San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sending out best wishes to Jim Harbaugh for a quick recovery... Get well soon, we gotta alotta ball games left!
@PeteCarroll Pete Carroll Retweet
Helmut Zimmer
Reméljük nincs nagy baj, C'mon Jim!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyobb bajnak gondolom, hogy Harbaughn cardiologiai beavatkozást hajtottak végre. Sajnos pontos infok nincsenek. "Minor" procedure-nak írják le. Ellentmondásos, hogy miért volt, ritmuszavart és mellkasi fájdalmat is olvastam okként. 3 dolgot tudok elképzelni: 1: Un. cardioversiot csinaltak 2. Esetleg pacemaker implantáció 3. coronarografia (ne adj Isten coronaria stent) Ezek közül az első lenne a legjobb verzió. Utolsó verzió nagyobb gáz lenne. Reméljük a legjobbakat!
(Alex edzett, sztem fog játszani, viszont Cutler egyáltalán nem edzett)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
49ers QB Alex Smith returned to practice on Wednesday and said he's feeling better.49ersfan
salalala 😀
juhuuu. igy mar minden zokszo nelkul felkelek a MNF-ra 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
49ers QB Alex Smith returned to practice on Wednesday and said he's feeling better.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem csak tudják Füligjimmy itt nálunk vooduzik és próbálják kikerülni hogy hasson rájuk 😛 😉
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Alexről mit lehet tudni, kell meccset kihagynia?Tocy
Elviekben hétfőn délután volt neurológiai másodvéleményezése. Ez önmagában mégf csak protokoláris dolog, nem lehet sok mindenre következtetni. Valamiért erős a hallgatás. Hivatalos info egyelőre nincs.diverdoc
gondolom kivárnak utolsó pillanatig, de lehet jobb volna ha kihagyna egy meccset, agyrázkódásnál csak a pihenés segít, volt nekem is, elég furán éreztem magam 😀

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
"Nah gyönyörű... csak azért voltatok kedvesek??? Én meg naívan azt hittem itt ez a megszokott!"

Most szólok hogy bélyeg gyűjteményük sincs, bármit is akarnának megmutatni neked 😀 😀
he7edik
Mmm.. a francba... Pedig már megnéznék egy bélyeg gyűjteményt..! 😀49ersfan
nekem van egy 😊
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
"Nah gyönyörű... csak azért voltatok kedvesek??? Én meg naívan azt hittem itt ez a megszokott!"

Most szólok hogy bélyeg gyűjteményük sincs, bármit is akarnának megmutatni neked 😀 😀
he7edik
Mmm.. a francba... Pedig már megnéznék egy bélyeg gyűjteményt..! 😀

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Alexről mit lehet tudni, kell meccset kihagynia?Tocy
Elviekben hétfőn délután volt neurológiai másodvéleményezése. Ez önmagában mégf csak protokoláris dolog, nem lehet sok mindenre következtetni. Valamiért erős a hallgatás. Hivatalos info egyelőre nincs.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
"Nah gyönyörű... csak azért voltatok kedvesek??? Én meg naívan azt hittem itt ez a megszokott!"

Most szólok hogy bélyeg gyűjteményük sincs, bármit is akarnának megmutatni neked 😀 😀


több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Alexről mit lehet tudni, kell meccset kihagynia?Tocy
egyelore meg nem irtak semmi frisset ezzel kapcsolatosan. hetfon megvoltak a tunetek jelei, este ment dokihoz.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Mert a srácok mindig kedvesen fogadnak
😀 😀 😀
Sejtettem, hogy ezt megkapom! 😀 De akkor is nagyon kedvesek voltak, amikor nem ez a kép volt kint! 😀 Vagy ha már nő, akkor jó? 😀
49ersfan
Azért voltunk kedvesek mert az előző képben is benne volt a lehetőség 😊 és igazunk is lettSzesze
Mert a srácok mindig kedvesen fogadnak
😀 😀 😀
Sejtettem, hogy ezt megkapom! 😀 De akkor is nagyon kedvesek voltak, amikor nem ez a kép volt kint! 😀 Vagy ha már nő, akkor jó? 😀
49ersfan
Azért voltunk kedvesek mert az előző képben is benne volt a lehetőség 😊 és igazunk is lettSzesze
Csak úgy sütött az avatarból a szőkeség 😀he7edik
Nah gyönyörű... csak azért voltatok kedvesek??? 😮 😀 Én meg naívan azt hittem itt ez a megszokott! 😀

