San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Egyébként tényleg unalmas mind Ricsitől, mind az amerikai sajtótól, hogy folyamatosan azt a meccset hozza fel. Tipikusan a vízen járó rendőr estéhez kezd hasonlítani a dolog. (nézzétek, úszni sem tud...)
Alex nekem se mindig nyerte el a tetszésem, de egy jó edző attól lesz jó edző, hogy a QB stílusának megfelelő játék szisztémát fog játszani és hozzá építi a csapatot. Alexből sose lesz Manning vagy Brady (sajnos-hálistennek?!) de számomra a lényeg az, hogy a csapat nyerjen.Csiriba
nem nőnek ilyen játékosok minden fán igaz. csak ugye ez most passzorientált liga lett és nem "trendi" wco qb-kat alkalmazni.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
arról nem beszélve hogy egy erősen QB centrikus csapattal mi lesz ha megsérül a kulcsjátékosa.


több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Egyébként tényleg unalmas mind Ricsitől, mind az amerikai sajtótól, hogy folyamatosan azt a meccset hozza fel. Tipikusan a vízen járó rendőr estéhez kezd hasonlítani a dolog. (nézzétek, úszni sem tud...)
Alex nekem se mindig nyerte el a tetszésem, de egy jó edző attól lesz jó edző, hogy a QB stílusának megfelelő játék szisztémát fog játszani és hozzá építi a csapatot. Alexből sose lesz Manning vagy Brady (sajnos-hálistennek?!) de számomra a lényeg az, hogy a csapat nyerjen.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó kis meccs volt, végül is a Champs pubban sikerült ezt a vizuális élményt abszolválni, (bár kicsit hülyén néztek mikor du. fél háromkor beállítottam, hogy én most és itt meccset akarok nézni 😀) a lényeg a lényeg, hogy egy percig nem forgott veszélyben a dolog mindent kontrolláltunk és végre nem voltak össze-vissza playhívások. Legjobban Randy td-je tetszett Sanyi kommentárjával (hintából küldte el sós cukorért a védőket).Csiriba
örülök 😊

bár Ricsi állandóan ekézte Alexet.petey
mi kifogása volt vele??? 18/19 3TD hol volt a hiba???Alabama Niners
mert nem úgy játszik mint Brees, Rodgers, Brady stb. Inkonzisztens(mondjuk ez kissé igaz), és nem tüzel állandóan, 50+ yardos bombákat. mert ugye hogy játszott a Brady-Moss páros.

mondjuk látszott halvány fogalma sincs Ricsinek a WCO-ról és nem nézett Cardinal meccset sosem, mikor Harbs volt a HC. ugyanígy nyomták, mint most mi, de Fucu jobban elmondja mint a Stanford Cardinal hazai pápája 😀petey
Stream-en néztem a meccset nem a Tv-ben, így Ricsi kommentálására nem tudok reagálni, viszont Alex jó volt, igazi game manager, ezt most 100%-on hozta, nem is kellett több tőle. Én amúgy is hozzá vagyok szokva az ilyen játékhoz, mert az Alabama is ezt nyomja méghozzá igen magas hatékonysággal. Az igazi foci nem abból áll, hogy van 50-60 passz kísérlete egy QB-nak, a WCO teljesen más, messze nem olyan látványos mint Manning-Brees-Brady. Nem is fair velük összevetni Alexet, más stílusú játékos. Idén volt 1 meccse amikor dobott 3INT-et, még így is talán neki van az egyik legkevesebb. Mi nem sziporkázó légicsapásokkal fogunk meccseket nyerni! Azt kell játszanunk amit nagyon tudunk, sokat a földön menni. Azért úgy vélem például a RZ problémánk sokat fejlődött a tavalyi évhez képest. Nem látványos annyira, viszont tavaly és idén a mérlegünk 19-5!!! Másfél év alatt, előtte 3-4 év kellett ennyi győzelemhez!!! Jómagam a 90-es évek eleje óta követem a Ninerst, a csúcsról megjártam a legnagyobb mélységi, viszont most újra a csúcsokat ostromoljuk, ellenben ne gondoljuk azt, hogy ez már a 2. jó évünkben SB győzelmet jelent! Ne legyenek irreális elvárásaink. 3 éve még egy 9-7-es mérlegtől is elaléltunk volna.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Jó kis meccs volt, végül is a Champs pubban sikerült ezt a vizuális élményt abszolválni, (bár kicsit hülyén néztek mikor du. fél háromkor beállítottam, hogy én most és itt meccset akarok nézni 😀) a lényeg a lényeg, hogy egy percig nem forgott veszélyben a dolog mindent kontrolláltunk és végre nem voltak össze-vissza playhívások. Legjobban Randy td-je tetszett Sanyi kommentárjával (hintából küldte el sós cukorért a védőket).Csiriba
örülök 😊

