Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Free agent WLB Leroy Hill was arrested for marijuana possession early Saturday morning in Atlanta.Beki
Kinéz egy 4 meccses eltiltás. Amúgy is rezgett a léc.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Free agent WLB Leroy Hill was arrested for marijuana possession early Saturday morning in Atlanta.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kitettem a "Feed the beast!" sort aláírásnak, a korábbi "Közel a megállapodás", "Jól alakulnak az egyeztetések" sajtó helyett ez kapott szárnyra:
Discussions are ongoing, but there's been no "breakthrough," and Lynch is fully expected to be franchise tagged if the sides can't come to an accord.
Kíváncsi vagyok mennyit akar Lynch, mert most van hely a cap alatt, az FO is meg akarja tartani, szóval itt csak a túlzott anyagiak jöhetnek szóba. A Tag sem rossz megoldás, egy évig motiváltan tartjuk, míg remélhetőleg az O# többi része összeáll, és Marshawn-nak nem lesznek ilyen monster statisztikái, plusz benne lesz még x carry és egy év, ami szintén csökkenti az értékét. Szerintetek long-term vagy tag lenne a jobb?undisputedly
Ha a RB-ek átlagos kihordási idejét nézzük, akkor szerintem a tag a megoldás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kitettem a "Feed the beast!" sort aláírásnak, a korábbi "Közel a megállapodás", "Jól alakulnak az egyeztetések" sajtó helyett ez kapott szárnyra:
Discussions are ongoing, but there's been no "breakthrough," and Lynch is fully expected to be franchise tagged if the sides can't come to an accord.
Kíváncsi vagyok mennyit akar Lynch, mert most van hely a cap alatt, az FO is meg akarja tartani, szóval itt csak a túlzott anyagiak jöhetnek szóba. A Tag sem rossz megoldás, egy évig motiváltan tartjuk, míg remélhetőleg az O# többi része összeáll, és Marshawn-nak nem lesznek ilyen monster statisztikái, plusz benne lesz még x carry és egy év, ami szintén csökkenti az értékét. Szerintetek long-term vagy tag lenne a jobb?
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Williams pedig nem is volt annyira pocsék,mint azt a mutatott játék alapján gondolnánk. Nem tud úgy elszakadni mint egy elit elkapó, viszont TJax nem is tudta oda dobni a labdát rendesen. Egy ilyen fizikális WR abból él,hogy lehúzza a CB fejéről a labdát. Ehhez viszont az kell,hogy oda dobják. Szerintem PC és a stáb is látja ezt. TE pedig OC függő. Nem lesznek használva, pedig ennek az O#-nak nagyon jót tenne, illene a sémához.undisputedly
Ja ja, adom. Williams parszor droppolt, de amugy alig dobtak neki. Tavaly mikor kapott rendesen lasztit, akkor is volt par ejtese, de legalabb ment fele labda. Elegge mas kepet mutatott most a jatek. Szinte zero TE es keves elkapas. Ilyen esetben egy Miller is csak blokkolgatott, Carlson ugye sehol, Williams meg hatul a balletban. Nem realis csak szam szerint nezni a teljesitmenyet.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schneider nyilatkozata: "This is finally the first time where he'll be going into camp healthy." Egyetem óta bajlódik a vállával, táborra rendben lesz. Slotba nem kell ember, Williams pedig nem is volt annyira pocsék,mint azt a mutatott játék alapján gondolnánk. Nem tud úgy elszakadni mint egy elit elkapó, viszont TJax nem is tudta oda dobni a labdát rendesen. Egy ilyen fizikális WR abból él,hogy lehúzza a CB fejéről a labdát. Ehhez viszont az kell,hogy oda dobják. Szerintem PC és a stáb is látja ezt. TE pedig OC függő. Nem lesznek használva, pedig ennek az O#-nak nagyon jót tenne, illene a sémához.

Ha Rice továbbra is porcelán, Williams meg az ideihez hasonló gyenge szezont produkál, akkor WR poszton is gondban leszünk. Ennek egyetlen pozitív hozadéka lehet, hogy végre elkezdjük normálisan használni a TE-eket.garrett27
Rice overrated, volt egy jó idénye Favre-al aztán ennyi. egy cut is benne lehet ha nem épül fel(?)petey
volt egy jó idénye amikor volt QBja.braxa88
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha Rice továbbra is porcelán, Williams meg az ideihez hasonló gyenge szezont produkál, akkor WR poszton is gondban leszünk. Ennek egyetlen pozitív hozadéka lehet, hogy végre elkezdjük normálisan használni a TE-eket.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rice overrated, volt egy jó idénye Favre-al aztán ennyi. egy cut is benne lehet ha nem épül fel(?)petey
volt egy jó idénye amikor volt QBja.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Rice overrated, volt egy jó idénye Favre-al aztán ennyi. egy cut is benne lehet ha nem épül fel(?)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ricenak újra megműtötték a vállát. Nem biztos, h tc-re jó lesz. fasza.Duff
ráadásul mindkét vállát

