Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊Medvepapa
na meg milyen feje? 😀 Meg nem tudtam rajonni, hogy mire hasonlit, de valamire nagyon emlekeztet 😀 endorphyn
engem egy kutyára emlékeztet
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊Medvepapa
na meg milyen feje? 😀 Meg nem tudtam rajonni, hogy mire hasonlit, de valamire nagyon emlekeztet 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaecendorphyn
Lehet, h a szög csalòka, de Sherminek milyen gòlyalàbai vannak màr! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


 www.seahawks.com/videos-photos/photo-gallery/Week-15---Photo-Gallery-at-Bills/61f0886f-8198-4b37-9d82-538fe3147918#8b3f8857-2f0d-45ce-9e08-cca6070bfaec

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
ami üdvözítő, h ET újra magas szinten játszik, úgy ahogy azt várjuk. SeaSzilaHawk
Ezzel nagyon egyetértek. Ez a tegnapi INT csak a szezonbéli 3. leszedett labdája volt. Kellenek a momentumok tőle is. Igaz,hogy egy ennyire jó secondaryből nehezebb kitűnni,de mostanában nem volt valami labdaérzékeny.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
uhhh, milyen fura érzés, hogy nem kell a meccs végén izgulni, szurkolni és mérgelődni... a tegnap pl csak egyszer voltam pipa, amikor képesek voltunk a kb 3&20-at Stevie-nek odaajándékozni... de ennyi.
Jó ez az option, amit a redskins-től lestünk el, RW szépen kiéli benne magát és Lynch is igen hozza a yardokat. Mi lesz ha belefutunk egy olyan csapatba, amelyik ezt meg tudja oldani? hétvégén kiderül, a 9ers meccs után majd tisztán fogunk látni, h hol állunk.
A D#-nek össze kell szednie magát, ez nem elég és nem is lesz elég. Nincs rush, a zónákba lyukak vannak, ami üdvözítő, h ET újra magas szinten játszik, úgy ahogy azt várjuk.
Összességében jó a csapat és elégedettek lehetünk az utsó 2 héttel. SZép.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Persze én sem örülök annak, ha a 9-ers nyeri a csoportot, de ez a reális!
A Niners nagyon jó csapat, nem balekoltak annyit mint mi, jelenleg még előrébb vannak nálunk!
Objektíven azonban azt gondolom, hogy a csapat elképesztően nagyot lépett előre, és olyan értékeket, kompetenciákat épített fel, amelyekre hosszú távon lehet alapozni, és a pozitív szezon nem csak egy könnyű sorsolásnak (nagyon nem volt az), illetve hatalmas mázlinak köszönhető.
Jó lesz ez nagyon, és akkor is szép évek elé nézünk, ha tudjuk, hogy nagyon kemény csoportban vagyunk! Persze van még két meccs, még akármiislehet!Helmut Zimmer
Egyetértek, de ilyen sorsolásnál és ilyen eredményeknél (Pats, Packers, Cowboys, Bears, Vikings zsebben)nekem nagyon hiányoznak a Lions, Dolphins, Rams meccsek.
garrett27
nekem ebből leginkább a detorit fáj. mimai kurva messze van, rams meg szezon eleje volt a cardinalsal együtt. de az a detroit még mindig felidegesít
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Persze én sem örülök annak, ha a 9-ers nyeri a csoportot, de ez a reális!
A Niners nagyon jó csapat, nem balekoltak annyit mint mi, jelenleg még előrébb vannak nálunk!
Objektíven azonban azt gondolom, hogy a csapat elképesztően nagyot lépett előre, és olyan értékeket, kompetenciákat épített fel, amelyekre hosszú távon lehet alapozni, és a pozitív szezon nem csak egy könnyű sorsolásnak (nagyon nem volt az), illetve hatalmas mázlinak köszönhető.
Jó lesz ez nagyon, és akkor is szép évek elé nézünk, ha tudjuk, hogy nagyon kemény csoportban vagyunk! Persze van még két meccs, még akármiislehet!Helmut Zimmer
Egyetértek, de ilyen sorsolásnál és ilyen eredményeknél (Pats, Packers, Cowboys, Bears, Vikings zsebben)nekem nagyon hiányoznak a Lions, Dolphins, Rams meccsek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok! Szép győzelem volt... bevallom férfiasan fél szemmel a ti meccseteket néztem 😊
RW meglepően sokat fejlődött. Kíváncsi leszek a másodéves formájára, mert bár nem akarom az ördögöt a falra festeni, de jövőre lehet hogy vissza fog esni.
Mindenesetre az biztos hogy nagy húzás volt a részetekről és senki sem gondolta hogy egy 3. körös rookie ilyen jól fog szerepelni. Szóval még1x gratulálok.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Persze én sem örülök annak, ha a 9-ers nyeri a csoportot, de ez a reális!
A Niners nagyon jó csapat, nem balekoltak annyit mint mi, jelenleg még előrébb vannak nálunk!
Objektíven azonban azt gondolom, hogy a csapat elképesztően nagyot lépett előre, és olyan értékeket, kompetenciákat épített fel, amelyekre hosszú távon lehet alapozni, és a pozitív szezon nem csak egy könnyű sorsolásnak (nagyon nem volt az), illetve hatalmas mázlinak köszönhető.
Jó lesz ez nagyon, és akkor is szép évek elé nézünk, ha tudjuk, hogy nagyon kemény csoportban vagyunk! Persze van még két meccs, még akármiislehet!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon jól jött volna ha a pats megüti a 9ers, akkor jövőhéten az elsőheti bye-t játszhattunk volna, ami tudjuk jól h hazai pályával járt volna. mindegy, így is faszányosan állunk, meg kell nyerni a maradék kettőt így is, aztán lesz ahogy lesz
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ahogy elnézem a Pats zakó után már csak a WC helyre mehetünk rá. Na nem baj, iszonyat meccs lesz vasárnap. Szem nem marad szárazon.
A Bills meccstől tartottam kicsit, de szerencsére elég sima lett. Mondjuk ez a védekezés kevés lesz a Frisco ellen. Sherman amekkorát játszott a Cards ellen, olyan homály volt tegnap. Nagyon kellene a pass rush. A második félidőben már éledezett a dolog, de ez még messze van az elfogadhatótól.
Ha jól értettem 1950 óta először fordult elő, hogy egy csapat két egymást követő meccsen legalább 50 pontot szerezzen.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Gratulálok Nektek, teljes mértékben agyon lettünk ütve!

