Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nálam is a legfontosabb mario megszerzése. onnantól az se érdekel ha portis a kezdő irányító, ugyse kapunk majd pontot 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
annyi mint bárki más megszerzésérebraxa88
Luckéra sztem nincs annyi pl.. Mercilus simán reális.szaba
ha sikerülne megszerezni első dolgom egy Mercilus mez vásárlása lennedavekid
én mario williams mezben gondolkodom 😉
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Whitney Mercilus megszerzésére mennyi esély van?davekid
annyi mint bárki más megszerzésérebraxa88
Luckéra sztem nincs annyi pl.. Mercilus simán reális.szaba
ha sikerülne megszerezni első dolgom egy Mercilus mez vásárlása lenne

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Whitney Mercilus megszerzésére mennyi esély van?davekid
annyi mint bárki más megszerzésérebraxa88
Luckéra sztem nincs annyi pl.. Mercilus simán reális.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Whitney Mercilus megszerzésére mennyi esély van?davekid
annyi mint bárki más megszerzésére
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Whitney Mercilus megszerzésére mennyi esély van?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan spekulációk láttak napvilágot, miszerint Carlson esetleg az offenzív skill playerek szűkében lévő Browns-nál köthet ki.
http://www.nationalfootballpost.com/Browns-to-make-a-move-for-John-Carlson.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedundisputedly
Ha már megy, akkor remélem oda. 2. kedvenc csapatom a barnák.Sebii
Én Ben Watson játékát kedvelem onnan, szintén TE poszton 😊

Itt van pár sor a tegnapi JC interjúról. Szóba kerül Lynch szerződése, Williams, a draft class és még pár apróság.
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/03/02/John_Schneider_interju/
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Olyan spekulációk láttak napvilágot, miszerint Carlson esetleg az offenzív skill playerek szűkében lévő Browns-nál köthet ki.
http://www.nationalfootballpost.com/Browns-to-make-a-move-for-John-Carlson.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedundisputedly
Ha már megy, akkor remélem oda. 2. kedvenc csapatom a barnák.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan spekulációk láttak napvilágot, miszerint Carlson esetleg az offenzív skill playerek szűkében lévő Browns-nál köthet ki.
http://www.nationalfootballpost.com/Browns-to-make-a-move-for-John-Carlson.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
igazából a többiek is a fél franchise-t igyekeznek odaadni érte.Amadeus91
Őrült egy licit ez. A Patriots-Panthers SB óta követem a történéseket,de nem emlékszem még egy ilyen trade-up-ra...
Könnyen kaphat a St.Louis három első körös picket, ami rengeteg. Egy új edzővel felálló gárdának még annál is több, mert minél nagyobb a mozgástér, annál inkább a saját képére szabhatja a keretet Fischer. Az a két meccs pedig amit ellenük játszunk, jó lenne ha idén is biztos két nagy W lenne...több mint 20%-a a várt győzelmeknek...undisputedly
Neked igazad van!
Teljesen természetes folyamat -a Bills kivételével-, hogy egy évek óta szopó csapat, amelyik rendszeresen elől draftol előbbutóbb veszélyes lesz a behúzott játékosok minősége miatt. Láttuk a 9-erst, kértük a Gondviselést, hogy ne küldjön jó edzőt a csapat élére, küldött. A Ramsnek megfelelő edzői munkával már tavaly is jól kellett volna muzsikálnia. Tavaly én voltam a fear the Harb gondolat egyik legfőbb szószólója, most ugyanez nem motoszkál bennem. Jobban szívnám a fogam, ha mondjuk tehetséges coll edző -mondjuk Chip Kelly - állt volna a Rams élére. Némileg kikarikírozva, és akkor mi van, ha lesz 3 első körös pickje Fischernek, húz 3 DL-men-t!Helmut Zimmer
Reméljük igazad lesz.
Ami a D-line-t illeti, fejlemény van Williams fronton:
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/29/Williams_mint_a_Hawks_jatekosa/
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
nekünk a fél franchiset kéne adni RG3ért, a többieknek nem. szal rálehet koncentrálni másra. pl Tannehill 😀braxa88
igazából a többiek is a fél franchise-t igyekeznek odaadni érte.Amadeus91
Őrült egy licit ez. A Patriots-Panthers SB óta követem a történéseket,de nem emlékszem még egy ilyen trade-up-ra...
Könnyen kaphat a St.Louis három első körös picket, ami rengeteg. Egy új edzővel felálló gárdának még annál is több, mert minél nagyobb a mozgástér, annál inkább a saját képére szabhatja a keretet Fischer. Az a két meccs pedig amit ellenük játszunk, jó lenne ha idén is biztos két nagy W lenne...több mint 20%-a a várt győzelmeknek...undisputedly
Neked igazad van!
Teljesen természetes folyamat -a Bills kivételével-, hogy egy évek óta szopó csapat, amelyik rendszeresen elől draftol előbbutóbb veszélyes lesz a behúzott játékosok minősége miatt. Láttuk a 9-erst, kértük a Gondviselést, hogy ne küldjön jó edzőt a csapat élére, küldött. A Ramsnek megfelelő edzői munkával már tavaly is jól kellett volna muzsikálnia. Tavaly én voltam a fear the Harb gondolat egyik legfőbb szószólója, most ugyanez nem motoszkál bennem. Jobban szívnám a fogam, ha mondjuk tehetséges coll edző -mondjuk Chip Kelly - állt volna a Rams élére. Némileg kikarikírozva, és akkor mi van, ha lesz 3 első körös pickje Fischernek, húz 3 DL-men-t!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár gondolat a már feszegetett Lynch témáról.
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/28/Etesd_a_Szornyet/

