Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy itt van egy rakas probalkozas mez ugyben:
http://www.uni-watch.com/2011/09/17/seahawks-redesign-contest-submissions-day-1/
http://www.uni-watch.com/2011/09/18/seahawks-redesign-contest-submissions-day-2/

Van par kezirajz, de a legtobb 3D-s cucc. Egy-ket egesz jo is van benne.endorphyn
A neonzöld se kutya, de az abroszkockás az elviszi nálam a pálmát! Most majd azon izgulhatunk, hogy legyen ízlése a tervezőnek, meg a managementnek! 😂garrett27
Az ujkori mezunket nezve van ra esely, hogy jol nezzen ki. Mondjuk az electric bright lime Alien ver szinevel eleg hardcore volt, de nekem meg az se volt annyira gaz, mintha megint gagyikek, uncsiezust sisak es uberretro feher nadrag lennenk megint.. Ezt a kockasat meg majd a skot rogbivalogatottnak lepasszoljuk. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Amugy itt van egy rakas probalkozas mez ugyben:
http://www.uni-watch.com/2011/09/17/seahawks-redesign-contest-submissions-day-1/
http://www.uni-watch.com/2011/09/18/seahawks-redesign-contest-submissions-day-2/

Van par kezirajz, de a legtobb 3D-s cucc. Egy-ket egesz jo is van benne.endorphyn
A neonzöld se kutya, de az abroszkockás az elviszi nálam a pálmát! Most majd azon izgulhatunk, hogy legyen ízlése a tervezőnek, meg a managementnek! 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy itt van egy rakas probalkozas mez ugyben:
http://www.uni-watch.com/2011/09/17/seahawks-redesign-contest-submissions-day-1/
http://www.uni-watch.com/2011/09/18/seahawks-redesign-contest-submissions-day-2/

Van par kezirajz, de a legtobb 3D-s cucc. Egy-ket egesz jo is van benne.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Rodgers szerint Flynn Dolphins vagy Seahawks:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8265694b/article/rodgers-believes-dolphins-seahawks-good-fits-for-flynn

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Valaki mondja már meg, hogyan kerülhet a harcias blúzra elektromos slejm?
Vagy kérdezzem meg Captain Mcbright?

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én csak azt remélem, h nem olyan lesz mint a collegeban h pl az oregon minden meccsét másban játsza, vagy jönnek a procombat féle fosok...braxa88
Újabb adalék:
A little birdie gave out a few hints the helmets will be darker, and there will be some feather trim. The helmets are not expected to go back to being silver. But as McLoughlin indicated, it's not going to be a massive overhaul.undisputedly
Ha feher nadragot csinalnak, magamra nyitom a gazt. A Madden es tarsaiban evek ota nyomjak ezt a speci verziot, de imho a nadrag es a mez szinenek maradnia kell ebben a sotet szinben. A sisak is szep a mostani verzioban, itt kulonosen nem tamogatom az ezust szin visszahozatalat. Jelen pillanatban a Seahawkse a legelegansabb mez az egesz ligaban, igy csak nagyon modjaval kene hozzanyulni, hiszen egy eleve tokeletes darabbrol beszelunk. Bar tolem maradhatna igy is, mert igy is gyonyoru. Meg a zokni feheret is atraknam ebbe a kekbe. Navy Blue & Electric Bright Lime!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
én csak azt remélem, h nem olyan lesz mint a collegeban h pl az oregon minden meccsét másban játsza, vagy jönnek a procombat féle fosok...braxa88
Újabb adalék:
A little birdie gave out a few hints the helmets will be darker, and there will be some feather trim. The helmets are not expected to go back to being silver. But as McLoughlin indicated, it's not going to be a massive overhaul.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én csak azt remélem, h nem olyan lesz mint a collegeban h pl az oregon minden meccsét másban játsza, vagy jönnek a procombat féle fosok...
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Ez fake mez. Akkor dobták ki ezt a képet, amikor kiderült, hogy a Nike lesz az új sportszergyártó.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nekem is tetszik a szerkó. Ha kijön veszek egy kék/zöld Thomas mezt a fehér mellé. Remélem a Reebok mezeket, meg egyéb cuccokat kiszórják turkálós árakon. Akkor már az új vámszabályok sem érdekelnek, ha kicsit több lesz rajta a költség.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Szerintem nem rossz 😊