bár Ricsi állandóan ekézte Alexet.petey
mi kifogása volt vele??? 18/19 3TD hol volt a hiba???Alabama Niners
mert nem úgy játszik mint Brees, Rodgers, Brady stb. Inkonzisztens(mondjuk ez kissé igaz), és nem tüzel állandóan, 50+ yardos bombákat. mert ugye hogy játszott a Brady-Moss páros.

mondjuk látszott halvány fogalma sincs Ricsinek a WCO-ról és nem nézett Cardinal meccset sosem, mikor Harbs volt a HC. ugyanígy nyomták, mint most mi, de Fucu jobban elmondja mint a Stanford Cardinal hazai pápája 😀

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na végre sikerült megnéznem nekem is a meccset. Ilyen meccs után nem is tudok mit mondani, annyira egyértelmű volt. Aminek a legjobban örültem, hogy volt secondary-nk is... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ma Harbs és Alex vitt 1-1 SF Giants játékost körbe a World Series parádén SF-ben. Remélem Februárban a srácok visszaadják a kölcsönt 😀petey




Februárban Bochy visszaadhatja a kölcsönt mint az ominózus bünti ügynél, és furikázhatja mondjuk Aldon Smitht 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó kis meccs volt, végül is a Champs pubban sikerült ezt a vizuális élményt abszolválni, (bár kicsit hülyén néztek mikor du. fél háromkor beállítottam, hogy én most és itt meccset akarok nézni 😀) a lényeg a lényeg, hogy egy percig nem forgott veszélyben a dolog mindent kontrolláltunk és végre nem voltak össze-vissza playhívások. Legjobban Randy td-je tetszett Sanyi kommentárjával (hintából küldte el sós cukorért a védőket).Csiriba
örülök 😊

bár Ricsi állandóan ekézte Alexet.petey
mi kifogása volt vele??? 18/19 3TD hol volt a hiba???
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Jó kis meccs volt, végül is a Champs pubban sikerült ezt a vizuális élményt abszolválni, (bár kicsit hülyén néztek mikor du. fél háromkor beállítottam, hogy én most és itt meccset akarok nézni 😀) a lényeg a lényeg, hogy egy percig nem forgott veszélyben a dolog mindent kontrolláltunk és végre nem voltak össze-vissza playhívások. Legjobban Randy td-je tetszett Sanyi kommentárjával (hintából küldte el sós cukorért a védőket).Csiriba
örülök 😊

bár Ricsi állandóan ekézte Alexet.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Ma Harbs és Alex vitt 1-1 SF Giants játékost körbe a World Series parádén SF-ben. Remélem Februárban a srácok visszaadják a kölcsönt 😀

