Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Este még elmegyek valami élőzenés mulatságra, majd egészen pontosan hajnali 2-kor - legyen bármi is a kezemben, vagy csüngjön bármi is a farkamon - jövök haza meccset nézni, előre is elnézést az eredménykövetőben esetleges helyesírási hibákért! 😛 A legszebb az lenne, ha a mostani esetleges W biztosítaná a PO-t is! Kaepernicket futni akarom látni...futni a stadionból! Sherman vs Crabtree, Kaep...C'mon Dog!!! Áááá ez háborúúúú lesz! 😊Medvepapa
A legjobb az lesz,ha ki se józanodsz. Meccs után úgyis inni kell a győzelemre 😀 Jó mulatást 😀


9erst verni mindig nagy élmény, főleg most,hogy elég magas lovon ülnek 😀
Capy fiú csókolgathatja majd egy másik testrészét, annyiszor fog seggre ülni 😀undisputedly
lol, mert annyiszor megvertetek mostanában 😀 Crabtree-nek meg személyes bitche lesz Sherman, csak ne felejtse el hozni az Adderall dobozát..
hát igem ez a 2x50 a liga legjobb csapatai ellen tényleg magas lóra tett minket 😛😛😛petey
Igazad van, Sherman-nek nagy a szája, és ráfázott már egy elit elkapóval szemben. Viszont pont emiatt nem lesz ma semmi baj,ugyanis a Crabtree-ket így fogyasztjuk itt Északon 😀 :



Capy fiú csókolgathatja majd egy másik testrészét, annyiszor fog seggre ülni 😀undisputedly
Rá kell küldeni Caepernickre egy Chancellor blitzet, azt még a tetkói is elmosódnak és nem tudja csókógatni...Duff
Viccelsz?! Hárbó apó megint jönne a "Seahawks DB-k túl kemények" sírással 😀
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Capy fiú csókolgathatja majd egy másik testrészét, annyiszor fog seggre ülni 😀undisputedly
Rá kell küldeni Caepernickre egy Chancellor blitzet, azt még a tetkói is elmosódnak és nem tudja csókógatni...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
9erst verni mindig nagy élmény, főleg most,hogy elég magas lovon ülnek 😀
Capy fiú csókolgathatja majd egy másik testrészét, annyiszor fog seggre ülni 😀undisputedly
lol, mert annyiszor megvertetek mostanában 😀 Crabtree-nek meg személyes bitche lesz Sherman, csak ne felejtse el hozni az Adderall dobozát..
hát igem ez a 2x50 a liga legjobb csapatai ellen tényleg magas lóra tett minket 😛😛😛

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Este még elmegyek valami élőzenés mulatságra, majd egészen pontosan hajnali 2-kor - legyen bármi is a kezemben, vagy csüngjön bármi is a farkamon - jövök haza meccset nézni, előre is elnézést az eredménykövetőben esetleges helyesírási hibákért! 😛 A legszebb az lenne, ha a mostani esetleges W biztosítaná a PO-t is! Kaepernicket futni akarom látni...futni a stadionból! Sherman vs Crabtree, Kaep...C'mon Dog!!! Áááá ez háborúúúú lesz! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
ma is 50pontot várok az csúnyák ellen 😊
(ennél durvábban nem mertem fogalmazni, majd holnap már nagyképűen 😉 )braxa88
Már csak a holnapi kommentek miatt is nyerni kell! 😀Medvepapa
Eljutottunk odáig,hogy az O# húzza a csapatot 😊
Nagyok az elvárásaim,ha ma nyerni tudunk.
Alapból nem hiszem,hogy olyan csapat amely gyenge D#-vel, vagy féloldalas O#-val megy a rájátszásba, ott sikeres lehet idén 😊
Nálunk csak a D#-nek kell összeállnia, mert az O# passzal és futással is tud haladni,ergó a 3 pillérből 2 meg van. D# fesztivált várok. Üssünk, harapjunk, csípjünk, szerezzünk labdákat, lógjunk az elkapókon. 9erst verni mindig nagy élmény, főleg most,hogy elég magas lovon ülnek 😀
Capy fiú csókolgathatja majd egy másik testrészét, annyiszor fog seggre ülni 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ma is 50pontot várok az csúnyák ellen 😊
(ennél durvábban nem mertem fogalmazni, majd holnap már nagyképűen 😉 )braxa88
Már csak a holnapi kommentek miatt is nyerni kell! 😀Medvepapa
Azért csak óvatosan srácok 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
ma is 50pontot várok az csúnyák ellen 😊
(ennél durvábban nem mertem fogalmazni, majd holnap már nagyképűen 😉 )braxa88
Már csak a holnapi kommentek miatt is nyerni kell! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ma is 50pontot várok az csúnyák ellen 😊
(ennél durvábban nem mertem fogalmazni, majd holnap már nagyképűen 😉 )
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sziasztok!

