Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
Nem baráti sörözgetés lesz az biztos! Nekik sem mindegy, nekünk meg abszolút nem, úgyhogy jó kis tömegjeleneteket várok. Szerintem az év meccse. Nekünk mindenképp.
Már csak azért is jó volna nyerni, mert Kovács Sanyi még mindig a Packers elleni meccsünknél tart, amit úgy nyertünk meg, hogy elveszítettük, és hogy ez adott nekünk egy szerencsés, nagy lökést. Egyetlen közvetítésből sem hagyja ki, ha ő a szakkommentátor. Pedig 9 győzelem az már nem véletlen. Bár szerintem a Bears verés óta igazán savanyú a szőlő.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A frissen beújított sapka meghozta a várt eredményt vasárnap 😊rantotthus
Hát még a frissen beújított barátnő!! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
A frissen beújított sapka meghozta a várt eredményt vasárnap 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na most, hogy mi végérvényesen is kiestünk, GO SEAHAWKS 😀Wester
Es milyen igaz, koszi! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na most, hogy mi végérvényesen is kiestünk, GO SEAHAWKS 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mennyit lehet, mennyit nem? Ez itt a kerdes.endorphyn
sztem legalább azzal a tállal be kellene venni, hogy egy meccs alatt hátrányos hatások jelentkezzenek. bár nemm vagyok doktor, tehát nem tudományos háttérrel válaszoltam 😀SeaSzilaHawk
Jo hat a tal nyilvanvalo, de tenyleg mennyi az annyi? Valaki?
Amugy hogy raut emberunk kezere, hogy ne piszkalja a cukros taljat! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 espn.go.com/video/clip?id=8757423&categoryid=2378529a.kacsa
na jó, de hát ezt ki nem tudta, hogy cukorban energia van? sőt amint azt mindenki tudja a cukor az izomláz ellen is kiváló... ha jól tudom, akkor a Gatorade, amit meccsközben szoktak inni a játékosok, az sem szenved cukor hiányban, nem egy coke zero 😀

Mennyit lehet, mennyit nem? Ez itt a kerdes.endorphyn
sztem legalább azzal a tállal be kellene venni, hogy egy meccs alatt hátrányos hatások jelentkezzenek. bár nemm vagyok doktor, tehát nem tudományos háttérrel válaszoltam 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Emberunk idealisan benne van minden hulyesegben! Volt ez a motion capture csontvazas vizsgalat is vele. Ott vihogott mint egy hateves rosszcsont, hogy milyen viccesen mozog a 3d csontvaz model. 😀

Amugy meg okos ez a cukor teszt. Mondjuk azert a vegen elmondjak, hogy tul sok cukor meg kontraproduktiv. Mennyit lehet, mennyit nem? Ez itt a kerdes.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
BloodBowl 1
 www.dropbox.com/s/jmj6452uf1vuspw/Clerks_Skittles.jpg
Clerks (Shop Stop) 1994 - Nemrég újranézve már apró részletek is feltűntek...

(Help pls! A httpS miatt nem tudok képet beszúrni???)

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
 espn.go.com/video/clip?id=8757423&categoryid=2378529a.kacsa
Most már csak vegyünk egy zacsival mi is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 espn.go.com/video/clip?id=8757423&categoryid=2378529
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Sherm meghallgatása pénteken lesz:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/swmqwwbo25wib1kgqkye
Richard Sherman's suspension appeal set for Friday
Seattle Seahawks cornerback Richard Sherman will have his appeal of his four-game suspension heard Friday. If there's a quick ruling, Sherman could miss Sunday's NFC West showdown.

Lehet már a forty-whiners ellen sem játszhat és akkor érdekes lesz a secondary. Mások szerint csak a jövő évi szezon elején kell letölteni a büntit.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Közelít, bár még nem a legtökéletesebb 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
😀

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊Medvepapa
na meg milyen feje? 😀 Meg nem tudtam rajonni, hogy mire hasonlit, de valamire nagyon emlekeztet 😀 endorphyn
engem egy kutyára emlékeztetbraxa88
van benne valami es akkor mar csak a fajt kell megtalalnunk! En mondjuk el tudom kepzelni valami vérspánielnek, de meg nem tudom pontosan.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊Medvepapa
na meg milyen feje? 😀 Meg nem tudtam rajonni, hogy mire hasonlit, de valamire nagyon emlekeztet 😀 endorphyn
engem egy kutyára emlékeztet
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊Medvepapa
na meg milyen feje? 😀 Meg nem tudtam rajonni, hogy mire hasonlit, de valamire nagyon emlekeztet 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaec

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
ami üdvözítő, h ET újra magas szinten játszik, úgy ahogy azt várjuk. SeaSzilaHawk
Ezzel nagyon egyetértek. Ez a tegnapi INT csak a szezonbéli 3. leszedett labdája volt. Kellenek a momentumok tőle is. Igaz,hogy egy ennyire jó secondaryből nehezebb kitűnni,de mostanában nem volt valami labdaérzékeny.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
uhhh, milyen fura érzés, hogy nem kell a meccs végén izgulni, szurkolni és mérgelődni... a tegnap pl csak egyszer voltam pipa, amikor képesek voltunk a kb 3&20-at Stevie-nek odaajándékozni... de ennyi.
Jó ez az option, amit a redskins-től lestünk el, RW szépen kiéli benne magát és Lynch is igen hozza a yardokat. Mi lesz ha belefutunk egy olyan csapatba, amelyik ezt meg tudja oldani? hétvégén kiderül, a 9ers meccs után majd tisztán fogunk látni, h hol állunk.
A D#-nek össze kell szednie magát, ez nem elég és nem is lesz elég. Nincs rush, a zónákba lyukak vannak, ami üdvözítő, h ET újra magas szinten játszik, úgy ahogy azt várjuk.
Összességében jó a csapat és elégedettek lehetünk az utsó 2 héttel. SZép.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”