Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.fetomy
akkor Ti ennek tudatában lenne olyan játékos akit pihentetnétek? Lynch? Wilson?....funkyparduc
Semmi pénzért. Nincs szükség arra, hogy kiessenek a ritmusból, és emlékeim szerint általában nem is szokott jót tenni annak, aki pihentet ilyenkor. fetomy
Így van, jàtsszon mindenki és nyerjen, a Ramsnek is jövünk a revanssal! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.fetomy
akkor Ti ennek tudatában lenne olyan játékos akit pihentetnétek? Lynch? Wilson?....funkyparduc
Semmi pénzért. Nincs szükség arra, hogy kiessenek a ritmusból, és emlékeim szerint általában nem is szokott jót tenni annak, aki pihentet ilyenkor.

Ja és hát az meg a másik, hogy mi van ha emiatt kikapunk és közben a SF is kikap? Annál nagyobb ideg nem lehet...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok!

Nálam okosabbnál kérdezném: van tétje az utolsó meccsnek a Rams ellen?
Az világos, hogy ha a Cardinals nyerne (1%?), és mi is, akkor megvan a csoport, de ezen kívül bármi más? funkyparduc
Tomynak igaza van, persze a presztízs adott és magas, de tétje PO szempontbòl az àltalad is említett NFC West title-n kívül nincs.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ja és szerintem nekünk van a ligában a legdrágább backup QB-nk. (Ha nem javíts ki.) garrett27
Szerintem a Kansas és a Jets is pályázhat a címre, lévén Cassel és Szancsó is padra szorult 😊

Érdekesség gyanánt:

Sanchez 2012-re 12 millió felett kap. ( az aláírási bónuszt az első évre számolva )
McElroy 450 ezer dollárt.

Cassel 5 millió felett valamivel.
Quinn 1 milliót.

Flynn 8 millió( az aláírási bónuszt az első évre számolva )

Wilson 1 milliót ( őrület,hogy 2016-g bagóért játszik)


Sanchez: 3/9/2012: Signed a five-year, $58.25 million contract. The deal contains $20.5 million guaranteed, including an $8 million signing bonus and all of Sanchez's 2012 and 2013 base salaries. Another $10 million is available through escalators. Sanchez is eligible for annual $500,000 workout bonuses throughout the contract's life. 2012: $3.25 million, 2013: $8.25 million, 2014: $9 million (+ $2 million roster bonus due in late March), 2015: $12.5 million (+ $1 million roster bonus due in late March), 2016: $10.75 million (+ $1 million roster bonus due in late March), 2017: Free Agent

McElroy: 7/29/2011: Signed a four-year, $2,105,152 contract. The deal included a $65,152 signing bonus. 2012: $390,000, 2013: $555,000, 2014: $645,000, 2015: Free Agent

Cassel: 7/14/2009: Signed a six-year, $63 million contract. The deal contains $28 million guaranteed, including a $10 million roster bonus in the first year and a $7.5 million option bonus in the third. An annual $250,000 workout bonus is available in years two through six. 2012: $5.25 million, 2013: $7.5 million, 2014: $9 million, 2015: Free Agent

Quinn:3/17/2012: Signed a one-year, $1 million contract. 2013: Free Agent

Flynn:3/18/2012: Signed a three-year, $19.5 million contract. The deal contains $10 million guaranteed -- a $6 million signing bonus, Flynn's 2012 base salary, and $2 million of his second-year salary. Another $5 million is available through escalators. An additional $2 million worth of incentives is available, but is "unlikely to be earned." 2012: $2 million, 2013: $5.25 million, 2014: $6.25 million, 2015: Free Agent

Wilson:5/7/2012: Signed a four-year, $2.198 million contract. The deal included a $619,472 signing bonus. 2012: $390,000, 2013: $526,217, 2014: $662,434, 2015: $798,651, 2016: Free Agent
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Most néztem meg a meccset, hát állatok voltunk 😀 Mondjuk biztos voltam a gyozelemben, fantasyban is bennhagytam a HC-t 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
akkor még egyszer: szted kik a DRoY várományosai?SeaSzilaHawk
Gilmore, Janoris, Hayward, Dennard mind király corner. Claiborne engem nem kápráztatott el.
Kuechly alap lenne, de nem elég látványos a játéka a győzelemhez. Ugyanez igaz Barronra is ha a top10-et nézzük. Burfictre tuti megy majd szavazat.
A védőfalemberek közül szvsz Chandler Jones végez majd legelől, de nem ő fog nyerni.

