San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sajnos tegnap nem voltam internet közelben úgy hogy ha valaki tud linket a meccsről az ne tartsa vissza.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon jó meccs volt, igazi propagandája a sportnak. Aki egy ilyen meccset látva nem szeretne bele az amerikai fociba, azzal baj van kérem! Szenzációsak voltuk, a NE feltámadás ellenére. Azt ne felejtsük, hogy az első félidőben 10-13 pontot a pályán hagytunk még, akkor aligha lett volna ilyen feltámadás.A védelmünk nem véletlenül liga első, megmutatták mit tudnak, az viszont reálisan kell látni, ha egy Brady szintű QB egyszer beindul nincs az a védelem ami megállítsa. Egyetlen gyengécske pontja a védelemnek a CB-k. A támadósor gyakorlatilag hibátlan volt, 41 pontot szerezni Foxboróban az parádés, Kaepernick 4TD, és mindegyik 24+ yardról ment! Az INT belefér 4TD mellé, persze az hiba volt, csak az egyik safety mozgását figyelte, akiről lemozgott Moss, a másik meg lekapta a passzt. A futás, ahogy megszoktuk ment, Crabtree is ellenállhatatlan volt, 107y és 2TD, az idei szezonra beérett teljesen, remélem hamarosan hosszabbítunk vele is.A csapat mentális erejét mutatja, hogy 31-31 utá egyből 2 play alatt TD lett, és azzal el is dőlt a meccs. Megvan a 10 győzelem, hát nem tegnap volt utoljára amikor a 9ers két 10+ -os győzelmi szezont hozott egymás után. Hatalma csata vár ránt jövő héten Seattleben,még ennél is nehezebb, a csoport győzelem szempontjából még belefér a vereség is, csak akkor az NFC seed 2. kerül veszélybe. Nincs mese ott is győzni kell. Főleg miután braxa88 le cigányképűzte Kaepernicket, meg kell ezt a beszólást torolni! Go Colin! Go Niners!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
jah, azt meg csak zaroljelben jegyzem meg, h amikor Brady bedurvult, mint kes a vajon mentek at a D-n. igaz, ehhez kellett Justin kihullasa. remelem hetvegen jatszik 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ezektol az elrontott snappektol a falat kapartam. a pats fieldgoljanal 24 pontunknak kellett volna lennie. Keap az elejen igen magabiztos volt,aztan valahogy ellazult. gin-nel nem tudom mi van, de ez botrany, amit lemuvelt.
VD orulhet, kapott 2 passt, az egyikert csak ugrania kellett volna 😀
amugy elgondolkodtam azon, vajon azert nem kapott tobb szituacioban lasztit, mert korabban azt mondta, h neki Smith az iranyitoja? 😛 vagy csak bennem van ilyen bosszu gondolatmenet?
osszessegeben jok voltunk, ilyen jatekkal gyurut szerezni iden 😛 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok... én ezt vártam 😊
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Majdnem sikerült elszórakozni, de mivel L-re vettem ez megbocsátható 😊
Így jövő héten akár jöhet is egy L, ha utána egy W-vel fejezzük be.
Azért az egy kicsit kiábrándító volt, ahogy leült a csapat. Sokáig még 1st down-t sem sikerült csinálni. Viszont amikor kellett, akkor rögtön jött a TD.
Kaep egész jó volt, de azért abban a pickben benne volt a rutintalanság. Goodwin megszokhatná már hogy Kaep egy kicsit magasabb, mint Alex. Akers helyett kéne sürgősen keresni egy fiatal rúgót, mert a 63 yardos rekord beállítás megártott neki rendesen. Tedd Gin Jr. teljesen szét van esve. Megint Brownra dobáltak jó sokat és sajnos ültek is többnyire a passzok. De Rogers végre villantott valamit a tudásából. A D hozta, amit tud, valójában ők hozták a meccset, meg majdnem rajtuk is ment el. Úgy nézett ki, mikor megvolt a 4 TD-nyi különbség, mindenki hátradőlt, hogy ki fog ez azért tartani.
De nem fanyalgok, a győzelmet nem kell magyarázni, nekem meglepetés W.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Gratulálok a győzelemhez! Vasárnap gyertek ki a hóra!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Érdekes hogy Kap és Crabtree közt mennyivel jobban megvan a kémia mint Smith és Crab közt...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én ezt már a szezon előtt L-re vettem, de azért abban bizakodom, hogy nem adjuk olcsón a bőrünket. Szerintem is a secondary-n fog múlni minden. Brady gyorsan is jól tud passzolni, és ha lesz ideje hosszú passzokra is, akkor a secondary-nek villantania kell, mert különben szét leszünk hajigálva...
A másik, nagyon kell vigyáznunk a labdákra, mert a turnoverek már nem férnek bele...red6t6
?? 😀 a bér rettegő 😀 nyugi van, a minta szerint ez W lesz, jövő héten L, aztán W és ennyi 😀 bár mondjuk most már jó lenne egy 3-4-es W sorozat.
a jövő heti meccs a lényeg, bármi is lesz ma. nem nézem mert megyek Egerszegre korán, de Medvepapa a Kaepernick mezében szurkol helyettem 😛
petey
Ami jár az jár, nagyot alkottatok, szép győzelem, gratulálok! Ágyból néztem a meccset, és Hello Kitty-s pizsamában, de ugye nincs harag?! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat srácok
Azért fostatok mi 😀Wyatt
rendesen 😀 nem kellett volna ennyi izgalom a végére, most nem tudok majd elaludni 😀Gábor
Akkor reménykedjünk egy rematchben, és revánsban 😊)

