Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez megvan? Mint látszik, a csapatunk alapjai eléggé biztosak még jó néhány évig 😀

SeaSzilaHawk
a táblábol is látszik a jövő évi 1.körös DT pick
és nagyon fontos ufa sem lesz csak branch. jöhet egy sztár ufa wr 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez megvan? Mint látszik, a csapatunk alapjai eléggé biztosak még jó néhány évig 😀


“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kamről feledkezünk meg méltatlanul! A csávótól konkrétan jobban fosnak az ellenfelek, mint bárkitől, mert bum bum Kam jön és megüt, ha akarod ha nem, és nagyon! Earl nem képes erre!
Öregebb fórum tagok emlékeznek, hogy évekig sírtam egy rettenet kemény S-ért! Nem kérdés, ki a kedvencem!
A liga tE- jeinek ajánlásával!Helmut Zimmer
Nem feledkezünk meg, de azt látjuk, h Pete filozófiája azon alapszik, h minden játékos erősségét hozza ki... az egész D azért tudja tenni így a dolgát, mert van ET-nk... ha Ő nem lenne, Kam nem ülne a boxba, nem tudna annyit futást védeni, és annyit emberezni TE-eken. Illetve a CB-ek sem embereznének ennyit. A legfontosabb játékosunk D oldalon ET és persze Wagner, de ET-n alapszik a fő koncepció, mert olyan range-el rendelkezik, h bárhova odaér. Ugyanezen koncepción alapszik Wagner és KJ. Fontos h a LB-ink jók legyenek emberezésben és h side-to-side sebességgel bírjanak. LeRoy ki is lóg emiatt a D-ből, de ugye nagyon sok nickel-t használunk, így nem sokat kell pályán lennie. Mindezzel nem akarom Kam érdemeit elvenni, nagyszerű játékos, de nem olyan fontos, mint ET. Én személy szerint imádom, remélem még sok sárga zászlót fog kapni, ami után valakit kiüt a meccsből 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kamről feledkezünk meg méltatlanul! A csávótól konkrétan jobban fosnak az ellenfelek, mint bárkitől, mert bum bum Kam jön és megüt, ha akarod ha nem, és nagyon! Earl nem képes erre!
Öregebb fórum tagok emlékeznek, hogy évekig sírtam egy rettenet kemény S-ért! Nem kérdés, ki a kedvencem!
A liga tE- jeinek ajánlásával!Helmut Zimmer
Nyilván. Kancellár az egyik vezére ennek a D#-nek, de egy ballhawking freesafetytől nem lehet elvárni azt a keménységet, amit egy strongsafety mutat!
A Sherman-Lane/Thurmond-Browner CB egység ligaelit coverben, és ez sokszor elveszi a lehetőséget E.T. elől. Azokat a nagy palyeket amiket hozna, megcsinálják előtte pár másodperccel.
Kam szabadon töltheti a boxot, és ütheti az ellenfelet, amíg E.T.-nek fedeznie kell a mély zónát.
Én örülök,hogy nem sokszor van szükség rá, mert megoldják a shutdown cornereink. (Amúgy ezt a Wright-Kancellár párost élmény lesz nézni a hátralevő ki tudja hány meccsen.Szerintem Welker azóta is nyögi azokat az ütéseket)

Arról is keveset beszéltünk,hogy a Lane/Thurmond páros a slotban, mekkora könnyebbséget ad a LB sornak. Régebenn azért elég sokszor fordult el,hogy slotban szívtunk, de mostanra Lane is értéke lett ennek a védelemnek. Nyilván nem akkora mint az előbb említettek, de minden védelem annyira erős,mint a leggyengébb láncszeme. Ami aggaszt, az a passzrush hiánya. Nevezetesen az,hogy erőből, a fallal nem igazán tudunk nyomsát generálni, csak csomagokkal.
Jones nekem csalódás, és Irvin sem villogott mostanában.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Kamről feledkezünk meg méltatlanul! A csávótól konkrétan jobban fosnak az ellenfelek, mint bárkitől, mert bum bum Kam jön és megüt, ha akarod ha nem, és nagyon! Earl nem képes erre!
Öregebb fórum tagok emlékeznek, hogy évekig sírtam egy rettenet kemény S-ért! Nem kérdés, ki a kedvencem!
A liga tE- jeinek ajánlásával!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akkor a PO-ban megont gyalu lesz a széleken. Kell ez az idióta páros, ráadásul most már irgalmatlanul fosnak tőlük.garrett27
Amúgy akartam mondani,hogy Sherman egy állat, és tényleg sátdán,de méltánytalanul megfeledkezünk Brownerről 😊
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Akkor a PO-ban megont gyalu lesz a széleken. Kell ez az idióta páros, ráadásul most már irgalmatlanul fosnak tőlük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Most hallottam a jó hírt!!! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
SUPER BOOOOWL!!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
jobb hír mint a frisco elleni győzelem!braxa88
Főleg, hogy a PO-ra visszajön elválaszthatatlan gonosz kis barátja!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jobb hír mint a frisco elleni győzelem!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000117644/article/richard-sherman-of-seattle-seahawks-wins-ped-appeal
ennyi... ez az igazi picksix...
sztörnyeteg lesz a PO-ban
Helmut Zimmer