Én valamelyik CB-nek adnám.Höri
Kösz kösz. Csak azért kérdeztem, hogy lássam, hogy Wagner ott van-e a tűz közelében. Amit én láttam, abból sztem Wagner Kuechly előtt jár, bár persze ezt mondom, hisz hazabeszélek. De amúgy nekem Janoris játéka tűnt fel, mint a legnagyobb esélyes.

OFF - ez milyen komment szerintetek:
"Just wanna point out Seattle and Denver are a combined 13-1 since both states legalized marijuana."

Hatalmas, forrás Bleacher report 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 356
Bobby Wagner?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor még egyszer: szted kik a DRoY várományosai?SeaSzilaHawk
Gilmore, Janoris, Hayward, Dennard mind király corner. Claiborne engem nem kápráztatott el.
Kuechly alap lenne, de nem elég látványos a játéka a győzelemhez. Ugyanez igaz Barronra is ha a top10-et nézzük. Burfictre tuti megy majd szavazat.
A védőfalemberek közül szvsz Chandler Jones végez majd legelől, de nem ő fog nyerni.

Én valamelyik CB-nek adnám.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja és szerintem nekünk van a ligában a legdrágább backup QB-nk. (Ha nem javíts ki.) garrett27
na jó de valószínűleg a legolcsóbb starter is 😊
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
én itt most nem az ORoY kérdés miatt jöttem kardoskodni. Csupán annyit szeretnék, hogy a Wilson-kampány ne csapjon át Luck lejáratókampányba, mert sajnos érzem rá a hajlamot.

Amúgy is 2 Heisman 2. hely után illene a sorba egy ORoY 2. 😛 Azzal se leszek elkeseredett ha minden év végén második lesz az MVP szavazáson.Höri
Nekünk már az is óriási eredmény, hogy ismét van egy normális irányítónk. Engem nem izgat az MVP meg az OROY, meg a Kiváló Dolgozó, meg a Munka Hőse érdemrend, engem az érdekel, hogy ez a kis manus bevitte a csapatot a PO-ba, gyakorlatilag a fű alatt, mert év elején kiröhögtek minket a Hobbittal, főleg azután, hogy Flynnt lepihentettük miatta. Most van egy nagyon potenciális csapatunk, van hozzá egy kis ember, akiből nagyon nagy lehet, főleg ha végleg befészkeli magát a Hawks Nest-be, meg a 12th Man szívébe. Ja és szerintem nekünk van a ligában a legdrágább backup QB-nk. (Ha nem javíts ki.)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Playoffs??? P.P.Playoffs??????

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
én itt most nem az ORoY kérdés miatt jöttem kardoskodni. Csupán annyit szeretnék, hogy a Wilson-kampány ne csapjon át Luck lejáratókampányba, mert sajnos érzem rá a hajlamot.

Amúgy is 2 Heisman 2. hely után illene a sorba egy ORoY 2. 😛 Azzal se leszek elkeseredett ha minden év végén második lesz az MVP szavazáson.Höri
akkor még egyszer: szted kik a DRoY várományosai?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
undi! vmit értd meg. Tate nem végtuk ki soha. szezon előtt meg tuti volt neki a 2-3.WR hely.
többször is leírtad ezt már hibásan 😊braxa88
Igen, ezt már én is megfigyeltem, de gondoltam nem vitatkozom 😀SeaSzilaHawk
F@szom akkor kit vágtunk ki 😀 undisputedly
Butlert! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.Fucu
ez igaz, McQuistan-nak meggyúlt volna a baja Justinnel 😀
SeaSzilaHawk
Szart, Alexre utalt. (szmájl)szaba
Tuséééé 😊

A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.Fucu
látva Brooks-ot, lehet utólag már örül neki 😀fetomy
Szerintem más lett volna a leányzó fekvése, de nem volt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én itt most nem az ORoY kérdés miatt jöttem kardoskodni. Csupán annyit szeretnék, hogy a Wilson-kampány ne csapjon át Luck lejáratókampányba, mert sajnos érzem rá a hajlamot.

