Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mindegy is, hogy hány hox játékos nem ér majd rá, egyéb elfoglaltság miatt 😛 😊 😊

Amúgy én nem örülök, hogy ennyire sokat foglalkoznak a csapattal, most kell hogy nagyon koncentrált maradjon a gárda!Helmut Zimmer
Ha érettek akarunk lenni egy PO menetelésre, ezt is tudni kell kezelni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Mindegy is, hogy hány hox játékos nem ér majd rá, egyéb elfoglaltság miatt 😛 😊 😊

Amúgy én nem örülök, hogy ennyire sokat foglalkoznak a csapattal, most kell hogy nagyon koncentrált maradjon a gárda!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Pro Bowl leginkabb Hawaii miatt erdekes, de abbol meg alig mutatnak valamit nalunk a teveben. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returnerkrankovics
Tegyük hozzá hogy ebből Okung, Unger és Washington kezdők is.Hanni
Szép és jó, de nem véletlenül terjed a pletyka,hogy ez lesz az utolsó ProBowl.

McCoy,Lynch és Rice is kihagyta az edzést.undisputedly
kár mert a 2009-es ProBowl volt az elso meccs amit lattam es amiatt szerettem meg ezt a sportotWester
Mondjuk ez mindenkinek másként jön le, de szerintem a ProBowl tényleg jelentéktelen. Mint meccs, egyáltalán nem élmény. Nincsenek hitek, olyan mint egy edzés. Mint mérőszám pedig felesleges. Kerülnek be nagyon homály emberek. Az anno még a Patsben játszó Vödör például többször is bekerült ha jól emlékszem, pedig köze nem volt a játékhoz. Sherman szintű emberek pedig kimaradnak.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returnerkrankovics
Tegyük hozzá hogy ebből Okung, Unger és Washington kezdők is.Hanni
Szép és jó, de nem véletlenül terjed a pletyka,hogy ez lesz az utolsó ProBowl.

McCoy,Lynch és Rice is kihagyta az edzést.undisputedly
kár mert a 2009-es ProBowl volt az elso meccs amit lattam es amiatt szerettem meg ezt a sportot

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returnerkrankovics
Tegyük hozzá hogy ebből Okung, Unger és Washington kezdők is.Hanni
Szép és jó, de nem véletlenül terjed a pletyka,hogy ez lesz az utolsó ProBowl.

McCoy,Lynch és Rice is kihagyta az edzést.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mekkora faszsag hogy sherman nem került be

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returnerkrankovics
Tegyük hozzá hogy ebből Okung, Unger és Washington kezdők is.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
2013 Pro Bowl roster Seattle (5)
Marshawn Lynch, running back
Russell Okung, tackle
Earl Thomas, free safety
Max Unger, center
Leon Washington, kick returner

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
akkor még egyszer: szted kik a DRoY várományosai?SeaSzilaHawk
Gilmore, Janoris, Hayward, Dennard mind király corner. Claiborne engem nem kápráztatott el.
Kuechly alap lenne, de nem elég látványos a játéka a győzelemhez. Ugyanez igaz Barronra is ha a top10-et nézzük. Burfictre tuti megy majd szavazat.
A védőfalemberek közül szvsz Chandler Jones végez majd legelől, de nem ő fog nyerni.

Én valamelyik CB-nek adnám.Höri
érdekes lista.
Bobby Wagner, Lavonte David és Harrison Smith kimaradását nem értem. pl Burfivtnél, Barronnál, Jonesnál mind jobb szezont tol.braxa88
A bowl.hu szakértői sokszor vannak érdekes véleményen. Egy kis stat:
- Bobby Wagner has 130 tackles, 3 INT, and 2.0 sacks. Only Zack Thomas (1996) has matched, or bested, each of those numbers as a rookie.
Ezenkívül Wagner egy Top 10-es védelmet segített a játékával Top 3-ba emelkedni. Perpillanat nr.1 scoring defense.
Ezzel együtt szerintem nem fog nyerni, de dobogón lesz.(Hayward esélyesebb). RW is dobogó és RG3 nyer a támadóknál.
Egy kis stat, ha valaki nem olvasta volna:
 www.hawkblogger.com/2012/12/fun-with-numbers-through-week-16.html
Csupa szép és jó😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor még egyszer: szted kik a DRoY várományosai?SeaSzilaHawk
Gilmore, Janoris, Hayward, Dennard mind király corner. Claiborne engem nem kápráztatott el.
Kuechly alap lenne, de nem elég látványos a játéka a győzelemhez. Ugyanez igaz Barronra is ha a top10-et nézzük. Burfictre tuti megy majd szavazat.
A védőfalemberek közül szvsz Chandler Jones végez majd legelől, de nem ő fog nyerni.

