Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem kb. pont ugyanolyan játékerőt képvisel a két csapat, nekem mind1. A legjobb az lenne, ha nyerne a Cards, mi meg mennénk byeweekre, de ez esélytelennek tűnik.
Duff
ahoz kéne egy GB vereség isbraxa88
Az még mondjuk össze is jöhet, de a Ari W nem :/

Amúgy beolvastam a Skins topicba, és ott eléggé "félnek" tőlünk, lehet, hogy tudnak valamit, jobb lenne ha őket kapnánk? Nem is tudom, mikor olvastam utoljára ilyeneket, hogy nem szeretnének a hawksszal játszani... De jó érzés volt 😀Duff
He he, en is atolvastam oda. Hat tenyleg jo erzes, hogy igy megy a para, de szerintem nagyreszt foloslegesen. A Skins egy jo kis csapat meg mindig, nem konnyu ellenfel.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Dallasban sok a sérült!
Én most félelmetesebbnek érzem a skinst! Jó, szeretik elmondani, hogy RG III azért érdemli meg jobban az oroyt, mert Washingtonban nincs futójáték, meg nagyszerű védelem! Ez részben igaz is, hiszen nincs valóban olyan futójáték, mint nálunk, de azért aza skins nem o e trick pony!
A szurkolói zrikát leszámítva, remek alakulatot kovácsolt belőlük Shanny! Mindentisztelet Neki!

RG3 pedig zseniális! Szívemből én is neki adnám a díjat, ezéris írtam, hogy, ha nem kapja meg RW, akkor is jó helyre fog kerulni!Helmut Zimmer
Boldog Karácsonyt Hawks fan kollégák 😊
Annak kapcsán, h WAS-ban nincs futójáték, azért idézném ezt: "Redskins RB Alfred Morris needs 104 rushing yards next week to break Clinton Portis’ team record for rushing yards in a season (1,516 in 2005)."
Amúgy ez egy szerencsés év, szerintem jó helyen lenne az oroy nálunk, de nálatok is, de még a Coltsnál is. félelmetes QB generáció jött ki, ezt nehéz volna vitatni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Dallasban sok a sérült!
Én most félelmetesebbnek érzem a skinst! Jó, szeretik elmondani, hogy RG III azért érdemli meg jobban az oroyt, mert Washingtonban nincs futójáték, meg nagyszerű védelem! Ez részben igaz is, hiszen nincs valóban olyan futójáték, mint nálunk, de azért aza skins nem o e trick pony!
A szurkolói zrikát leszámítva, remek alakulatot kovácsolt belőlük Shanny! Mindentisztelet Neki!

RG3 pedig zseniális! Szívemből én is neki adnám a díjat, ezéris írtam, hogy, ha nem kapja meg RW, akkor is jó helyre fog kerulni!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem kb. pont ugyanolyan játékerőt képvisel a két csapat, nekem mind1. A legjobb az lenne, ha nyerne a Cards, mi meg mennénk byeweekre, de ez esélytelennek tűnik.
Duff
ahoz kéne egy GB vereség isbraxa88
Az még mondjuk össze is jöhet, de a Ari W nem :/

Amúgy beolvastam a Skins topicba, és ott eléggé "félnek" tőlünk, lehet, hogy tudnak valamit, jobb lenne ha őket kapnánk? Nem is tudom, mikor olvastam utoljára ilyeneket, hogy nem szeretnének a hawksszal játszani... De jó érzés volt 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem kb. pont ugyanolyan játékerőt képvisel a két csapat, nekem mind1. A legjobb az lenne, ha nyerne a Cards, mi meg mennénk byeweekre, de ez esélytelennek tűnik.
Duff
ahoz kéne egy GB vereség is
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem kb. pont ugyanolyan játékerőt képvisel a két csapat, nekem mind1. A legjobb az lenne, ha nyerne a Cards, mi meg mennénk byeweekre, de ez esélytelennek tűnik.
Duff
A Redskins most eléggé egy emberre épül, ha nem csak egy lufi az egész, akkor verhetőek. A Cowboys meg Amerika csapata, langyos közönséggel és egy hektikus Romoval. Bryantnek meg Sherman a második percben rálépne a fájós ujjára, van annyira genyó. Úgyhogy inkább a Tehenészek.
Szerintem a Pintyeknek idénre annyi, úgyhogy a csoport a Friscoé, de nem baj, legalább játékban maradunk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem kb. pont ugyanolyan játékerőt képvisel a két csapat, nekem mind1. A legjobb az lenne, ha nyerne a Cards, mi meg mennénk byeweekre, de ez esélytelennek tűnik.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
más

Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem tökmindegy. Mindkettő nehéz, PO meccs eleve nem lehet könnyű vagy lejátszott, de jó lesz látni a csapatot januárban is! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Na ez még egy idióta sztori:

'Hawks accuse 49ers' Harbaugh of unsportsmanlike honking
 www.nfl.com/news/story?id=0ap1000000116258&template=blank&confirm=trueendorphyn
Asszondja Sherman: "Lets score, and go for two" beszarok ezen az emberen, imádom 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez még egy idióta sztori:

'Hawks accuse 49ers' Harbaugh of unsportsmanlike honking
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/e4zrford5tnyb7pt9rmk
Seattle Seahawks: Jim Harbaugh honked after last win
The rivalry between the San Francisco 49ers and Seattle Seahawks runs deep. It even spills out into the parking lot, if Jim Harbaugh's October antics are to be believed.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
amugy Sherman eltiltása még bezavarhat.

reméljük trufant marad maródi. thurmond jó, lane és maxwell is.
de pl a wildcardon egy lane maxwell/thurmond kezdő duó/trió annyira nem lenne jó.
browner a wildcard meccsig nincs, tovább kell menni és akkor az egyik pro bowl cb visszatér, reméljük sherman nem kap eltiltást és összeállhat a secondary.braxa88
brownernek a mostani lesz az utolsó meccse a 4bőla.kacsa
télleg. zsír


más

Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
washingtont megvernénk simán, a dallastól jobban féleka.kacsa
Ne aggódjatok a Wasra nagyobb esély van sokkal!!Miért félsz tőlünk jobban? Mi nem erősödtünk, csak lélekben és csapatszellemben ami hetekig elég volt,de nem tart örökké.
Több mint a fél védelem hiányzik tényleg ilyen street védelem vab kb, O fal gyenge, futójáték 1 emberes fal miatt nem is működik és kihasználva sincs.
+ Ware is megsérült, ha játszik is nem egészséges.
tehát védelem 5 legfontosabb játékosából 3 sérült, 1 sérülten játszik.
Erőn felül teljesítenek a srácok hetek óta 110%,lsd. Dez(törött ujjal,Romo,Witten)félek már a Was ellen lesz a lufi amikor minden szétrobban és széesik a csapat maradék része.a Saints ellen már voltak erre utaló jelek, de Romoék visszajöttek .Kroos
Ti is kezdtek beindulni. Hazai palyan kemeny lenne. A skins rendszerere pedig tudunk keszulni. A vedelmuk pedig maximum atlagos.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
amugy Sherman eltiltása még bezavarhat.

reméljük trufant marad maródi. thurmond jó, lane és maxwell is.
de pl a wildcardon egy lane maxwell/thurmond kezdő duó/trió annyira nem lenne jó.
browner a wildcard meccsig nincs, tovább kell menni és akkor az egyik pro bowl cb visszatér, reméljük sherman nem kap eltiltást és összeállhat a secondary.braxa88
brownernek a mostani lesz az utolsó meccse a 4bőla.kacsa
télleg. zsír


más

Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
washingtont megvernénk simán, a dallastól jobban féleka.kacsa
Ne aggódjatok a Wasra nagyobb esély van sokkal!!Miért félsz tőlünk jobban? Mi nem erősödtünk, csak lélekben és csapatszellemben ami hetekig elég volt,de nem tart örökké.
Több mint a fél védelem hiányzik tényleg ilyen street védelem vab kb, O fal gyenge, futójáték 1 emberes fal miatt nem is működik és kihasználva sincs.
+ Ware is megsérült, ha játszik is nem egészséges.
tehát védelem 5 legfontosabb játékosából 3 sérült, 1 sérülten játszik.
Erőn felül teljesítenek a srácok hetek óta 110%,lsd. Dez(törött ujjal,Romo,Witten)félek már a Was ellen lesz a lufi amikor minden szétrobban és széesik a csapat maradék része.a Saints ellen már voltak erre utaló jelek, de Romoék visszajöttek .

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
meglesz. végülis nem luckról beszélünkbraxa88
Hé, Lucknak meglett a yardrekord! Az volt az, amihez elég egy átlagos teljesítmény is ha eleget dobatnak vele, és hát valami neki is kell a neve mellé, hogy ne legyen teljesen nevetséges az OROY cím 😊fetomy
4meccse óta nem dob 50%felett, dehát ilyen célpontokkal mint Reggie Wayne nehéz is.braxa88
Patriots ellen hirdette talán a Boston Herald a Colts meccsét úgy,hogy "Luck vs Skill" 😀
Mindent elmond. Idővel majd talán a "szakemberek" és a média is rájön,hogy az a tavalyi Colts nem is volt olyan rossz, csak Luckért szoptak. Igazából egy SuperBowl összecsapás lenne a leginkább stílusos. Szeretném látni Shermanék ellen. 😂undisputedly
majd jövőre.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként ray edwards volt ma workouton. szokásos low risk-high reward dolog. minnyben jó volt azért még
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
amugy Sherman eltiltása még bezavarhat.

