Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
petey
tény, tele voltunk jobbnál jobb draft pickekkel, de kell az excuse PC 4 éves teljesítménye mögé 😛

Ha már trashtalk legyünk tényszerűek: ez Big Pete harmadik éve!😛
Egyébként RW már Hall of Famer. Na jó legalábbis a Bills elleni meze:
"Wilson became the first quarterback in the Super Bowl era to finish a game with at least one touchdown pass, three rushing touchdowns and 90 yards rushing. The Pro Football Hall of Fame recognized the performance by acquiring Wilson's game uniform for display in Canton. "
A meccsen egyébként 99,2-es QBR-t(az ESPN mérőszáma az irányító teljesítményre) produkált ami ligacsúcs ebben az idényben.
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/85349/qbr-ranks-canton-calls-on-this-showing
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊diverdoc
Eléggé elhomályosítasz... A Szamuráj érában lett összerakva ez a csapat, a sok jó drafttal. Az egy másik dolog, h a játékosok nem akartak neki/érte játszani, illetve még nem nőtt be a fejük lágya. Amikor Harbaugh odament, akkor volt egy ligaelit futójátéka egy nagyon erős Ofallal. A D-ről ne is beszéljünk, mert már akkor a legjobbak között volt, ami Harbaugh egyértelmű érdeme, hogy a csapatot maga mellé állította, illetve a passzjáték hatékonysága.
MÍG nézzük meg, hogy PC hány roster move-ot csinált... 'nough said.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
ez oké, csak nézzük meg, hogy milyen csapatot vett át a mi Pete-ünk, illetve milyen csapatot kapott a segge alá Harbaugh... ez a nem mind1.SeaSzilaHawk
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊diverdoc
tény, tele voltunk jobbnál jobb draft pickekkel, de kell az excuse PC 4 éves teljesítménye mögé 😛

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
ez oké, csak nézzük meg, hogy milyen csapatot vett át a mi Pete-ünk, illetve milyen csapatot kapott a segge alá Harbaugh... ez a nem mind1.SeaSzilaHawk
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most már szerintem mindenki tudja, hogy Wilsonért a 3. körös pick egy igen jó üzlet volt. Ha pedig megverjük a Friscot, akkor végre kivezethet minket a lesajnáltak félhomályából.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 www.sportsonearth.com/article/40740272
Egy nagyon jo cikk DangeRuss-rol a Luck-Griffin hype relacioban:

THE THIRD WHEEL


"But then you realize that Luck cost the Colts the first pick in the draft, and the chance to saddle up a few more times with Manning. Griffin cost the Redskins a briefcase full of future draft picks. The Seahawks got Wilson for loose change. They drafted two impact defenders before him (Bruce Irvin and Bobby Wagner). They put themselves in position to reach the Super Bowl before the Colts and Redskins are finished building their rosters to championship level, which means that Wilson could beat the heartthrobs to the Super Bowl. The third wheel could cross the finish line first."

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
What better way to decide division supremacy than in a street fight? Oh, yes: This is the best game of the week.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/l0dmwxrcq6j8xlngqtyv
49ers-Seahawks, Bengals-Steelers, Vikings-Texans top Week 16
An enticing NFC West race takes center stage on Sunday night, as Frank Gore's San Francisco 49ers visit the Seattle Seahawks. Does this epic slugfest top Ian Rapoport's Week 16 game rankings?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
ez oké, csak nézzük meg, hogy milyen csapatot vett át a mi Pete-ünk, illetve milyen csapatot kapott a segge alá Harbaugh... ez a nem mind1.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
Nem baráti sörözgetés lesz az biztos! Nekik sem mindegy, nekünk meg abszolút nem, úgyhogy jó kis tömegjeleneteket várok. Szerintem az év meccse. Nekünk mindenképp.
Már csak azért is jó volna nyerni, mert Kovács Sanyi még mindig a Packers elleni meccsünknél tart, amit úgy nyertünk meg, hogy elveszítettük, és hogy ez adott nekünk egy szerencsés, nagy lökést. Egyetlen közvetítésből sem hagyja ki, ha ő a szakkommentátor. Pedig 9 győzelem az már nem véletlen. Bár szerintem a Bears verés óta igazán savanyú a szőlő.garrett27
Hagyjuk szerintem a magyar közvetítés színvonalát. Még mindig hobbi szinten megy az egész. Objektív véleményt nem hallassz egyik kommentátotrtól sem. Pedig még Kovács a szakmailag leginkább felkészült...