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nagy grat srácok! A végére csak összejött a nagy meccs.

Do your job
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Grat srácok
Azért fostatok mi 😀Wyatt
rendesen 😀 nem kellett volna ennyi izgalom a végére, most nem tudok majd elaludni 😀

több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Grat! Szemtelenül jól kihasználtátok az O-nk "apró" megingásait! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat srácok
Azért fostatok mi 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Én ezt már a szezon előtt L-re vettem, de azért abban bizakodom, hogy nem adjuk olcsón a bőrünket. Szerintem is a secondary-n fog múlni minden. Brady gyorsan is jól tud passzolni, és ha lesz ideje hosszú passzokra is, akkor a secondary-nek villantania kell, mert különben szét leszünk hajigálva...
A másik, nagyon kell vigyáznunk a labdákra, mert a turnoverek már nem férnek bele...red6t6
?? 😀 a bér rettegő 😀 nyugi van, a minta szerint ez W lesz, jövő héten L, aztán W és ennyi 😀 bár mondjuk most már jó lenne egy 3-4-es W sorozat.
a jövő heti meccs a lényeg, bármi is lesz ma. nem nézem mert megyek Egerszegre korán, de Medvepapa a Kaepernick mezében szurkol helyettem 😛

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én ezt már a szezon előtt L-re vettem, de azért abban bizakodom, hogy nem adjuk olcsón a bőrünket. Szerintem is a secondary-n fog múlni minden. Brady gyorsan is jól tud passzolni, és ha lesz ideje hosszú passzokra is, akkor a secondary-nek villantania kell, mert különben szét leszünk hajigálva...
A másik, nagyon kell vigyáznunk a labdákra, mert a turnoverek már nem férnek bele...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az kulcskérdés, hogy a védelmünk mekkora nyomást tud kifejezni Brady-re. Kaep nagy próbája ez a meccs, kellenek impresszív passzok, a NE édelme nem túl veszedelmes, viszont sok labdát szereznek, ezt nem engedhetjük meg. A futás menni fog, főleg ilyen időjárásban. Bizakodom, de akkor se esek kétésgbe, ha véletlenül kikapnánk.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Szerintem ez a meccs a turnovereken fog eldőlni. A mi védelmünk alapvetően a labdaszerzésre van kihegyezve és nem arra, hogy egy mérkőzést végig uraljon. Szinte biztos, hogy lesznek üresjáratok nálunk. Ha képesek vagytok vigyázni a labdára (szerintem igen) akkor nagyon nehéz estéje lesz TB-nek, mert a Ti védelmetek viszont képes végigpörögni az egész mérkőzést.
Remélem nagy meccset játszunk, sérülések nélkül.