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Ricenak újra megműtötték a vállát. Nem biztos, h tc-re jó lesz. fasza.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
legjobb megoldás campbell lenne sztem. láttam éveken át washingtonban, szegénynek nem volt soha szerencséje, és sokkal jobb mint azt a statjai mutatják. láthatjuk h jó futójáték mellett tökéletes irányító. tavaly oaklandben is faszán álltak amíg meg nem sérült. szerezzünk még egy elit pass rushert (mario licitbe beszállhatnánk), és korrekt ellenfele lehetünk a frisconaka.kacsa
En is ezen a velemenyen vagyok. Nagyon jo lenne ide JC. Par hsz-el fentebb irtam,hogy szvsz miert.
Moore szamait most kell figyelni combine alatt. Ha piacrol jonne egy DE, Tannehill is elkepzelheto szerintem, de az erteket tekintva o a plafon a qb kerdesben.

Szerk:
PC nyilatkozott a combine-on.
1. Wright-ot meghagyná SAM-nek, mert szerinte ott tud a legjobban teljesíteni(OLB pick?).
2.Williams idehozatalára nyitottan reagált.
3.RGIII-at méltatta.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legjobb megoldás campbell lenne sztem. láttam éveken át washingtonban, szegénynek nem volt soha szerencséje, és sokkal jobb mint azt a statjai mutatják. láthatjuk h jó futójáték mellett tökéletes irányító. tavaly oaklandben is faszán álltak amíg meg nem sérült. szerezzünk még egy elit pass rushert (mario licitbe beszállhatnánk), és korrekt ellenfele lehetünk a frisconak
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok! Új vagyok a topicban, bár ősrégi Seahawks szurkoló! 😊
Olvasgattam vissza néhány oldalt, és a QB témában feldobnék egy nevet, hogy széttépjük! Kellen Moore!!! Nem akarok messzemenő dolgokat mondani, de nagyon hasonlít a dobómozdulata bizonyos Tom Brady-hez(persze ez csak egy dolog). Szerintem 2.-3. körben még simán elérhető pick, és még jól is járnánk vele, Portissal versenyezhetnének a kezdőért...vélemény? 😊Medvepapa
www.fieldgulls.com/2012/1/11/2698859/the-argument-for-kellen-moore-exhibit-a

En behuznam. Szerintem mid/late roundig csuszik.undisputedly
Szerk: Hogy teljes legyen a kep,itt par szo a most mert hianyossagairol. A gyenge kar aggaszto. Run supportnak jo lenne,ha nem tolthetne meg az ellenfel a boxot nyugodt szivvel.
www.scoresreport.com/2012/01/28/will-boise-states-kellen-moore-go-undrafted/
Elnezest az uj hsz-ert de telefonrol irtam,es igy dobta be.undisputedly
Én is erre gondoltam, Beast biztos marad, egyértelmű run-heavy offense lesz, így szerintem Moore akár megoldás is lehet, nem rossz prospect. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Carpenterből OG lesz, Gallery cut?
ha Lynchcsel nem lesz megegyezés akkor taget kap, szal tuti marad
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok! Új vagyok a topicban, bár ősrégi Seahawks szurkoló! 😊
Olvasgattam vissza néhány oldalt, és a QB témában feldobnék egy nevet, hogy széttépjük! Kellen Moore!!! Nem akarok messzemenő dolgokat mondani, de nagyon hasonlít a dobómozdulata bizonyos Tom Brady-hez(persze ez csak egy dolog). Szerintem 2.-3. körben még simán elérhető pick, és még jól is járnánk vele, Portissal versenyezhetnének a kezdőért...vélemény? 😊Medvepapa
www.fieldgulls.com/2012/1/11/2698859/the-argument-for-kellen-moore-exhibit-a

En behuznam. Szerintem mid/late roundig csuszik.undisputedly
Szerk: Hogy teljes legyen a kep,itt par szo a most mert hianyossagairol. A gyenge kar aggaszto. Run supportnak jo lenne,ha nem tolthetne meg az ellenfel a boxot nyugodt szivvel.
www.scoresreport.com/2012/01/28/will-boise-states-kellen-moore-go-undrafted/
Elnezest az uj hsz-ert de telefonrol irtam,es igy dobta be.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok! Új vagyok a topicban, bár ősrégi Seahawks szurkoló! 😊
Olvasgattam vissza néhány oldalt, és a QB témában feldobnék egy nevet, hogy széttépjük! Kellen Moore!!! Nem akarok messzemenő dolgokat mondani, de nagyon hasonlít a dobómozdulata bizonyos Tom Brady-hez(persze ez csak egy dolog). Szerintem 2.-3. körben még simán elérhető pick, és még jól is járnánk vele, Portissal versenyezhetnének a kezdőért...vélemény? 😊Medvepapa
www.fieldgulls.com/2012/1/11/2698859/the-argument-for-kellen-moore-exhibit-a