Engem jobban aggaszt,hogy a Rams kezdő játékosokat igazolhat abból a 3-4 pickből amit kap az 1/2-ért.
undisputedly
nekünk a fél franchiset kéne adni RG3ért, a többieknek nem. szal rálehet koncentrálni másra. pl Tannehill 😀braxa88
igazából a többiek is a fél franchise-t igyekeznek odaadni érte.Amadeus91
Őrült egy licit ez. A Patriots-Panthers SB óta követem a történéseket,de nem emlékszem még egy ilyen trade-up-ra...
Könnyen kaphat a St.Louis három első körös picket, ami rengeteg. Egy új edzővel felálló gárdának még annál is több, mert minél nagyobb a mozgástér, annál inkább a saját képére szabhatja a keretet Fischer. Az a két meccs pedig amit ellenük játszunk, jó lenne ha idén is biztos két nagy W lenne...több mint 20%-a a várt győzelmeknek...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Pár gondolat a már feszegetett Lynch témáról.
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/28/Etesd_a_Szornyet/

Engem jobban aggaszt,hogy a Rams kezdő játékosokat igazolhat abból a 3-4 pickből amit kap az 1/2-ért.
Szerintetek ezzel, hogy ekkora verekedés várható RG3-ért mennyire nőttek meg az esélyeink Flynnre?Sebii
undisputedly
nekünk a fél franchiset kéne adni RG3ért, a többieknek nem. szal rálehet koncentrálni másra. pl Tannehill 😀braxa88
igazából a többiek is a fél franchise-t igyekeznek odaadni érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pár gondolat a már feszegetett Lynch témáról.
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/28/Etesd_a_Szornyet/

Engem jobban aggaszt,hogy a Rams kezdő játékosokat igazolhat abból a 3-4 pickből amit kap az 1/2-ért.
Szerintetek ezzel, hogy ekkora verekedés várható RG3-ért mennyire nőttek meg az esélyeink Flynnre?Sebii
undisputedly
nekünk a fél franchiset kéne adni RG3ért, a többieknek nem. szal rálehet koncentrálni másra. pl Tannehill 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár gondolat a már feszegetett Lynch témáról.
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/28/Etesd_a_Szornyet/

Engem jobban aggaszt,hogy a Rams kezdő játékosokat igazolhat abból a 3-4 pickből amit kap az 1/2-ért.
Szerintetek ezzel, hogy ekkora verekedés várható RG3-ért mennyire nőttek meg az esélyeink Flynnre?Sebii
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Sebii

RG3 ért folytatott küzdelemnek ugyanúgy csak egy nyertese lehet, a többieknek nem sok marad. Idén nagyon kevés a fóka!.
RG 3 megszerzésére a legesélyesebb a Browns (van miből vérezni érte). Shannytől bármi kitellik, tehát a skins is erősen a kalapban van. A Fins odaérhet, de szerintem nem fog. Még mindig ők Flynn legesélyesebb kérői. Ha Browns esetleg megszerezné Flynnt, akkor 2 1. kört tud az Oba dobni, és ez így egy nagyon más támadó sor lehetne. Szóval nekik az is nagyon jó szcenárió, ha mindenáron megszerzik Flynnt, húznak egy elit célpontot, és a falba invesztálnak, esetleg kerítenek futót.