Amúgy is 2 Heisman 2. hely után illene a sorba egy ORoY 2. 😛 Azzal se leszek elkeseredett ha minden év végén második lesz az MVP szavazáson.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.Fucu
látva Brooks-ot, lehet utólag már örül neki 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.Fucu
ez igaz, McQuistan-nak meggyúlt volna a baja Justinnel 😀
SeaSzilaHawk
Szart, Alexre utalt. (szmájl)
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.Fucu
ez igaz, McQuistan-nak meggyúlt volna a baja Justinnel 😀

őt is, de nem is sajnálom.
ha már WR téma. azért a frisco ellen nem villogtak Riceék. sokat volt h megvolt az ideje wilsonnak, de nem talált elkapók ezért kellett vagyánykodni és szopatnia aldon smitht meg brookst és futott.
kell azért ide egy sztárkaliberű wr rice, tate és baldwin mellébraxa88
Hát majd hozunk a 6. vagy 7. körben egy sztárelkapót 😀 De amúgy nem biztos, hogy kell ennél több. Én elégedett vagyok a WR corps-al.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem kellene Flynn hozzátok? Egy 2. és 3. körét máris a tietek 😀SeaSzilaHawk
mondtam hogy majd jön jövőre Logan Thomas, addig Vick elkaristol 😀eaglesmcnabb
Nálatok mindenki karistol mostanság 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindegy. Mivel már a draft előtt is RW fan voltam, már az is szenzációs érzés, hogy a csávó beleröhögött teljesítményével a kb. összes szakértő arcába, mégis szar érzés lesz, hogy nem fogja megkapni a díjat, mert továbbra is kevesebbnek tartják mint a másik kettőt. Most nem szempont, hogy a teljesítménye annak ellenére ilyen, hogy mennyire kicsi...fetomy
RÉSZBEN EGYETÉRTEK. Lucknak köze sincs az ORoY címhez.
viszont a számok:
RGIII: 26 TD 3850 yard 7 turnover és 104-es rating
Wilson: 28 TD 3300yard 13 turnover és 98-as rating

ezek alapján, és a SEA-WAS védelem erősségét összehasonlítva, ha RGIII kapja a díjat nem lesz meglepő. eaglesmcnabb
igen, ezért írtam, hogy ha RG3 kapja, akkor nem nagyon lehet vitatkozni vele, ő megérdemelten kapja meg ha megkapja 😊 Ez az a helyzet, mikor fel lehet hozni, hogy Wilson mennyire más szituációba jött bele (ugye nem volt 5 hónapja felkészülni a starterségre, csak 1 hete), de teljesen érthető, ha ezt nem veszik figyelembe a roynál 😊

braxa: Az, hogy a WR-ek nem tudtak sokszor elszakadni csak amiatt volt jó, hogy így láthattuk ahogy RW hülyét csinál a legnagyobb frisco sztárokból 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem kellene Flynn hozzátok? Egy 2. és 3. körét máris a tietek 😀SeaSzilaHawk
mondtam hogy majd jön jövőre Logan Thomas, addig Vick elkaristol 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
undi! vmit értd meg. Tate nem végtuk ki soha. szezon előtt meg tuti volt neki a 2-3.WR hely.
többször is leírtad ezt már hibásan 😊braxa88
Igen, ezt már én is megfigyeltem, de gondoltam nem vitatkozom 😀SeaSzilaHawk
F@szom akkor kit vágtunk ki 😀 undisputedly
pl butlert
aki 1-2 hete jött vissza
meg mike williamstbraxa88
meg DUrham-et, aki ugye most a Lions-ban vagánykodik. 😀 (remélem jól momdom 😀)SeaSzilaHawk
őt is, de nem is sajnálom.
ha már WR téma. azért a frisco ellen nem villogtak Riceék. sokat volt h megvolt az ideje wilsonnak, de nem talált elkapók ezért kellett vagyánykodni és szopatnia aldon smitht meg brookst és futott.
kell azért ide egy sztárkaliberű wr rice, tate és baldwin mellé
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi! vmit értd meg. Tate nem végtuk ki soha. szezon előtt meg tuti volt neki a 2-3.WR hely.
többször is leírtad ezt már hibásan 😊braxa88
Igen, ezt már én is megfigyeltem, de gondoltam nem vitatkozom 😀SeaSzilaHawk
F@szom akkor kit vágtunk ki 😀 undisputedly
pl butlert
aki 1-2 hete jött vissza
meg mike williamstbraxa88
meg DUrham-et, aki ugye most a Lions-ban vagánykodik. 😀 (remélem jól momdom 😀)SeaSzilaHawk
Le kellene állnom a bleacherrel 😊