Tegnap néztem én is, hogy nem e írnak valamit Alexről, de nagy a hallgatás! :/ Én utoljára annyit találtam, hogy hétfőn vizsgálták, és az orvosok pozitívak.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Alexről mit lehet tudni, kell meccset kihagynia?
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"/Azért csak hasonló, mert értelmes okokat és érveket nem lehet felsorakoztatni amellett, hogy valaki miért drukkol a 9-ers-nek (vagy bárki másnak), ha a Seahawks-nak is lehet!/"
Talán mert nem mindenki suicid hajlamú!? 😀
he7edik
Nekem csak akkor lenne öngyilkos hajlamom, ha a HC-nknek minden meccs előtt rituálisan életet kellene vernie a QB-nkba...12
Ha lehetne kérni befejeznétek ezt a történetet és a személyeskedést. Teljesen szétcsesződik a fórum. A fórumban nem az egymás elleni érzéseitekről szeretnék olvasni, hanem a kedvenc csapatomról. Nyissatok légyszíves egy külön topicot ahol kedvetekre gyalázhatjátok egymást. Szíves megértéseteket előre is köszönve!
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
"/Azért csak hasonló, mert értelmes okokat és érveket nem lehet felsorakoztatni amellett, hogy valaki miért drukkol a 9-ers-nek (vagy bárki másnak), ha a Seahawks-nak is lehet!/"
Talán mert nem mindenki suicid hajlamú!? 😀
he7edik
Nekem csak akkor lenne öngyilkos hajlamom, ha a HC-nknek minden meccs előtt rituálisan életet kellene vernie a QB-nkba...

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mert a srácok mindig kedvesen fogadnak
😀 😀 😀
Sejtettem, hogy ezt megkapom! 😀 De akkor is nagyon kedvesek voltak, amikor nem ez a kép volt kint! 😀 Vagy ha már nő, akkor jó? 😀
49ersfan
Azért voltunk kedvesek mert az előző képben is benne volt a lehetőség 😊 és igazunk is lettSzesze
Mert a srácok mindig kedvesen fogadnak
😀 😀 😀
Sejtettem, hogy ezt megkapom! 😀 De akkor is nagyon kedvesek voltak, amikor nem ez a kép volt kint! 😀 Vagy ha már nő, akkor jó? 😀
49ersfan
Azért voltunk kedvesek mert az előző képben is benne volt a lehetőség 😊 és igazunk is lettSzesze
Csak úgy sütött az avatarból a szőkeség 😀


több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Mert a srácok mindig kedvesen fogadnak
😀 😀 😀
Sejtettem, hogy ezt megkapom! 😀 De akkor is nagyon kedvesek voltak, amikor nem ez a kép volt kint! 😀 Vagy ha már nő, akkor jó? 😀
49ersfan
Azért voltunk kedvesek mert az előző képben is benne volt a lehetőség 😊 és igazunk is lett
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az a baj ha petey lenémítja 12-t, hogy úgyis látja ha idézi. Engem is baszott már fel nem kicsit és rohadtul nem menő ez a stílus. Szóval be lehet fejezni. 12-től bármilyen meccshez véleményt még nem láttam itt, de hát ő ilyen nagyon vicces vagy annak hiszi magát.
Rendezzétek le PM-ben. Ennyi.

A meccsről:
Hát nagy köszönet jár a Ramsnek ezért a döntetlenért. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Mert a srácok mindig kedvesen fogadnak
😀 😀 😀
Sejtettem, hogy ezt megkapom! 😀 De akkor is nagyon kedvesek voltak, amikor nem ez a kép volt kint! 😀 Vagy ha már nő, akkor jó? 😀


Amúgy én simán figyelmen kívül hagyom a rosszindulatú embereket... Ha valaki abban leli örömét, hogy másba beleköt, az Őt minősíti!

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
(Komoly kétségeim vannak, arról, hogy te valaha is, bármiből jól jönnél ki.)12
nekem meg nincsenek kétségeim hogy egy tapló paraszt vagy aki azt élvezi ha engem olt állandóan.petey
Az oltásban semmi kivetni való nincs, ha állják, vagy bírják, sőt még szórakozást is jelent. Eddig úgy tekintettem rád, mint hozzám nagyon hasonló identitásra – kevesen írtak olyan fricskát nekem még itt, amire nem tudtam *általam frappánsnak vélt…* választ adni (és persze szórakoztatott).
/Azért csak hasonló, mert értelmes okokat és érveket nem lehet felsorakoztatni amellett, hogy valaki miért drukkol a 9-ers-nek (vagy bárki másnak), ha a Seahawks-nak is lehet!/
Gondolom, most valami más bajod van – ami okozta frusztráltságot nyugodtan levezetheted a nekem írt kommentekben, bármilyen stílusban… Te kis *****!

Én nem nagyon szoktam a hozzászólásaimban használni a „kettőspontkötőjelzárójelbezár” értelmezésmagyarázót, ha te nem tudsz a „személyes üzenet” funkciójáról akkor, elmondom : hogy ne morzsoljam a zsenge idegrendszered, elég, ha annyit írsz privátban: Hagyma!

csak a Hawks topikban lehet "tiszteletet" követelni gondolom.petey
Bárhol, bármikor „tiszteletet” nem követelni kell, hanem kiérdemelni.
Az eszem megállt, ennyit írni egy 9-ers fan miatt…
szánalmas vagy.petey
...tudom.