Alex lett az NFC Player of the Week

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Jó kis meccs volt, végül is a Champs pubban sikerült ezt a vizuális élményt abszolválni, (bár kicsit hülyén néztek mikor du. fél háromkor beállítottam, hogy én most és itt meccset akarok nézni 😀) a lényeg a lényeg, hogy egy percig nem forgott veszélyben a dolog mindent kontrolláltunk és végre nem voltak össze-vissza playhívások. Legjobban Randy td-je tetszett Sanyi kommentárjával (hintából küldte el sós cukorért a védőket).
több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Ez szép volt.
A D#-nek hab a tortán volt az utolsó perces szenzációs védekezése. Megkoronázták az egész meccses játékukat. Gorenak tisztelet amiért sérülten is sikerült ilyen jól játszania.
Alex jól játszott, bár az első percekben sikerült Manninghamet egy nagy ütközésbe belevinnie.
Szóval szép volt fiúk.
Egy hét pihi, aztán a Rams ellen ráhangolódunk a Bearsre. Remélhetőleg addigra Alex ujja, és Gore bordája rendbejön, és talán Brandon Jacobs térde is javulgat annyit hogy 1-2 playt játszhasson. Érdekelne hogy mit tud az "öreg".😊
Ja és Harbaugh nagyon faja volt a szemüveges, higgadt kinézetével. Rá se lehetett ismerni.😊



több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak most néztem meg, az egekben vagyok. Az első félidőben amit csináltak, az fantasztikus. Yeeeeeeee!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Vol olyan QB aki hibátlanul passzolt egy meccsen, és volt legalább 15 passza?Alabama Niners
ja és 19/19 lett volna ha Delanie nem ejti el az odavarázsolt labdát.

Cat, hát egy ilyen hit tuti jobb mint egy sack. pláne ti is ilyenekre feszültök Wilsontól 😊

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vol olyan QB aki hibátlanul passzolt egy meccsen, és volt legalább 15 passza?
több mint 11 éve
catattack 3 520
na és persze ez, The Hawk.

petey
Olyat nem találtál, ahol Alexet csomagolják össze?
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Nem láttam élőben, de nagyon jó volt ilyen számokra ébredni. Örülök a W-nek! Azt hiszem, ez most túllendítheti a csapatot azon a bizonytalansági ponton, amit pár elmúlt teljesítmény miatt érezhettünk. Alex-en nem tudok kiigazodni. Egyszer ilyen teljesítményt látunk tőle, egyszer meg... Milyen mértékben lehet felelős a teljesítményéért az ellenfeleket feltérképező, ellenük a játéksémákat kidolgozó team? Félidőben vagyunk, egy pici lépéselőnyt szereztünk a csoportársakkal szemben, ha hozzuk a csoportmeccseket, akkor ez ki is fog tartani. Zsír!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
zsír, elhoztuk a W-t idegenből.
Alexünk újabb rekord beállítás:


na és persze ez, The Hawk.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csalás volt az egész. 😊
Sajnos valami ilyesmire számítottam a Ninerstől csak több futott yarddal.
A védelem nem erőltette meg magát sok segítséget kapott a Cards támadóktól.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Grat a csapatnak 😊
6-2, alakul ez 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Csocsókám! Ezek csak számok! 😀catattack
De magukért beszélnek! 😀

több mint 11 éve
catattack 3 520
Csocsókám! Ezek csak számok! 😀
több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
5-2
4-3

Week 05
Buffalo Bills vs San Francisco 49ers
Win: 45 - 3


Week 06

Buffalo Bills vs Verebek
Loss: 19 - 16



több mint 11 éve
catattack 3 520
Itt nagy pofára esések lehetnek, ha valamelyikőtök komolyan az hiszi, hogy nyerhet a niners!
Én szóltam!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Á, a Giants meccset hagyjuk. Annál talán a Vikings meccs fájt jobban.

Nem baj. Remélem ma lelépjük a madarakat.
Bízom hogy Gore játszik, és Alex pedig precíziós dobógép lesz!😊
Go 49ers!

Én is csak holnap nézem meg ilyen tájékon. csocsó
Ez még a Vikes meccsnél is jobban fog 😀