Do your job
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szerintem is inkább futásorientált lesz a 9ers D.
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!
diverdoc
Gronk nem hinném hogy lesz.
legyilkolják a futást? a legjobb run blocking OL-ünk van. nem szabad feladni a futást. viszont a Pats OL meg a legjobb pass blockban.
a kulcs hogy milyen gyorsan tudnak Aldonék odaérni Bradyhez, aki gondolom 3 step dropból fog sokat passzolni. ha odaérnek, akkor hosszú napja lesz Tominak és a Tábornok nélkül a csapat szétesik. Welkert kellene tartani valahogy de nem fűzök hozzá nagy reményeket, de mivel Gronk out így Williséknek kell minnél nagyobbakat ráütni.
Offensben nem kell sokat passzolni, menjen a futást aztán meglátjuk hogy megy a PA, read option. én nem vagyok hanyattdőlve a kemény Pats D-től, sorry 😊petey
Na pont ez az ami miatt sztem inkább a secondarynken fog múlni, mert TB rohadt gyorsan fog passzolni. A futás meg sztem is fontos lenne, de továbbra is úgy érzem erre fognak ráfeküdni, hogy passzoltassák Kaepet. Remélem Neked lesz igazad, és nem kell hanyatvágni magunkat.diverdoc
Szerintem is inkább futásorientált lesz a 9ers O.
Nem fog annyi időt kapni Brady, hogy igazán mély passzok legyenek, remélem nagyon erős rush-unk lesz, és csak viszonylag rövid passzai lehetnek, mert csak addig érnek föl a WR-ek. Ez viszont még nagyobb hangsúlyt rak 9ers D LB-sorára, különösen az 52-53 tengelyre. Remélem, megfogják!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!
diverdoc
Gronk nem hinném hogy lesz.
legyilkolják a futást? a legjobb run blocking OL-ünk van. nem szabad feladni a futást. viszont a Pats OL meg a legjobb pass blockban.
a kulcs hogy milyen gyorsan tudnak Aldonék odaérni Bradyhez, aki gondolom 3 step dropból fog sokat passzolni. ha odaérnek, akkor hosszú napja lesz Tominak és a Tábornok nélkül a csapat szétesik. Welkert kellene tartani valahogy de nem fűzök hozzá nagy reményeket, de mivel Gronk out így Williséknek kell minnél nagyobbakat ráütni.
Offensben nem kell sokat passzolni, menjen a futást aztán meglátjuk hogy megy a PA, read option. én nem vagyok hanyattdőlve a kemény Pats D-től, sorry 😊petey
Na pont ez az ami miatt sztem inkább a secondarynken fog múlni, mert TB rohadt gyorsan fog passzolni. A futás meg sztem is fontos lenne, de továbbra is úgy érzem erre fognak ráfeküdni, hogy passzoltassák Kaepet. Remélem Neked lesz igazad, és nem kell hanyatvágni magunkat.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!
diverdoc
Gronk nem hinném hogy lesz.
legyilkolják a futást? a legjobb run blocking OL-ünk van. nem szabad feladni a futást. viszont a Pats OL meg a legjobb pass blockban.
a kulcs hogy milyen gyorsan tudnak Aldonék odaérni Bradyhez, aki gondolom 3 step dropból fog sokat passzolni. ha odaérnek, akkor hosszú napja lesz Tominak és a Tábornok nélkül a csapat szétesik. Welkert kellene tartani valahogy de nem fűzök hozzá nagy reményeket, de mivel Gronk out így Williséknek kell minnél nagyobbakat ráütni.
Offensben nem kell sokat passzolni, menjen a futást aztán meglátjuk hogy megy a PA, read option. én nem vagyok hanyattdőlve a kemény Pats D-től, sorry 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e

😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛 Medvepapa
A Make a Wish alapítvány tette lehetővé ezt neki, MO-n is van ilyen Csodalámpa néven. A kívánságok teljesítésével egy-egy életét fenyegető betegségben szenvedő kisgyerek számára okoznak hatalmas élményt ilyenekkel. Ty izomsorvadásban szenved.
szóval Tibi bácsis műsorral kapcsolatban köszönőviszonyban sincs sajnos :/

petey
És azt jól olvastam, hogy ő csak egy coin toss-nál akart ott lenni, az már plusz a 49ers részéről, hogy leigazolták, csapattag meg ilyenek?! Szép gesztus, legalább pozitív példát is látnak a fiatalok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e

😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛 Medvepapa
A Make a Wish alapítvány tette lehetővé ezt neki, MO-n is van ilyen Csodalámpa néven. A kívánságok teljesítésével egy-egy életét fenyegető betegségben szenvedő kisgyerek számára okoznak hatalmas élményt ilyenekkel. Ty izomsorvadásban szenved.
szóval Tibi bácsis műsorral kapcsolatban köszönőviszonyban sincs sajnos :/

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e














😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛 Medvepapa
Írjál Tibi bácsinak, és lehet, hogy kapsz egy 49ers mezt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P