Richard Sherman ‏@RSherman_25
Thank you @nfl for upholding the truth! To the 12s Thank you your faith is rewarded! Thank you lord

Ennyi 😊



Kíváncsi vagyok Medvepapa mikor jelenik meg egy mémmel 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lrlm0mpfxyvtsjtldfme
Richard Sherman of Seattle Seahawks wins PED appeal
The Seattle Seahawks' Super Bowl hopes received a big boost Thursday when Richard Sherman told NFL.com's Steve Wyche that he won his appeal of a four-game suspension for PED use.

ennyi... ez az igazi picksix...
sztörnyeteg lesz a PO-ban
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman twittere alapján megnyerte a perét. Hivatalos még nincs.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sherman alpro ez tény. peterson 😀
nem volt rossz pp idén, de messze nem sherman szint

unger megérdemelte, okung meg pláne.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
sherman amúgy 1st alternate cb poszton 😊
ahogy Clemons DL, és Michael Robinson FB poszton fetomy
Michael Robinson idén is bizonyított, csendes munkás de olyan fontos nekünk, mint a Ravensnek Leach!Medvepapa
Willist hogyan eltette az útból?! 😊
Ráadásul mentalitásban is helyén van.


2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returnerkrankovics
Tegyük hozzá hogy ebből Okung, Unger és Washington kezdők is.Hanni
Szép és jó, de nem véletlenül terjed a pletyka,hogy ez lesz az utolsó ProBowl.

McCoy,Lynch és Rice is kihagyta az edzést.undisputedly
Valljuk meg őszintén a Pro Bowl presztízs értéke mostanra eléggé megkopott, "hála" a sok visszamondásnak. Enyhe túlzással a végén úgy is azok játszanak (a szavazástól függetlenül) akik ráérnek és hajlandóak Hawaiira repülni.BigBaltazar
Persze. Szerintem a ligának több pénze megy el azzal,hogy hirdetési felületet buknak az nfl.com-on, mint amennyi a meccsből bejön 😀
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kit érdekel a Pro Bowl, úgysem érünk majd rá. Készülni kell a SB-ra. Na jó, csak vicceltem így Szilveszter előtt! Vagy mégsem?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Az az igazság, h idáig sem volt túl érdekfeszítő, h ki jut el Hawaii-ra. Nem is beszélve arról, h a Pro Bowl egyszerűen nézhetetlen... nincs tét. A játékosok csak barmulnak.
Idáig annak volt értéke, hogy ha vkit emlegettek, akkor a neve mellé odabiggyesztették, hogy hányszoros Pro Bowl játékos. De ennyi.
És az h Sherman-t (de még lehetne említeni emberkéket) nem választottak be mutatja, hogy mennyire komoly a szavazás. Na de hátha majd ez is fölpaprikázza egy kicsit a comptoni srácunkat és még több bizonyítási vágy lesz benne 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returnerkrankovics
Tegyük hozzá hogy ebből Okung, Unger és Washington kezdők is.Hanni
Szép és jó, de nem véletlenül terjed a pletyka,hogy ez lesz az utolsó ProBowl.

McCoy,Lynch és Rice is kihagyta az edzést.undisputedly
Valljuk meg őszintén a Pro Bowl presztízs értéke mostanra eléggé megkopott, "hála" a sok visszamondásnak. Enyhe túlzással a végén úgy is azok játszanak (a szavazástól függetlenül) akik ráérnek és hajlandóak Hawaiira repülni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az érdekes az, hogy Sherman a szurkolói szavazás után 3. volt és Peterson 4., de az edzők és játékosok szavazatai után ez megfordult.Fucu
azt hol lehet megnézni, hogy hogy alakultak a szavazások?fetomy
ezt speciel a cards beat writer írta és volt forrás honnan szedte

Medvepapa: nekem is ez a véleményem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Az érdekes az, hogy Sherman a szurkolói szavazás után 3. volt és Peterson 4., de az edzők és játékosok szavazatai után ez megfordult.Fucu
Szerintem a szakmai közeg annyira nem tudott azonosulni a megnyilvánulásaival mint a szurkolók... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az érdekes az, hogy Sherman a szurkolói szavazás után 3. volt és Peterson 4., de az edzők és játékosok szavazatai után ez megfordult.Fucu
azt hol lehet megnézni, hogy hogy alakultak a szavazások?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az érdekes az, hogy Sherman a szurkolói szavazás után 3. volt és Peterson 4., de az edzők és játékosok szavazatai után ez megfordult.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
sherman amúgy 1st alternate cb poszton 😊
ahogy Clemons DL, és Michael Robinson FB poszton fetomy
Michael Robinson idén is bizonyított, csendes munkás de olyan fontos nekünk, mint a Ravensnek Leach!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sherman amúgy 1st alternate cb poszton 😊
ahogy Clemons DL, és Michael Robinson FB poszton