Ez az elmélet. A gyakorlat viszont az, hogy, akit eddig schneider nagyon meg akart szerezni, azt megszerezte!

üdv
H
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Szerintetek ezzel, hogy ekkora verekedés várható RG3-ért mennyire nőttek meg az esélyeink Flynnre?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Szasztok!

RB fronton nálatok mi várható?
Gondolom Lynch marad így vagy úgy...
Justin Forsett-el mi a helyzet?
Knapp miatt hozzánk mondogatják DMC mögé back up-nak...
Pár gondolatot esetleg írnátok róla?Rolni
ügyes gyerek, de gyenge és kicsi. voltak jó meccsei, de nem DMC mögé való back. inkább Bushszerű gép kéne...braxa88
Pontosan. Sajnos ha csak nem nyitnak neki akkora folyosot, mint a 66-os ut, akkor egy - ket testcsel utan leginkabb szimplan belefut a falba, amit viszont "gyenge" fizikuma miatt nem tud attorni. Ritkan lattam tole olyat, hogy blokkoljak, de utana megtesz meg x yardot. Agilis es jol mozog, csak ahhoz, hogy igazan eredmenyes legyen, nagyon komoly munka szukseges az elotte levo faltol es/vagy egy brutalis fullbacktol. Kar erte, szimpatikus urge de sajnos nem elegseges.endorphyn
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hill-t három év alatt harmadjára tartóztatják le. Húzzon innen a francba.

@KJuraszik
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szasztok!

RB fronton nálatok mi várható?
Gondolom Lynch marad így vagy úgy...
Justin Forsett-el mi a helyzet?
Knapp miatt hozzánk mondogatják DMC mögé back up-nak...
Pár gondolatot esetleg írnátok róla?Rolni
ügyes gyerek, de gyenge és kicsi. voltak jó meccsei, de nem DMC mögé való back. inkább Bushszerű gép kéne...braxa88
Pontosan. Sajnos ha csak nem nyitnak neki akkora folyosot, mint a 66-os ut, akkor egy - ket testcsel utan leginkabb szimplan belefut a falba, amit viszont "gyenge" fizikuma miatt nem tud attorni. Ritkan lattam tole olyat, hogy blokkoljak, de utana megtesz meg x yardot. Agilis es jol mozog, csak ahhoz, hogy igazan eredmenyes legyen, nagyon komoly munka szukseges az elotte levo faltol es/vagy egy brutalis fullbacktol. Kar erte, szimpatikus urge de sajnos nem elegseges.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szasztok!

RB fronton nálatok mi várható?
Gondolom Lynch marad így vagy úgy...
Justin Forsett-el mi a helyzet?
Knapp miatt hozzánk mondogatják DMC mögé back up-nak...
Pár gondolatot esetleg írnátok róla?Rolni
ügyes gyerek, de gyenge és kicsi. voltak jó meccsei, de nem DMC mögé való back. inkább Bushszerű gép kéne...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Szasztok!

RB fronton nálatok mi várható?
Gondolom Lynch marad így vagy úgy...
Justin Forsett-el mi a helyzet?
Knapp miatt hozzánk mondogatják DMC mögé back up-nak...
Pár gondolatot esetleg írnátok róla?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Free agent WLB Leroy Hill was arrested for marijuana possession early Saturday morning in Atlanta.Beki
Kinéz egy 4 meccses eltiltás. Amúgy is rezgett a léc.undisputedly
így tuti nem maradbraxa88
Hülye egy ember! Ezzel a saját árát is rendesen lejjebb tornázta. Ha ő megy, akkor Haw maradjon. Egyébként is sajnálnám, mint ahogy ezt az idiótát is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Free agent WLB Leroy Hill was arrested for marijuana possession early Saturday morning in Atlanta.Beki
Kinéz egy 4 meccses eltiltás. Amúgy is rezgett a léc.undisputedly
így tuti nem marad
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
.krankovics
Küldtem p.m.-et .undisputedly
sorry, elbambultam, ment válasz.

http://seahawks.hu