Én valamelyik CB-nek adnám.Höri
érdekes lista.
Bobby Wagner, Lavonte David és Harrison Smith kimaradását nem értem. pl Burfivtnél, Barronnál, Jonesnál mind jobb szezont tol.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ray Edwards work out-on van nálunk. Előtte a 49ers-nek nem kellett. Ha fejben ott lenne megérne egy ismét, de kételyeim vannak...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudom... Krankovicsnak írtam mert a blogon 4. kört emleget Wilsonnal kapcsolatban 😊silent7939
valószínűleg keverte velem a GM játékból 😛
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hehe, 49ers meccs előttről idézet a FK blogról:
"Két mérkőzést játszanak hazai pályán, egy győzelem elég nekik a rájátszáshoz. Ha a 49ers-t nem is, de a Kosokat minden bizonnyal verik (10-6). Persze az lenne a legszebb, ha már most nyernének és akkor talán Matt Flynn egy egész meccset is kaphatna, pont úgy, mint tavaly."

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
A legnagyobb Frisco sztár nem játszott.Fucu
ez igaz, McQuistan-nak meggyúlt volna a baja Justinnel 😀
SeaSzilaHawk
Szart, Alexre utalt. (szmájl)szaba
Mr. "Multiple" Smith-re!

Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.fetomy
annyi van, h ha kikap a 9ers meg a pack is, akkor mi vagyunk a 2 seed, ami tudjuk mivel járna 😉a.kacsa
first round bye and two possible home games 😊krankovics
Ha a mohóságot félretesszük, akkor saját érdekünk lenne az idegenbeli meccs(ek)...

Most néztem meg a meccset, hát állatok voltunk 😀 Mondjuk biztos voltam a gyozelemben, fantasyban is bennhagytam a HC-t 😀Wester
Azt hittem a Chargers nyert.

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
A törpe véletlenül nem 3. körös volt? Ha tévednék akkor sorry 😊silent7939
ezt azért googleben is megnézhetnéd 😊a.kacsa
Tudom... Krankovicsnak írtam mert a blogon 4. kört emleget Wilsonnal kapcsolatban 😊silent7939
jogos, köszi, javítva.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A törpe véletlenül nem 3. körös volt? Ha tévednék akkor sorry 😊silent7939
ezt azért googleben is megnézhetnéd 😊a.kacsa
Tudom... Krankovicsnak írtam mert a blogon 4. kört emleget Wilsonnal kapcsolatban 😊
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A törpe véletlenül nem 3. körös volt? Ha tévednék akkor sorry 😊silent7939
ezt azért googleben is megnézhetnéd 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A törpe véletlenül nem 3. körös volt? Ha tévednék akkor sorry 😊
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Egy rövid összefoglalás:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/12/25/Seahawks_-_49ers_42-13/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.fetomy
annyi van, h ha kikap a 9ers meg a pack is, akkor mi vagyunk a 2 seed, ami tudjuk mivel járna 😉a.kacsa
first round bye and two possible home games 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
 www.seahawks.com/news/articles/article-1/Ghosts-of-Christmases-past-Baldwin-Farwell--Sherman-remembers/cf416311-cc85-4414-8492-a34e9846efbc

Nem is Sherman lenne 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.fetomy
akkor Ti ennek tudatában lenne olyan játékos akit pihentetnétek? Lynch? Wilson?....funkyparduc
Semmi pénzért. Nincs szükség arra, hogy kiessenek a ritmusból, és emlékeim szerint általában nem is szokott jót tenni annak, aki pihentet ilyenkor. fetomy
Így van, jàtsszon mindenki és nyerjen, a Ramsnek is jövünk a revanssal! 😊Medvepapa
Megvertek minket otthon, jó lenne a skalpjuk hazai pályán. Egy jó meccset kellene játszani, ne tűnjön el a tűz a csapatból.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Szerintem semmi, mert Vikes és Bears is mindenképp az utolsó spotért küzd a top4 seed pedig mindenképp a csoportgyőzteseké.fetomy
annyi van, h ha kikap a 9ers meg a pack is, akkor mi vagyunk a 2 seed, ami tudjuk mivel járna 😉