San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az ilyen játékon van a hangsúly, ha megy a D-nek a szekér akkor persze hogy nem lehet gond.


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀Gábor
ja nem, csak nem értettem, hogy miért fontos különösen, hogy minket verjetek, és miért nem ugyanolyan fontos minden győzelem 😊

de no offense, csak kötözködtem 😊Gyurma Pappa
Ez inkább elismerés felétek, mint rosszindulat.


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀Gábor
ja nem, csak nem értettem, hogy miért fontos különösen, hogy minket verjetek, és miért nem ugyanolyan fontos minden győzelem 😊

de no offense, csak kötözködtem 😊Gyurma Pappa
azt úgy értettem, hogy pár embernek itt a Giants volt fontos, nekem inkább ez, hogy idegenben is meg tudunk titeket verni, éérted 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀Gábor
ja nem, csak nem értettem, hogy miért fontos különösen, hogy minket verjetek, és miért nem ugyanolyan fontos minden győzelem 😊

de no offense, csak kötözködtem 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
meg eddig kétszer egymás után nem játszottunk rosszul, Bears ellen jók leszünk
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
ez a két meccs fontos lesz, aztán majd számolgathatunk újra 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapjapetey
nem keresem en Akersben a hibat, csak merges voltam az elhibazott fg miatt 😊 az teny, h sok volt a buntetes, de ettol meg remekul jatszott a rams, ezert irtam csak, h megerdemeltek volna a gyozelmet. nalunk az a colin futott td, oriasi nagy mak volt, h nem volt kepi bizonyitek, h mar kint volt a laba..
no mind1, a lenyeg, h sokkal tobbet varok a MNF-ra es innentol kezdve vegig a sb-ig 😀 fel kell porogni, mostmar nincs mese!
Vegita
SB-ig? Ilyen játékkal örülök ha rájátszás meglesz.he7edik
Bears - elég hektikus, otthoni meccs, főműsoridőben. ezek fekszenek nekünk, plusz ha van egy jól futó QB-d, meg screenek akkor azok megölhetik őket. Nyerhető. nem mellesleg jól érintené az NFC seedünket.
Saints - elkezdtek hajrázni, nekik élethalálharc minden meccs. idegenben, kemény lesz.
Rams - visszavágó. kíváncsi vagyok Jim mit talál ki válaszcsapásként. Nyerhető, kizárt hogy megint ilyen formában tolják.
Dolphins - nyerhető
Pats- hűha 😊 hó, vér, veríték
Seahawks - vérfürdő. odamegyünk, szájbatenyereljük őket
Cards - otthon a csoportelsőségért.

Nem lehetetlen de nem is könnyű összeszedni 4 W-t. meg akarjuk mutatni hogy kik vagyunk, itt a remek lehetőség.

szóval nem dőlt össze a ház. Hawks is megy még idegenbe, otthon is kinéz nekik legalább 1-2 pofon. Cards meg...😉 Atlanta 4-6 coming

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Sajnálom, hogy ilyen ritkán van döntetlen az NFL-ben. Ha gyakoribb lenne, akkor talán elgondolkodnának a College szabályok átültetésén az NFL-re. Nekem az sokkal jobban tetszik. Lehet, hogy ez a hozzászólás leginkább nem ide való. Attilahawks
nincs ezzel gond sztem, be kell rúgni a lasztit. az esetek többségében azért ezt abszolválják a csapatok. ezért olyan ritka a tie.

több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Sajnálom, hogy ilyen ritkán van döntetlen az NFL-ben. Ha gyakoribb lenne, akkor talán elgondolkodnának a College szabályok átültetésén az NFL-re. Nekem az sokkal jobban tetszik. Lehet, hogy ez a hozzászólás leginkább nem ide való.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapjapetey
nem keresem en Akersben a hibat, csak merges voltam az elhibazott fg miatt 😊 az teny, h sok volt a buntetes, de ettol meg remekul jatszott a rams, ezert irtam csak, h megerdemeltek volna a gyozelmet. nalunk az a colin futott td, oriasi nagy mak volt, h nem volt kepi bizonyitek, h mar kint volt a laba..
no mind1, a lenyeg, h sokkal tobbet varok a MNF-ra es innentol kezdve vegig a sb-ig 😀 fel kell porogni, mostmar nincs mese!
Vegita
SB-ig? Ilyen játékkal örülök ha rájátszás meglesz.