Régóta figyelem a fórumot, és még régebben vagyok Hawks szurkoló! 😊 De most emiatt a tétmeccs miatt regisztráltam is. Szerintem ha a következő meccset nyerjük, akkor SB is reálisan meglehet! Vélemény?
Kíváncsi lennék a véleményetekre:
ha meglesz a W, akkor mi miatt lehet meg? a D, Lynch vagy RW? vagy mindhárom?funkyparduc
Először is, ha ma nyerünk az "csak" annyit jelent, h playoffba jutunk, illetve hogy komolyan kell vennie minket mindenkinek.
A PO-ba meg minden megtörténhet, de nem leszünk esélyesek, nagyjából mindenki ellen underdog leszünk, amihez hozzá vagyunk szokva, szóval nem gond.
Ja és minden győzelemhez kell O,D és ST, ha meglesz, akkor ezek miatt 😀 SeaSzilaHawk
😊
értem, de ha ma nyerünk, akkor végül is a SB várományosnak kikiáltott 49ers csapatát verjük meg. innen nézve nem mindegy imho funkyparduc
Szia, a pillanatnyi gyozelmek nem szamitanak olyan sokat, mint egy konzszisztens jo teljesitmeny. A PO -ban meg folyamatosan csucson kell jarni, ami nalunk nem a legtipikusabb viselkedes. Igy eloszor is gyozzuk le a Friscot, ami valljuk be eleg nagy tett volna, es utana lassuk meg, hogy mit tudunk meg!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok!

Régóta figyelem a fórumot, és még régebben vagyok Hawks szurkoló! 😊 De most emiatt a tétmeccs miatt regisztráltam is. Szerintem ha a következő meccset nyerjük, akkor SB is reálisan meglehet! Vélemény?
Kíváncsi lennék a véleményetekre:
ha meglesz a W, akkor mi miatt lehet meg? a D, Lynch vagy RW? vagy mindhárom?funkyparduc
Üdv köztünk funkyparduc! 😊
Ez a 49ers, számomra most is nagyobb a presztízse, mint a tétje! 😛 Szerintem az Offense-en nem fog múlni, otthon a 20-24 pont még a 49ers D ellen is meglesz. Ahol eldőlhet a meccs, a Seahawks D vs. 49ers O. Főleg Gore és Kaep kikapcsolása. Ha szétfutnak minket, lassan elfárad majd a D, és a végén behúzzák. Kaep-re meg kell a nyomás, ideje lenne otthon egy Irvin Shownak! 😊 PO-ról majd akkor beszélnék, ha már a tagjai vagyunk, ugye megérted... 😉

Szerk: várunk hajnalban az eredménykövetőben is:
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/16_het_-_seattle_seahawks_-_san_francisco_49ers_-_snf

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊Medvepapa
Pálinka! Jó ötlet, akkor olyan lesz, mint a disznóvágás! 😀SeaSzilaHawk
Abból kiindulva,hogy mennyire védted Tate fejesét, nem sok jót jósolok a többieknek 😀
Have fun 😊undisputedly
mna ez is megvolt... sikerült egy jó pár tackle-t meg egy fumble TD-t csinálni... illetve O# oldalon sikerült egy nagyon nagy pancake-et beszopni 😀
És Tate hitje szabályos volt 😀SeaSzilaHawk
Drakulálok! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Sziasztok!

