Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch szerződése lebontva:

The deal includes a $6 million signing bonus, according to a league source.
The contract averages $7.5 million per year.

It includes base salaries of $4 million in 2012 and $7 million in 2013 that are fully guaranteed for skill, injury and salary cap.
His base salary is $5 million in 2014, which is guaranteed for $ million for injury only if he's on the roster for the first game of the 2013 regular season, and $5.5 million in 2015.
The deal includes a $500,000 roster bonus in 2014 where he's paid $31,250 for every game that he's active and a $2 million roster bonus in 2015, the final year of the deal, where he'll make $125,000 for every game that he's active.
The annual salary cap figures are $5.5 million, $8.5 million, $7 million and $9 million over the next four years.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha nem is a nyaka miatt vágja PM ezt az arcot, biztosan azon töpreng a gyenge /törékeny WR-einkkel együtt, hogy az idei dresszünk színvilága miért hajaz majd egy láthatósági mellényre?!

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hmmm...jók az érvek Tatupu ellen, főleg a szívemből beszéltem róla ezek szerint...😀 Viszont szakmailag én Manninget jó húzásnak tartanám, most lesz rendes, bő offseason, össze lehet gyúrni ezt az O falat, hogy minimálisan megvédjék, és már ezzel sokat bővülne a repertoár T-Jax-hez képest. 😊
Más kérdés, hogy Cap szempontjából már sokkal megkérdőjelezhetőbb, sőt, mindenekelőtt Williamst akarom, kell egy Qb vadász! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem örülnék neki. Ezzel a fallal nem tudna semmit sem kezdeni, ráadásul ha ide jönne, annyi a runheavy rendszernek.
Ami viszont érdekes,hogy ha jól számolom 5 olyan csapat van, amelyiknek nagyon kell egy új Qb: Colts,Miami,Washington,Browns. Jut rájuk 4 nagy húzás: Manning, Flynn, Luck, RGIII.
Ebből az öt csapatból a Hawks áll a legrosszabbul cetliket illetve, plusz FO vérmérsékletet tekintve is.

szerk: A pénzről nem is beszélve. Megenné a helyet a sapka alatt.


@Medvepapa: Ha Haw-t elküldik Carrollék mert nem elég gyors, Tatupunak esélye sincs,hogy rosterre kerüljön. Ráadásul kérdés,hogy vannak-e még off field problémái.undisputedly
Talán még a Chiefsnél is elférne egy új QB.Nem kellene a drafton számolgatni, leigazolják Manninget és övék a csoport addig, ameddig PM játszani akar. 😕aztec
Hát Romeoval az edzői "székben", Peytonnal a pályán nem akármilyen páros lennének,viszont egyszer mintha azt olvastam volna a Chiefs topicban,hogy anyagiakat tekintve nagyon költséges lenne elküldeni Casselt.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Én nem örülnék neki. Ezzel a fallal nem tudna semmit sem kezdeni, ráadásul ha ide jönne, annyi a runheavy rendszernek.
Ami viszont érdekes,hogy ha jól számolom 5 olyan csapat van, amelyiknek nagyon kell egy új Qb: Colts,Miami,Washington,Browns. Jut rájuk 4 nagy húzás: Manning, Flynn, Luck, RGIII.
Ebből az öt csapatból a Hawks áll a legrosszabbul cetliket illetve, plusz FO vérmérsékletet tekintve is.

szerk: A pénzről nem is beszélve. Megenné a helyet a sapka alatt.


@Medvepapa: Ha Haw-t elküldik Carrollék mert nem elég gyors, Tatupunak esélye sincs,hogy rosterre kerüljön. Ráadásul kérdés,hogy vannak-e még off field problémái.undisputedly
Nem látom értelmét Tatupu visszahozatalának. Haw lehet, hogy lassú, mégis jól helyettesítette a szezonban. A defense elég jól alakul, ha lesz még egy jó passrusher, akkor rajtuk már nem fog múlni a dolog. A gondok most egyértelműen az offense-nél van, oda kell pénzt áldozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én nem örülnék neki. Ezzel a fallal nem tudna semmit sem kezdeni, ráadásul ha ide jönne, annyi a runheavy rendszernek.
Ami viszont érdekes,hogy ha jól számolom 5 olyan csapat van, amelyiknek nagyon kell egy új Qb: Colts,Miami,Washington,Browns. Jut rájuk 4 nagy húzás: Manning, Flynn, Luck, RGIII.
Ebből az öt csapatból a Hawks áll a legrosszabbul cetliket illetve, plusz FO vérmérsékletet tekintve is.

szerk: A pénzről nem is beszélve. Megenné a helyet a sapka alatt.


