep tanult ezekből a hibákból. ez az egy L belefér simán. december van amikor a kemény csapatok elkezdenek pörögni a PO-ra, bedübörgünk mi is, úgy néz ki Colin vezetésével.

a következő 4 meccsből mindegyik nyerhető, nem lennék meglepve egy 3-1 vagy akár 4-0-ás finisen. az egy L a Pats vagy Hawks meccsen lehet.

követve a 2W 1L trendet ütjük a Delfin/Pats duót és kikapunk a CLinken 😀 de bízom nem így lesz.petey
Hawks-tól nem kéne kikpani mert csak 1,5 meccs előnyben vagyunk velük szemben. Annyira nem aggódom a Patriots ellen sem, viszont ott (esetleg még hóban) belefér a vereség, majd a SB-ban visszavágunk nekik akkor. A két hazai meccset hozni kell (Miami, Arizona), és gyakorlatilag megvan a PO, amennyiben 3 győzelmet hozunk a 2. seed is megvan (várhatóan a Packers meg a Bears is összehoz egy bukót a 4 meccsen), a lényeg bejussunk a PO-ba, onnan egy teljes új szezon kezdődik, dupla vagy semmi alapon.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Átgondolva a történteket, tudom hogy Kaep tanult ezekből a hibákból. ez az egy L belefér simán. december van amikor a kemény csapatok elkezdenek pörögni a PO-ra, bedübörgünk mi is, úgy néz ki Colin vezetésével.

a következő 4 meccsből mindegyik nyerhető, nem lennék meglepve egy 3-1 vagy akár 4-0-ás finisen. az egy L a Pats vagy Hawks meccsen lehet.

követve a 2W 1L trendet ütjük a Delfin/Pats duót és kikapunk a CLinken 😀 de bízom nem így lesz.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sajnos azt kell mondjam, hogy nem. Bowmanre van kiosztva a futó és Willis általában a TE-ed védekezi. A futásoknál is Willis-t blokkolják meg. Nagyon kevés az olyan play amikor ő kerül szemtől szembe a futóval.
De ugye tudjuk, hogy a Pro Bowl szurkolói szavazás és ott be fogják vinni mind a kettejüket és remélem Daryl Washingtont is harmadiknak.Fucu
Na Washington megérdemli!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Washingtonra én is nyomtam gombot 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sajnos azt kell mondjam, hogy nem. Bowmanre van kiosztva a futó és Willis általában a TE-ed védekezi. A futásoknál is Willis-t blokkolják meg. Nagyon kevés az olyan play amikor ő kerül szemtől szembe a futóval.
De ugye tudjuk, hogy a Pro Bowl szurkolói szavazás és ott be fogják vinni mind a kettejüket és remélem Daryl Washingtont is harmadiknak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Vidám 3 meccs vár rátok! Lehet ebből 9-5-1!

Szerintetek Willis idén megérdemli a Pro Bowlt?
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most mindenki azon pörög hol hibázott Kaep, ezelőtt meg azon, hogy Alex miket szúr el. Nincs itt gond, messze jól állunk, nem fogunk minden évben 13-3-at csinálni, ami a lényeg legyen meg először az NFC West győzelem, ha szerencsénk van akkor a 2. seed-en megyünk tovább, ha nem akkor 3-4.-en. 2-3 éve mit meg nem adtunk volna egy ilyen szezonért, nem is beszélve 5-6 évvel ezelőttről. Hibák mindig vannak, tökéletes csapatunk sosem volt és sosem lesz. Már a meccs előtt napokkal megírtam lesznek meccsek amin Kaep-en fognak elmenni, mert olyan QB nem volt még akin ne úszott volna el meccs. Ebben benne volt. Akers hozott tavaly 4-5 meccset, amit miatta nyertünk meg, most idén 2 Rams meccs rajta ment el. Van ez így. Ez a csapat és az edzői stáb is még fiatal (rutintalan) és alakulóban van, ennek ellenére már jók az eredmények. A szerencse nem lehet mindig a mi pártunkon, néha másnak kedvez.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Kaep be fog érni!
Alex pedig elérte a technológiai lehetőségek csúcsát! Harb valószínűleg megfelelően előkészítette ezt a cserét, és csak az alkalomra várt! Nyílván nyűg volt már számos kompromisszum, amelyet Alex miatt kötnie kellett! Egy dolgot nem lehet azonnal követelni, az pedig a kémia Kaep és a játszótársak között! Nálunk tavaly Baldwin volt a sztár elkapó, és Tate majdnem kikerült a csapatból! Mára ez megváltozott! Baldwinnal és Wilson közt nincs kémia!
Ha ez a fontos kölcsönhatás, és kölcsönös bizalom (valójában megszokják egymást, csak aki nem kap labdát, az nem tudja megszokni a másikat, így egyáltalán nem biztos ennek a létrejötte ma is meghatározó játékosokkal)meglesz, akkor valószínűleg elindultok abba az irányba, amit Harb megálmodott! Szerintem még mindig átmeneti állapotban van ez a 9-ers, ahhoz képest, amit H megálmodott!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Alexszel is az a legnagyobb baj, hogy inkonzisztens, minden 3-4. meccsén betli. Ezt hozta most Kaep is. Hagyni kell neki időt! A sérülések is nagyon rosszkor jöttek (bár mindig rossz). Szóval azt gondolnám a legnagyobb hibának, ha most Colintól megvonnák a bizalmat.
Akers komolyabb gond sztem. Múlt évben sokat hozott nekünk, idén már több meccs ment el részben miatta is.
Delfineket ütni kell és ütni is fogjuk. Jól állunk még, no para srácok.
GO NINERS!!! diverdoc
ezert kellett volna ezt a szezont vegig porgeti Alex-szel.. tovabbra sem tartom jo huzasnak csapatszempontbol ezt a lepest. (es ez visszafog utni sajnos) de valoszinuleg azert ulok en itt, ok meg ott a palya mellett.. 😕 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Lehet, hogy tévedek, de szerintem ez mindenhol így van. (Ugyan wikipedia, de jól összeszedett link, 3. pont  en.wikipedia.org/wiki/American_football_rules#Dead_ball) Gyurma Pappa
NCAA-ben biztos, hogy úgy van, ahogy írtam, részlet a szabálykönyvből:

h. The passer to conserve yardage throws the ball forward into an area where
there is no eligible Team A receiver(A.R. 7-3-2-I).
[Exception:If the passer is or has been outside the tackle box he may throw the
ball so that it crosses or lands beyond the neutral zone or neutral zone extended
(Rule 2-19-3) (A.R. 7-3-2-VIII). This applies only to the player who receives
the snap.]
PENALTY—Loss of down at the spot of the foul [S36 and S9].

A kivételben pontosan leírják a mi esetünket. Egyértelműen kívül volt a zseben, a labda pedig a neutrális zóna meghosszabbítása mögött ért földet.

Közben megtaláltam az NFL rule bookban is:

Section 2 Intentional Grounding
DEFINITION
Article 1 Definition. It is a foul for intentional grounding if a passer, facing an imminent loss of yardage because of pressure
from the defense, throws a forward pass without a realistic chance of completion. A realistic chance of completion is
defined as a pass that lands in the direction and the vicinity of an originally eligible receiver.
Item 1: Passer or Ball Outside Tackle Position. Intentional grounding will not be called when a passer, who is outside,
or has been outside, the tackle position throws a forward pass that lands at or beyond the line of scrimmage, even if
no offensive player(s) have a realistic chance to catch the ball (including when the ball lands out of bounds over the
sideline or endline).
If a loose ball leaves the area bordered by the tackles, this area no longer exists; if the ball is
recovered, all intentional grounding rules apply as if the passer is outside this area.

Ugyanaz az eset, tehát nem lehetett intentional grounding!red6t6
ezt nem tudtam, ma is tanultam valami újat 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
A Saints ellen még megúsztátok, köszönhetően a D-nek, de már ott is mondtam: 17 O pont elég kevéske, de lehet mondani, nem kellett több, pont elég volt. Most lett 13, ami bizony baromi kevés (még akkor is ha Akersen is múlt ez).
Szerintem Harbaught pont abban esett vissza, amiben tavaly nagyon erős: fejben tudott rendet tartani. Ezek után, ha nem hozza vissza Alexet, akkor idén már szerintem felesleges bármikor elővenni, mert csak rontani fog a helyzeten.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
nem kell ezen rugózni, Harbaught ma is oktatta Fisher mint 3 hete, a rutin meg az évek. outcoaching.
Gondoltuk hogy előbb-utóbb kijön a zöldülű Colinból, Alex pont ebben jó, tudja olvasni a védelmet és áthívni a játékot, védelmi sémát stb. lehet hogy szűkösen de meglett volna a W vele.
Playcalling és playcalling. a Rams betömte a boxot szinte mindig, ha azért választották Kaepet mert meg tudja nyújtani a pályát akkor illett volna többet passzolni, még mindiíg túl konzervatív a hívás, vagy túl cuki. lásd 1 és végtelen, erre 2 futás középre. nem akarom lenézni a Kosokat de most is lementünk az ő szintjükre. mi lett volna ha Amendola is játszik?
viszont jár a gratuláció nekik hogy veretlenek az NFCW-ben.