Régóta figyelem a fórumot, és még régebben vagyok Hawks szurkoló! 😊 De most emiatt a tétmeccs miatt regisztráltam is. Szerintem ha a következő meccset nyerjük, akkor SB is reálisan meglehet! Vélemény?
Kíváncsi lennék a véleményetekre:
ha meglesz a W, akkor mi miatt lehet meg? a D, Lynch vagy RW? vagy mindhárom?funkyparduc
Először is, ha ma nyerünk az "csak" annyit jelent, h playoffba jutunk, illetve hogy komolyan kell vennie minket mindenkinek.
A PO-ba meg minden megtörténhet, de nem leszünk esélyesek, nagyjából mindenki ellen underdog leszünk, amihez hozzá vagyunk szokva, szóval nem gond.
Ja és minden győzelemhez kell O,D és ST, ha meglesz, akkor ezek miatt 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊Medvepapa
Pálinka! Jó ötlet, akkor olyan lesz, mint a disznóvágás! 😀SeaSzilaHawk
Abból kiindulva,hogy mennyire védted Tate fejesét, nem sok jót jósolok a többieknek 😀
Have fun 😊undisputedly
mna ez is megvolt... sikerült egy jó pár tackle-t meg egy fumble TD-t csinálni... illetve O# oldalon sikerült egy nagyon nagy pancake-et beszopni 😀
És Tate hitje szabályos volt 😀SeaSzilaHawk
Gratulálok 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊Medvepapa
Pálinka! Jó ötlet, akkor olyan lesz, mint a disznóvágás! 😀SeaSzilaHawk
Abból kiindulva,hogy mennyire védted Tate fejesét, nem sok jót jósolok a többieknek 😀
Have fun 😊undisputedly
mna ez is megvolt... sikerült egy jó pár tackle-t meg egy fumble TD-t csinálni... illetve O# oldalon sikerült egy nagyon nagy pancake-et beszopni 😀
És Tate hitje szabályos volt 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊Medvepapa
Pálinka! Jó ötlet, akkor olyan lesz, mint a disznóvágás! 😀SeaSzilaHawk
Abból kiindulva,hogy mennyire védted Tate fejesét, nem sok jót jósolok a többieknek 😀
Have fun 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊Medvepapa
Pálinka! Jó ötlet, akkor olyan lesz, mint a disznóvágás! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
 www.sbnation.com/2012/12/21/3791246/preview-san-francisco-49ers-seattle-seahawks-sunday

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
E két ember munkája, versengésen alapuló (de koránt sem ellenségeskedő) kölcsönhatása felbecsülhetetlen, és vitathatatlan.

Érkezett egy Whiz, aki szerintem remek srác, és jó edző a rettenetes idei év ellenére is, de őrült nagy szerencséje volt azzal, hogy egy korszakos irányító zseni még akart pár évet játszani. Azóta sem tudja ezt a posztot megoldani.

Teljesen biztos vagyok abban, hogy Fischer munkája is nagyon hamar be fog érni,


Harb nagyon sokat tett a 9-ersért!
Mindenekelőtt egységes, és korszerű szemléletet, illetve rendszert hozott a Társaság életébe
Helmut Zimmer
Szerintem nem beszélhetünk kettejük között kiemelt versengésről, ami az NFL-t illeti. Egy csoporton belül vagyunk, és az évi 2 biztos meccs nyilván kiemelt figyelmet generál a másik edző munkássága felé, de a liga átlag feletti versengés szerintem nincs kettejük között. Rengeteg jó szakember dolgozik a legtöbb csapatnál, akik meg nem tűnnek annak, az sokszor a kedvezőtlen feltételek miatt láttatja így magát.