@Medvepapa: Ha Haw-t elküldik Carrollék mert nem elég gyors, Tatupunak esélye sincs,hogy rosterre kerüljön. Ráadásul kérdés,hogy vannak-e még off field problémái.undisputedly
Talán még a Chiefsnél is elférne egy új QB.Nem kellene a drafton számolgatni, leigazolják Manninget és övék a csoport addig, ameddig PM játszani akar. 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem örülnék neki. Ezzel a fallal nem tudna semmit sem kezdeni, ráadásul ha ide jönne, annyi a runheavy rendszernek.
Ami viszont érdekes,hogy ha jól számolom 5 olyan csapat van, amelyiknek nagyon kell egy új Qb: Colts,Miami,Washington,Browns. Jut rájuk 4 nagy húzás: Manning, Flynn, Luck, RGIII.
Ebből az öt csapatból a Hawks áll a legrosszabbul cetliket illetve, plusz FO vérmérsékletet tekintve is.

szerk: A pénzről nem is beszélve. Megenné a helyet a sapka alatt.


@Medvepapa: Ha Haw-t elküldik Carrollék mert nem elég gyors, Tatupunak esélye sincs,hogy rosterre kerüljön. Ráadásul kérdés,hogy vannak-e még off field problémái.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Megfordult a fejemben, hogy nem lenne-e okosság visszahozni 1 év "pihenés" után Mr. Tatuput???!!! 😊 Szerintem erőnlétileg rendben van! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ma kaptam 😊
endorphyn
Nekem nem lenne rossz érzésem, ha nálunk kötne ki, bár nem sok esélyt látok rá...😊Medvepapa
Simán van benne még 2-3 év, addig meg lehetne találni egy padavant mögé. Hagy jöjjön!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ma kaptam 😊
endorphyn
Nekem nem lenne rossz érzésem, ha nálunk kötne ki, bár nem sok esélyt látok rá...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ma kaptam 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fosterrel hosszabbított a Texans, lehet hogy tag lesz Williamsen! 😕Medvepapa
Pár óra van hátra. Reméljük nem tagelik.undisputedly
Állítólag nem fér be a sapi alá a tag.empty taxi
Remek 😊

Hill ellen ejtették a vádakat.
Szerk: Hoppá! Most olvasom,hogy Hill és a barátnője az őrizetbe vétel után önként beleegyeztek vizeletminta vételébe, és ezek a minták negatív eredményt hoztak marihuánára.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fosterrel hosszabbított a Texans, lehet hogy tag lesz Williamsen! 😕Medvepapa
Pár óra van hátra. Reméljük nem tagelik.undisputedly
Állítólag nem fér be a sapi alá a tag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fosterrel hosszabbított a Texans, lehet hogy tag lesz Williamsen! 😕Medvepapa
Pár óra van hátra. Reméljük nem tagelik.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Fosterrel hosszabbított a Texans, lehet hogy tag lesz Williamsen! 😕Medvepapa
Illetve, mi is Lynch-vel, rakunk taget valakire, vagy nem, ha igen akkor kire?Medvepapa
Szerintem nem.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fosterrel hosszabbított a Texans, lehet hogy tag lesz Williamsen! 😕Medvepapa
Illetve, mi is Lynch-vel, rakunk taget valakire, vagy nem, ha igen akkor kire?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fosterrel hosszabbított a Texans, lehet hogy tag lesz Williamsen! 😕

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Frank Omiyale (volt Bears G, T) érkezik ma vizitre
dephtnek nem lenne rossz
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem nagyon korrekt ez a szerződés, nincs túlfizetve.Sebii
Szerintem se vészes.
Ezt a videót viszont meg kell osztanom 😀
Egyik fórum hozzászólásban találtam, ezzel a körítéssel: "Ebből a pénzből biztosan beszerez egy új járgányt "
http://youtu.be/x3MGMXmRIGM
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Szerintem nagyon korrekt ez a szerződés, nincs túlfizetve.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy várhatóan pár óra múlva bejelentik,hogy Lynch taget kapott.undisputedly
Nem jött be: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2911Deny
Ez azért érdekes,mert Clayton 2 napja azt nyilatkozta Lynch nemet mondott egy szerződésre, amelynek szintén ezek voltak a paraméterei.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na legalább a Lynch project letudva, ezen se kell tovább aggódni. Most még kell mögé egy fiatal betonfejű és a RB kérdés le is van rendezve.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
zsír 😊
beast
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy várhatóan pár óra múlva bejelentik,hogy Lynch taget kapott.undisputedly
Nem jött be: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2911
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
látom itt már tény hogy Márió idejön 😀 azért csak óvatosan.petey
Azért még nem. Viszont az tény,hogy a vezetés mérlegeli a lehetőséget, és eltekintve Schneider "még nincs kész a csapat" soraitól , a csillagok is együtt állnak.undisputedly
Aztán jön PC és behúzza Hines Ward-ot! 😀 Na jó csak arra céloztam, hogy a csapatnál végbement változások tükrében az egyszeri drukker már tippelni sem mer.garrett27
Ward?! Még viccnek is rossz 😀
Amúgy most annyira kevés a need (relatíve),hogy bátran lehet tippelni, nem fogunk nagyon mellé lőni.
LB és DE upgrade lesz, a kérdés,hogy a langyos project Qb-nál mernek/tudnak-e ütősebbet húzni.
Amúgy várhatóan pár óra múlva bejelentik,hogy Lynch taget kapott.