reméljük trufant marad maródi. thurmond jó, lane és maxwell is.
de pl a wildcardon egy lane maxwell/thurmond kezdő duó/trió annyira nem lenne jó.
browner a wildcard meccsig nincs, tovább kell menni és akkor az egyik pro bowl cb visszatér, reméljük sherman nem kap eltiltást és összeállhat a secondary.braxa88
brownernek a mostani lesz az utolsó meccse a 4bőla.kacsa
télleg. zsír


más

Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
washingtont megvernénk simán, a dallastól jobban félek
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy Sherman eltiltása még bezavarhat.

reméljük trufant marad maródi. thurmond jó, lane és maxwell is.
de pl a wildcardon egy lane maxwell/thurmond kezdő duó/trió annyira nem lenne jó.
browner a wildcard meccsig nincs, tovább kell menni és akkor az egyik pro bowl cb visszatér, reméljük sherman nem kap eltiltást és összeállhat a secondary.braxa88
brownernek a mostani lesz az utolsó meccse a 4bőla.kacsa
télleg. zsír


más

Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
amugy Sherman eltiltása még bezavarhat.

reméljük trufant marad maródi. thurmond jó, lane és maxwell is.
de pl a wildcardon egy lane maxwell/thurmond kezdő duó/trió annyira nem lenne jó.
browner a wildcard meccsig nincs, tovább kell menni és akkor az egyik pro bowl cb visszatér, reméljük sherman nem kap eltiltást és összeállhat a secondary.braxa88
brownernek a mostani lesz az utolsó meccse a 4ből
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
meglesz. végülis nem luckról beszélünkbraxa88
Hé, Lucknak meglett a yardrekord! Az volt az, amihez elég egy átlagos teljesítmény is ha eleget dobatnak vele, és hát valami neki is kell a neve mellé, hogy ne legyen teljesen nevetséges az OROY cím 😊fetomy
4meccse óta nem dob 50%felett, dehát ilyen célpontokkal mint Reggie Wayne nehéz is.braxa88
Patriots ellen hirdette talán a Boston Herald a Colts meccsét úgy,hogy "Luck vs Skill" 😀
Mindent elmond. Idővel majd talán a "szakemberek" és a média is rájön,hogy az a tavalyi Colts nem is volt olyan rossz, csak Luckért szoptak. Igazából egy SuperBowl összecsapás lenne a leginkább stílusos. Szeretném látni Shermanék ellen. 😂
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy Sherman eltiltása még bezavarhat.

reméljük trufant marad maródi. thurmond jó, lane és maxwell is.
de pl a wildcardon egy lane maxwell/thurmond kezdő duó/trió annyira nem lenne jó.
browner a wildcard meccsig nincs, tovább kell menni és akkor az egyik pro bowl cb visszatér, reméljük sherman nem kap eltiltást és összeállhat a secondary.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
4meccse óta nem dob 50%felett, dehát ilyen célpontokkal mint Reggie Wayne nehéz is.braxa88
jó, de már 4szer átlépte a 60%-ot!fetomy
OROY. én az MVPnél is megemlíteném a helyét.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
4meccse óta nem dob 50%felett, dehát ilyen célpontokkal mint Reggie Wayne nehéz is.braxa88
jó, de már 4szer átlépte a 60%-ot!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meglesz. végülis nem luckról beszélünkbraxa88
Hé, Lucknak meglett a yardrekord! Az volt az, amihez elég egy átlagos teljesítmény is ha eleget dobatnak vele, és hát valami neki is kell a neve mellé, hogy ne legyen teljesen nevetséges az OROY cím 😊fetomy
4meccse óta nem dob 50%felett, dehát ilyen célpontokkal mint Reggie Wayne nehéz is.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
meglesz. végülis nem luckról beszélünkbraxa88
Hé, Lucknak meglett a yardrekord! Az volt az, amihez elég egy átlagos teljesítmény is ha eleget dobatnak vele, és hát valami neki is kell a neve mellé, hogy ne legyen teljesen nevetséges az OROY cím 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung idén elég vaddisznó, jól érzékelem? szaba
év elején nagyon sok büntije volt, főleg false start meccsenként 2.
4-5-6. héttől vaddisznó. kikapcsolja az ellen pass rushereét, és lynchet röpíti az 1500yard felé.
nálam sima pro bowl, de nem frisco falember így staley meg davis megy 😀

sack:
okung: 1
staley: 7
davis: 10
vicc
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Okung idén elég vaddisznó, jól érzékelem?