nem írom, hogyHelmet
ne légy túl szigorú, manapság errefelé több a rossznap, mint a jó. 3-4 éve itt még azt álmodtuk, hogy Oregonban élünk, mára csak te éled ezt, mi felébredtünk és ha valakinek, megértésre és barátokra van szüksége, az a kómából ébredő…
Csókol:
red6t6 nagyanyja
12
"/Azért csak hasonló, mert értelmes okokat és érveket nem lehet felsorakoztatni amellett, hogy valaki miért drukkol a 9-ers-nek (vagy bárki másnak), ha a Seahawks-nak is lehet!/"

Talán mert nem mindenki suicid hajlamú!? 😀


több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
és okos iscsúnyagonoszrosszkislány
Szia!
Helmut Zimmernek szüksége van egy poszt euklideszi sorállási modellre, megtennéd?
Előre is köszönöm!
SSH

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
(Komoly kétségeim vannak, arról, hogy te valaha is, bármiből jól jönnél ki.)12
nekem meg nincsenek kétségeim hogy egy tapló paraszt vagy aki azt élvezi ha engem olt állandóan.petey
Az oltásban semmi kivetni való nincs, ha állják, vagy bírják, sőt még szórakozást is jelent. Eddig úgy tekintettem rád, mint hozzám nagyon hasonló identitásra – kevesen írtak olyan fricskát nekem még itt, amire nem tudtam *általam frappánsnak vélt…* választ adni (és persze szórakoztatott).
/Azért csak hasonló, mert értelmes okokat és érveket nem lehet felsorakoztatni amellett, hogy valaki miért drukkol a 9-ers-nek (vagy bárki másnak), ha a Seahawks-nak is lehet!/
Gondolom, most valami más bajod van – ami okozta frusztráltságot nyugodtan levezetheted a nekem írt kommentekben, bármilyen stílusban… Te kis *****!

Én nem nagyon szoktam a hozzászólásaimban használni a „kettőspontkötőjelzárójelbezár” értelmezésmagyarázót, ha te nem tudsz a „személyes üzenet” funkciójáról akkor, elmondom : hogy ne morzsoljam a zsenge idegrendszered, elég, ha annyit írsz privátban: Hagyma!

csak a Hawks topikban lehet "tiszteletet" követelni gondolom.petey
Bárhol, bármikor „tiszteletet” nem követelni kell, hanem kiérdemelni.
Az eszem megállt, ennyit írni egy 9-ers fan miatt…
szánalmas vagy.petey
...tudom.


nem írom, hogyHelmet
ne légy túl szigorú, manapság errefelé több a rossznap, mint a jó. 3-4 éve itt még azt álmodtuk, hogy Oregonban élünk, mára csak te éled ezt, mi felébredtünk és ha valakinek, megértésre és barátokra van szüksége, az a kómából ébredő…
Csókol:
red6t6 nagyanyja

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem a két sportot említettem egy lapon, hanem a szurkolóikat 😀 Véleményem szerint mi mind nagyban különbözünk tőlük.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Számomra a mai napig az az igazi feelingje az amerikai footballnak, hogy a drukkerek képesek egymás mellett ülni az egymás elleni meccsen, és nem egymást cséplik, hanem mindenki a saját csapatának szorít! Ez számomra az igazi különbség a szokker és a foci között. Előbbi mérkőzésein van olyan barbár idióta európai beidegződés, hogy ha a másikat hangosabban szidom akkor nyerni fog a csapatom. Miért is? Nekem a lényeg az az, hogy a saját csapatomnak szurkoljak, és ne az ellenfél ellen. Természetesen ilyenkor megjelennek a szurkolói ellentétek is, és illik azt értelmesen, normális módon kezelni.

Nem ismerlek egyikőtöket se, ti se engem, felőlem mehet a froclizás, a beszólogatás, nem érdekel, csak annyit teszek, hogy popcorn elő és olvasom a flamet.

Mondjuk számomra érdekes, hogy beírok más csapat topicjába, hogy ha-ha-ha az a csapat így meg úgy... Egyszerűen nem csinálok ilyet, mert az az ő dolguk, a mi csapatunk meg a miénk. Ettől nekem mennyivel lesz jobb?

Persze ettől még tegnap este a Jetsnek szurkoltam...Csiriba
A labdarúgás élet-halál kérdése, nem lehet a két sportot egy napon említeni.


több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Emlékszem Diverrel, és Kandoval mennyire jókat vitáztunk, megfejtettünk!
Hidd el lenne írnivalóm, mert igenis bele lehet lépni készer ugyanabba a folyóba!

Helmut Zimmer
Hát ha már én is meg lettem szólítva: Sok igazság van abban amit írsz. Én sokszor hasonlóan érzek, sokkal kevesebbet is írok. Speciel én az egész NFCW-nek szorítok úgy egészében mert évek óta pipásított "az NFCW kurva szar" című mantra. Hóksszal semmi bajom, Cards ellen jó a trestók meccsek előtt, de pl LF számomra az egész NFL legszimpibb embere, Rams meg számomra nem oszt nem szoroz.
A viták igen is jók voltak, sokat tanultam belőle. Személyeskedés meg gáz. Mondjuk nem olvasom az összes topikot, nem tudom ki kit és hogy oltott. De Ti régi motorosok azért ne essetek egymásnak!
Peace tesók, peace


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P