Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jo hat Moffittrol a Twitter kepe sokmindent elmond 😀
endorphyn
WoW! csak emlegetni kellett...
Felhagyott a focival:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/undzegopve33pzn9btny
John Moffitt leaves Denver Broncos, quits football
Denver Broncos guard John Moffitt has decided to leave football at age 27. Find out why the former Seahawks third-round draft pick is walking away from the game in his prime.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Flynnek QB coach állást kellene felajánlani lassan.ulpianus
Lemaradtam valamiről, történt vele kapcsolatban valami azon kívül,hogy felmerült a neve a GB-nél?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Flynnek QB coach állást kellene felajánlani lassan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Sziasztok srákok!Tesóm hozott Amerikából történelmi relikviának számító Flynn mezt(természetesen Seahawks/méretét tekintve M-es),nagyon komoly darab,kizárólag komoly gyűjtőknek!Ha magadra ismertél és akarod a "sztárcsináló" mezét dobj egy üzit!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo hat Moffittrol a Twitter kepe sokmindent elmond 😀


De mondjuk ez is jo:


-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ez még nem volt. A legjobb Moffitt-os válogatás a RealRobReportban.
Az a rész nagyon ül, amikor körbejár az öltözőn, és úgy mutatja be a támadófal helyét, mint a békés külváros, a secondaryt meg mint a "ghetto"-t 😀undisputedly
Emberunk keszen van 😀 Szekta alapitas, meditacio a semmin, Alkonyat fansag, Alienek. Na de a legnagyobb, hogy bebizonyitja RW egy robot, aki erzelmeket probal szimulalni.. 😀 😀endorphyn
Igen,hatalmas 😀 PC-ék gondolhattak volna ránk amikor elküldték.

Összeszedtem pár védelmi statisztikát a .com-ról:

Bekapott pont / meccs: 1.KC 12,3 2. Panthers 13,2 3. Hawks 16,6
Benyelt yard / meccs: 1.Texans 273.5 2. Hawks 296 3. Panthers 299.9
Benyelt yard / játék: 1. Browns 4.5 2. Hawks 4.6 3. Texans 4.8
Elszenvedett első kísérlet / meccs: 1. Texans 16.0 2.Panthers 16.8 ... 12. Hawks 19.7
Sikeres 3. kísérlet %-ban : 1. KC 26 2.Lions 29 ... 17. Hawks 38%
Sackek száma: 1. KC 36 2. Browns 31 ... megosztott 3. Hawks 29
INT-ek száma: 1. megosztva a Denverrel Hawks 13
Fumble: 1. Bears 15 2.Rams 12 3. megosztva Hawks 11
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez még nem volt. A legjobb Moffitt-os válogatás a RealRobReportban.
Az a rész nagyon ül, amikor körbejár az öltözőn, és úgy mutatja be a támadófal helyét, mint a békés külváros, a secondaryt meg mint a "ghetto"-t 😀undisputedly
Emberunk keszen van 😀 Szekta alapitas, meditacio a semmin, Alkonyat fansag, Alienek. Na de a legnagyobb, hogy bebizonyitja RW egy robot, aki erzelmeket probal szimulalni.. 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ez még nem volt. A legjobb Moffitt-os válogatás a RealRobReportban.
Az a rész nagyon ül, amikor körbejár az öltözőn, és úgy mutatja be a támadófal helyét, mint a békés külváros, a secondaryt meg mint a "ghetto"-t 😀

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy azon gondolkodom igy egy nappal kesobb, hogy az elso interception nem is feltetlenul teljesen RW hibaja volt. Legalabbis, hogy igy visszaemlekszem. Persze lehet hogy boduletes hulyeseget mondok, de mintha McCoy nem lett volna a helyen. Mintha tulsagosan balra ment volna ki es mar csak visszanyulni tudott. Meg kene nezni megegyszer.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
caroll szerint a futás elleni gyene védekezés a béna szerelések miatt van. hát azért Penn, Zuttah, és Joseph akkora jukakat csinált a DLon, h nem igaz. sokkal inkább a DL sara ez, mint a missed tacklek...
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Beleizzadtam ebbe a tegnapi meccsbe rendesen. Nyögünk, nyögünk, de nyerünk. Nincs szebb a sok kis csúnya győzelemnél. A végén úgyis csak ez számít.
A Tampa jól játszott, mi pedig mindent megtettünk, hogy jól érezzék magukat, a bírók még asszisztáltak is hozzá. Thomas elvett pickjét még most is próbálom emésztgetni. Zsiráf jól játszott, bár szerintem legalább 2 kulcspassza vakmadár volt, csak jó fészekbe esett. A 2. félidőre viszont elfogyott a fickó, meg az egész Bucs.
0-21-nél tényleg necces volt a dolog, de felálltunk, nem a padlóról, a padló alól. Eddig is és azóta is mindenki a Tampát dicsérgeti, ami részben jogos, de ne felejtsük el, hogy Glennon nem dobott INT-et, nem volt fumble, RW viszont dobott kettőt is, egy labdát meg elvesztettünk. Na így nyertünk 3 ponttal. Nekem ez azt jelenti, hogy van tartás a csapatban és talán a Rams elleni és tegnapi meccs után át is esett a holtponton.
Számomra a legtanulságosabb a "külsősök" viselkedése volt az eredmény követőben. Ennyi kárörvendő alakot rég láttam. Ment a duma ezerrel, aztán 27-24-nél valahogy eltűntek a derék ifjak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.
braxa88
Én év elején még azt reméltem,hogy -ahogyan alább is írttam- ez egy korszakos védelem lesz, olyan ami 10 évente csak egyszer áll össze,de be kell látni,hogy ez még nem az.
undisputedly
Tegnap a közvetítésben mondták, hogy az ekkora rotáció a védőfalban nem jó, mert nem tudják felvenni a rendes ritmust a játékosok. Szerintetek?krankovics
Magyarban mondták vagy eredetin? Ha eredetin,hiszek nekik 😀
Tipikusan az szokott a baj lenni a védelmeknél,hogy nincs mélység a kezdők mögött, így azok elfáradnak a végére. Nálunk elég mély a védelem első vonala, és én személy szerint nem tartom hibának, hiszen pont a legideálisabb mértékben csináljuk. Itt vannak a számok a Tampa meccs kivételével.