több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapjapetey
nem keresem en Akersben a hibat, csak merges voltam az elhibazott fg miatt 😊 az teny, h sok volt a buntetes, de ettol meg remekul jatszott a rams, ezert irtam csak, h megerdemeltek volna a gyozelmet. nalunk az a colin futott td, oriasi nagy mak volt, h nem volt kepi bizonyitek, h mar kint volt a laba..
no mind1, a lenyeg, h sokkal tobbet varok a MNF-ra es innentol kezdve vegig a sb-ig 😀 fel kell porogni, mostmar nincs mese!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂petey
Tényleg nem volt...De most..., akkor..., ti leadtatok, vagy mentettetek fél pontot...otthon?12
pontot raboltunk otthon. igazából a végén lehet hogy így jövünk ki belőle jól.

Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapja

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Basszus! Tippmixen mit fizetett volna ez az eredmény? Na este meg is nézem a meccset, felvettem az ESPN-ről.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂petey
Tényleg nem volt...De most..., akkor..., ti leadtatok, vagy mentettetek fél pontot...otthon?

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
jah, a 2 benyelt fake punt-rol nem is beszelek... 😀 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
colin elegge tette magat a szezon elejen, h majd o lesz a kezdo qb, ehhez kepest jo parszor nem vette eszre az uresen maradt elkapokat, eleg harmatos format nyujtott. 15 yardnal tavolabb mar nem tud dobni amugy, vagy mi? a vegen a passt kyle fele nem is ertettem, meg hatra sem nezett, mar dobta.(ok, jott a cb, de akkor is. ah) amiket a zebrak befujtak. atyaeg, szerintem jim sem hitte el 😀
a vedelemmel messze nem voltam megelegedve. rogerst rendszeresen lefutottak, a 2. felidoben direkt radobtak. orjongtem. nem hiszem el, h ilyenkor a DC nem tudja atvarialni a vedelmet...

espn-en agyrazkodast mondtak alexrol. remelem hamar meggyogyul, mert kell a chicago ellen, MNF kereteben ennel sokkal komolyabb jatekra van szukseg.(nem csak tole) (hozzateszem, szerintem a rams se jatszott mar jo ideje ilyen jol. jackson, amendola kiemelkedoek voltak es persze pettis, aki rendszeresen lefutotta rogerst..grrr ) osszesegeben a rams megerdemelte volna a gyozelmet.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Amúgy tudunk valamit Alex-ről? É bíztam benn, hogy Colin kap lehetőséget, de nem így gondoltam! :/ remélem nincs semmi komolyabb baj!?49ersfan
szerintem agyrázkódás, de nem találtam róla semmit

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Amúgy tudunk valamit Alex-ről? É bíztam benn, hogy Colin kap lehetőséget, de nem így gondoltam! :/ remélem nincs semmi komolyabb baj!?

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jha és Colin-ka belopta magát a szívembe, akárki akármit mond! Valahol el kell kezdeni...
Akers meg a maiért (is) kap egy tockost! Kezdi kihúzni a gyufát!

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
17-7nél nem hittem volna, hogy feljövünk, de Akersben ez benne maradt

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hát Fiúk... ez a meccs rendesen megterhelte az idegrendszerem! 😊 De most mit mondjak... kell egy ilyen is!(?)

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
elkényelmesedett vagyok már, szívesebben nézem a tv-n hd-ben, mint streamen a 13 collos laptopomon 😀

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Pedig nagyon jók a bengáliak


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok!
Én is a Falconst nézem! Már megtettem a kis fogadásaimat is a ma esti meccsünkre, remélem f@szán kipihenték magukat a fiúk! 😊