Whiz szerintem nagyjából tett annyit Qb ügyben mint PC! Elment a korszakos irányítójuk, hoztak helyette egy FA nagyágyút, aki jó teljesítménnyel szerezte meg a Phily kezdő posztját. Nem utalt rá jel,hogy nagy bust lesz a szerződtetése. Azóta pedig nem veterán backupokkal töltötték fel a 2. és 3. roster helyet, hanem draftolták Skeltont és Lindleyt is 5. és 6. körben ha minden igaz. Annyi a különbség,hogy míg Whiznek volt ideje, nem kellett félnie a kiúgástól, nem kellett magasabb picket beleölnie.
Idén minden összeomlott, és ezt már ő sem tudta kezelni, de azért év elején nem egy meglepetés győzelmet hozott.
Mi ugyanezt az utat jártuk be, csak gyorsabban, és sikeresebben 😊
Hoztuk a piacról a nagyágyút, és draftoltunk mögé egy 3. körös újoncot.

Ennyi draft cetlivel, és első körös elit húzásokkal, jobban is teszi Fischer ha elér valahová. Igaz ez a komplett Westre. Annyira lent voltunk, hogy törvényszerű a felemelkedés. Sőt, amiért ilyen hosszú ideig lent voltunk, nagyobb ideig mint a liga ciklikussága miatt kellett volna, ezért nagyobbat is "szól" most a csoport felemelkedése,hiszen egy 3 éves periódus alatt kinőtt a ligaelit 9ers, a pretender Hawks, és egy nagy potenciállal bíró Rams.undisputedly
tájul
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wh10vxyentjrqamurswd
Jim Harbaugh vs. Pete Carroll among best battles of Week 16
The San Francisco 49ers and Seattle Seahawks are forming one of the NFL's best rivalries. A big reason why is coaches Jim Harbaugh and Pete Carroll. Who has the edge? Daniel Jeremiah picks one.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Fogunk mi még sírni a Rams miatt a jövőben, kérdés, hogy Fischerrel az élükön vagy sem!

Vasárnap minden pontszerzésünknél iszok egy jófajta szabolcsi szilvát, remélem tartjuk az 50-es átlagot... 😛Medvepapa
Meccs után még nyugodtan vezethetsz 😀


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fogunk mi még sírni a Rams miatt a jövőben, kérdés, hogy Fischerrel az élükön vagy sem!

Vasárnap minden pontszerzésünknél iszok egy jófajta szabolcsi szilvát, remélem tartjuk az 50-es átlagot... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
E két ember munkája, versengésen alapuló (de koránt sem ellenségeskedő) kölcsönhatása felbecsülhetetlen, és vitathatatlan.

Érkezett egy Whiz, aki szerintem remek srác, és jó edző a rettenetes idei év ellenére is, de őrült nagy szerencséje volt azzal, hogy egy korszakos irányító zseni még akart pár évet játszani. Azóta sem tudja ezt a posztot megoldani.

Teljesen biztos vagyok abban, hogy Fischer munkája is nagyon hamar be fog érni,


Harb nagyon sokat tett a 9-ersért!
Mindenekelőtt egységes, és korszerű szemléletet, illetve rendszert hozott a Társaság életébe
Helmut Zimmer
Szerintem nem beszélhetünk kettejük között kiemelt versengésről, ami az NFL-t illeti. Egy csoporton belül vagyunk, és az évi 2 biztos meccs nyilván kiemelt figyelmet generál a másik edző munkássága felé, de a liga átlag feletti versengés szerintem nincs kettejük között. Rengeteg jó szakember dolgozik a legtöbb csapatnál, akik meg nem tűnnek annak, az sokszor a kedvezőtlen feltételek miatt láttatja így magát.