A 2 DE helyet hárman osztanak meg kb 50-50-50 felállásban.
A 2 DT helyet pedig négyen 50-50-50-50 felállásban.
Ez szerintem pont tökéletesen frissen tartja a falat, viszont nincs is az,hogy nem venné a rotáció miatt valamelyik a ritmust.
több mint 12 éve
aerofun Seattle Seahawks 2
na, így kell izgalmas meccset csinálni! 😀 necces volt a vége, főleg Wilson IC-je után, de végig tudtam, hogy legalább eljutnak egy FG-ig, ami hosszabbításra elég lesz . Az OT-ban már nem volt kérdés, a Tampa kifáradt a végére... nekem tetszett így is a meccs, bár ilyen hátrányt nem szabad összeszedni senkitől. Szerencse, hogy a TB ellen jött ez ki......

aerofun
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.
braxa88
Én év elején még azt reméltem,hogy -ahogyan alább is írttam- ez egy korszakos védelem lesz, olyan ami 10 évente csak egyszer áll össze,de be kell látni,hogy ez még nem az.
undisputedly
Tegnap a közvetítésben mondták, hogy az ekkora rotáció a védőfalban nem jó, mert nem tudják felvenni a rendes ritmust a játékosok. Szerintetek?

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.

rice hiányzik, de kearse pótolni tudja, csak kapjon több labdát. te játékokat is többször kéne elővennu mert zach miller elég jó idén
braxa88
Én év elején még azt reméltem,hogy -ahogyan alább is írttam- ez egy korszakos védelem lesz, olyan ami 10 évente csak egyszer áll össze,de be kell látni,hogy ez még nem az.
Nagyon hiányoznak hozzá a linebackerek. ÉN a meccs egyszeri megtekintésével úgy érzem,hogy a "legyen gyors" irányelv miatt nincs olyan LB a sorban aki futás ellen kiemelkedő lenne. Mivel 4-3 vagyunk, nagyon kijöj,ha mondjuk Wagner rossz gapre megy, és csal 8-9 yarddal a LOS mögött tudja ET megállítani. Meg lehet nézni,megint neki volt a legtöbb szerelése.
Ez hol egészséges egy futó csapat ellen?

Rice pont emiatt nem hiányzik. Merem állítani,hogy ha egyszerű szurkoló látja,hogy Kearse mennyivel gyorsabb és robbanékoynabb, akkor az ellenféé edzői is látják 😉
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
meccs közben nem is vettem észre h Bailey volt a 2.félidőben az LT!
McQ: LG, Capr: pad, Jeanpierre: C (Unger valszeg agyrázódás)

egy stat ami tetszik tegnapról: Wilson completed 15 of 18 second half passes with one TD and one INT, including a 10-yard TD run. He completed four-of-five passes for 62 yards and TD on third down in the second half.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
gáz volt. nagyon gáz volt
a tampa ol futásban azt csinált a védelemmel amit akart.
glennon nem volt jó, de nem is akart sokat csinálni. de így rendre megtalálta a közeli cépontokat. vincent jacksont kviettük a játékbol legalább
stacy után mike james is hülyét csinált a futás elleni védelemből. elgondolkodtató...
offense sem volt sokkal jobb. ol jobban muzsikált vmivel mint a rams ellen, de joval gyengébb a tampa front7.
rice hiányzik, de kearse pótolni tudja, csak kapjon több labdát. te játékokat is többször kéne elővennu mert zach miller elég jó idén

megyünk atlantába. az sem lesz könnyű.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
 www.youtube.com/watch?v=mH9HTEQ7Te4petey
CSIKIDÁÁÁÁÁÁM!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
 www.youtube.com/watch?v=mH9HTEQ7Te4petey
😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
Igen, ez egy tokeletes megfogalmazasa a dolgoknak! Mondjuk ugy, hogy jelentos alakja lettel a Seahawks topic popkulturajanak, igy hivatkozasi alapkent logikusan Te jutsz az ember eszebe. Es tenyleg nem bantas, nehogy annak vedd!! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉BigBaltazar
 www.youtube.com/watch?v=mH9HTEQ7Te4

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ez a "Se veled, se nélküled" kapcsolat. Szerintem. De most rendesen viselkedtél, egy+ neked 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mipetey
Ne aggodj, nem bantas, csak igy hirtelen Te jutottal eszembe. De ezt nyilvan a hatekony jelenleted teszi. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Szegény Petey. 😀endorphyn
???
kicsit megszállott vagy velem kapcsolatban, vagy mi

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Esküszöm hogy soha többé nem kapcsolok ki meccset. Komolyan.... Hát beszarok.
21:0-nál kikapcsoltam és lefetrengtem inkább mérgemben halálfutamot lesni, egészen eddig rá se néztem az eredményekre...
😀 😀 😀