Szerintem is az év meccse lesz. Hazai pályán, ekkora téttel nekünk áll a zászló. Lendületben vagyunk, végre van támadó sorunk, a védelem igaz hanyatlik, de reméljük rendet tesznek a fejekben. Colinnal előrébb van a 9ers mint legutóbb, de nem igazán tartok tőle sem. Nyerni kell, nincs mese 😊 21-27 körül szerintem teszünk a táblára.undisputedly
Még Höritől sem? 😀

Amúgy legutóbb a mnf közvetítésben kérdezte tőle szaniszló, hogy melyik csapat lesz szerinte a meglepetés a poban és a Hawksot mondta, szóval szerintem kezdi elismerni a csapatot.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Beteszem ide is 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Richard Sherman:
14 games
56 tackles
19 PDs
6 INTs
3 FFs
Allowed 33% [22 for 66] Completion%

Nekem szimpatikus a srác! 😀Medvepapa
all-pro
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Richard Sherman:
14 games
56 tackles
19 PDs
6 INTs
3 FFs
Allowed 33% [22 for 66] Completion%

Nekem szimpatikus a srác! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
Nem baráti sörözgetés lesz az biztos! Nekik sem mindegy, nekünk meg abszolút nem, úgyhogy jó kis tömegjeleneteket várok. Szerintem az év meccse. Nekünk mindenképp.
Már csak azért is jó volna nyerni, mert Kovács Sanyi még mindig a Packers elleni meccsünknél tart, amit úgy nyertünk meg, hogy elveszítettük, és hogy ez adott nekünk egy szerencsés, nagy lökést. Egyetlen közvetítésből sem hagyja ki, ha ő a szakkommentátor. Pedig 9 győzelem az már nem véletlen. Bár szerintem a Bears verés óta igazán savanyú a szőlő.garrett27
Szerintem is az év meccse lesz. Hazai pályán, ekkora téttel nekünk áll a zászló. Lendületben vagyunk, végre van támadó sorunk, a védelem igaz hanyatlik, de reméljük rendet tesznek a fejekben. Colinnal előrébb van a 9ers mint legutóbb, de nem igazán tartok tőle sem. Nyerni kell, nincs mese 😊 21-27 körül szerintem teszünk a táblára.undisputedly
Az első meccs előtt azt mondtam, hogy a földön fog eldőlni, és Gore meg is vert minket. Azóta mindkét csapat repertoárja bővült, igazi ki-ki meccs, nem lesz közte 7 pontnál több...in Wilson I trust! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kezdődik! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
Nem baráti sörözgetés lesz az biztos! Nekik sem mindegy, nekünk meg abszolút nem, úgyhogy jó kis tömegjeleneteket várok. Szerintem az év meccse. Nekünk mindenképp.
Már csak azért is jó volna nyerni, mert Kovács Sanyi még mindig a Packers elleni meccsünknél tart, amit úgy nyertünk meg, hogy elveszítettük, és hogy ez adott nekünk egy szerencsés, nagy lökést. Egyetlen közvetítésből sem hagyja ki, ha ő a szakkommentátor. Pedig 9 győzelem az már nem véletlen. Bár szerintem a Bears verés óta igazán savanyú a szőlő.garrett27
Hagyjuk szerintem a magyar közvetítés színvonalát. Még mindig hobbi szinten megy az egész. Objektív véleményt nem hallassz egyik kommentátotrtól sem. Pedig még Kovács a szakmailag leginkább felkészült...

Szerintem is az év meccse lesz. Hazai pályán, ekkora téttel nekünk áll a zászló. Lendületben vagyunk, végre van támadó sorunk, a védelem igaz hanyatlik, de reméljük rendet tesznek a fejekben. Colinnal előrébb van a 9ers mint legutóbb, de nem igazán tartok tőle sem. Nyerni kell, nincs mese 😊 21-27 körül szerintem teszünk a táblára.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
Nem baráti sörözgetés lesz az biztos! Nekik sem mindegy, nekünk meg abszolút nem, úgyhogy jó kis tömegjeleneteket várok. Szerintem az év meccse. Nekünk mindenképp.
Már csak azért is jó volna nyerni, mert Kovács Sanyi még mindig a Packers elleni meccsünknél tart, amit úgy nyertünk meg, hogy elveszítettük, és hogy ez adott nekünk egy szerencsés, nagy lökést. Egyetlen közvetítésből sem hagyja ki, ha ő a szakkommentátor. Pedig 9 győzelem az már nem véletlen. Bár szerintem a Bears verés óta igazán savanyú a szőlő.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A frissen beújított sapka meghozta a várt eredményt vasárnap 😊rantotthus
Hát még a frissen beújított barátnő!! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
A frissen beújított sapka meghozta a várt eredményt vasárnap 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na most, hogy mi végérvényesen is kiestünk, GO SEAHAWKS 😀Wester
Es milyen igaz, koszi! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Na most, hogy mi végérvényesen is kiestünk, GO SEAHAWKS 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mennyit lehet, mennyit nem? Ez itt a kerdes.endorphyn
sztem legalább azzal a tállal be kellene venni, hogy egy meccs alatt hátrányos hatások jelentkezzenek. bár nemm vagyok doktor, tehát nem tudományos háttérrel válaszoltam 😀SeaSzilaHawk
Jo hat a tal nyilvanvalo, de tenyleg mennyi az annyi? Valaki?
Amugy hogy raut emberunk kezere, hogy ne piszkalja a cukros taljat! 😀

-- TIME I'AM! --