Whiz szerintem nagyjából tett annyit Qb ügyben mint PC! Elment a korszakos irányítójuk, hoztak helyette egy FA nagyágyút, aki jó teljesítménnyel szerezte meg a Phily kezdő posztját. Nem utalt rá jel,hogy nagy bust lesz a szerződtetése. Azóta pedig nem veterán backupokkal töltötték fel a 2. és 3. roster helyet, hanem draftolták Skeltont és Lindleyt is 5. és 6. körben ha minden igaz. Annyi a különbség,hogy míg Whiznek volt ideje, nem kellett félnie a kiúgástól, nem kellett magasabb picket beleölnie.
Idén minden összeomlott, és ezt már ő sem tudta kezelni, de azért év elején nem egy meglepetés győzelmet hozott.
Mi ugyanezt az utat jártuk be, csak gyorsabban, és sikeresebben 😊
Hoztuk a piacról a nagyágyút, és draftoltunk mögé egy 3. körös újoncot.

Ennyi draft cetlivel, és első körös elit húzásokkal, jobban is teszi Fischer ha elér valahová. Igaz ez a komplett Westre. Annyira lent voltunk, hogy törvényszerű a felemelkedés. Sőt, amiért ilyen hosszú ideig lent voltunk, nagyobb ideig mint a liga ciklikussága miatt kellett volna, ezért nagyobbat is "szól" most a csoport felemelkedése,hiszen egy 3 éves periódus alatt kinőtt a ligaelit 9ers, a pretender Hawks, és egy nagy potenciállal bíró Rams.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Néhány megjegyzést engedjetek meg Harb mit tett a csapatért témában.

Mindenek előtt egy magasabb szinten értelmezhető kérdést tennék fel:
Mit tett PC és Harb a csoportért?
E két ember munkája, versengésen alapuló (de koránt sem ellenségeskedő) kölcsönhatása felbecsülhetetlen, és vitathatatlan.
Legyünk őszinték önmagunkhoz, szereptévesztéses bohócok, megfáradt aggok, és önmagukban is folyamatosan kételkedő félreértett zsenik irányították a csoport csapatait! Holmi remek szakember volt, de felőrlődött a folyamatos belső harcokban. Mora meccs közben kereste a long-snappert, no comment! Nolannek fogalma nem volt arról, hogy merre is kéne elindulni. Samurainak sem volt, nagy volt a zakó!!! Linehan one trick pony még OC-nak is! Greent nem értette meg a világ!
Érkezett egy Whiz, aki szerintem remek srác, és jó edző a rettenetes idei év ellenére is, de őrült nagy szerencséje volt azzal, hogy egy korszakos irányító zseni még akart pár évet játszani. Azóta sem tudja ezt a posztot megoldani.
Ebbe a híg pocsolyába érkezett PC, majd rá egy évre Jim Harb! Ma 3, illetve 2 évnyi munka után az NFC West az egyik legversenyképesebb alakulat. Nem lehet olcsó Jánosokkal, és kísérleti, hátha bejön szakemberekkel eredményt elérni. Teljesen biztos vagyok abban, hogy Fischer munkája is nagyon hamar be fog érni, és van egy olyan érzésem, hogy Whiz utódja is komoly szakember lesz, már ha lesz, mert egy ilyen idény talán belefér.
Harb nagyon sokat tett a 9-ersért!
Mindenekelőtt egységes, és korszerű szemléletet, illetve rendszert hozott a Társaság életébe, Mindezt remek szakemberekkel egészítette és tette működőképessé. Ez a két dolog már önmagában nagyon nagy szó, a legnagyobb szó azonban, hogy remekül értékeli az embereit.
Az egy más kérdés, hogy Harb 1. osztályú anyagot vett át! Ha nem kell teljesítened következő évben, akkor megengedheted magadnak, hogy ne hiányposztra draftolj, hanem a legjobb elérhető játékost húzd. Niners annyi esélyt adott Alexnek, hogy 5-6 év alatt remek játékosokat húzott a csapatba, anélkül, hogy pozitív szezont tudott volna összepakolni. Harb is jól építette a csapatot, Vitán felül.
PC-nek teljesen más volt a feladata. Szerintem a tavalyi év első 8 meccsén tapasztalható mélypontot leszámítva legalább olyan jó munkát végzett, mint Harb, idén zseniálisat alkotott.
Szóval nagy respekt Nekik!!!