Flynnre ha már nincs szükségetek, elkérnénk 😊 Köszi! További sok sikert!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Nem tudom mit hoz a jövő, de én megkedveltem a srácot. Ő a mi Hobbitunk és egyre többet ér nekünk. Ha pedig még a PO-ba is vezeti a csapatot......garrett27
Illik a rendszerbe, reméljük tényleg kitart a játéka, és fejlődni is fog. A mentalitása illik a csapatba, azaz inkább fogalmazok úgy,hogy minden csapatba illik.

Az,hogy Luck és RG3 kapja a hypeot nem meglepő. Ők voltak az országos sztárok egyetemen. Amúgy én mindkettőjüket tehetségesnek tartom. Meghatározó irányítók lehetnek a képességeik alapján. Az viszont már visszatetsző,hogy a média mit generál körülöttük. Ez leginkább Luck körül szánalmas. Persze nincs futójáték, és dog egy meccsen 50 alkalommal, de azért ezt sem lehet teljesen objektíven ellenérvként használni az INTekre, és a kevés TD passra. Ráadásul kikiáltották comeback kidnek, holott GW driveból közel sincs ott számra mint RW. Ha választani kell, az én voksom RGIII-ra van leadva. Amit ő ott "örökölt", az tényleg nem egy álom. Kiegészülve a szakmai stábbal. Hiába oldották meg jól RG beillesztését, szerintem ott kevesek egy jó csapat felépítéséhez. Arról nem is beszélve,hogy milyen a két csapat sorsolása. A Redskins halálcsoportban van, míg a Csikók divíziója talán az egyik legkönnyebb idén.
undisputedly
Egyetértek Veled, ez elsősorban Luckra igaz. Az ominózus jelző meg picit nevetséges, eltúlzott. Egy igazi Comeback Kid (Joe Cool, Golden Joe, The Golden Great, Comeback Joe)elvakult fanjától ez talán érthető 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Nem tudom mit hoz a jövő, de én megkedveltem a srácot. Ő a mi Hobbitunk és egyre többet ér nekünk. Ha pedig még a PO-ba is vezeti a csapatot......garrett27
Illik a rendszerbe, reméljük tényleg kitart a játéka, és fejlődni is fog. A mentalitása illik a csapatba, azaz inkább fogalmazok úgy,hogy minden csapatba illik.

Az,hogy Luck és RG3 kapja a hypeot nem meglepő. Ők voltak az országos sztárok egyetemen. Amúgy én mindkettőjüket tehetségesnek tartom. Meghatározó irányítók lehetnek a képességeik alapján. Az viszont már visszatetsző,hogy a média mit generál körülöttük. Ez leginkább Luck körül szánalmas. Persze nincs futójáték, és dog egy meccsen 50 alkalommal, de azért ezt sem lehet teljesen objektíven ellenérvként használni az INTekre, és a kevés TD passra. Ráadásul kikiáltották comeback kidnek, holott GW driveból közel sincs ott számra mint RW. Ha választani kell, az én voksom RGIII-ra van leadva. Amit ő ott "örökölt", az tényleg nem egy álom. Kiegészülve a szakmai stábbal. Hiába oldották meg jól RG beillesztését, szerintem ott kevesek egy jó csapat felépítéséhez. Arról nem is beszélve,hogy milyen a két csapat sorsolása. A Redskins halálcsoportban van, míg a Csikók divíziója talán az egyik legkönnyebb idén.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Martin(IR) helyett Butler...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Nem tudom mit hoz a jövő, de én megkedveltem a srácot. Ő a mi Hobbitunk és egyre többet ér nekünk. Ha pedig még a PO-ba is vezeti a csapatot......

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 www.seahawks.com/team/pro-bowl-ballot-2012.html

Ugye már mindenki szavazott?! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
A hobbit mindenesetre megszerzi a gyűrűt. Nem egynek sikerült már.ulpianus
igen, de egy másik hobbit dicsőül meg vele

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A hobbit mindenesetre megszerzi a gyűrűt. Nem egynek sikerült már.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Szerintem Lynch már eddig is így hívta 😀undisputedly
Ha mégsem, mostmár tuti fod menni a zrika.... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Szerintem Lynch már eddig is így hívta 😀undisputedly
Na ez nagyon beteg 😀😀

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Szerintem Lynch már eddig is így hívta 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journey

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"