Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
A gif alapján még mindig úgy tűnik mintha a sisakot találta volna el, de ilyen gyorsan történt, hogy lassítás kellett.

ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis HibbitFucu
Olyan mindegy, hogy OROY lesz-e, vagy sem!. A lényegen nem változtat, Vele győztes csapat vagyunk.
Jó helyre fog kerülni a díj, így is úgy is!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis HibbitFucu
Neked is sok boldog Cardinalszos Karácsonyt 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A gif alapján még mindig úgy tűnik mintha a sisakot találta volna el, de ilyen gyorsan történt, hogy lassítás kellett.

ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis Hibbit



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, ezt most találtam. PC troll arca Baldwin 2. TD-je után 😀

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nagy geci ez a Sherman azzal szemben aki kikotorta a szarból. Átrakta a védelembe, mert elkapóként az UFL közelébe se került volna. De hát Compton.

Le a kalappal, azt hittem a Cards védelme volt a szar két hete, de ez a zone-read option meg ez a dinamikus támadójáték állat.

Helm!
Első blikkre helmet to helmetnek tűnt, a lassítás igazolta, hogy mellkas volt és szabályos ütközés, de a sporik mindig bedobják az ilyenekre a zászlót. És ugye büntetést nem lehet challengelni.
Fucu
Én tegnap láttam először,hogy Comptonból származik.
Egyszer majdnem behajtottunk pár ismerősömmel. Olyan békés kis környéknek tűnt, még virágok is voltak a "Welcome to Compton" tábla alatt 😀

Itt az ütés, lehet gyönyörködni:

undisputedly
Mesteri 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
Szerintem csak még akartál előzni Harb. nyafizasat 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
...melkasát...!
Szerintem az lesz, amit Fucu mond!
Amúgy köszi!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy geci ez a Sherman azzal szemben aki kikotorta a szarból. Átrakta a védelembe, mert elkapóként az UFL közelébe se került volna. De hát Compton.

Le a kalappal, azt hittem a Cards védelme volt a szar két hete, de ez a zone-read option meg ez a dinamikus támadójáték állat.

Helm!
Első blikkre helmet to helmetnek tűnt, a lassítás igazolta, hogy mellkas volt és szabályos ütközés, de a sporik mindig bedobják az ilyenekre a zászlót. És ugye büntetést nem lehet challengelni.
Fucu
Én tegnap láttam először,hogy Comptonból származik.
Egyszer majdnem behajtottunk pár ismerősömmel. Olyan békés kis környéknek tűnt, még virágok is voltak a "Welcome to Compton" tábla alatt 😀

Itt az ütés, lehet gyönyörködni:

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).
(Tegnap három S kapott ilyenért 15 yard-ot - Chung, Reed és a Kancellár.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy geci ez a Sherman azzal szemben aki kikotorta a szarból. Átrakta a védelembe, mert elkapóként az UFL közelébe se került volna. De hát Compton.

Le a kalappal, azt hittem a Cards védelme volt a szar két hete, de ez a zone-read option meg ez a dinamikus támadójáték állat.

Helm!
Első blikkre helmet to helmetnek tűnt, a lassítás igazolta, hogy mellkas volt és szabályos ütközés, de a sporik mindig bedobják az ilyenekre a zászlót. És ugye büntetést nem lehet challengelni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊

Medvepapa
Az asszony? 😀
he7edik
Neeem, a titkárnő! 😛Medvepapa
Tehetséges 😀


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊

Medvepapa
Az asszony? 😀
he7edik
Neeem, a titkárnő! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊

Medvepapa
Az asszony? 😀


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gratulálok! Nem láttam szerencsére de a harmadik meccsre mindig szarok vagyunk most is bejött. Amúgy nem vagyok szomorú hogy rajtatok kell átrágnia magát a csoportgyőztes(ek)nek.


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még egy TD-t benyomhattatok volna, akkor lett volna az igazi a 49 😀

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hatalmas meccs volt! RW-vel kapcsolatban pedig minden korábbi szidalmamat vissza kell, hogy szívjam... Végül is PC-t igazolta. Kancellár egy igazi állat 😀 Szóval jvő héten win és akkor 8-0 home és 3-3 divízió mérleggel mehetünk a PO-ba, onnan pedig meg kell hogy legyen a gyűrű 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azt mondjuk nem is tudtam, hogy Harbaughnak ez volt a legnagyobb vesztese 49 -eskent. Szep egy 49. szulinap, de most valamiert nem sajnalom! 😀

“We didn’t do good enough, didn’t coach well enough, didn’t play well enough,” Jim Harbaugh reasoned after the biggest defeat of his 49ers coaching career. “We didn’t win the down enough. We didn’t make the plays and they did.”

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sherman meccs utani uzenete Jim Harbaugh 49. (fortinájner) szulinapjara 😀

San Francisco 49ers coach Jim Harbaugh won't take away fond memories from his 49th birthday. The 49ers were crushed in prime time by the Seattle Seahawks. The cake won't go down easy.

Seahawks cornerback Richard Sherman -- who played for Harbaugh at Stanford -- had a special message for his old coach.

"Oh yeah, happy birthday Coach Harbaugh," Sherman told NFL Network's Michelle Beisner on Sunday night, moments after Seattle's 42-13 win. "Hope you enjoyed it."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/x64fenfbdzrkgck6tucm
Richard Sherman's birthday message for Jim Harbaugh
Seattle Seahawks cornerback Richard Sherman wished his former college coach a happy birthday Sunday night. But San Francisco 49ers coach Jim Harbaugh wasn't in a celebrating mood.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Én nem mondok semmit, aki látta a meccset annak azért, aki nem látta, az pedig kötelezően nézze meg!!! Megvan a PO! Ezt kívántam! 😊 A 49ers meg...hát...hogy is mondjam...


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Basszus nem lattam a meccset mert ma meg munka és nagyon aggódva nyitottam még a Seahawks alkalmazást, hogy mi lett az eredmény. Hát nem kellett volna ennyire problemaznom! Fölényes győzelemnek tunik az eredmény alapján.

Petey-nek és mindenki másnak boldog karácsonyt! 😀 endorphyn
Igazi régisulis leszámolás volt. Ennyire keményen még nem láttam játszani a mi igen cudar kis capatunkat se. Nézni is fájt egy két ütést ütközést.
A Niners játék minden aspektusában elvérzett ezen az estén, elemezni sem érdemes.
Szóva odaértünk, folytatódik a szezon!!!
Ez a legszebb karácsonyi ajándék.

Boldog karácsonyt Srácok!
Helmut Zimmer
Annyira egy szep ajci, hogy csak na! 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Es akkor szeretnem megmutatni az NFL.com nyitokepet!! 😀


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Basszus nem lattam a meccset mert ma meg munka és nagyon aggódva nyitottam még a Seahawks alkalmazást, hogy mi lett az eredmény. Hát nem kellett volna ennyire problemaznom! Fölényes győzelemnek tunik az eredmény alapján.

Petey-nek és mindenki másnak boldog karácsonyt! 😀 endorphyn
Igazi régisulis leszámolás volt. Ennyire keményen még nem láttam játszani a mi igen cudar kis capatunkat se. Nézni is fájt egy két ütést ütközést.
A Niners játék minden aspektusában elvérzett ezen az estén, elemezni sem érdemes.
Szóva odaértünk, folytatódik a szezon!!!
Ez a legszebb karácsonyi ajándék.

Boldog karácsonyt Srácok!