En behuznam. Szerintem mid/late roundig csuszik.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok! Új vagyok a topicban, bár ősrégi Seahawks szurkoló! 😊
Olvasgattam vissza néhány oldalt, és a QB témában feldobnék egy nevet, hogy széttépjük! Kellen Moore!!! Nem akarok messzemenő dolgokat mondani, de nagyon hasonlít a dobómozdulata bizonyos Tom Brady-hez(persze ez csak egy dolog). Szerintem 2.-3. körben még simán elérhető pick, és még jól is járnánk vele, Portissal versenyezhetnének a kezdőért...vélemény? 😊Medvepapa
Moore befér Gallery hóna alá... én 6.körnél hamarabb nem húznám.

A legideálisabb draft nálam most valahogy így néz ki:
1. Melvin Ingram, DE
2. Lavonte Davis, OLB
3. Chris Polk, RB
4. Nick Foles, QB
Későbbi körökben még egy G, S és DT.Sebii
nálam:
1. Courtney Upshaw, DE
2. Brandon Weeden, QB -inkább ő másodikban és jöjjön egy pass rusher elsőben, mint Tannehill...
3. Marcus Forston, DT
4. Travis Lewis, OLB
6. Terrance Ganaway, RB
7. CB

Lynch marad, Bryant is. Hawthorne nem. Hill igen.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
A legideálisabb draft nálam most valahogy így néz ki:
1. Melvin Ingram, DE
2. Lavonte Davis, OLB
3. Chris Polk, RB
4. Nick Foles, QB
Későbbi körökben még egy G, S és DT.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Sziasztok! Új vagyok a topicban, bár ősrégi Seahawks szurkoló! 😊
Olvasgattam vissza néhány oldalt, és a QB témában feldobnék egy nevet, hogy széttépjük! Kellen Moore!!! Nem akarok messzemenő dolgokat mondani, de nagyon hasonlít a dobómozdulata bizonyos Tom Brady-hez(persze ez csak egy dolog). Szerintem 2.-3. körben még simán elérhető pick, és még jól is járnánk vele, Portissal versenyezhetnének a kezdőért...vélemény? 😊Medvepapa
Portis szerintem nem lesz tényező, itt Tjaxnek kell vetélytárs. Mooret én kedvelem és nemhogy 2-3. körben, de akár 5-6. körben is elhozható lenne. De ha már középső körös QB, akkor én Folest látnám szívesen egy 4. körért mondjuk.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok! Új vagyok a topicban, bár ősrégi Seahawks szurkoló! 😊
Olvasgattam vissza néhány oldalt, és a QB témában feldobnék egy nevet, hogy széttépjük! Kellen Moore!!! Nem akarok messzemenő dolgokat mondani, de nagyon hasonlít a dobómozdulata bizonyos Tom Brady-hez(persze ez csak egy dolog). Szerintem 2.-3. körben még simán elérhető pick, és még jól is járnánk vele, Portissal versenyezhetnének a kezdőért...vélemény? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Chiefs (és a Miami) nyerte a pénzfeldobást. Tietek a 12. pick a drafton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt teljes mértékben elfelejtettem már. Ilyen az ha a probowler CB megőrül a special team-ben 😊
http://www.youtube.com/watch?v=XU0SbhuPi8k
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy meg kéne tartani Haw-t. Ha már választani kéne inkább Hill-t engedjük el, de mindkettejüket semmiképp. Azért hiába jönnének gyorsabb játékosok, egy teljesen felforgatott LB sor sosem jó. Kell a stabilitás.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Idén kinéztem magamnak lehetséges FA-jelöltként Hawthornet, róla írtam Philly blogra. Elsősorban 3 idei meccsére koncentrálva (Giants, Reskins, Bears). Ha valakinek van ideje, örülnék, ha átolvasná, hibákat, észrevételeket szívesen várom. http://philly.blog.hu/2012/02/23/david_hawthorne_bemutatoDeny
A jeleneteket nem néztem vissza, így azokat csak emlékből futottam át.
Amit nem említettél,hogy vezér az öltözőben, és a pályán is. Ezért hordoz magában némi bizonytalanságot az elengedése, mert nem pusztán egy megbízható játékos. Én úgy 80%-ra teszem,hogy nem kap szerződést Schneideréktől.
A védelem jó helyzetben van, mert igazából nem sok lyuk van amit foltozni kellene, így megtehetik,hogy lecseréljék.
Sérült térddel játszott, ami pont ellenetek meg is látszott az pick-six-nél. Arról,hogy milyen mértékben javul majd az a térd, nem sok infóm van.
Jó lett a cikk.