San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
mit nézünk 7-től?
Bengals-Giants v Saints-Falcons?he7edik
én a falcons-saintset nézem

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
mit nézünk 7-től?
Bengals-Giants v Saints-Falcons?


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
Nem érezted az iróniát...😊Medvepapa
Nem 😀


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
Nem érezted az iróniát...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!Alabama Niners
khmm Bama...
Szoros meccset várokFucu
nagyon jó volt a tegnapi Bama meccs

Rams eddig jó a divizióban, de idegenben még nem nyert, szoros meccset várok de a második félidőben behúzzuk erőből 😊 kb 10 pontos különbséget várok 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!Alabama Niners
khmm Bama...
Szoros meccset várok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
De nagy meccs lesz...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
catattack 3 520
Aztán nehogy szopóka legyen! 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!Alabama Niners
egy 6-0-át vízionálok csoporton belül, max egy L a Seahagsnál mert ők csak otthon tudnak nyerni 😛
Na de addig is Rams egyelőre akik megtréfálták a Westet.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A hétvégére 20 pontos győzelmet várok, kiegyensúlyozott passz/futással kombinálva. Hazai pályán ez kötelező!!!Alabama Niners
Én meg max 3 kapott pontot.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A hétvégére 20 pontos győzelmet várok, kiegyensúlyozott passz/futással kombinálva. Hazai pályán ez kötelező!!!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hosszú ez a bye week, VD is új állás után nézett 😀


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
😀 kész vagytok!!! 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Mauni(nagy levegő)ka 😀  www.youtube.com/watch?v=39WsqpIUgnA

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok Drágaszágok... Már elvonási tüneteim vannak, és mint kiderült, nagyobb a gond a géppemmel, mint hittem... 😕 Még jó, hogy bye week van... Úgy néz ki hogy anyukám veterán gépébe sikerült némi életet lehelnem, szóval igyekszem az oldalt frissíteni és persze jönni hozzátok is! 😊 Csókok Nektek!49ersfan
Húú az jó... mert már idegállapotba vótam drága Móóóníka 😀


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok Drágaszágok... Már elvonási tüneteim vannak, és mint kiderült, nagyobb a gond a géppemmel, mint hittem... 😕 Még jó, hogy bye week van... Úgy néz ki hogy anyukám veterán gépébe sikerült némi életet lehelnem, szóval igyekszem az oldalt frissíteni és persze jönni hozzátok is! 😊 Csókok Nektek!

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Brandon Jacobsot a playoffra tartogatjuk vagy mi van vele?he7edik
nyaral 😊 gondolom nem esik neki jól, meg állandóan feszegetik a kérdést a médiamunkások. nehéz ha van 2 jó backed.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Brandon Jacobsot a playoffra tartogatjuk vagy mi van vele?


több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
sziasztok,

ha mar lassan 1 eve olvasom fokent ezt a topikot, gondoltam regisztralok, neha ugyis lenne mit mondanom 😛
par szoban rolam:
kb meg 95-ben, vagy 96-ban szerettem meg a friscot, kb 14 evesen. az akkori gyerekkori cimboram jart ki a margitszigetre, amerikai focizni, es bizony akkoriban meg talan valamelyik sky csatornan neztuk nagy ritkan az nfl-t. volt ilyen kartyaja is, es jerry rice-s volt, ez megmaradt bennem, igy lettem en is frisco rajongo,(meg foleg azert, mert mindig ajnarozta a friscot 😀) a szabalyokrol mit sem tudva.
aztan, elkoltozes, evekig semmi, majd a kollegammal(szia NORBI 😀 ) kb 3 evvel ezelott szoba kerult az nfl, nah, azota rendszeresen figyelemmel kiserem az nfl-t.
ez jo par szo volt.
go frisco 😛
jah, szivem szerint irnek par sort a szamomra nem tetszo jatekosokrol(peyton,romo es flacco), de mivel lehet, h olvassak olyanok is ezt a topikot, akik rajonganak ertuk, abbol erosen off topik lenne 😊Vegita
Szia,

Üdv a topikban 😊
Én mindig a sat1-en néztem 😀 meg a DSF-en azt hiszem 😊Gábor
A DSF-en ment a SuperBowl. Pont az első közvetítés amit láttam az utolsó győzelmünk volt.


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hát kb ennyi. 😊 mondjuk Young is tolt 40+-os passzokat amikor kellett. itt szerintem a playhívás nem ilyen. majd lesz olyan is biztosan.
egyelőre élvezzék a srácok a pihit, rájuk is fér a 2. etap előtt. ha még begyűjtünk 2 L-t az vállalhatónak tűnik.petey
Én 11-5 várok (NE, NO, SEA idegenbe nagyon meleg lesz)he7edik
2-3 vereség még benne lehet, de azért ezt a Saintset remélem verjük, annyira a patstől sem tartok, de tuti lesz majd valami váratlan vereség