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem értem miért. Nagyon jól néz ki a mez.Sebii
McLaughlin keze lehet a dologban. Vagy egyenesen a Nagyfőnöké.
Aztnyilatkozta Mc egyébként,hogy a Hawks volt az első aki leült tárgyalni a Nike-val.
Ergo ez nem csak egy múló szeszély. Nem hiszem,hogy a mezeladásokat akarják ezzel is növelni.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nem értem miért. Nagyon jól néz ki a mez.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lesz most egy ostoba kérdésem. Mik az esélyei annak hogy megváltozik a mezünk most hogy a Nike fogja szállítani a cuccost?Hanni
100% hogy megváltozik, kérdés mennyire mernek hozzányúlni. Én nem szeretném, ha drasztikus változás lenne, mert a mostani nagyon király.Sebii
Hmmm pont ettől tartottam, anno többek közt a kinézet miatt lettem szurkoló :rolleyes:Hanni
Ezt most találtam egy 4 napos cikkben:

“Logos are controlled by teams and the NFL,” league spokesman Brian McCarthy told PFT. “That will not change. Teams have to apply to league to make changes to logos and colors. We anticipate new uniform technology (i.e., performance-driven, lighter materials). That’s what Nike’s Denson was referring to in his interview in 2010 regarding changes.”
There is at least one team that will be considering a uniform change, though: the Seattle Seahawks.

Ergo az egyetlen csapat amely drasztikus változásokat tervez, az a Hawks.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ugye még mindenkinek van egy kis keserű szájíze a 2009-es hányászöldtől?!

http://www.sportslogos.net/logo.php?id=ghctcl5gnhkzncwxewl1gu06f12
Mi baj ezzel a mezzel ? 😛 Nekem tetszik.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Remélem nem lesz benne egyszerre ilyen undorito zöld meg kék. Maradjon csak a kék 😊
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ugye még mindenkinek van egy kis keserű szájíze a 2009-es hányászöldtől?!

http://www.sportslogos.net/logo.php?id=ghctcl5gnhkzncwxewl1gu06f

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lesz most egy ostoba kérdésem. Mik az esélyei annak hogy megváltozik a mezünk most hogy a Nike fogja szállítani a cuccost?Hanni
100% hogy megváltozik, kérdés mennyire mernek hozzányúlni. Én nem szeretném, ha drasztikus változás lenne, mert a mostani nagyon király.Sebii
Hmmm pont ettől tartottam, anno többek közt a kinézet miatt lettem szurkoló :rolleyes:
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Lesz most egy ostoba kérdésem. Mik az esélyei annak hogy megváltozik a mezünk most hogy a Nike fogja szállítani a cuccost?Hanni
100% hogy megváltozik, kérdés mennyire mernek hozzányúlni. Én nem szeretném, ha drasztikus változás lenne, mert a mostani nagyon király.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lesz most egy ostoba kérdésem. Mik az esélyei annak hogy megváltozik a mezünk most hogy a Nike fogja szállítani a cuccost?
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL.comos riportot megnéztem hogy kik lehetnek Manning potenciális kérői.... naná hogy minket elintéztek és kifikáztak 3 mondattal, még a többiekről beszéltek egy percet. 😀Hanni
Szerintem Manning inkább egy passprotection fal mögé menne.

Én Haw-t nem engedném el. Cushing jöhetne, állat az az ember (amikor sisak nélkül lefejelte a sisakot, na az ütős volt), pont jó lenne.garrett27
Én úgy vagyok vele,hogy a képesség nem minden. Mayo is jó MLB/ILB, de nem vezér. Cushingnak szerződése van, és szerintem nem is jönne.undisputedly
Nyilván Haw maradna vezérnek. Jól csinálta idén.garrett27
Igen, erre céloztam. Azért mert valaki gyorsabban futja a 40-et, még nem kell alulértékelni,hogy Ő vezére a D-nek.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Én Haw-t nem engedném el. Cushing jöhetne, állat az az ember (amikor sisak nélkül lefejelte a sisakot, na az ütős volt), pont jó lenne.garrett27
Én úgy vagyok vele,hogy a képesség nem minden. Mayo is jó MLB/ILB, de nem vezér. Cushingnak szerződése van, és szerintem nem is jönne.undisputedly
Nyilván Haw maradna vezérnek. Jól csinálta idén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
NFL.comos riportot megnéztem hogy kik lehetnek Manning potenciális kérői.... naná hogy minket elintéztek és kifikáztak 3 mondattal, még a többiekről beszéltek egy percet. 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én Haw-t nem engedném el. Cushing jöhetne, állat az az ember (amikor sisak nélkül lefejelte a sisakot, na az ütős volt), pont jó lenne.garrett27
Én úgy vagyok vele,hogy a képesség nem minden. Mayo is jó MLB/ILB, de nem vezér. Cushingnak szerződése van, és szerintem nem is jönne.